Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

עבור המכס יש שער **נפרד**, שונה מהיציג. (מוסדר בחוק, אני מתעצל לצרף קישורים, ברשותך). יכול להיות שיצא בדיוק 75.000001 דולר לפי השער שלהם, טוב שלא טרחת להתווכח.

העיסקה היתה בדולר ארה"ב ו-72 דולר בדיוק. בחשבון המע"מ נרשם ערך $80. למה? ככה. בדיקה קצרה באינטרנט היה מראה שזה המחיר האמיתי באתר.

מכיוון שחוייבתי בסכום קטן החלטתי שבריאות הנפש שלי עדיפה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי חודשים רבים בהם קיבלתי חבילות בזמן סביר, יש לי שתי חבילות שיושבות במרכז מיון במודיעין מתחילת דצמבר.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-11.12 תואמה מסירה של חבילה בדואר שליחים. השליח לא הגיע ולא היה מענה במוקד.

כמה ימים אחרי במקרה בודק את ארון החשמל שצמוד לדלת הכניסה והחבילה הייתה שם. השליח אפילו לא טרח לדפוק בדלת.

לפני יומיים מקבל SMS מדואר ישראל שתואם מועד מסירה חדש לחבילה להשבוע. מעניין אותי איזו חבילה תגיע...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעם. שליח של דואר שליחים השאיר חבילה רשומה (מיושופס) בשווי של כ-250 ש"ח על השביל בכניסה לבית. במזל, החבילה לא נגנבה.

החלטתי "לעשות קטע" - אחרי כמה ימים התקשרתי ליושופס ושאלתי איפה החבילה (לפי המעקב לא נמסרה). אחרי שעה התקשר אליי השליח של הדואר בהיסטריה ושאל אותי אם לא מצאתי את החבילה. ריחמתי עליו ואמרתי לו שהיא נמצאה.

מסתבר שזו שיטה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי שמצאתי דואר רשום מונח בתיבת הדואר שלי.

לפני מספר שבועות קיבלתי הודעה על מסירת 3 חבילות רשומות. לתומי חשבתי שאחד הבנים, שהיה בבית, קיבל אותן - אבל כאשר הגעתי הביתה התברר שלא. וגם לא מצאתי אותן במבואה שלפני דלת הכניסה. אחרי חיפושים מצאתי את החבילות באיזה פינה אחרת בגינה. למזלי היה יום יבש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעם. שליח של דואר שליחים השאיר חבילה רשומה (מיושופס) בשווי של כ-250 ש"ח על השביל בכניסה לבית. במזל, החבילה לא נגנבה.

החלטתי "לעשות קטע" - אחרי כמה ימים התקשרתי ליושופס ושאלתי איפה החבילה (לפי המעקב לא נמסרה). אחרי שעה התקשר אליי השליח של הדואר בהיסטריה ושאל אותי אם לא מצאתי את החבילה. ריחמתי עליו ואמרתי לו שהיא נמצאה.

מסתבר שזו שיטה.

גם שלי הייתה מיושופס.

משעשע.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל על יושופס. השליח הביא את זה בכלל לשכן בבניין, משום מה השכן לקח את זה ולא טרח אפילו להגיד לי. כנראה שיטת מצליח של אותו שכן. רק אחרי כמה טלפונים נאמר לי שהוא "מסר את זה למישהו אחר" (שגם חתם!) ובסוף הבאתי את החבילה מאותו שכן. הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שנחתה בארץ ב 14 לדצמבר הופיעה היום סוף סוף במעקב, כנראה שאחזה בזיו פניה בימים הקרובים.

ארה"ב ישראל- יומיים

בתוך ישראל- חודש.

זה מטריף אותי כל פעם מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קיבלתי חבילה קטנה שהזמנתי מאלי ב 10.11.

עוד לא אבדה תקוותנו.

hold my coffee

אתמול קיבלתי חבילה מאיביי (סין) שהזמנתי ב1.10

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ-10 משלוחים מתחילת נובמבר טרם נראו בארץ.

היחיד שהגיע נשלח לזכרון יעקב, שאני ממש לא גר שם.

לאחר שעה המתנה בטלפון החליטו לעשות ניתוב לחבילה למקום מגוריי שייקח להערכתם כשלושה שבועות.

בושה לגוף הזה שנקרא דואר ישראל

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילות מתחילת נובמבר אכן מטפטפות להן אט-אט.

אגב, לשמחתי הרבה אמזון חזרו לספק משלוחים דרך 17 ספקים שונים, ולא רק דרך הדואר.

בניגוד למקומות אחרים בארץ, אצלי בשכונה ״בר הפצה״ מתפקדים למופת.

בעניין אחר - הזמנתי משהו מגרמניה (לא אמזון) ב-13.12. הסכום דורש תשלום מכס, בעיקרון.

ב-14.12 הוא כבר היה בנקודת המשלוח הבינלאומית של הדואר הגרמני, בשדה התעופה של פרנקפורט,

וקיבל מספר ישראלי. בודק את המספר בלינק הרלוונטי של דואר ישראל - נאדה. לא קיים במערכת,

לפתע פתאום, ב-13.01, מספר המעקב קם לתחייה והשתנה הסטטוס ל״התקבל מגרמניה״.

אז מה לדעתם קרה פה? החבילה נשארה חודש בגרמניה ופתאום החליטה לטוס או שהיא נבלעה באיזה חור שחור בין נתב״ג למודיעין במשך ~30 יום?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהפקק מתחיל להשתחרר. השבוע קיבלתי שתי חבילות שנשלחו בתחילת נובמבר. אחד הבנים קיבל חבילה שנשלחה לפני 4 חודשים, וכבר זוכה עליה משום שלא הגיעה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...