Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

וכיצד מחשבות הרשויות את ערכו של מוצר שמחירו נקוב במטבע שאינו דולר ארה"ב?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק בארץ כתוב לפי $ ככה שלא משנה השערSent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
המחיר בתמונה הוצג בשקלים. אף פעם לא בדקתי אם IHERB מחייבים בשקלים בפועל גם אם כן זה בדכ יקר יותר מהמרה של האשראי.השערים נמצאים פה https://taxes.gov.il/customs/Pages/CustomsShaarOlami.aspx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עד אוגוסט כל משלוח מאליאקספרס היה מגיע גג תוך חודש, הייתי מקבל SMS לנייד והולך לאסוף.

לא יודע מה קרה באוגוסט, מאז שום דבר שהזמנתי עדיין לא הגיע, או שהגיע ולא קיבלתי שום התראה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין זכר...

חג שמח.

מעטפה עם מעקב - תוך יומיים מהקניה יצאה משוודיה, כבר שבוע לא נסרקה בארץ.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי דווקא הגיעו מעלי כל ההזמנות מאוגוסט (חוץ מאחת שכנראה לא תגיע לעולם) ואפילו כמה מספטמבר, אבל בהחלט חלה ירידה בקצב.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החגים השנה בעיתוי מזוויע, רצפים של סופ"ש ואז חג או חג ואז סופ"ש, יש לי משלוח EMS שכבר שבועיים נמצא בדרך בגלל השיט הזה, ועוד משלוח שנחת בארץ ברביעי לחודש- ואני בספק אם אראה אותו לפני ה 25 פחות או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ הבעיה עם הדואר היא שהעבודה לא מתבצעת FIFO (תור רגיל),

אלא LIFO (תור מחסנית) ,

ואז כל השקים שמגיעים בחגים , מפונים בסוף אחרי השקים שמגיעים אחרי החגים.

ממש מקווה לקבל ביומיים הקרובים את החבילה האחרונה מסין (אחרת כנראה אני אראה אותה אחרי החגים).

ועד לקראת סוף סוכות , לא מתכוון להזמין דברים עם דואר ישראל.

(דרך אגב , לדעתי , הזמן הטוב להזמין הוא לקראת סוף סוכות , שאז החבילה מגיעה מיד אחרי סוכות , ובגלל הכמות והלחץ היא משתחררת ממש מהר )

כמו שכתבתי למעלה , מה שלא הגיע עד תחילת החגים , כנראה כבר יגיע לקראת חנוכה, (אם בכלל ) .

וככל שהוזמן מוקדם יותר , ככה יתאחר יותר.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי קיבלה ב-3.10 הודעת SMS כי חבילה הגיעה למחלקת הדוורים בחיפה וכי תועבר לחלוקה (בד"כ מדובר על השופרסל השכונתי). מאז - שקט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמוזן סבבה, לרוב מגיע עד הבית אם נבחר השילוח הנכון.

אבל לרוב מזמינים מאליאקספרס, איך אתה מעביר את זה לשליחים? האפשרויות שילוח היקרות יותר שהם מציעים לא הופכות את זה לשליחים, לפחות לא אצלנו.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי קיבלה ב-3.10 הודעת SMS כי חבילה הגיעה למחלקת הדוורים בחיפה וכי תועבר לחלוקה (בד"כ מדובר על השופרסל השכונתי). מאז - שקט.
אולי בשופרסל מי שמתעסק בזה לא עובד בגלל החגים [emoji52].

אתמול באתי לאסוף חבילה קטנה מחנות שמחלקת את הדואר בעיר, בתוך החנות כבר ראיתי איזה 6 שקים לפחות של דואר + מלא דואר שלו מויין בחדרון שמחלקים בו את הדואר וחשבתי בלב שהנה יש לי פה לפחות עוד 2 חבילות והן תקועות בשקים. מפה לשם החלפתי כמה מילים עם הבחור שמחלק את הדואר והבאתי פליאה לכמויות המטורפות, מנגד הוא הביא את שמחתו כי מחר (היום) הם סגורים [emoji52], מיותר לציין שלא שמחתי כמוהו.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...