Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

ביצועים לא אחידים:

1. מגן לטלפון הגיע תוך שבועיים. מעולה.

2. חבילה שנעצרה במכס, שוחררה עוד באותו ביום ומאז (31.5), אין שינוי בסטטוס.

כמה זמן המתנה אני צריך לגייס?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי חבילה מכובדת של חלפים לרכב מקוריאה. הבחור הקוריאני שלח את החבילה ביום חמישי, וביום שבת יצא לדרך מקוריאה לישראל (קבלתי ביום שישי מספר טיסה).

מנכ"ל הדואר טען שתוך 48 שעות מרגע הנחיתה החבילות במודיעין, החבילות יגיעו ללקוחות (או אזרחים). הנה נגמרו 48 שעות, ואין אף סטטוס חדש לגבי החבילות מצד דואר ישראל.

עד כמה שהייתי שמח שהדואר שלנו התייעל, כנראה ידע לטשטש את האינפורציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החבילה מועכבת זה לא יגיע במהירות.

זה תלוי מאוד בהסכמים עם הדואר השולח, 5 ימים מיפן לישראל בדואר אוויר רגיל וזה לא מקרה חד פעמי.

Destination : Israel - Tracking consuming: 1597 ms

2018-06-10 00:00

Delivered to addressee

Origin : Japan - Tracking consuming: 1458 ms

2018-06-05 06:20

TOKYO, TOKYO INT, 138-8799, Dispatch from outward office of exchange

2018-06-04 17:30

TOKYO, TOKYO INT, 138-8799, Posting/Collection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

2. חבילה שנעצרה במכס, שוחררה עוד באותו ביום ומאז (31.5), אין שינוי בסטטוס.

כמה זמן המתנה אני צריך לגייס?

כמובן. עברתי במקרה ליד הדואר, ראיתי תור דליל והחלטתי לנסות את מזלי.

הפקידה בודקת במחשב "שוחרר ממכס חיפה".

הפקידה לידה אומרת לה שהגיעו הבוקר הרבה חבילות ושתלך לבדוק.

20 שניות ואני שומע "הגיעה לך החבילה".

סבבה, אבל למה שבועיים ממכס חיפה לדואר?

ולמה אין שום עדכון בדרך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנכ"ל הדואר טען שתוך 48 שעות מרגע הנחיתה החבילות במודיעין, החבילות יגיעו ללקוחות (או אזרחים). הנה נגמרו 48 שעות, ואין אף סטטוס חדש לגבי החבילות מצד דואר ישראל.

עד כמה שהייתי שמח שהדואר שלנו התייעל, כנראה ידע לטשטש את האינפורציה.

מדוע אתה לא שולח לו מייל תלונה?

סבבה, אבל למה שבועיים ממכס חיפה לדואר?

ולמה אין שום עדכון בדרך?

מה אתה לא מבין כאן. הדיליג'נס יוצא לדרכו מחיפה, נכון? באזור עתלית מחליפים את הסוסים. לאחר מכן באזור חדרה, ואז שוב החלפה בנתניה. שים לב שבינתיים עברו להם שבוע וחצי. בנתניה מחליפים גלגל לדיליג'נס כי העץ שם נסדק. המסע ממשיך ובדרך מתמודדים עם קלגסים ושוב פעם החלפת סוסים אחרונה באזור גלילות. וזהו.

הענין עם קהל לקוחות הדואר שהוא קצת קטנוני. שבוע פחות - שבועיים יותר, מי סופר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לקוח "חזיר". יכול להיות שמרכז המיון לא עובד במוצ"ש, אלא רק ביום ראשון ונוצר עומס.

בנוסף יכול סיכוי גבוה שהחבילה תבדוק במכס, כי הזמנתי תושבת גיר. בפעם היחידה שהזמנתי תושבת, המכס רצה לבדוק אותה. גם חברים שהזמינו את התושבת הנ"ל, המכס בדק את החבילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מדובר על חלקי רכב שנשלחים בדואר חבילות (מספר מעקב מתחיל באות C) , הם עולים לבדיקה של המכס , נוצרת המתנה היות שצריך שמציג משרד התחבורה יעיף.עליהם מבט. והוא מגיע פעם בשבוע (היה דיבור שזה יעלה לפעמים , לא יודע האם מומש בנתיים) ואז נוצר תור באופן טבעי.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החבילה מועכבת זה לא יגיע במהירות.

זה תלוי מאוד בהסכמים עם הדואר השולח, 5 ימים מיפן לישראל בדואר אוויר רגיל וזה לא מקרה חד פעמי.

לא בהסכמים (שוב המיתוס הזה, ועכשיו מישהו יספר שוב על "טבלה שהופיעה פעם בחדשות")

דרכי טיסה, תכיפות טיסות, ודגימות מכס.

ארה"ב, סין וגרמניה למשל הן מדינות שיש מהן המון חבילות והמון נסיונות "הברחה"/שווי שקרי. הדגימות מהן רבות, ופיזור הדואר איטי יחסית.

מיפן מתקבלות הרבה פחות חבילות, המיון שלהן נעשה הרבה יותר מהר בגלל זה, ויש הרבה פחות דגימות מכס שעלולות לעכב שקים.

הליך היצוא שם מהיר, ותכיפות הטיסות לכל חור בעולם גבוהה מאוד. בנוסף, יש לדואר שם הסכמים עם הרבה חברות תעופה, כך שהפצת הדואר יעילה.

מקוריאה לפעמים הסיפור הולך אפילו מהר יותר- כי יש טיסות ישירות לפה. כבר היה לי מקרה של 3 ימים מרגע היציאה מקוריאה עד שהחבילה הייתה פה אצלי בידיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבדוק את הטבלאות של UPU אם אתה כ"כ מעוניין ואז תגלה שכן יש דבר כזה ויש הגדרה לSLA הנדרש.

אקו פוסט לא מגיע מהר יותר ומקבל תעדוף בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לקוח "חזיר". יכול להיות שמרכז המיון לא עובד במוצ"ש, אלא רק ביום ראשון ונוצר עומס.

בנוסף יכול סיכוי גבוה שהחבילה תבדוק במכס, כי הזמנתי תושבת גיר. בפעם היחידה שהזמנתי תושבת, המכס רצה לבדוק אותה. גם חברים שהזמינו את התושבת הנ"ל, המכס בדק את החבילה.

שיבדקו (אף אחד לא אומר להם לא לבדוק).

אבל :

שיעדכנו.

שלא יסחבו את הזמן סתם בזוטות.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מה אתה לא מבין כאן. הדיליג'נס יוצא לדרכו מחיפה, נכון? באזור עתלית מחליפים את הסוסים. לאחר מכן באזור חדרה, ואז שוב החלפה בנתניה. שים לב שבינתיים עברו להם שבוע וחצי. בנתניה מחליפים גלגל לדיליג'נס כי העץ שם נסדק. המסע ממשיך ובדרך מתמודדים עם קלגסים ושוב פעם החלפת סוסים אחרונה באזור גלילות. וזהו.

הענין עם קהל לקוחות הדואר שהוא קצת קטנוני. שבוע פחות - שבועיים יותר, מי סופר?

הייתי שמח לקבל סמס מהנהג (או הסוס, אני ליברל) מתישהו בדרך. שאדע שהדברים לפחות בתזוזה ולא פתאום עשו פרסה

ואז אחרי חודש אקבל הודעה שניסו להשיג אותי ולא היה מענה אז החבילה הוחזרה. הרי קרו דברים כאלה.

לי אישית קרה שחבילה הגיעה לדואר שלא נמצא בכלל בישוב שלי, במקרה הגיע פתק לתיבה של המשפחה שלא נבדקת כל הזמן

וכל זה בזמן שבאתר הדואר אין שום עדכון.

למה העגלונים של פדקס יכולים להעביר את החבילה חצי ארה"ב בתוך יומיים עם שטף של הודעות עדכון (כולל עלה/ירד מהרכב)

ואצלנו שבועיים ו-40 ק"מ עם אפס עדכון זה הגיוני? החבילה עברה את המכס באותו יום שנחתה.

אני באמת לא לחוץ על חבילות שלי, אבל גם לא חושב שאני מבקש פה איזה מעשה יוצא דופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי סמוראי, אתה כמובן צודק. למיקרה ולא הייתי ברור - התייחסתי בציניות או אם תרצה בהומור עצוב, למה שקורה כאן.

אגב, מדוע אינך מתלונן אצל מנכ"ל הדואר? המייל שלו נמצא אי שם בגוגל. תחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הבנתי את ההומור אבל היה חשוב לי להבהיר מה חסר לי.

סה"כ זמני קבלת המשלוחים קוצרו ומורגש שיפור בשירות, לפחות בסניפים שאני הולך אליהם.

לשלוח מייל לקודקוד זה רעיון, אבצע בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החידוש האחרון - דואר רשמי של גוף ממשלתי ישראלי נשלח בדואר רשום, ופשוט הונח בתיבת הדואר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...