Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

נכון. כאילו כל המערכת שלהם קרסה.

על צ'אט כפי שהם מציעים באתר שלהם - אני בכלל כבר לא מדבר.

מה שהתחיל כיוזמה מוברכת והעלתה אצלי גבה - מהר מאד הבנתי שלא, שאין צורך להתפלא והכל נישאר אותו ח*#@א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי חבילה בדואר רשום עם מספר מעקב לחול.

אחרי 5 ימים החבילה הגיעה...

אלי!!

חזרתי איתה לסניף, ביקשו תשלום מחדש על הטעות שהם לא יודעים לקרא from/to

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין אי אפשר לעקוב אחרי פריטים \:

gsi16v :

lol

שמע,זה כבר דורש כשרון מצד הסניף ששלחת בו..

בגלל זה בפעמים המעטות שיצא לי לשלוח בארץ ובחו"ל,אני הדפסתי בגדול את 2 הכתובות והדבקתי באופן מושקע...ככה אין טעויות (99%)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני שולח חבילות, גם בארץ וגם בחו"ל:

1. אני עוטף את החבילות בנייר (מדפסת) לבן כדי שהכיתוב היחיד עליהן יהיה הרלוונטי.

2. אני מדפיס במדפסת את כתובת הנמען וכתובת השולח, ע"מ שלא תהיה בעייה של הבנת כתב היד.

3. את הכתובת של הנמען אני כותב באותיות קידוש לבנה, ואת כתובת השולח, באותיות קטנטנות (אבל קריאות, במקרה הצורך).

4. את הדף עם הכתובות אני מדביק ב-2-3 פאות של הקופסה.

עד היום, לא חזרה לי אף חבילה... ככה זה כשאתה עובד עם גאוני הדור.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין אי אפשר לעקוב אחרי פריטים \:

gsi16v :

lol

שמע,זה כבר דורש כשרון מצד הסניף ששלחת בו..

בגלל זה בפעמים המעטות שיצא לי לשלוח בארץ ובחו"ל,אני הדפסתי בגדול את 2 הכתובות והדבקתי באופן מושקע...ככה אין טעויות (99%)

זה היה מודפס דרך המערכת הדפסה של איביי.

כלומר זה כלכך מסודר ומוסכם שכל העולם מסתדר עם זה יפה שרק אצלנו צריך להיות "גאון" כדי לבצע את הטעות הזו ואפילו הדואר מספיק מעוות כדי לא לקחת אחריות עליה.

ואחרי ששילמתי שוב פשוט המליצו לי לשים מדבקה לבנה על הכתובת שלי.

שרק אם ירצו להחזיר אז יקלפו אותה.

ובעצם הרי זו חובה שתהיה כתובת השולח

עצוב שזה הרמה...

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שהחזרתי משלוח לאמזון,

היחס בין כתובת המשלוח למען השולח לא בא לי בטוב לעין,

אז הדגשתי את כתובת המשלוח עם טוש זוהר, קו תחתי וחץ...

עבד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויחד אתו גם הבלגן.

אני מקבל את החבילות שלי בשופרסל השכונתי. אז היום הגיעו שתי חבילות - החבילה לאחד הבנים הגיעה לחנות בשכונה שכנה, לא נורא. אבל חבילה של אשתי הגיעה לחלק אחר לגמרי של העיר. למזלי היא בחופש, אז נסעה לשם ואספה אותה כדי למנוע אבדן בעת ההעברה ליעד הנכון.

ויש שתי חבילות מסין שנמצאות בדרך כבר חודשיים ולא מראות סימן חיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי כל מיני שטויות לאוטו החדש , שמחתי לקבל 3 סמסים תוך יומיים , אבל כשניגשתי לאסוף שמתי לב ש:

חבילה אחת הגיעה לחנות ירקות בתל אביב באיזור בלי חניה בעליל.

חבילה שניה הגיעה לקיוסק ליד הבית

חבילה שלישית הגיעה לחנות חיות בשכונה אחרת, לא כ"כ קרובה .

בקיצור עשיתי סיבוב כמו נהג חלוקה , החנות ירקות עשה פרצוף שבאתי ב19:11 כי הרי "כולם יודעים" שהוא מחלק דואר עד 19:00 . וביקש שאבוא מחר, אמרתי לו שזה לא יקרה ונתן לי את החבילה.

הקיוסק עשה פרצוף שלא קניתי כלום ועשה טובה שהביא את החבילה

והחנות חיות סתם לקח לו שעה למצוא את זה.

אחרי שבוע הגיעה עוד אחת לחנות של גרעיני עפולה באזור שונה לגמרי, שהתעקש שהוא לא מוצא את זה ונאלצתי לשכנע אותו להכנס למחסן ומצאתי את החבילה.

אם כבר הם מפזרים את זה לאיפה שבא להם, לפחות שיהיה לאותו מקום הקרוב ביותר אליך.... אני מעדיף כבר להתייבש בתור בדואר.

קיצר, היה מתיש.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי חבילות הגיעו באותו היום- ארה"ב ויפן. לשמחתי אנחנו עדיין מקבלים חבילות בדואר, לא ב "מושיק פיצוחים" או משהו.

די הייתי בחרדות כמה ימים בגלל מערכת המעקב שנפלה, חבילה אחת עברה במודיעין אחת לא, למרות ששתיהן נשלחו ממענים פרטיים.

לפי התאריך- ממודיעין לפה לקח 5 ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלפון מבנגוד עם מספר מעקב וסיומת se ( דואר שבדיה) כבר עבר את הונק קונג ושבדיה,ומראה arrived to final destenation country כבר מה1.7 .בקישור לדואר חשראל אין כל זיהוי למספר...מישהו בסיטואציה דומה ויודע אם אכן זה אמור להגיע כמו בקישור בדואר ישראל?

תודה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלפון מבנגוד עם מספר מעקב וסיומת se ( דואר שבדיה) כבר עבר את הונק קונג ושבדיה,ומראה arrived to final destenation country כבר מה1.7 .בקישור לדואר חשראל אין כל זיהוי למספר...מישהו בסיטואציה דומה ויודע אם אכן זה אמור להגיע כמו בקישור בדואר ישראל?

תודה

גם אני באותו מצב מה30.6, אין שום עדכון בשום מקום. בדואר ישראל לא מופיע שום מידע על החבילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע הזה של הפצת החבילות בין אוסף מקרי של חנויות בטווח גיאוגרפי לא סביר הוא כנראה קטע תל אביבי. הדואר לא מסוגל להתמודד עם העיר הזאת כנראה.

אצלי (ירושלים) כל החבילות מגיעות למכולת, רק אחת הגיעה לסניף הדואר בשנים האחרונות, ולפי הפקיד זאת הייתה טעות.

אגב מכולות - לאחרונה אמזון מתמידים עם געש / בר, תיאום המסירה מתבצע דרך סמס/קישור עוד לפני שהחבילה מגיעה לארץ, וזה עובד טוב מאוד.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלפון מבנגוד עם מספר מעקב וסיומת se ( דואר שבדיה) כבר עבר את הונק קונג ושבדיה,ומראה arrived to final destenation country כבר מה1.7 .בקישור לדואר חשראל אין כל זיהוי למספר.

סבלנות... חבילות חייבות במכס או חשודות כחייבות במכס (למשל טלפונים) מועברות ממרכז המיון במודיעין לדואר ההגנה בת"א, שם יושבים אנשים המכס. לוקח (עוד יותר) זמן...

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנס, הברדק שתארתי אתמול דווקא בקצה הצפוני של כביש 2.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...