Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

נחנקתי ב"הדואר לא יעמוד בעומס" :-( כאילו שהדואר עומד באיזשהו עומס.

אני תוהה, באופטימיות שלא אופיינית לי, אולי זה המפתח לשינוי - קריסה טוטאלית של שירותי הדואר הנכנס שתביא להתעוררות?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה אומר ש-או שמזמינים מאמאזון או שלא מזמינים בכלל.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחנקתי ב"הדואר לא יעמוד בעומס" :-( כאילו שהדואר עומד באיזשהו עומס.

התחילו לשלוח אותי לאסוף חבילות ממרכז חלוקה בשכונה שרחוקה ממני 4 ק״מ.

חשבתי שאולי המרכז השכונתי נסגר או, התברר שפשוט אין אצלם מקום אז התחילו לנתב חבילות למרכזים אחרים.

לפחות הגיעו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה אומר ש-או שמזמינים מאמאזון או שלא מזמינים בכלל.

לנו כצרכנים - אסור לעשות את זה. זה אומר שאנחנו "נותנים יד" לפשיטת רגל של המדינה והדואר.

ממתי אנחנו צריכים לשלם יותר ולהקל על הדואר, שהוא שירות שאנחנו צריכים לקבל ברמה הגבוהה ביותר לאור רמות המיסוי המטורפות שיש כאן ?

אני חושב להפך.

צריך להזמין חבילות קטנות קטנות ולהציף את הדואר והמכס בהרבה עבודה (עם חבילות קטנות המכס לא יראה מאיתנו שקל) עד שהם יתייאשו וירימו ידיים - במטרה למצוא פתרון הולם לבעיה הזו (משכורות טובות -> גיוס עובדים -> תמריצים -> יהיה שירות יותר טוב).

בואו נראה מה יוליד יום (החל מהיום) בו המכס דורש מהדואר שעל כל חבילה יהיה תצהיר על עלות, משקל וכד' - ורק לאחר אישור של המכס זה יעבור הלאה לקוחות. לא רק שלא נראה חבילות בטווח של חודשים רבים, אלא שאני בטוח שתוך זמן קצר הם קורסים (אני בטוח שלא יעבור הרבה זמן עד שאנשים יתחילו להפוך כאן סניפים של דואר, עובדים יעזבו והמצב עוד יחמיר).

והמקרה ההזוי שלי להיום:

יש לי חבילות עוד מנובמבר 2019 שלא הגיעו.

ב 14/1/2020 הזמנתי 2 ממסרים קטנים למלאי. ב 17 לחודש זה יצא לדרך וב- 12/2/2020 כבר קיבלתי הודעה לבוא לקחת את זה מהמרכז חלוקה. פחות מחודש... מה שנקרא Last in First out.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^אני ממליץ על הרבה שקיות קטנות עם קליפסים לדשבורד.

זה עולה 50 סנט, וזה יעיל כשיש לך רכב צרפתי ישן :-)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.... קריסה טוטאלית של שירותי הדואר הנכנס שתביא להתעוררות?

מוכר לכם חולה או גוף כזה, שגוסס כל כל הרבה זמן ?

מה שאולי גורם לי לנטות ולהאמין במה שרשמת... :conf:

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יעזור לנו להפגיז אותם בחבילות קטנות של דולר...

הם פשוט יעשו ערמה גדולה בפינה ולא יטפלו בה.

ואז אנחנו נבקש את הכסף בחזרה .. ואז המוכרים יפסיקו למכור ולשלוח לישראל

ואז נאלץ להזמין רק מאמזון..

אז באו נחתוך כבר ישר לסוף ונעבור להזמין מאמזון..

היום הגיע פריט של דולר שהוזמן ב 18/12 מסין .

יש עוד פריטים מה 3/11 , 13/11 ו 7/12 שלא הגיעו .. פחות מ-10 ש"ח לשלושתם ביחד.

האם אתם ממשיכים להזמין ממוכרים ב ebay סין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם איציק. ככל שאני מתעצבן יותר על הדואר, ככה אני מזמין יותר חבילות של דולר.

בשבת פירקתי קבל נפוח מהרסיבר שקיבלתי מ yogev20. אין לי קבל כזה במחסן. ישר הזמנתי קבלים משלושה מוכרים שונים מעלי!

גם משפר את סיכויי ההגעה וזמן ההגעה, וגם מקרב את קריסת המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היינו בסיפור הזה. מבחינתי לא ישתנה כלום - כל החבילות שאי פעם הזמנתי דרך הדואר שהיו בערך של 75$ זכו לבקשת תשלום מכס,

אולי רק אחת חמקה מבדיקה מדגמית ב-20 שנות קנייה ברשת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב החבילות שלי בשווי 100-150 דולר (כ-8, כולן עם הצהרת מכס אמיתית ומדוייקת) הגיעו ללא חיוב (מעבר לזה אני בד"כ לא מעז לשלוח בדואר רגיל).

לעומת זאת - שתי חבילות שלי בשווי 70$ (אמיתי + מסמכים) דוקא כן חויבו (בניגוד לחוק).

שני דברים שעלולים להשתנות, ולא לטובה:

1. זמני ההמתנה ההזויים היום עלולים להיות כאלו שעוד נתגעגע אליהם. במקום 2-3 חודשים לחבילי מסין - שנה?

2. יטילו עלינו אגרות וחיובי שקר כלשהו למימון המערכת הזו, מה שיהפוך את ייבוא הפריטים הזולים לבלתי כלכלי. היה כבר ניסיון כזה בעבר, אבל הוא אז נחסם על ידי המדינה.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה אני חושש, מה ימנע מהם לידרוש דמי אחסון ועמלת נוספות? וגם יחזור שיטת המצליח לדרישת מיסים על חבילות מתחת ל75$ כי יוסיפו את עלות המישלוח למחיר ואז למי יש כוח לירדוף אחרי הדואר עם מסמכים וכו' כי להבדיל מחברות הבלדרות- בדואר ישראל אין עונה ואין מענה כי הם לא ערוכים לכך.

עד שהאזרחים לא ישברו את "בלוק הימין בראשות ביבי ושות'" עם הקומבינות המצב ימשיך להחמיר, אין שום סיבה שהמצב ישתנה כי החגיגה של פוליטיקאים לא מתפקדים ממשיכה כרגיל.

מיצטער, כבר אין לי יותר עצבים לדואר ישראל, וזה לא שווה את הזמן, אז או שALI יתחילו לעבוד כמו AMAZON וידאגו לכל הצהרות והשיחרור מהמכס או שהכמות הזמנות מהם תירד או שעוד ועוד חנויות משם יחסמו את ישראל ויפסיקו לישלוח.

אני ביכלל עוד חושש שאפילו אמאזון תפסיק לישלוח לישראל כי הדואר לא עומד בסטנדרטים שלהם ואז ביכלל אנחנו נאכל אותה מכל הכיוונים.. אולי זה בידיוק מה שהלוביסטים של היבואנים מתכננים?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמאזון לעולם לא תפסיק לשלוח לישראל.

גם היום, כשבאופן רשמי לאמאזון יש הסכם עם דואר ישראל,

אני _עדיין_ מקבל מהם משלוחים דרך 4-5 חברות בלדרות שונות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לעדכן כי חבילה מתחילת נובמבר הגיעה - ואפילו בלי עובש.

אני רוצה להודות למנכ"ל הדואר, ש99% מהחבילות מגיעות בזמן (רגע לפני שהטבע מעכל אותן) לטענתו. כמו כן, ארצה להודות להוריי, חבריי, אחיי, וכל שאר האנשים שהביאוני עד הלום. תודה, אני מתרגש.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...