Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מברוק על הפורמט החדש של הפורום

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 3713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואין גלילה לרוחב כי בקובץ http://www.carsforum.co.il/vb/clientscript/vbulletin_css/style00017r/main-rollup.css

כתוב overflow-x: hidden; על התגית html. זה פשוט אומר לבטל את הגלילה לרוחב... לא ברור לי למה יש את זה שם, פשוט תמחקו את זה.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 199
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חזר סרגל הגלילה למטה.

הבעיה עכשיו היא שכדי לקרוא את ההודעה בשלמותה, צריך לשחק עם הסרגל הזה כל פעם ימינה ושמאלה. אי אפשר לעשות שזה יהיה מותאם למסך?

עובד על 1024X768

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אצלי אני רואה חלק מהעמוד וכדי לראות את העמוד במלואו לרוחב אני צריך להקטין את התצוגה?

גם אצלי זה ככה.

כנ"ל, גם אצלי, אני חייב להקטין את התצוגה, בפורמט הקודם היה קיים פיצר מסווים, על מנת להקטין את רוחב העמוד, מבלי שזה יפגע בתצוגת העמוד, מבקש לאפשר זאת גם בפורמט החדש.

חזר סרגל הגלילה למטה.

הבעיה עכשיו היא שכדי לקרוא את ההודעה בשלמותה, צריך לשחק עם הסרגל הזה כל פעם ימינה ושמאלה. אי אפשר לעשות שזה יהיה מותאם למסך?

עובד על 1024X768

כנ"ל, מצטרף לבקשה.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תופס צורה יפה, לאט לאט.

עם האקספלורר האתר עובד על הפנים, כתיבת הודעה חדשה נתקעת, אי אפשר לשים קישורים בתוך מילה "כאן" שמוביל לקישור במקום לזבל את ההודעה, עם כרום יותר טוב (אבל יש כאלה שלא אוהבים אותו)

הצעות לשיפור:

מנגנון העלאת תמונות חכם (שייתן לבחור כמה תמונות במקביל, ויקטין אותם במידת הצורך- כיוון שברור שאין צורך בתמונות 8MP באתר).

כפתור לייק.

בנוגע לאופציית המשתמש בתשלום, זה קורה בכמה פורומים אחרים, אני מבין את הצורך הכספי, בשביל זה יש פרסומות וספונסרים, בפורומים שיש אופציה למסלול בתשלום המסלול החינמי גרוע ומתסכל עד גרימת סלידה מהאתר, ועם כל הכבוד לבעלים (ויש המון כבוד, לא לטעות), התוכן הועלה ע"י המשתמשים והוא העיקר.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'אמת רק דברים שלילייים יש לי להגיד על ה"פורמט" החדש.

כאילו מתקדמים וכאלה? לאן תתקדם יבנאדם כואב העיניים האתר עכשיו.

נכנס פחות זה בדוק, נקרא פחות זה בדוק, תמונות אולי בקושי

שייבס שלום.

הלוק יותר מגעיל ממגעיל

הוא היא והם יוצרים את האני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא רוצה לציין לטובה, עכשיו ההפרדה של הדביקים לנושאים הרגילים מעולה, הצבעים לא כאלו נוראיים ואפילו התרגלתי דיי מהר, ניראה בסדר גמור.

כל הכבוד למפתחים ולעוסקים במלאכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזר סרגל הגלילה למטה.

עובד על 1024X768

למה אתה עובד עם רזולוציה כזאת קטנה? כל מסך LCD בגודל 17 אינץ' שנמכר לפני 10 שנים היה כבר ברזולוציה ברוחב 1280.

והמיילים חזרו לעבוד דרך אגב :-D

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעייה באקספלורר עם פס הגלילה בשילוב עם תמונות שמצורפות להודעות, כשאני לוחץ על תמונה ואח"כ משתמש בסרגל הגלילה האופקי ע"מ להגיע לכפתור ה-CLOSE, הדפדפן גולל שמאלה אך בעת שחרור כפתור העכבר הוא קופץ בחזרה ימינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את כל בעיות הגלילה האלו. נראה לי שמוטב ותציינו איזו מספר גרסה של דפדפן (לא רק סוג) אתם משתמשים ובאיזה רזולוציה.

אישית לא נתקלתי בתופעות כאלו עדין.

מה שכן, חסרה לי האופציה להגדיל תמונה לגודל 1:1 אחרי שפתחתי אותה, כרגע לחיצה על התמונה פותחת אותה בטאב נפרד בגודל מלא (לא שזה כזה נורא).

עוד תופעה ששמתי לב אליה באקספלורר בלבד, היא תגובה איטית בזמן כתיבת הודעות, בעיקר במצב של תגובה מהירה. זה לא עומד בקצב הכתיבה שלי, ומפספס אותיות בצורה מגוחכת.

משתמש בכרום גרסה 32 או באקספלורר גרסה 11. הרזולוציה 1366X768.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו! למרות שאני אישית יותר אהבתי את הפורמט הישן (אולי מתוך הרגל). מה שמאוד מפריע לי היא העובדה כי לא ניתן לרדת שורה בכתיבת הודעה מהירה והשורות יוצאות מאוד ארוכות כמו בהודעה הנ"ל.האם יש לכך פתרון?

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רשמית התרגלתי. האמת, זה היה מעצבן בהתחלה אבל אחרי כל השינויים והשיפורים זה זורם. אולי צריך בכל זאת לסדר קצת את הצבעים של הרקע וההודעות אבל בגדול זה סבבה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברה שמתלוננים - תגיבו בצורה עניינית איך זה מועיל שאתם אומרים שהעיצוב מגעיל?

תפסיקו להיות כאלה ישראלים ותתחילו לדבר קצת ביותר כבוד והערכה לחבר׳ה שקורעים את התחת בשביל הפורום הבאמת מעולה הזה.

למנהלים, כל הכבוד על העבודה, ברור לי שכמו בחבלי לידה של פרוייקטים מצפים לכמה באגים התחלתיים, תמשיכו בעבודה הטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...