Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מברוק על הפורמט החדש של הפורום

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 3697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 199
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה שנעלמה האפשרות לבחור את רוחב התצוגה. אני אישית מדיף תצוגה ברוחב מלא וכרגע יש רק עמודה באמצע המסך.

דבר נוסף והרבה פחות חשוב אבל עדיין- הסמל הקטנצ'יק של המכונית שהופיע על הכרטיסיה בדפדפן הפך לסמל של vBulletin. החזירו את המכונית הכתומה לאלתר!

מבחינת הפורמט עצמו- מכיר אותו מאתרים אחרים. משום מה תמיד הנחתי שמדובר בהבדלי עיצוב בלבד או שקארספורום רץ על משהו מתקדם יותר. בכל מקרה- מזל טוב על השדרוג.

נ.ב. בפורומים אחרים שמריצים פורמט כזה יש כפתור לייק- הרבה אנשים ביקשו את האופציה לאורך השנים (אני לא אחד מהם, אבל עדיין). יש סיבה שהוא לא קיים כאן?

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מברוק. "ההודעות שלי" איה?

זה, והצבע הכללי. אין גבולות ברורים בין המלבנים כמו שהיה פעם.:|

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האתר מגיב לאט.

2. הצבעים בהירים מידי לטעמי.

3. יש ערבוב של עברית ואנגלית בתפריטים.

אני גולש עם גוגל כרום.

בהצלחה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב לי זה איפה "ההודעות שלי" ???

רק אצלי יש תפריט באנגלית ולא עברית???

זה: הודעות חדשות

הודעות פרטיות

FAQ

לוח שנה

Community

Forum Actions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף ל"מבואסים".

אני מכיר את העיצוב הזה מאתרים אחרים, ואף פעם לא התחברתי אליו (כך שלא מדובר בעניין של "הסתגלות").

כל ה-Bar למעלה מבולגן ולא מסודר.

ההצגת נושאים בפורומים השונים מבלבלת ולא ברורה.

חלק מהפורום בעברית וחלק באנגלית (לא שיש לי בעיה עם האנגלית, פשוט זה לא נעים לעין).

חבל :-(

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסה, באסה רצינית .. אני חושב צריך לקבוע על יום אבל לפורום הישן ז"ל

זה כמו שפתאום גוגל יחליפו סקין ... באסה!

שלומי יש מצב לתת בחירה למשתמש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אהבתי את הפורמט הישן, טוב נו. אני בן אדם שלא אוהב לשנות כל כך הרגלים. סה"כ נראה לא רע רק שצריך להתרגל.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרסה החדשה הרבה יותר עמוסה בעיניים, אישית אני מעדיף שתהיה אופציה לשים סקין של הפורום במתכונתו הקודמת.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נחמד העיצוב, למרות שצריך להתרגל אליו.

אבל מה שהכי הפריע לי- זה החוסר התמיכה של Tapatalk בפורום- כשאני מנסה להיכנס דרך האפליקציה (אנדרואיד 4.3) הוא מציג לי שגיאה 404.

כמו כן- שמתי לב שיש שמירה אוטומטית של ההודעה הנכתבת (תגובה מהירה) למקרה שיתפקשש משהו בדפדפן. שאפו!

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הודעות שלי, זה פשוט במקום אחר ונקרא אחרת.

זה פורום מאוד מתוחכם ומאוד עדכני.

ההודעות שלי:

אתם לוחצים על השם יוזר שלכם למעלה מצד שמאל

מצד ימין יש:

Find latest posts

ואז זה מעביר אותכם ל"הודעות שלי"

תהנו

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...