Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

אמוזן סבבה, לרוב מגיע עד הבית אם נבחר השילוח הנכון.

אבל לרוב מזמינים מאליאקספרס, איך אתה מעביר את זה לשליחים? האפשרויות שילוח היקרות יותר שהם מציעים לא הופכות את זה לשליחים, לפחות לא אצלנו.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

בגלל זה כתבתי מה שהגיוני כלכלית.

פרטים קטנים מאלי לרוב חסרי חשיבות, ולא אכפת לי שיתעכבו.

אני הרי לא אשלח מגן מסך ב 2 דולר בשילוח שעולה 30-40 דולר.

אגב, הם לרוב מציעים EMS גם (לא תמיד משתלם), במשלוח הזה מגיע שליח של הדואר.

כשהזמנתי פריט גדול, בחרתי במשלוח DHL.

4 ימים והוא היה אצלי.

בכלל, רוב ההזמנות שלי בתקופה האחרונה, הן מאמזון.

אני בוחר בדרך כלל במשלוח השני (לא הזול ביותר, ולא היקר ביותר).

מגיע בזמן יותר מסביר, ובעלות לא גבוהה מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריט EMS מבאנגוד שהוזמן ב 10 לספטמבר תקוע במכס כבר 15 יום (מ 3 לאוקטובר), אף אחד לא עונה בדואר ולא במכס ואין לי איך לנסות לזרז את זה.

פריט רגיל שהוזמן יחד עם ה EMS רק במשלוח רגיל הגיע היום לחלוקה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין. אם הדואר מודע לכל העיכובים האלו, למה הוא לא נערך לזה? למה לא עובדים במשמרות 24/7?

עלויות? תקציבים?

למה הדואר האמריקאי כ"כ יעיל לעומת הישראלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהמכס הם האשמים, כי הזמנתי לא מזמן חלקים לרכב (חבילה כבדה) והיא שוחררה לאחר בדיקה במכס. לעומת זאת חבילות שהוזמנו עוד לפני החלקים של הרכב, עדין לא הגיעו לסניפי הדואר (וכמובן אין זכר רשמי שהחבילות האלו הגיעו לארץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האשמה היא לא רק בדואר, אלא (ואולי בעיקר) במכס.

מכס = עובדי מדינה.

לדעתי זה עונה על כל השאלות שלך.

כמה שאני אוהב את הסיסמאות האלה. האם בדקת כמה עובדי מכס היו לפני, נניח, 10 שנים, וכמה היום, והשווית לעומס העבודה (כמות בוסוג המוצרים המיובאים)? למדינת ישראל יש נטיה מובהקת להתעלם משינויים בצרכי האזרחים ולא להתאים את מצבת כוח האדם והאמצעים לצרכים המשתנים. אבל מבחינתך "עובדי מדינה אומר הכל". אני מניח שאתה ממליץ להעביר את גבית המיסים לידיים פרטיות, כך שכל אזרח ישליש עוד כמה אחוזים לכיסו של הטייקון הזוכה במכרז.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה שירות פרטי ויקר מוזמן לבחור באחת מחברות השילוח ולשלם:

אגרת בטחון

אגרת מחשב

דמי הרשאה

עמלת גרעון

עמלת פקדון

עמלת פקודה

עמלת תצהיר

ושאר ירקות

ככלל, עובדי מדינה לא עובדים בכלל בחול המועד (גם להם מותר לצאת לכנרת ולעשות קריוקי על החוף :wink: )

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני אוהב את הסיסמאות האלה. האם בדקת כמה עובדי מכס היו לפני, נניח, 10 שנים, וכמה היום, והשווית לעומס העבודה (כמות בוסוג המוצרים המיובאים)? למדינת ישראל יש נטיה מובהקת להתעלם משינויים בצרכי האזרחים ולא להתאים את מצבת כוח האדם והאמצעים לצרכים המשתנים. אבל מבחינתך "עובדי מדינה אומר הכל". אני מניח שאתה ממליץ להעביר את גבית המיסים לידיים פרטיות, כך שכל אזרח ישליש עוד כמה אחוזים לכיסו של הטייקון הזוכה במכרז.

את התגובה שלך אתה פותח ב"כמה שאני אוהב את הסיסמאות האלה.."

ובסופה אתה עושה בדיוק את מה שאתה "אוהב" ומשתמש בסיסמאות בעצמך...

לגבי כל שאר התגובה, אין לי מה לענות לך.

יותר נכון - אני מעדיף שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לפני חודש הזמנתי זוג גלגלי אופניים, לפי המעקב המשלוח יצא מגרמניה ב5.10 ומאז אין עדכונים.

משירות הלקוחות האינטרנטי של הדואר קיבלתי את התשובה "תחכה".

מדובר בחבילה גדולה, בערך 90*90*40 ס"מ אז קשה לאבד אותה, הייתי רוצה לקבל לפחות עדכון שהחבילה בארץ או במכס:roll:

יש מה לעשות חוץ מלהמשיך להמתין? מכירים טלפון/אימייל של מישהו שאפשר לפנות אליו בארגון הכושל הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנת בדיוק על החגים. הם כעת סוגרים פערים של חבילות מהחגים. סוף שבוע שעבר קיבלתי חבילה שנכנסה לארץ בסוף אוגוסט.

אז יש תקווה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האשמה היא לא רק בדואר, אלא (ואולי בעיקר) במכס.

מכס = עובדי מדינה.

לדעתי זה עונה על כל השאלות שלך.

זה לא עונה על שום דבר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאתה צודק.

עובדי מדינה עובדים קשה בדיוק כמו אחרון העובדים בחברות הייטק ומקבלים משכורת הרבה יותר נמוכה וברוב המוסדות לא מקבלים בונוס ומשכורת 13.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה לא מגיע אלי כמעט כלום בדואר. משהו כמו 20% מההזמנות הגיעו והשאר בכלל לא נראים בכיוון.

כמו כן - הזמנתי חבילה מארה"ב בעלות של 60$, שני כובעי מצחיה, לא משהו כבד. החבילה נשלחה מארה"ב ב22.10, בכל השתלשלות העדכונים מארה"ב הכל היה סופר מהיר ואפקטיבי, בשניה שהגיעו לארץ, ב24.10 (!!) יומיים אחרי (!!) אין שום עדכון, נראה כאילו בלעה אותה האדמה.

שלחתי מייל לדואר ישראל, קיבלתי תשובה שהחבילה עדיין לא הגיעה לדואר ויש להמשיך לעקוב. באתר של USPS העדכון האחרון הוא:

Departed

TEL AVIV YAFO, ISRAEL

Your item departed a transfer airport in BEN GURION INTL, TEL AVIV YAFO, ISRAEL on October 24, 2019 at 11:33 am. The item is currently in transit to the destination.

יש למישהו מושג איפה החבילה יכולה להיות? אין לי מושג עם מי לדבר אפילו :(

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעטפה עם מעקב - תוך יומיים מהקניה יצאה משוודיה, כבר שבוע לא נסרקה בארץ.

הגיעה לפני יומיים ספונטנית לסניף הדואר שלי. סטטוס באתר עודכן אחרי שאספתי אותה...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמזון חזרו להשתמש בדואר ישראל. למה? למהההה???

זהו, כבר התחילו השטויות של דואר שליחים, תואם, לא הגיע, אין סטטוס, יש סטטוס, מחכה חצי שעה בטלפון לסניף הירושלמי של דואר שליחים, מתאם שוב...

אולי זה יעזור לי להיגמל מקחדת הקניות, לכו תדעו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...