Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מברוק על הפורמט החדש של הפורום

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 3713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראשית כל:

אנו מחפשים מישהו בעל נסיון בעיצוב HTML/CSS, ורצוי גם ב-vBulletin, על מנת לסייע לנו ליצור סגנון תצוגה דומה-עד-זהה לזה של vBulletin 3.

אם אתם מכירים מישהו, אנא הפנו אותנו!

הלאה.

לידיעת חברי הפורום, אנחנו קוראים את כל ההודעות בפורום הזה בקפידה ולוקחים את הכל לתשומת לבנו.

כנ"ל - הפורום לא מתאים יותר למסכי 3:4. אין סרגל אופקי - פשוט חתוך.

הבעיה בגלל הרזולוציה, לא בגלל

בכל מקרה, מאז העליה של הפורום, אנו שוקדים על תיקונים שונים ומשונים.

1. בינתיים, צבעי העיצוב שונו על מנת לקבל קונטרסט משמעותי יותר (מספר אנשים התלוננו על חוסר קונטרסט, האם תוכלו לחלוק איתנו screenshot? הייתה שמח לוודא שלא מדובר בבעיית rendering).
  2. תרגום חסר: תרגום של משפטים חסרים לעברית עוזר, לפחות בשבילי, לפחות בלאגן בעיניים. זה בתהליך.
  3. מהירות: שתי בעיות משמעותיות שגרמו לאיטיות בגלישה טופלו, אני מקווה שזה מורגש; לפחות אצלי, הפורום מגיב מהר מאוד. אתם מוזמנים לדווח על בעיות, אך אנא כללו כמה שיותר מידע.
  4. תוקנו קישורים מובנים לסרטי youtube, vimeo וכ"ו.
  5. חיפוש "ההודעות שלי" ו"השרשורים שלי" הוסף, כאשר חיפוש "ההודעות שלי" פועל בדומה לצורה שבה היה פועל במערכת הקודמת.
  6. מערכת החיפוש עברה מקצה שיפורים. בתקווה זה יביא לשיפור.
  7. אנו עובדים על חסימת הבוטים שמזבלים את הפורום. לא מדובר בבעיה במערכת החדשה, אלא בבוטים שנרשמו תחת המערכת הקודמת.
  8. הפרדה בין דביקים לשרשורים רגילים

והכי חשוב! שם הנבל, כלומר המנהל שנתן את התתראה שוב חבוי :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 199
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצאתי יתרון בפורמט החדש, אם נכנסים לפרופיל אפשר לראות מי בדיוק נתן את ההתראות שקיבלנו אי פעם :) זה בכוונה?

ואם 'צביקה פיק' אומר שזה היה הכרחי אז אין מה לעשות, רק מקווים שתהיה אפשרות לבחור למטה את הפורמט הישן, פעם אני זוכר שהיתה אפשרות כזאת או דומה לה.

מישהו יודע איך אני מתקן את התצוגה בפורמט 1024X768? כל צד שמאל שלי נעלם, אני רואה חצי הודעות. אם אני מקטין את התצוגה ל- 90% אז הכתב קטן מידי. יש לי מסך CRT 17 וגם כך הכתב קטנטן מאוד...

א. לא הספקתי לראות מי הם נותני האזהרות אצלי :|

ב. יש אופצייה לשנות את גודל הטקסט בהגדרות הדפדפן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב כבר מתחיל לקבל צורה ולהיות יותר נעים לעין עם השינויים.

לדעתי שווה לנסות להמשיך ולשפר את העיצוב הנוכחי במקום לחזור לעיצוב הקודם והמיושן.. לדוגמא להחליף את הרקע המצועצע של טבלת הנושאים לרקע פשוט, להוסיף גבולות ולשנות את הפונט.

ד"א, אני לא יודע אם מישהו כבר דיווח, אבל אצלי בפיירפוקס הפרסומות שמתחת לתפריט מיושרות לצד שמאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה להעלות תמונות אך המערכת לא מאפשרת זאת , מה עושים ?

מפרסם תגובה , לאחר מכן לוחץ על : הצג תצוגה מקדימה להודעה , על קבצים מצורפים לא ניתן ללחוץ , נהל קבצים מצורפים שולח אותי לקבצים ישנים שפורסמו בפוסט .

בקיצור - כיצד ניתן לבצע העלאת תמונות ?

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל:

אנו מחפשים מישהו בעל נסיון בעיצוב HTML/CSS, ורצוי גם ב-vBulletin, על מנת לסייע לנו ליצור סגנון תצוגה דומה-עד-זהה לזה של vBulletin 3.

אם אתם מכירים מישהו, אנא הפנו אותנו!

הלאה.

לידיעת חברי הפורום, אנחנו קוראים את כל ההודעות בפורום הזה בקפידה ולוקחים את הכל לתשומת לבנו.

הבעיה בגלל הרזולוציה, לא בגלל

בכל מקרה, מאז העליה של הפורום, אנו שוקדים על תיקונים שונים ומשונים.

1. בינתיים, צבעי העיצוב שונו על מנת לקבל קונטרסט משמעותי יותר (מספר אנשים התלוננו על חוסר קונטרסט, האם תוכלו לחלוק איתנו screenshot? הייתה שמח לוודא שלא מדובר בבעיית rendering).

צרפתי תמונת מסך עם הסברים בתוך התמונה.

בנוסף, כאשר אני בעמוד הראשי של הפורומים, מצד ימין יש את הסמלון הכחול או האפור שמעיד אם יש הודעות חדשות בתוך הפורום אליו הסמלון מוצמד.

אם נכנסתי לאותו פורום, קראתי שרשור אחד, וחזרתי לעמוד הראשי של הפורומים, הסמלון ליד אותו פורום עדיין נשאר כחול. ברוב הפורומים (אתרים אחרים) שאני מכיר, הסמלון היה הופך לאפור.

האם פה זה תקין שהוא נשאר כחול למרות שקראתי שרשור אחד?

CarsForum4.JPG

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניווט !

כמו בכול פורום שעבר לפורמט הזה אפשרויות הניווט בתחתית העמוד מעצבנות. נא להוסיף את תפריט הניווט שמופיע בחלק העליון של העמוד גם בתחתית העמוד.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלו ח"ח על תפריט החיפוש המהיר - האופציה לראות שרשורים ללא תגובות מהתקופה האחרונה היא תוספת מעולה.

הצעה לעתיד: מסלול מקביל ללא פרסומות/באנרים/אופיר הסוכן הווירטואלי - לחברי פורום שמוכנים לשלם דמי מנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, כל הכבוד לכם על שיפור הפורום! למרות שעברו רק מספר ימים כבר ישנו שינוי משמעותי ולטובה! המשיכו כך:mm_yeah:

שנית, עדיף, לדעתי, ליצור עוד יותר ניגוד בין הצבעים. שהכחול/אפור הזה יהיה מעט יותר קהה לשם התחלה.

מסכים עם דריש שאולי בעתיד תוסיפו אופצייה, בתשלום, ללא פרסומות וכו'...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי יתרון בפורמט החדש, אם נכנסים לפרופיל אפשר לראות מי בדיוק נתן את ההתראות שקיבלנו אי פעם :) זה בכוונה?

והכי חשוב! שם הנבל, כלומר המנהל שנתן את התתראה שוב חבוי :wink:

יופי stio. מקווה שאתה שמח. :snipersmi:2gunfire:

לפחות הספקתי לראות את ההתראות שלי :lol::twisted:

אני ממש נגד עניין הפורום בתשלום. אנשים שרוצים לתרום לפורום מוזמנים לעשות כמוני - פעם בכמה ימים אני לוחץ על המודעות המפורסמות בפורום. זה מכניס כסף לקופת הפורום. אם הפורום יהפוך להיות בתשלום, זה פשוט יגרום לכך שיגיעו פחות משתמשים חדשים. לדעתי זה לא נחוץ בעליל.

תעשו לעצמכם מנהג, כל פעם שאתה נכנסים לפורום, תנו קליק על אחת המודעות.

אפילו החרגתי את האתר הזה מADBLOCK כדי שהפרסומות לא ייחסמו.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אצלי אני רואה חלק מהעמוד וכדי לראות את העמוד במלואו לרוחב אני צריך להקטין את התצוגה?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בשעות האחרונות בעיה שההתראות במייל על תגובות לא מגיעות - אין מיילים.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...