Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז... כמה עולה לכם טיפול תקופתי במוסך?

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 3576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר רוצה לקנות רכב, אני כמובן מנסה למשוך אותו לצד הצרפתי.

בהתחלה היה סיטרואן ZX 1.6 ידנית, רכב מעולה.

לאחר מכן עזרתי לו למצוא רכב, מצאנו סיטרואן C3, 1.6 אוטומטי.

ואז הוא החל לחשוב לכיוון יונדאי, סוזוקי ורכבים אחרים.

הטענה הראשית שלו, טיפול תקופתי ברכב צרפתי, עולה יקר.

טיפול תקופתי, שמן, אטם, פלאגים, ריגולז' ברקס, אלמנט, ברכב צרפתי, עולה בערך 600 שקל ומעלה.

לטענתו, טיפול ברכבים יפניים וקוריאניים עולה פחות, לטענתו בסביבות 300 שקל.

לכן אני פונה אליכם ושואל...כמה עולה?.

אשמח לדעת, לא מבחינת של "חבר אמר", אלא מבחינת ניסיון אישי.

ולא משנה לי מוסך מורשה או מוסך רגיל.

אז...כמה עולה לכם טיפול תקופתי במוסך?.

אריאל.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההורים שלי הוציאו על המאזדה לאנטיס שלהם בטיפול האחרון בסביבות ה800 שקל, תלוי בגודל הטיפול ומה באמת צריך להחליף וכמו כן האם המוסך משתמש בחלפים מקוריים או תחליפים וכמה לוקחים על שעת עבודה ותוספות אחרות. על הפולו שלי בשביל 2 צינורות ברקס, נוזל בלמים, גומיות הגה וציריה, תותבים ונורה שילמתי 2220 כולל עבודה של 4-5 שעות, אני מניח שאם זה היה קורה למאזדה המחיר היה די דומה(להתחשב בזה שהאוטו מטופל רק במורשה והפולו שלי מטופלת אצל רון).

אני: כמה שתית שוב ?

נהג שיכור: "וואלה לא הרבה, רק בקבוקיים"

(שיחה עמוקה ביני לנהג שיכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזקתי במשך 4 שנים פג'ו 206XS, שנת 2001.

נכנסתי איתה ל"טיפול תקופתי" אחת לשנה (ספר הרכב מורה אחת לשנה או 30 אלף ק"מ, הייתי עושה בשנה פחות מ15) אצל אורן.

מעולם לא היה לי "טיפול רגיל". לא היה אף טיפול שלא היה מכלול רציני שדורש החלפה - תושבות מנוע, משולשים, קלאצ', טיימינג, משהו במיזוג, משהו במתלים, איזה מחזיר שמן וכו'. אולי כי קניתי רכב לא מתוחזק (זו עובדה) ולקח לי 4 שנים ליישר קו סופית, ואולי כי אני נוהג די אגרסיבי, ואולי כי ככה צרפתיה סמי-ספורטיבית בת 13 מתנהגת. לא יודע.

מה שאני יודע זה שלא היה לי ביקור במוסך שנגמר בפחות מאלפייה, רובם היו יותר.

רוצה לציין שגם בדייהטסו שרייד 97 שהייתה לי קודם, שנקנתה בערך באותו גיל (9-10 שנים הכביש) למרות שהיא ידועה באמינותה המופלגת, לא היה ביקור במוסך שהסתכם בפחות מאלפיה. לא זוכר את המחירים במדויק, וזה היה זול מבפג'ו, אבל עדיין - לא רכב עם עלות תחזוקה אפסית. תמיד יש משהו לתקן בגילאים האלה. לדעתי ככה זה להחזיק רכב ישן, אם מטפלים בו כמו שצריך ולא במינימום.

ואולי אני סתם פראייר.

Chevrolet Sonic RS 2014, 1.4T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, עוד עוד עוד עוד ועוד תשובות.

כמה שיותר, זה יותר מידע ואפשר לדעת יותר וככה אולי לשכנע אותו, שבעצם..אין באמת הבדל גדול ברכבים?.

לטענתו, עם רכב צרפתי הוא מעולם לא נכנס למוסך ויצא עם פחות מ-600 שקל.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תמסור לו שאני עם סובארו שכולם אומרים "טיפולים בזול" ואני בדקתי במספר מוסכים חלקם גם מוסכי מדרכה פשוטים והמחירים לא יורדים מ 400-500 ואני משלם יותר אפילו בשביל חלקים מקוריים ושמנים איכותיים.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי אלנטרה 2006, שמן + מסנן שמן 100 שקלים, שעת עבודה במוסך כדי להחליף 120 שקל, סה"כ 220.

אנסה לבדוק עוד כשאהיה בבית.

89' Citroen Ax Sport 1.6 8v Twin Weber - נמכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי אלנטרה 2006, שמן + מסנן שמן 100 שקלים, שעת עבודה במוסך כדי להחליף 120 שקל, סה"כ 220.

220 שקל?, רציני?.

ואו, זה כלום כסף, מדהים.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברנו לוגאן טיפולים במוסך מורשה (השלושה בת"א) אף פעם לא יצאתי בפחות מ1200 ש"ח (וזה עוד עם קופון של 50% הנחה לעבודה).

1200 שקל, זה כלל חלקים כלשהם או שרק שמן, שייבה, פילטרים וזהו?.

יצא לך לחשוב על מעבר למוסך לא מורשה?, זה יכול להוזיל עלויות אולי.

עריכה אחרונה על ידי ariel000

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהמוסך שם פילטר זול או שמן זול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ניקח בחשבון שפילטר שמן עולה כ 40-50 שקלים,אז 50 שקל לשמן נשמע כאילו השמן לא ממש איכותי,שמן מומלץ יצרן עולה לפחות באזור ה120 לרכב כמו הפנדה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא טיפול, והמחיר סטנדרטי.

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק צודק,תבדוק כמה עולה שמן איכותי ואתה תיראה לפחות באזור ה 120 שקלים ל4 ליטרים,לכן המחיר ניראה זול.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...