Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מברוק על הפורמט החדש של הפורום

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 3703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 199
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש הודעות שלי, זה פשוט במקום אחר ונקרא אחרת.

לא את זה כולם מחפשים.

מה שאתה מתאר הוא "הצג הודעות מאת משתמש". אנחנו מחפשים את היכולת להציג את כל ההודעות האלה כרשימת שרשורים, בה רואים בדיוק אילו דיונים התעדכנו מאז ביקורנו האחרון ואילו לא. בפונקציה הזאת הממשק הנ"ל כנראה לא תומך, בזמנו ביקשתי אותה גם בפורום הסמוך וזה לא התממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה זה מוביל אותך לשרשורים שאתה פתחת.

דריש מתכוון לאפשרות שהביאה אותך לעמוד ובו רשימת כל השרשורים שהגבת בהם אין פעם עם סדר מהשרשור המעודכן ביותר ועד לפחות מעודכן.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

ברכות על השדרוג, שיהיה בהצלחה.

פורום האופנועים הסמוך עבר תהליך דומה לפני כשנה וחצי, את הבאגים עדיין מוציאים כיום מבין השיניים. אני רואה שכאן לכל הפחות החיפוש ממשיך לעבוד היטב (שם המנוע שבק משום מה) וזה כנראה הדבר החשוב ביותר. בין הדברים הפחות חשובים: הייתי שמח אם ניתן היה להחזיר את כפתור "ההודעות שלי" לתפריט הכלים, וגם שמתי לב שכותרות ארוכות נחתכו לפתע בתוצאות החיפוש (כנראה שיש מגבלת תווים בפלטפורמה החדשה).

הדברים הבאים שכדאי לבדוק:

1. האם קיימת מגבלת תווים גם על ההודעות הפרטיות, משהו שגרם לאי נוחות רבה בשדרוג ההוא.

2. האם גם כאן כשעורכים הודעה אחרי יותר משלוש דקות מתווספת למטה "חתימת זמן" עדכנית. עדכון: כן. באסה.

3. האם כשכותבים תגובה מהירה ורוצים לערוך את ההודעה, זה זורק אותנו לעורך המלא. עדכון: לא. אחלה!

נמשיך לעדכן.

2. הגדרת מערכת שניתנת לשינוי ע"י המנהלים פה

3. כנ"ל.

אגב אשמח לעזור פה לצוות הניהול לסדר חלק מהבאגים, תרגום וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את "ההודעות שלי"

זה נמצא תחת "חדש בפורום" - ההודעות שלי.

אצלי משום מה זה לא עובד, אולי כי לא פרסמתי אף ההודעה מאז שינוי הממשק.

Untitled.jpg

לגבי הממשק החדש - סך הכל הממשק הקודם היה מצויין ונוח (אולי כי התרגלנו אליו) והחדש נראה עמוס ומצועצע יותר, אבל אני בטוח שהוא תומך בהרבה יותר פיצ'רים ואין מה לעשות אלא לצעוד עם הקדמה. אני סמוך ובטוח שיתקנו/ישפרו/יאפשרו את כל הדברים שכרגע מציקים, לא נעימים או חסרים. אני אומר בואו נתעזר בקצת סבלנות. שבוע שבועיים ואני בטוח שהכל יהיה סלמתאק :mm_yeah:

עריכה: זה עובד אבל מציג את ההודעות כמו בחיפוש הישן של "הצג הודעות שנכתבו ע"י" ולא מופיע כשרשורים כמו שהיה בממשק הקודם. אז קבלו ביטול, לא מצאתי כלום :oops:

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש "ההודעות שלי" תחת "חיפוש מהיר".

האם ניתן לשנות את שם השרשור למשהו כמו "הפורמט החדש- דוגמא לטפשות " ?

אם כבר משקיעים, האם לא עדיף לפתור בעיות מציקות במקום לשנות עיצוב , ולא לטובה?

בעיות לדוגמא- חיפוש דפוק. למשל כאשר מחפשים הודעה שכוללת 2 מילים מסוימות.

שינוי עיצוב לא לטובה- הקונטרסט של האותיות על הרקע הבהיר הוא גרוע . אם כבר רוצים להציק למשתתפים ועוברים לאותיות בהירות על רקע בהיר, אפשר לקבוע שהאותיות והרקע יהיה בדיוק באותו גוון, וכך תושג מטרת הוגי השינוי- אף אחד לא יוכל לקרוא את הפורום.!

לטמטום האנושי אין גבולות, ושינוי הפורמט מוכיח זאת

יהודה

אולי נשנה לך את היוזרניים למשהו כמו "יהודה-קיי - דוגמא למגעילות"?

לעדכן הכל לוקח זמן. הרבה זמן. יכולנו לסגור את הפורומים ליומיים ולפתוח מחדש כשהכל פרפקט, אבל העדפנו לתת לאנשים להמשיך לכתוב בזמן שאנחנו מתקנים.

לאפסיות האנושית באמת אין גבולות, והוכחת את זה בתגובה המגעילה שלך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לעכשיו בגלישה מהנייד:

איטי מאוד יחסית לישן, זמני טעינה ארוכים ומדי פעם קרטועים בפתיחת נושאים.

כמו כן אני תמיד מגיע לגרסה מותאמת לנייד וצריך לשנות באופן ידני לגרסה הרגילה, איך אפשר לעשות שאכנס לגרסה הרגילה אוטומטית בכל פעם?

עוד כמה דברים:

טוב, הוא ממש מקרטע בגרסת הנייד, צריך ללחוץ כמה פעמים על כל דבר לפני שהוא נפתח וזה איטי מאוד.

דבר נוסף, איך אני רואה איזה שירוש כבר קראתי ואין בו הודעות חדשות ואיזה התחדש (שוב גרסת נייד).

משהו חיובי:

אופן שליחת הודעה בנייד נוח מאוד!

עריכה אחרונה על ידי ExoduS

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לבחור חיפוש של הודעות שאתה פתחת ב"שרשורים שלי" ושרשורים בהם הגבת ב"הודעות שלי".

בקיצור, מי שמחפש את ההודעות שלו זה נמצא תחת חיפוש מהיר .

צביקה זה מוביל אותך לשרשורים שאתה פתחת.

דריש מתכוון לאפשרות שהביאה אותך לעמוד ובו רשימת כל השרשורים שהגבת בהם אין פעם עם סדר מהשרשור המעודכן ביותר ועד לפחות מעודכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חבורה של זקנים טרחנים אתם, רק תלונות.

אני דווקא חושב שזה נחמד, נחכה לסוף השדרוג ואז נתחיל להתלונן. ;)

עריכה: ביקשתם פידבקים, היה יותר נוח שהסמיילים (הבסיסיים) הופיעו לצד התגובה ועכשיו צריך לפתוח כל פעם כדי להוסיף סמיילי).

עריכה אחרונה על ידי rupni

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש "ההודעות שלי" תחת "חיפוש מהיר".

אולי נשנה לך את היוזרניים למשהו כמו "יהודה-קיי - דוגמא למגעילות"?

לעדכן הכל לוקח זמן. הרבה זמן. יכולנו לסגור את הפורומים ליומיים ולפתוח מחדש כשהכל פרפקט, אבל העדפנו לתת לאנשים להמשיך לכתוב בזמן שאנחנו מתקנים.

לאפסיות האנושית באמת אין גבולות, והוכחת את זה בתגובה המגעילה שלך.

אם תסגור את הפורום ליומים הדבר יכול לגרום להתאבדות המונית של המגובבים מערד :wink:

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיכוי שמחזירים את העיצוב הישן?

העיצוב הזה בהיר לי מדי בעיניים :lol:

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לבחור חיפוש של הודעות שאתה פתחת ב"שרשורים שלי" ושרשורים בהם הגבת ב"הודעות שלי".

"הודעות שלי" מצאתי, אבל איפה יש "שרשורים שלי"?

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נחמד העיצוב, למרות שצריך להתרגל אליו.

אבל מה שהכי הפריע לי- זה החוסר התמיכה של Tapatalk בפורום- כשאני מנסה להיכנס דרך האפליקציה (אנדרואיד 4.3) הוא מציג לי שגיאה 404.

כמו כן- שמתי לב שיש שמירה אוטומטית של ההודעה הנכתבת (תגובה מהירה) למקרה שיתפקשש משהו בדפדפן. שאפו!

זה בערך הדבר היחיד שמפריע לי כרגע, בכל מקרה אם טכנולוגית זה משפר את הפורום אז למה לא, אני מאמין שהכל עניין של הרגל, לא צריך להיות קטנוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...