Jump to content

קאררה

 • הודעות

  376
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  3

כל מה שפורסם על ידי קאררה

 1. לא יודע, אני נמצא פה שנים וקופץ לבקר כמעט כל יום. עריכה: 15 שנים.
 2. לפעמים אני חוזר לשירשור הישן כדי לקרא מחדש, זה תמיד מצחיק אותי.
 3. יש אתיופים בבניין שיתכן ויצא להם לעבוד על המיקרוגל שלך ?
 4. השנה קניתי את זה: קניתי גם דירה בדאון טאון טאמפה, שהיא הפנינה של פורטפוליו ההשקעות שלי בנדל״ן. בנוסף טסתי בפעם הראשונה מחלקה ראשונה לישראל בשביל לשבת שבוע בבידוד ועוד שלושה שבועות לבלות בישראל + לבלות המון זמן עם אשתי שלא ראיתי כבר שלושה חודשים ועם ההורים שכבר לא פגשתי כמעט שנה. השנה התחלתי להכנס בהשקעות שלי לעולם הקריפטו, הצבתי יעד של 1% מתיק ההשקעות ועמדתי ביעד.
 5. מופתע ממש שזה קרה, במקרה שלי פעם אחת שוטר התקשר ושאל אם אני בבידוד ובזה נגמר הסיפור.
 6. הופיע היום בטוויטר וחשבתי שרלוונטי לדיון
 7. חוויתי תופעות של שפעת, למעשה הייתי יומיים במיטה אחרי החיסון השני. אשתי לא סבלה מתסמינים כלל ותמיד צחקתי עליה שלי יש את הגנטיקה העילאית בזוגיות ביננו, היא מסרבת לקבל את הטיעון שלך, אז כנראה שאתה צודק.
 8. עשיתי בדיקה לפני יומיים ויצאתי שלילי. יום למחרת עשיתי סירולוגית וקיבלתי את התוצאה שמופיעה בתחילת השירשור.
 9. חינם, עלי לא חליתי ולא חולה. עשיתי בדיקת קורונה כשנחתתי ביום ראשון ונמצאתי שלילי.
 10. לא חוסנתי לאחרונה, לא חליתי והחלמתי לאחרונה. החיסון שלי היה במאי בכלל.
 11. הגעתי לישראל אתמול, החלטתי שאני רוצה להשקיע בבדיקה סרולוגית כדי להשתחרר מוקדם בבידוד ולקבל תו ירוק. הולך היום לבדיקה, נפרד מ-225 שקל ומקצת דם. שעתיים אח״כ אני מקבל הודעה שהתוצאות שלי הגיעו. להלן התוצאות: אשתי לשם ההשוואה קיבלה בערך 300+. מישהו מבין מדוע קיבלתי כמעט 2000 ? האם יש לי יותר מידי נוגדנים ? החיסון נעשה במאי.
 12. משהו במספרים לא מסתדר לי. משלמים 9500 ש״ח בחודש אבל הקרן של 130,000 לא יורד ? זה אומר שהריבית השנתית היא מעל 87% !!
 13. כבודו רץ ומרים משקולות. מבנה הגוף שלי רחב אך לא שמן. נראה לי הסיפור קצת יצא מפרופורציה, אני רחוק מלהיות שמן על אף שה-BMI מעיד אחרת. אני חושב שרוב חיי הבוגרים ה-BMI שלי גבוה. נראה לי אני פשוט צריך לסתום את הפה טיפה עם הזבל האמריקאי והכל יהיה בסדר. אולי הייתי צריך את הכאפה הזאת כדי להחזיר אותי לתלם. מאז שאשתי לא נמצאת בסביבה אני לפעמים מגזים עם הקינוחים\נשנושי ערב ויש מצב שזה קצת דפק לי את הבדיקות. מלבד מה שחלקתי בפוסט המקורי שלי כל שאר בדיקות הדם לרבות רמות סוכר - הכל בסדר גמור. אני גם לא מפריז באכילת בשר אדום, אחת לשבוע בממוצע. בשביל הספורט עוד כחצי שנה אחזור לעדכן מה מצב הבדיקות.
 14. 2 אספרסו ביום, בבוקר. הבדיקה נעשתה בשעה 10 בבוקר וצמתי באותו הבוקר אבל כן שתיתי קפה.
 15. לפני כמה חודשים החלטתי לקחת את נושא הקריפטו ברצינות ולתת אלוקציה בתיק ההשקעות שלי. להל״ן תמונת מצב נוכחית: אני קונה רק כשהמחיר יורד למתחת לעלות הממוצעת שלי, לא מוכר בעתיד הקרוב בכלל.
 16. אני לא יודע מה אחוזי השומן שלי בגלל שאני לא מודד. אני לא שמן, אבל אין לי כבר קוביות. עריכה: הן ברות השגה אם הייתי מוריד כ-6 קילו שצריך כדי לשים אותי ב BMI אידיאלי.
 17. כל שאר בדיקות הדם ירוקות, כבר הייתי ב annual שלי, ולתחושתי הרופאה תגיד משהו בסגנון: ״שלם לי את ה-copay ותהדק קצת את התזונה שלך״
 18. הגיעו תוצאות בדיקות הדם, הכל הגיע ירוק מלבד כמה דברים שקשורים לכולסטרול. האישה כבר בפאניקה שאוטוטו המחלת לב מגיעה. מחקר קטן באינטרנט מראה שאני קצת חוצה את הגבול. הרקע: בן 37, מתאמן 3 פעמים בשבוע, אוכל הרבה סלטים אבל גם לא ממעיט בלנשנש, לא שמן, מטר 76, 83 קילו. להל״ן התוצאות: שאלה למומחי הפורום: האם עלי להחזיר את הארטיק חזרה למקפיא ובמקום לאכול חסה, או שצריך טיפה לצמצם בשטויות והכל טוב ?
 19. יש פיצ׳ר כזה באתר שנקרא lists. כשאתה צריך משהו תמיד זרוק אותו לרשימה, אחכ תוכל לחזור אליה כשיש מבצעים.
 20. פלאפון היחידים שמציעים חבילת 1 ג׳יגה. ב- 59.90 לחודש. בחודשיים האחרונים הם עושים גם 20 שקל הנחה. יש מצב שאני אקח את זה לחודשיים ואז אסגור את התוכנית.
 21. האייפון בכלל נקנה בתאילנד, עבד בישראל בעבר. מעדיף לקנות חומרה בארה״ב ולא בישראל כי במקרה הכי גרוע אני יכול להחזיר אותה פה. בגלל זה קישרתי את המודם שמופיע באמזון.
 22. אז עוד כמה תשובות: 1. יש לי אייפון 6S ישן שיכול לשמש כראוטר, השאלה אם יהיה מהיר ואיכותי כמו המוצר שצירפתי בקישור. 2. אני לא צריך לעשות שיחות טלפון בטלפון אלא מצגות, שיחות ועידה באינטרנט (Zoom, hangouts etc).
×
×
 • תוכן חדש...