Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

במקרה שלי הממ"ס הוא פיצוציה וכמובן שפתוחה.

נכון להיום אין שום אכיפה ולא רק חנויות מזון ובתי מרקחת פתוחים. אספתי היום מוצר מתיקון מ"מחסני חשמל" וליד גם חנות בגדים היתה פתוחה. מי שסגר (ויש רבים כאלו) הוא מי שחשב שראוי לסגור או שמבחינה כלכלית לא כדאי לו לפתוח.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הגדרה למי חייב לסגור ומי לא. חנויות בקניונים -סגורים ופתוחים - חייבות להסגר. חנויות מחוץ למסגרת זו לא.

מפתיע אותי שסוגרים את חנויות הסלולר. איך השב"כ יעקוב אחרינו בלי מכשירים? 😬

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיבלה מאמזון הגיעה בזמן כמו שהתחייבו בהתחלה - תוך עשרה ימים, ב 19.03, למרות שלפני כמה ימים התעדכן לעוד חודש...

הבעיה שהחבילה הגיעה לסניף דואר וסגרו אותו באחת, בלי לעדכן כמובן כלום באתר שהסניף נסגר באחת ולא בשש.

אז היה סגור אתמול שהגעתי.

ראשון, לדעתכם עם ההגבלות החדשות, יהיה פתוח?

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן צדקתם, אני בד"כ מקבל חבילות ממרכז מסירה ייעודי של הדואר (למסירת חבילות בלבד), עכשיו הגיעה חבילה לסופר כלשהו בעיר. רק שממש אין לי שום כוונה ללכת לקחת את החבילה כרגע לאור המצב. מה קורה עם זה? החבילה אמורה להיות מוחזרת באיזשהו שלב? מבחינתי שתשאר שם גם עוד חודש-חודשיים, השאלה אם זה דבר אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוהל הוא שהחבילה מוחזקת שבועיים, אז נשלחת הודעה שניה, ואם לא נאספת תוך שבועיים נוספים היא מוחזרת לשולח. יש לי תחושה שלעתים הדואר מזדרז בהחזרת חבילות לשולח. 

אישית אני משתדל לאסוף חבילות קרוב ככל האפשר לקבלת ההודעה. מרבית החבילות שלי מגיעות לשופרסל השכונתי, שבו יש דלפק ייעודי לחלוקת הדואר, בדרך כלל בלי תור משמעותי, ועם התנהגות הקהל שבה נתקלתי בימים האחרונים אני לא חושש לאסוף את הדואר גם בימים אלה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הזמנתי חבילה מחו"ל לפני חצי שנה שהגיעה אליי לאחרונה. במשך הזמן הייתי בקשר עם המוכר והוא אמר שהחבילה הייתה בסניף שהייתי צריך לאסוף ממנו והיא יצאה משם כי לא באתי לאסוף אותה וצריכה לחזור לשם בעוד מספר שבועות (איך הייתי אמור לדעת לאסוף אותה בלי סמס או פתק?), לפני מספר שבועות במקרה יצרתי שוב קשר עם המוכר והוא אמר שהוא רואה שהחבילה בסניף, הגעתי לשם ואספתי אותה. לדברי הנציג אם לא הייתי אוסף אותה היא הייתה מוחזרת לשולח.

דואר ישראל במיטבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Krd כתב:

מישהו יודע מה קורה עם משלוחים מחו"ל? יש טעם להזמין חבילה מסין?

תודה

מזמין די הרבה בחודשיים שלוש האחרונים, בהתחלה היו קצת עיכובים בשליחה החוצה, (המוכר התעכב) , ההגעה התאחרה מעט אבל לא משהו שאי אפשר לחיות איתו. 

בינתיים הכל טפו טפו מגיע, רק מה הבעיה שנוצרה? אני מייחל שכל חבילה תגיע ולא רשום - כך היא תחכה לי בתיבה שלי בסניף הדואר. אחרת אני נדרש להכנס לסניף עצמו עם המוני הממתינים הממוסכים והמכופכפים (מסכות וכפפות) ויתרה מכך, הדואר צמצם שעות פעילות מ8 עד 16 , שעות שאני עוד עובד בהם, 

הדילמה, האם להפסיד שעות עבודה בשביל ללכת לאסוף את החבילות? מסתבר שאין ברירה, הם מציקים עם התזכורות כל יומיים "ממתינה לך חבילה..." "מזכירים לך שעדיין לא אספת..." 

• אהבתי 1

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה משהו חשוב, יש שירות של שליח עד הבית שעולה 20 ש"ח, השתמשתי בו בימים האחרונים והיה סבבה. אולי אם זה כמה חבילות (קטנות?) הם יכולים לאחד את המשלוח תחת עלות של משלוח אחד, שווה לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חבילה נשלחה מסינגפור בפברואר, הגיעה לישראל בתחילת מרץ לסניף דואר בעיר שלי (המרכזי, במקום זה שנמצא 3 דק' הליכה ברגל).

לא קיבלתי SMS וגם לא פתק על הדלת, גיליתי את זה עכשיו אחרי שבדקתי את מספר המעקב.

באתר שלהם כמובן כתוב שהודיעו לי פעמיים. שלחו אותה חזרה. כנראה שהלך הכסף?

סעמק.

עריכה אחרונה על ידי Step

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.4.2020 בשעה 01:07, Blaz00r כתב:

אני מנחש שזה תרגום מילולי ל-*Shipping* date?

כן, כנראה.

הגיע בשלום ונאספה בשלום , לא יודע מאיפה מקום בעולם זה נשלח..  לא מופיע כלום על החבילה.

2 חבילות שהוזמנו מebay סין בתחילת מרץ הגיעו בשלום (60 יום).

פריט קטן ממוכר באמזון שהיה אמור לשלוח מיפן , כתב לי שהחבילה הוחזרה אליו והוא ישלח אותה שוב . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שמוכרים מיפן אמרו לי שכרגע יפן לא שולחת לישראל, לפחות לא דרך Japan post אם זה רלבנטי.

מעצבן כי זה המקור היחיד למשהו רציתי לקנות.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...