Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

למה מעניין ,

אמאזון כנראה משלמים יותר. או מספקים יותר עבודה.

לדעתי זה לא עניין של תשלום פר חבילה אלא קנס מאוד כבד במידה של אי עמידה ביעדי אספקה. בשביל לעמוד באותם יעדי אספקה הם החליטו לזרוק את כל הלקוחות שלהם כולל לקוחות עסקיים מתחת לגלגלי האוטובוס.

אני שומע סיפורים מאוד מכעיסים של לקוחות עסקיים שחבילות שלהם נתקעו במרכזי שילוח. הפקידות שנותנות שירות רואות את החבילות, אבל אף שליח לא נוגע בהן כי יש הנחייה לטפל בראש וראשונה בחבילות של אמזון.

מי שאשם זה בעל תפקיד בדואר שהחליט לקחת את החוזה הזה למרות שהדואר לא מצליח להתמודד עם העומס שהיה לפני אמזון. זה פשוט ארגון חולה מהיסוד.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר חודשיים שאני לא מקבל המון חבילות, פשוט נעלמות, מה שלא מגיע תוך חודשיים כנראה שכבר לא יגיע אף פעם. ממש מעצבן כל רגע צריך לפתוח תלונה לקבל זיכוי ולהזמין מחדש.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

קורא פה את הרשמים שלכם ולא יודע אם לשאוב מזה עידוד או להתבאס.

חלק שנשלח עם usps הגיע לארץ ב-8 לדצמבר ומאז דממה.

קרה שחלקים התעכבו אבל לא בצורה כזו שאין שום מידע וזה מבוי סתום בעצם. מה עושים?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מבין הרבה הזמנות, דווקא זה חלק חשוב מתוך קבוצה של חלקים שהוזמנה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדואר בקריסה טוטאלית. אני עובר על הדף שלי בעליאקספרס ומבקש מהמוכרים שוב ושוב להאריך את זמן הגנת הקנייה. הזמנות מספטמבר עדיין לא הגיעו. הזמנות בדואר רשום שנעלמו בחור השחור ו"לא הגיעו לארץ" עד שמופיעות בדואר. קיבלתי גם דואר רשום אחד שכבר בידי שבוע ועדיין לא מופיע במערכת.

בקיצור - המיואשים - התעודדו (יש תקווה) - והשאר - המצב מייאש :cry:

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדואר מגן עלינו מפני הזמנות מסין...

אני הצלחתי איך שהוא ברוב טיפשותי להזמין לפני 10 ימים משהו שאני אמור לשלם עליו מכס, מגרמניה (לא אמזון).

החבילה כמובן כבר מזמן עלתה על איזה מטוס לארץ, אבל כמו שאומרים ״בהצלחה״. :cry:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורא פה את הרשמים שלכם ולא יודע אם לשאוב מזה עידוד או להתבאס.

חלק שנשלח עם usps הגיע לארץ ב-8 לדצמבר ומאז דממה.

קרה שחלקים התעכבו אבל לא בצורה כזו שאין שום מידע וזה מבוי סתום בעצם. מה עושים?

חבילה שנשלחה אלי מ USPS נחתה בארץ יומיים לאחר שנשלחה ב24.10 ומאז נעלמו עקבותיה.

לאחר תקשור מול החנות השולחת נשלחה חבילה שוב, נחתה שוב לאחר יומיים ב20.12 וכמובן, אין שום מידע.

מדובר על סכום של 250 ש"ח פר חבילה. החנות כבר הפסידה עלי 250 ש"ח, ואני אמור לשבור מולם את הראש שוב, במקום הדואר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שנשלחה אלי מ USPS נחתה בארץ יומיים לאחר שנשלחה ב24.10 ומאז נעלמו עקבותיה.

לאחר תקשור מול החנות השולחת נשלחה חבילה שוב, נחתה שוב לאחר יומיים ב20.12 וכמובן, אין שום מידע.

מדובר על סכום של 250 ש"ח פר חבילה. החנות כבר הפסידה עלי 250 ש"ח, ואני אמור לשבור מולם את הראש שוב, במקום הדואר..

בהנחה שבדואר רשום: מתישהו, שתיהן כנראה יגיעו. את הראשונה, תקבל, ואת השנייה אל תאסוף, והיא תוחזר לשולח.
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני פה במצב לא נוח. מדובר בחלק לרכב ישן שהזמנתי פעם במסגרת "שלח לי כל מה שלא מחובר לרצפה אצלך"

שאני עושה מול ספקי חלקים מדי פעם.

יצא מצב שאני צריך את החלק עכשיו אבל מה, מגלה שאז נשלח חלק שגוי.

ברמה של שעתיים החנות (אמריקאית) שלחה לי מספר מעקב ל-USPS עם חלק חדש, כמובן ללא חיוב על כלום

ואפילו לא ביקשו את החלק השגוי. אני בטח לא אבקש מהם לשלוח שוב, הם לא אשמים. אבל מעבר לבערך 100 דולר נזק

(חלק חדש פלוס משלוח), אני נדפק שוב מבחינת הזמנים.

האבסורד שההודעה מה-8.12 אומרת שהחלק כבר יצא הלאה מנתב"ג, רק שחבר שמצוי בעניינים אומר שזו הודעה אוטומטית.

אבל כאמור, באתר הדואר אין שום מידע. לא יודע אם להמתין עוד קצת או להמר על חלק חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותזכירו לי בבקשה, כמה עלה בית המיון החדש במודיעין?

בית המיון במודיעין כנראה תוכנן לעומס של שנת 2010, לא לשנת 2020.

תקראו ביקורות גוגל של עובדים שעבדו שם. שכר מינימום, רעש, תחלופה בלתי פוסקת של עובדים, בלאגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא לגמרי מאשים אותם במצב הנוכחי

הם לא מתוכננים לעמוד בעומס של 200%.

בימים רגילים הם עובדים לא יעיל אז בתקופה הזאת?

לגבי אמזון, אין מה לעשות הם לקוח כל כך גדול שאתה לא יכול לא להרשות לעצמך לא לעבוד איתם.

אמהמה חבילות שלא מגיעות בזמן.

אם הזמנתי חבילה שאני צריך אותה לתאריך מסוים - ואם היא לא תגיע בתאריך הזה היא כבר לא רלוונטית - ולקחתי כמה ימים-שבוע רזרבה מהמועד שהחבילה עתידה להגיע, והחבילה לא הגיעה

האם לדעתכם זה לגיטימי לדרוש את הכסף בחזרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שבדואר רשום: מתישהו, שתיהן כנראה יגיעו. את הראשונה, תקבל, ואת השנייה אל תאסוף, והיא תוחזר לשולח.

על שתי החבילות רשום "אין מידע על פריט מסוג אקספרס מחו"ל".

כך שאני די סקפטי. הנ"ל עבר כבר את המסכת של מייל למנכ"ל, התכתבות עם פקידות בעלות רמת משכל של מחדד ותשובה לקונית בנוסח "החבילה לא נמסרה לדואר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוצעה הזמנה בגירבסט, שני משלוחים שהגיעו קיבלו מספר מעקב שונה מהמספר המקורי שמופיע באתר של גירבסט.

מישהו נתקל במספרי מעקב שמוחלפים בארץ ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , מה שלא דואר רשום , הרבה פעמים הדואר נותן מספר מעקב משלו, מתחיל ב YY

לי לא ידוע על דרך לקשר בין המספר המקורי שנותן השולח למספר של הדואר שמתחיל ב YY.

אבל מצד שני ברגע שהמספר של הדואר עולה על המערכת , לרוב החבילה אצלי תוך זמן קצר. אז בשלב הזה כבר לא מתלונן ,

רק להברה , ברור שעד שהמספר עולה על המערכת החיצונית יכול לעבור גם חודש

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...