Jump to content

mark_Avn

 • פרסום הודעות

  4,265
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

1 עוקב

אודות mark_Avn

 • דירוג
  פורמוהוליק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יש תמונות ויש הוראות ,תראה אם זה מתאים לך. בהחלפת פילטר בדר"כ רצויים להוציא את הפיוז של משאבת הדלק להניע עד שהרכב נכבה בעצמו,ואז להתחיל המלאכה.
 2. אני אם דניאל בנושא,מוסך שלא עושה באופן קבוע רענון נוזל בלמים יש מצב שלא מחזיק את הציוד לפי הגדרת היצרן או יותר גרוע מחזיק ציוד לא יודע לתפעל אותו ויש מצב שאותו ציוד הוא פג תוקף. בנוסף יש מצב שהוא ייבצע בשיטה הישנה ועוד בטעות יכניס אוויר למערכת. גש למוסך שיודע ומחזיק ציוד מתאים. אם תמרה להתחשבן גש עם חשבונית על אותם שנים שלא בוצע הטיפול וחוייבת.
 3. פה אתה טועה? נגבה ממך 16 לפני מע"מ שזה קרוב ל18 ש"ח. בנוסף חוייבת בתוך הטיפול על "החלפה" כחלק מהטיפול 30 אלף. כלומר גבו ממך את העבודה בלי לעשות אותה כלומר לחוסר מקצועיות וחשד למרמה מכוונת.
 4. חסכון של 1500 ש"ח מקסימום(כולל עבודה במוסך). לדעתי עדיף להעמיד אותו למכירה עם טיימינג. מניסיון מר (לא שלי של קרובים) רכב במצב טוב יכול לשמש כרכב חלופי ביום שהדיילי שלך מחליט לעשות בעיות. לעומת זאת רכב עם טיימינג קרוע שווה מחיר ברזל במקרה שלך אפילו לא 500 ש"ח. לעומת. זאת רכב עם טיימינג מאפשר למכור לפחות במחיר גריטה וקצת מעלה (2500 ומעלה). ובנוסף לשמש רכב למקרה חירום עד למכירה. בחישוב כללי ביטוח לרכב כזה עם צד ג' עולה 3000 +- בלי צד ג'( במקרה שאתה לא נוסע איתו ) 2000 ומטה לשנה טיפול קטן אפשר לסגור בפחות מ200 ש"ח עם עושים לבד בחלקים מקוריים.
 5. אני במקומך מתחיל לאסוף עדויות לרשלנות מכוונת מוצא עוד כמה אנשים עם רכבי יונדאי רצויים מאותו המוסך שלא קיבלו טיפול ריענון נוזל כמו שצריך. הרי הם כותבים בטיפול את הכמות הנוזל בלמים שהם מחליפים.
 6. אם זה עיצוב רוסי עדיף שיחזירו לעצב טנקים. יש לנפח פח ויש מה שנעשה פה.
 7. אז,למה פיאט הוסיפו ב500x מערכות בטיחות? אני לא מאמין שהיבואן אוהב שחותכים לו ברווח. ברגע שהיצרן מחליט על רמה מינימלית ליבואן אין ברירה חוץ מלמכור ולקחת את בקרדיט.
 8. mark_Avn

  מחסום לחניה

  זה שכונה שנבנתה כולה בשנת 1998. הסיבה לחוסר רישום היה האדמה,נלקחה מערבים שגורשו עקב פעילות פח"ע
 9. mark_Avn

  מחסום לחניה

  הדירה של אימא שלי לא בטאבו(רוב השכונה לא רשומה בטאבו),אבל לחברת האחקזה של השכונה יש סרטוטים עם מספרי מקומות החנייה לפי מספר הדירה. האם אפשרי לשים מחסום במצב כזה. למרות שהתקשרנו כמה פעמים למשטרה והיא הזיזה את הפולש.
 10. דווקא לדעתי יצרנים קטנים כגון סוזוקי יכולים להתעקש על דגם עם מערכות בטיחות בגלל שפתיחת קו ייצור נוסף ללא מערכות בטיחותיות לא משתלם.
 11. הדרך היחידה שלך להחזיר יבואן שסרח למיטבו זה תביעה ייצוגית. בדר"כ כשהוא מבין שמתאחדים מולו הוא מתחיל לעבוד עם השכל ולא עם התחת. זה ידוע בפורום שמוסכי יונדאי התחילו להסרוח קצת החל מהחלפה חלקית של נוזל קירור. לכן לדעתי אם אתה באמת בעניין תארגן מכתב מעורך דין על מנת לקבל תושבה נורמלית ואיתה פיצויי שמגיע לכם עקב "נהלים פנימיים" שנוצרו במוסכי היבואן. בהתחשב בכמות רכבים היונדאיי על הכביש על כל החלפה מהכוס היבואן חסך קרוב ל25 ש"ח על כל רכב בזמן שלקח מהלקוח 150 ש"ח. רק החישוב עצמו מעלה חשד לרשלנות מכוונת.
 12. בדקת את האתר הבריטי הוא שולח לארץ מקורי ותחליפי
×
×
 • Create New...