Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

סליחה על ההצתה המאוחרת.

ייתכן ואתה צודק, אבל מאידך - ישנם דוורים / מחלקי דואר / שליחים, שלא יודעים לקרוא / לא מבינים מה שהם קוראים (גם כשרשום נכון וברור),

מניחים את דברי הדואר בתיבות הלא נכונות ולפעמים גם (מגדילים לעשות) בכתובת הלא נכונה.

על ידיעת שפה אנגלית - אין בכלל על מה לדבר.

אני לא מייצג את עם השליחים או הדברים אלא רק את עצמי.

בנוסף ציינתי בבירור שהשליחים ומרכזי המיון קרובים להיות טובים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה שקשורה הרבה יותר לנושא השרשור:

ההזמנות הרגילות מהדואר עברו בחודשים האחרונים למכולת השכונתית.

מעבר לאי-קיומו של התור (אתה פשוט קונה עגבניות ועל הדרך משחרר איזו חבילה, מגוחך אבל עובד)ֿ,

קיים יתרון אדיר בדמות היכרות אישית עם בעלי המכולת - אותם גנים/בתי ספר.

היום סיפרו לאשתי שיש איזו חבילה ששורצת אצלם כבר חודש

(דואר רגיל, ארה״ב, לא ציפיתי שתגיע תוך 5 ימים...).

באתי ולקחתי.

בקיצור, מה היה לנו? דואר רגיל מארה״ב תוך 5 ימים WTH

ודואר רגיל מסין תוך 7 ימים WTH בריבוע.

אצלי קרה מצב הפוך- בשנתיים האחרונות אספתי את ההזמנות הרגילות מהקיוסק ליד הבית (150 מטר), שפתוח כמעט 24\7.

בשבועות האחרונים החליטו להעביר את החבילות לחנות בגדים חדשה שנפתחה בקניון (קניון ערים), שקצת יותר רחוקה ממני (15 דקות הליכה) ושעות הפתיחה שלה קצת יותר מוגבלות; שלא נדבר על כך שאם נאמין לשלט שתלו, הדואר מחולק שם רק עד שעות מסוימות, קצת בעיתיות עבור מרבית האנשים העובדים. אם כי, מנסיון בודד (בינתיים), אני הגעתי אחרי שעות החלוקה וטופלתי ללא בעיות.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה מסין הגיע תוך חודש. חבילות שנשלחו לפני 5 חודשים לא הגיעו מעולם.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנייני עליאקספרס (קרדיט לקבוצת הפורום בטלגרם)

https://tech.walla.co.il/item/3186153

2-5 ימים עד שהחבילה תגיע: עלי אקספרס מתקרבת לישראל

"כבר לא צריך להמתין חודש ימים עד שהחבילה תגיע: נראה שבעלי אקספרס החלו להתקרב לישראל ופתחו מחסן ראשון בקפריסין. המוצרים שישלחו משם, יגיעו אליכם עם שליח עד הבית, תוך יומיים עד חמישה ימים בלבד. כל הפרטים על המחסן החדש של עלי אקספרס ואילו מוצרים תוכלו לרכוש."

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי קנתה לאחרונה טלפון נייד חדש. ההמתנה למגיני המסך (מגרמניה) ולנרתיק ראשון (מסין) אפשרה הכנסתו לשירות תוך 10 ימים בלבד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שנשלחה באמצעות China EMS (קוד המעקב מתחיל ב LZ ונגמר ב CN) בתאריך 5/9 הגיעה היום ונאספה.

בחיים לא האמנתי שחבילה מסין תגיע תוך שבוע ועוד בתקופת החגים :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיעה לי חבילה מסין ב 6 ימים... משלוח חינם 0_0

In the meanwhile... הזמנתי מגרמניה באמצעות DHL (לא אקספרס, הדואר הרגיל שלהם זה DHL) לפני חודש ועדיין לא הגיע לארץ אפילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום באתי לקחת חבילה מהסניף הקרוב ושלט בטוש בכתב יד מקבל את פני הפונים ״אין כסף״.

על פי הפקידה, בגלל החגים יש ריכוז גבוה מהרגיל של מושכי קצבאות ולא אשרו להם להזמין יותר כסף מחשש לשוד ואספקה נוספת עולה כסף אז גם את זה לא אשרו להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדואר הגרמני גרוע, לחבילה שלי לקח יותר מחודשיים להגיע לארץ !

לא הייתי אומר שזה אופייני (לדואר הגרמני).

מה חלקו של דואר ישראל בזה ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לו חלק בזה, מרגע שהחבילה הגיעה לארץ זה היה מהיר יום אחד במכס ויום אח"כ זה הגיע לסניף.

לצערי זו לא הפעם הראשונה שחבילות מהדואר הגרמני מתעכבות אצלי, באופן מוזר הזמנתי חבילה אחרת

באמצעות הדואר הגרמני יומיים אחרי החבילה הנ"ל, היא הגיעה אחרי שבועיים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופייני, הדואר הגרמני אכן גרוע, מנסיוני.

אבל חודש זה כבר מעבר לגרוע, זאת תקלה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...