Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

ס ב ל נ ו ת

אני מניח שהחבילה נתקעה במכס, ומספר המעקב יופיע רק לאחר השחרור. הנחה סבירה? מה קבועי הזמן שאפשר לצפות מהחבר'ה האלה? האם יש דרך להתקשר ולברר מה סטטוס החבילה?

דואר ישראל לרוב לא טורח לעדכן את מעקב המשלוחים עד שהחבילה מגיעה לסניף הדואר במקומי.

אין טעם לנסות לברר. יגידו לך שהחבילה עדיין לא בארץ.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי יש נסיון עם DHL ecommerce ?

משלוח שנשלח מהונג קונג, סומן שהגיע לארץ ,שעבר מכס ואחכ גם הגיע לסניף מקומי.

מפה לשם הסטטוס משתנה ל"נמסר" ללא כל סיבה נראית לעין (היו בבית בזמן ה"מסירה" וכלום לא הגיע).

בשירות הלקוחות טוענים שהמוסר הוא חברה חיצונית והם לא יודעים מי החברה או איזה מספר מעקב יש לה.

יש מספר מקומי בפורמט ILXxxxxxxIL שאינו פורמט תקין של דואר ישראל.

מעדכן:

לפני מספר ימים הגיע מישהו מהרחוב (לא מהבניין) שקיבל את החבילה. הפרטים כמובן היו מדוייקים אז הוא ידע למצוא אותנו. לא ברור מדוע לקח לו מספר ימים.

חברת השילוח הייתה בר שליחויות, לא משהו שהיה ניתן לגלות בלי לראות את החבילה. מה לעזאזל עבר על השליח שלהם גם לא ברור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא אשמתו. זאת פרקטיקה ידועה של מספר חברות משלוחים. עם קבלת החבילה או מעט אחרי הן מסמנות נמסר. ככה הן עומדות ביעדים מול הצד השני על זמני משלוח.

ואז מתחיל התהליך של החלוקה. שלרוב לוקח מספר ימים. (יכול להיות שאוספים מספר חבילות לפני שמפיצים לאיזור מסוים)

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי חבילות מגרמניה שנשלחו ב18.9 ושבוע אח"כ, רק השניה מופיעה במעקב של הדואר, הראשונה נמצאת מתקיימת כנראה על איזושהי מובלעת במרחב החלל-זמן. דווקא עד היום היה בסדר, עכשיו גיהינום. זה ממש מצור כלכלי.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי מספר הזמנות מאליאקספרס בחגים (לא לפני, בזמן החגים). רק חבילה אחת הגיע ליעדה. חלק לא מבוטל נשלח דרך חברת YANWEN. לפני כמה ימים, קבלתי עדכון שחלק מהחבילות הגיעו לגיאוגריה להמשך מיון לישראל.

אני חושב שזה חלק מתכנון החבילות הזולות בחגים. לדעתי הסינים כבר קיבלו בעבר על הראש שחבילות שלא מגיעות ליעדן בתקופת החגים, ולכן הם מרחיבות את מסלול המשלוח שיגיע תוך חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, אצלי 100% מהחבילות שהוזמנו בעליאקספרס הגיעו.

כולן הגיעו בזמן סביר מלבד חבילה יחידה מגיאורגיה שנדרשו לה 6 שבועות בערך.

אגב, השבוע אספתי בפעם השנייה חבילה ללא מספר מעקב מארצות הברית (אותו שולח)

מחנות המכולת, אחרי ששכבה שם כחודש. :?

הן פשוט נחתו שם באורח קסום כעבור 10 ימים מרגע ההזמנה, ללא כל הודעה/מסרון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חלום זה האקסלוט הזה מגירבסט!, הזמנתי מישטח זכוכית למדפסות תלת מימד שקיבלת מקודם, ניקנה ב29 לחודש בערב, למחרת גירבס שלחו וקיבלתי מס' מעקב ולפני רבע שעה השליח היה אצלי והביא לי את החבילה לבית, וכל זה בתוספת מישלוח של $0.74 להזמנה של כ44$!.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא אשמתו. זאת פרקטיקה ידועה של מספר חברות משלוחים. עם קבלת החבילה או מעט אחרי הן מסמנות נמסר. ככה הן עומדות ביעדים מול הצד השני על זמני משלוח.

ואז מתחיל התהליך של החלוקה. שלרוב לוקח מספר ימים. (יכול להיות שאוספים מספר חבילות לפני שמפיצים לאיזור מסוים)

Sent from ...

לא..

החבילה אכן נמסרה באותו זמן, רק שהיא נמסרה למישהו אחר ברחוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר:

יום שני שעבר קיבלתי חבילה לתוך תא הדואר הביתי. מדובר היה במגן לנייד ולכן היה שטוח ונכנס לשם בכיף.

ביום חמישי קיבלתי SMS מהדואר, ובו מיספרים והוראות להיכנס לקישור של הדואר ולקבוע תור לדואר השליחים, האחד והיחיד, שיביא לי חבילה נחמדה וגדולה. באתר שלהם היה פנוי ולכן קבעתי למחרת, יום שישי ואף קיבלתי על כך אישור מדהים ביופיו. חיכיתי חיכיתי, בכיתי בכיתי, ומי לא בא...?

נכון.

ולא יצאתי כלל לסידורי יום שישי באותו יום, פשוט חיכיתי כמו פוץ בבית.

אתמול התקשרתי אליהם ולאחר זמן רב מאד מאד אפילו ענו לי ושאלתי אותם - חבר'ס, איה החבילה? הרי דיברנו, הרי קבענו...

הם התחילו לבלבל לי את המוח, בעילגות רבה ובעברית של אחת שלא קראה הרבה ספרים בחייה, ולאט לאט, בין ענני ההזייה, הצלחתי להבין שמדובר בחבילה שנחה לי בתא הדואר שלי באותו יום שני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה משהו הרבה יותר חמור: שני דרכונים זרים שנשלחו אלי בדואר רשום הגיעו לתיבת הדואר בלי לדרוש חתימה - אבל באתר הדואר דווח שנמסרו. אם דרכון כזה אובד זו צרה גדולה מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילת EMS המריאה מיפן ב 3 לחודש (שפה עוד היה ה 2 לחודש)

אני רואה שדברים השתנו מאז הפעם האחרונה ששלחתי EMS, עכשיו הסטטוס באתר דואר ישראל לא משתנה ל "עזב את מדינת המוצא" כמו פעם, אלא תקוע על "נמצא במרכז מיון ביפן ושויך למשלוח לישראל"

סתם מסקרנות, התקשרתי לדואר ישראל לשמוע מה הפקידים אומרים, הם נשבעים בהן צדק שהחבילה לא יצאה את גבולות יפן.

כמובן שזה לא נכון, אני יודע בדיוק מתי היא המריאה, לאן, ועל איזו טיסה, אבל על פי מילת דואר ישראל יקום ויפול דבר.

אני תוהה אם באמת אין להם את המידע הרלוונטי במערכת (קשה מאוד להאמין) או שמנחים אותם לשקר במצח נחושה כדי להפחית אחריות במקרה של פאשלה/להפחית תלונות בנוגע לזמני הטיפול הארוכים שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום ד' שעבר (31.10.18 ) , בשעות הצהריים, שלחתי 3 דברי דואר רשומים.

האחד בתוך חיפה - ב-4.11 הופיע בסטטוס של "הגיע ליחידה לשם מסירתו לנמען" ו"הושארה הודעה לנמען" (ונאסף כעבור שעתיים)

השני לתל אביב - אותו תהליך - אבל ב-6.11.

והשלישי לנתב"ג - עדיין בסטטוס "התקבל והועבר להמשך טיפול" בדיוק כמו ב-31.10.

פשוט אין דיווח על שלבי הביניים אלא רק על קבלת דבר הדואר ואז על הגעתו ליחידה בה הוא אמור להמסר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 28/10 הזמנתי נעליים באתר אסוס, עם שילוח דרך הדואר ללא מספר מעקב.

ב 4/11 (אחרי שבוע) קיבלתי SMS שזה ממתין בדואר.

יצאתי מרוצה.

ב 31/10 הזמנתי נעליים נוספות באתר אסוס, עם מספר מעקב.

אתמול ב 5/11, אני מקבל SMS מחברת HFD שהמשלוח בדרכו לישראל ואוכל לשנות דרך לינק את מקום איסוף החבילה. בלינק היה רשום שכבר נבחר מקום.

אחרי עשר דקות, אני מקבל מייל שהמשלוח ממתין לי באיזה חור בעיר סמוכה, 10 ק"מ ממני, רבע שעה נסיעה לפחות.

אני לא גר באיזה חור שאני עוד איך שהוא יכול להבין למה שלחו את זה לשם.

מי זו החברה HFD המזעזעת הזו? למה שלחו את זה לשם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שמנחים אותם לשקר במצח נחושה כדי להפחית אחריות במקרה של פאשלה/להפחית תלונות בנוגע לזמני הטיפול הארוכים שלהם

בול ^^

חוסר רצון לעזור,ולנפנף כמה שיותר אנשים..

אני יכול לכתוב פה ספר על הסניף דואר שליד הבית בו קיימת התיבה הפרטית שלי..כולו מורכב מנשים מבוגרות (פמינסטי משהו) מתוסכלות,שרות מזעזע,ושאר סופרלטיבים לא מחמיאים :\

מי זו החברה HFD המזעזעת הזו? למה שלחו את זה לשם?

חברת הפצה שחתמה על הסכם בלעדיות עם אסוס,הכל עובר דרכם (בין אם הזמנת בגד בודד ב5 פאונד,או וואחד חבילה ב150פאונד)

דברים קטנים כאמור הם מעבירים לדואר,גדולים כפי שראית - שולחים לך לינק לבחור נקודת איסוף

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי DVR מבנגוד, אתמול קיבלתי מייל מהם שהמוצר הוחזר להם ע"י דואר ישראל כי לא הצליחו ליצור אתי קשר.

בנגוד ביקשו ממני פרטי משלוח לאימות, כמובן שהם תואמים למה שהכנסתי בהזמנה,

כעת בנגוד טוענים שעליי לשלם על משלוח חוזר של החבילה או לחילופין להזדכות.

לדעתי אני לא אמור לשלם על המשלוח החוזר, האם הצדק אתי?

מישהו נתקל במקרה דומה?

אני לחוץ מאוד על ה-DVR.:lol:

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...