Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

כבר הצעתי את זה. במיוחד לאור העובדה שהמעסיק שלי משלם על העברת כל המסמכים האלה. המכללה לא מוכנה לשלוח בשום דרך מלבד דואר רגיל, ואחרי הרבה שכנועים הם היו מוכנים לשלוח ברשום (באופן מפתיע ללא עלות!).

נראה לי שהגברת שמטפלת בי במכללה כבר רוצה לחסום אותי במייל.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מישהו מהמשפחה יכול לגשת למכללה, לקחת את המסמכים ביד ולשלוח בפדקס? תראה לאן הדואר מדרדר אותנו, לצורך לבקש טובות מאנשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמתין עוד קצת ואם יהיה צורך אבקש מאחד ההורים שלי שיעשה את זה.

תודה על ההמלצות, באמת סיטואציה מצערת.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה אחת קיבלתי די מהר משהו שבועים מאלי אקספרס

והשניה כבר מחודש יוני לא הגיעה. וגם אי אפשר למצוא אותה במעקב של הדואר אלא רק מהרגע שהיא יצאה מסין ב7.7

קידומת RE בהתחלה ובסוף CN

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה מאליאקספרס הוזמנה והגיעה תוך כ 13 יום, משלוח של cainiao עם הברקוד RSxxxxxxxxY המדובר. 3 חבילות אחרות מסין כרגע בדרך בין 2 ל 3 שבועות, נראה מה יהיה.

על הדרך, מתחביביי לעת קורונה: לעקוב אחרי חבילות מארה"ב, לראות באיזו שעה המעקב של USPS אומר שהן המריאו משדה תעופה כלשהו, להיכנס ל flightradar24 ולמצוא את הטיסה. זה מדהים כמה המעקב שלהם יעיל.

החבילה הנוכחית שבדרך, לדוגמה, עלתה על טיסה UA2304 מלוס אנג'לס (LAX) לניו יורק (EWR) ב 31 לאוגוסט, ונמצאת ממש ברגעים אלו על טיסה UA090 מניוארק לתל אביב, שהמריאה אתמול ב 20:19 שעון ארה"ב וכרגע נמצאת מעל צרפת.

אולי עוד 3 ימים בשביל השעשוע אתקשר לדואר ישראל, שהחבילה ללא ספק עדיין לא תהיה במעקב שלהם, וישבעו לי בהן צדק שאין מצב בכלל שהחבילה יצאה מארה"ב ובהחלט לא נחתה בארץ. "ארה"ב זה רחוק, זה לוקח זמן".

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, קאררה כתב:

נראה לי שהגברת שמטפלת בי במכללה כבר רוצה לחסום אותי במייל.

בלי קשר לדואר, נתקלת בפקידה נטולת חוש שירותי, עם ראש קטן וסירוב מוחלט לחשוב מחוץ לקופסה. בטח היה כתוב בדרישות התפקיד "ראש פתוח וגישה יצירתית", לשם הטיפוסים האלה נקלעים בדרך כלל.

אם אני לא טועה, קיימת אפשרות ש*אתה* תזמין שליח שיאסוף את המסמכים מטעמך אצל ups ושות', זה יעלה לך כמובן אבל מבחינת המכללה הגברת לא תצטרך לנקוף אצבע.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן: ההזמנה שדיברתי עליה מעליאקספר שבוצעה ב21 ליולי הגיע הבוקר, גם הזמנות אחרות שבוצעו באותו השבוע כבר בארץ לפי עליאקספרס אבל עדיין לא מופיעים במעקב בארץ, מצד אחד ניראה מצויין, מצד שני איך אוכל ליהיות בטוח שההזמנות שככה זה ימשך? מה גם שהמישלוחים של עלי ממש לא זולים כבר(חבילות ממאי עדיין לא באופק).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להיות בטוח שלא. קיבלתי כמה הזמנות מתחילת יוני, אבל אחרות מתחילת יוני ורבות יותר ממאי ואפריל עדיין בדרך. רבים הן רשומות אבל כרגיל המעקב נפסק כשעזבו את סין.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהדואר ב LIFO בקצב גבוה כדי לנסות להגיע למה שמתחת. דברים שמגיעים לארץ מסין לפחות עוברים מכס והפצה מהר.

החבילה מארה"ב נחתה אתמול, נראה אם יקח 3 ימים או 3 שבועות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שגם הפסקל לכביש 6 שהזמנתי אי שם בתחילת יולי לא הגיע. לפי מספר מעקב, נמצא מה-21 ביולי בראש העין.

בין אם זה כביש 6 או הדואר, פשוט מביך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, yuvk כתב:

אתה יכול להיות בטוח שלא. קיבלתי כמה הזמנות מתחילת יוני, אבל אחרות מתחילת יוני ורבות יותר ממאי ואפריל עדיין בדרך. רבים הן רשומות אבל כרגיל המעקב נפסק כשעזבו את סין.

כנ"ל. קיבלתי חבילה אחת ממש מהר ואחת המעקב נפסק גם אצלי שעזבו את סין ומאז כלום.

מה עושים במקרה כזה? 

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקרים בהם מופיע במעקב של עלי אקספרס שהחבילה נמסרה, והיא לעולם לא הגיעה.

אני תמיד מקפיד לפתוח תלונה ולקבל את הכסף בחזרה.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...