Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

אני עם yuvk.

האתר הסיני just fashion now עושה לי את התרגיל של אי איסוף חבילה. גניבה של איזה 100 דולר. הטפשים מפסידים לקוחה שהיתה עשויה להזמין בקביעות, ותפיץ את הידיעה בין מאות קולגות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה מארה"ב הגיע לארץ ביום חמישי בשעה שש בערב ועדיין לא מופיעה במערכת הדואר המהוללת שלנו. כעת כבר יום שני ועדיין אין זכר... פשוט אין מילים.

בחיי שאתה חוצפן :p

החבילה שלך הגיעה ביום חמישי! עובדי הדואר והמכס כבר יצאו באותו יום לחופשת סופ"ש.

איך אתה מעז לדרוש מהם לעבוד ולעדכן? אפילו שכבר היה יום שני??!! :|

לפעמים אני תוהה אם יש דואר גרוע משלנו בעולם :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבית המשלוחים מארה"ב בדרך כלל באים עם קוד מעקב,תבדוק באתר הדואר וב17TRACK במקביל,אולי אוטוטו יתווסף איזה סטטוס..

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריט הוזמן במשלוח מיוחד (ויקר) מגרמניה ב-10 לספטמבר.

הגיע לארץ ב-20 לספטמבר. הותר מהמכס ב-25.

מאז ועד עכשיו הפריט תקוע בסטטוס "יועבר למסירה ביחידת הדואר" תחת "מחלקת דוורים חולון".

רק אלוהים יודע איפה נמצאת החבילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפריט שלך נתקע בקטגוריית החגים,כי כל ספטמבר היה ככה.

באסה,אבל אין מה לעשות חוץ מלחכות..

איפה החבילה? באחד משני מקומות

בסניף דואר שלך,באחד השקים,מחכה שיסרקו אותו

בסניף דואר מרכזי בעיר שלך,מחכה שיסרקו אותו ואז יעבור לסניף דואר שלך.

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי היום את תיבת הדואר (שאני כמובן פותח כל יום) וגילתי 2 פתקים של דואר רשום "הודעה ראשון" "והודעה שנייה" שתי ההודעות על אותו התאריך 15/10/18. כמובן שהפתקים האלה לא היו שם אתמול ולא קיבלתי הודעת SMS על הגעת הדואר כמו שאני מקבל בדר"כ.

היום אלך לבדוק האם החבילה עדיין בסניף, מקווה שלא נשלחה בחזרה להולנד.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15/11?

זה בעוד 3 שבועות

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי גם התחילו בעיות עם הדואר.

לפני חודשיים נפטרה העובדת הקבועה בסניף דואר שצמוד לביתי, וכשהגעתי שבוע שעבר הופתעתי שכל עובדי היחידה התחלפו.

תמיד אני מקבל סמסים על דברי דואר, וכבר הדיעו אליי 2 מכתבים על דואר שנמצא באיזור תעשיה בכלל 4 קמ מהבית שלי, החלקתי בפעם הראשונה אבל בפעם השניה זה כבר משונה, מה גם שאני מקבל הודעה שניה בלי לקבל הודעה ראשונה בכלל... מקווה באמת שהדברים נשארים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי יש נסיון עם DHL ecommerce ?

משלוח שנשלח מהונג קונג, סומן שהגיע לארץ ,שעבר מכס ואחכ גם הגיע לסניף מקומי.

מפה לשם הסטטוס משתנה ל"נמסר" ללא כל סיבה נראית לעין (היו בבית בזמן ה"מסירה" וכלום לא הגיע).

בשירות הלקוחות טוענים שהמוסר הוא חברה חיצונית והם לא יודעים מי החברה או איזה מספר מעקב יש לה.

יש מספר מקומי בפורמט ILXxxxxxxIL שאינו פורמט תקין של דואר ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעצה מבעלי ניסיון כדי לדעת למה לצפות.

חבילה גדולה בערך גבוה יחסית (כמאתיים יורו) נשלחה מגרמניה ב-DHL Global, להבנתי חבילות אלה מופצות בארץ ע"י רשות הדואר ואין קשר לDHL ישראל. עד שילוחה מגרמניה עקבתי אחריה, במהלך ימים אלה התחלפו שלושה מספרי מעקב שונים, האחרון שבהם בפורמט CK[9digits]DE. לאחר מכן החבילה יצאה מגרמניה לפני כשבועיים וירדה מהרדאר. באתר רשות הדואר חיפוש מספר המעקב עדיין לא מניב שום אינפורמציה.

אני מניח שהחבילה נתקעה במכס, ומספר המעקב יופיע רק לאחר השחרור. הנחה סבירה? מה קבועי הזמן שאפשר לצפות מהחבר'ה האלה? האם יש דרך להתקשר ולברר מה סטטוס החבילה?

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית 17TRACK?

חוץ מזה, החברות האלה יודעות להמיר את מספר המעקב למקומי בישראל, אם כי איני זוכר איך לקבל את המספר, עשיתי זאת רק פעם אחת (לפי ייעוץ שקיבלתי בפורום). אם המשלוח מתארך פנה לחברה המשלחת במייל או בדף הפניות אליהם באתר שלהם, סביר שתקבל תשובה מהירה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, לא הכרתי. בכל מקרה, מספרי המעקב עובדים, שלושתם מובילים אותי להודעה זהה: המשלוח יצא מגרמניה ומעתה יש לעקוב אחריו באתר רשות הדואר הישראלית. באתר דואר ישראל עדיין אין כלום.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...