Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, korola כתב:

יש פה עוד אנשים שחזרו להזמין מסין?

המשכתי להזמין רצוף כל התקופה. חוץ ממוצר אחד שנתקע שוב ושוב בסין - שגרם למוכר ולי להרים ידיים,

הכול הגיע.

רק מה? בישראל כמו בישראל, יש חבילות שהגיעו תוך 12 יום, וחבילות שהגיעו תוך 4 חודשים,

ויש עדיין איזו חבילה מסוף מרץ שאני אופטימי לגביה.

בקיצור, הכול כרגיל, והדואר הישראלי מתנהל כהרגלו, הכול יכול להיות.

אגב, החלה להתרחש תופעה מעניינת, יותר ויותר מוכרים עברו ל-ups בתור האופציה הבסיסית למשלוח.

זה מתבטא בתוספת קלה למחיר (תלוי במוצר כמובן) אבל לצד החיוב - מעקב כמו שצריך ושליח עד הבית, סטייל אמזון.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי 2 דברים מעליאקספרס, קיבלתי היום SMS מוזר של "בר הפצה" עם מספר מעקב שמתחיל ב IL ונגמר ב IL. אחת החבילות קטנה מספיק להיכנס לתיבת הדואר ונשלחה במשלוח החינמי הכי זול שקיים, השניה נשלחה ב aliexpress standard shipping

רק משהו שלא מובן לי, אחרי שבחרתי נקודת איסוף שלחו לי SMS למעקב. נכנסתי אליו- וזה מציג סטטוס "לא נמסר לחברת השליחויות"

אז מה הפואנטה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, korola כתב:

יש פה עוד אנשים שחזרו להזמין מסין? 

בחודש מאי הגיעו כל החבילות שהוזמנו מינואר ופברואר (לפני הקורונה).

אז הזמנתי מebay ממוכרים סינים שונים 5 מוצרים.. אף אחד מהם לא הגיע עד כה. 

זה כבר 3 חודשים. 

יש לציין שמוכר שישי, שלח לי מייל אחרי חודש שהחבילה חזרה אליו והוא מזכה אותי (כל ההזמנות היו באותו יום).

יכול להיות שהסינים חוגגים עלינו ?  מקבלים הזמנות אבל לא שולחים? 

כן, האמת שלא הפסקתי מעולם, 

סיכמתי את זה אומנם בפורום של אתר אחר אך נכתוב גם פה. 

משלוחים במהלך תקופת קורונה

הזמנות מינואר פברואר - עוד הגיעו יחסית בסדר, אצלי כל ההזמנות הגיעו בטפטופים במרץ אפריל.

הזמנות ממרץ אפריל - פה התחילה הסאגה, משלוחים רבים נתקעו על הגלובוס בLIEGE או טורקיה מאחר וישראל סירבה לקבל משלוחים מסין בזמנו. באחד האתרים הראו צילומים של האנגרים מלאים באלפי קונטנרים של דואר אוירי שפשוט תקועים.  - המשלוחים הללו החלו להגיע מסוף מאי וממשיכים להגיע בטפטוף גם בימים אלה.. לי נותרו כעת עוד 13 חבילות מחודשים אלו שאמורים להגיע. 

הזמנות ממאי יוני - התקופה היותר טובה, מרבית המשלוחים שהוזמנו בחודשים אלו כבר הגיעו, כעת נותרו לי 2 חבילות מחודשים אלו שטרם הגיעו (מתוך כמה עשרות)

הזמנות מיולי - לא הוזמן הרבה ביחס לעבר אך מה שהוזמן הגיע בעיקרו. עלי אקפסרס מפגיזים במהירות, לעומת אנגליה וארה"ב

למשל שמתעכב לעיתים גם חודשיים.  כנ"ל גם לגבי השילוח היוצא - אם יש פה מוכרי איביי וכאלה. עדיף להוריד מכירה מאשר לחטוף מחלוקת על אי הגעת מוצר. 

דואר ישראל בתקופת קורונה

עדיין יש כמה חבילות שרשומות שנכנסו לדואר ישראל / נתב"ג ותקועות שם, רובם אצלי ואצל חברים מכורי קניות מתאריכים סביב 12.4.2020 ועד 30.4.2020  יודעי דבר שעובדים במקום סיפרו לי על כמויות גדולות של קונטנרים שממתינים בחצר להעברה למיון, הבעיה זה כנראה קצב איטי מאוד ביחס לקונט' החדשים שמגיעים וכידוע - דואר ישראל לא עובד FIFO אלא מה שבא אחרון יוצא ראשון , אלא אם מצליחים להגביר קצב. 

זה ככה בגדול. 

עריכה אחרונה על ידי elians
  • רעיון טוב! 1

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן מפתיע מאד הזמנתי חבילות מעלי אקספרס והן היו בדואר אצלי תוך שבוע, מדהים.

דברים אחרים שהזמנתי שם כבר לפני שבועיים ושלוש, עדיין איפשהו בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בשיטת שילוח. יש תאוריה כזו שמשלוחים עם קוד שמסתיים בSG , ייקח להם חודשיים שלוש להגיע, לעומת אלו בסגנון RS012345676Y יגיעו גם תוך שבוע / 10 ימים

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנה נוספת שביצעתי ב-20 לחודש כבר הגיעה ארצה וגם היא עם מספר משלוח בסגנון RS012345676Y.

מה שגורם לי לתהות, האם מדובר במספר משלוח רנדומלי או שיש אפשרות לדאוג שאקבל מספר כזה? (כתלות בסוג השילוח או משהו כזה)

כי משלוחים אחרים שגם הם תחת AliExpress Standard Shipping, קיבלו מספר בסגנון SG ורחוקים מלהגיע לפה.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שהמספרים האלה דווקא מהירים יותר. לא יודע למה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.7.2020 בשעה 10:53, hwgeek כתב:

א

לפני מאי זה עוד היה בסדר אבל מאז לא מזמין משם יותר, עברתי להזמין מדפוקטוב בישביל המישלוח דרך ציטה שליחויות, (ISRAEL DIRECT), מגיע כמו שעון, מקבל הודעת SMS מהם בעת עלייה למטוס ליבחור את נקודת האיסוף ומספר ימים לאחר מכן זה כבר מוכן לאיסוף(פחות משבוע לאחר עלייה למטוס).

נראה לי שהתכוונת ל GEARBEST והשילוח PRIORITY LINE שלהם? כי זה השילוח של צ'יטה,שאכן מצוין ומגיע מהר (שבוע וקצת)

ISRAEL DIRECT נדמה לי שזה אקסלוט,שלא ממש אהודים בקהל הישראלי עקב הרבה תקלות

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני מדבר על BANGGOOD, כבר עשיתי כמה הזמנות במישלוח ISRAEL DIRECT וזה מגיע עם ציטה שליחויות, זה גם חדש בשבילי כי הרבה זמן לא הזמנתי מהם ולא ידעתי, לרוב אחרי SMS של "החבילה בדרך- בחר נק' איסוף" תוך כ4 ימים זה כבר בנק' האיסוף.

עם אקסלוט היה לי ניסיון חיובי בשתי הזמנות שונות של מדפסת 3D מגירבסט שהמיסים שולמו עוד טרם יציאה מסין ובסוף הגיעו עם שליח עד הבית (היה ב2018), מאז לא יצא לי להזמין.

זה מעקב של החבילה האחרונה שקיבלתי-המוצר היה חסר במלאי אז נישלח רק לאחר מס' ימים:
ב19 לחודש קיבלתי את הSMS שהמישלוח בדרך ובחרתי בנק' האיסוף, ב22 לחודש הגיע על הבוקר וקפצתי לאסוף.
ניראה שההמתנה לטיסות גורם להרבה עיכובים, עשיתי 3 הזמנות באלי השבוע עם המישלוח הסנטנדרטי שלהם, אם הם גם לא יגיעו תוך 30 יום לא אזמין משם יותר, לא שווה את העיכובים ולא מיתכוון לחכות 90 יום להחזר כספי.

Jul 22, 2020 09:30	Shipment arrived to Service point,waiting cnee pick up
Jul 22, 2020 06:27	The parcel is on the way to delivery
Jul 21, 2020 23:08	Parcel arrived to sorting warehouse
Jul 19, 2020 11:59	Data recived
Jul 18, 2020 01:56	Flight departure
Jul 17, 2020 19:29	Waiting for a flight
Jul 07, 2020 17:42	The parcel has left the operation center
Jul 07, 2020 17:42	The parcel has left the operation center
Jul 06, 2020 17:21	The parcel has been received
Jul 02, 2020 21:05	Package has been sterilized and shipped out.
Jul 02, 2020 02:25	Our warehouse has started packing your items.
Jun 24, 2020 03:18	Order submit.

וזה מעקב למוצר שהוזמן מהמחסן בארה"ב (משום מה נותנים לישלוח לארץ).

הופתעתי לגלות שעבר דרך דואר של שוודיה בדרך מארה"ב.

Jul 13, 2020 10:17	Delivered
Jul 09, 2020 07:29	In transit Paperwork available for non-FedEx broker
Jul 08, 2020 22:46	In transit
Jun 24, 2020 14:48	In transit
Jun 22, 2020 18:03	In transit Paperwork available
Jun 22, 2020 17:55	Package has been sterilized and shipped out.
Jun 21, 2020 22:55	Our warehouse has started packing your items.
Jun 21, 2020 09:34	Order submit.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי הזמנה ב-עלי לפני שבועיים. הפריטים חולקו ל-5 חבילות (מוכרים שונים). שתיים אספתי היום מנק' החלוקה ליד הבית. אחת מופיעה כ"נחתה בארץ" ועוד אחת כ"עברה את המכס" ב-עלי, אבל דואר ישראל לא מזהה את המספרי מעקב בכלל (חשוד 🤨). לחבילה האחרונה כתוב ב-עלי שיצאה ממדינת המקור, אך מספר המעקב מוזר וכנראה מונפץ (פריט של דולר וחצי).

הזמנה שעשיתי באמזון בשבת האחרונה, לצערי נשלחה עם דואר ישראל. כרגע אתר הדואר רק אומר "התקבל מידע מאמזון על חבילה המיועדת להישלח לארץ", כשהאתר של אמזון אומר שהחבילה יצאה מהמתקן שלהם בניו-ג'רזי אתמול.

פעם קודמת (ויחידה) שחבילה מאמזון נשלחה אלי בדואר ישראל הרישומים נשארו ככה במשך שלושה שבועות, עד שפניתי לאמזון והם אמרו שכנראה החבילה אבדה וזיכו אותי (אותה חבילה מעולם לא הגיעה).

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek,אתה צודק

ראיתי את השילוח דרך J-NET מזמן,לא הבנתי איך זה עובד

תכלס שבועיים וחצי לפריט,עם עיכובי הטיסות בסין,אני מבסוט יחסית :)

בבוקר קבלתי סמס מצ'יטה שזה מגיע לנקודת איסוף (שלא בחרתי,כי לא קבלתי הודעות מקדימות),ולהיום (וגם את זה כאמור לא בחרתי)

יותר מרגיז שבמקום להכנס לישוב שלי (כתוב על המעטפה,אפילו הגדירו כ"בתים פרטיים"),זרקו את זה באיזה שיפודייה בכפר סמוך.

ומה אם לא הייתי זמין היום? או לא יכול לגשת לאיפה שזרקו את זה? אפס התחשבות (הנציג בתמיכה אמר שלא הם מטפלים,חברה חיצונית אחרת בשם U-SPEED)

אולי זה איזה סוג של שירות מוזל של צ'יטה,כי השירות שהם נותנים לגירבסט הרבה יותר יעיל (עם לינק תיאום,לינק מעקב,והמון אופציות מסביב לבית לבחירה)

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחת ההודעות האחרונות שלי התלוננתי כחלק מהוצאת קיטור על הקורנה שחבילה שהזמנתי בנובמבר 2019 לא הגיע.

אז היום היא הגיע icon_cool.gif.5bade7f77be2e303adfefa8314c29f48.gif

9 חודשים
פתאום תיק כלים שאני כבר לא צריך
אך לא אלין על כך, קיבלתי את הכסף מזמן

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים המכללה שבה למדתי שלחה לי לאחרונה כמה אישורים לארה״ב. זה היה לפני כמעט חודשיים וכמובן הם לא הגיעו.

לאחר מכן המכללה שלחה לי את אותם מסמכים שוב בדואר רשום. אני מחפש את הדואר הרשום באתר של הדואר ולצערי לא מוצא. המסמכים נשלחו ב-23.7 וכלום עדיין באתר הדואר. מספר המעקב מתחיל ב RR ומסתיים ב IL. מה אני מפספס ?

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיוני הדל - מרגע שהמכתב נכנס לשק המיועד לארהב המעקב נפסק עד שהמכתב מגיע לנמען (או למשרד הדואר בו הוא אוסף אותו). נתק בדיווחים במעבר מדואר ישראל ל-USPS.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...