Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

אז מדובר בדואר רשום שנשלח מהארץ או בחבילה מחו"ל?

כי אם זה דואר רשום מהארץ עדיף שישאר שם :wink:

לא בחירה חכמה. להתעלם מבעיות לא פותר אותן , אלא רק גורם להם לגדול.

אם יש רשום שצריך להגיע אליך (קנס למשל ) ולא לקחת אותו. מבחינת החוק זה נראה כאילו קיבלת אותו ,

ואז החוב מתחיל לצבור קנסות ופיגורים.

תמשיך להתעלם , בסוף מחוב של 250 ש"ח אתה יכול למצוא את עצמך משלם אלפי שקלים לגובים כלשהם ולמשרדי עו"ד על כל מני עמלות שקר כלשהו.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בחירה חכמה. להתעלם מבעיות לא פותר אותן , אלא רק גורם להם לגדול.

אם יש רשום שצריך להגיע אליך (קנס למשל ) ולא לקחת אותו. מבחינת החוק זה נראה כאילו קיבלת אותו ,

ואז החוב מתחיל לצבור קנסות ופיגורים.

תמשיך להתעלם , בסוף מחוב של 250 ש"ח אתה יכול למצוא את עצמך משלם אלפי שקלים לגובים כלשהם ולמשרדי עו"ד על כל מני עמלות שקר כלשהו.

תקן אותי אם אני טועה, אבל אני יכול לטעון שלא קיבלתי מעולם שום קנס (הוכחת המסירה על השולח) ולכן במידה ובאמת יתפתח משהו כזה אדרוש לשלם את הקנס המקורי. עד אז שיחפשו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לדרוש עד מחר בבוקר. החוק בעניין הזה חד משמעי, אם ההודעה נשלחה בדואר רשום רואים את הנמען כאילו קיבל אותו אחרי 14 יום. אי דרישת הדואר אינה מהווה הגנה כלשהי. הגנה תהיה רק אם יוכח כי הדואר נשלח לכתובת שגויה (ולצורך העניין הכתובת הנכונה היא הכתובת הרשומה במרשם האוכלוסין) או שהדואר לא מסר הודעה על דבר הדואר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני מרוצה בעניין הזה - החבילותמסין מגיעות די מהר. אתמול גיבלתי מייל מעליאקספרס שחבילה שהזמנתי לפני 10 ימים הגיעה ארצה, לפני חצי שעה קיבלתי SMS שהיא ממתינה לי בשופרסל השכונתי.

מצד שני, הבקשה שלי לקבל אישור מסירה לחבילה נעלמה בנבכי שרתי הדואר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החבילות מסין התעכבו בחודשיים האחרונים עקב טירוף נובמבר / בלאק פראייר / חג הרווקים הסיני / חג הפראייר המונפץ התורן.

אצלי מגיעים עכשיו בטפטוף כל ההזמנות מתחילת נובמבר, חוץ מאיזה מוכר בעייתי שלא הייתי צריך להזמין ממנו שוב.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לאחר תקופה נחמדה בה הגיעו רוב החבילות איכשהו,

מסתבר שאני מחכה לחבילות שיגיעו דרך חברת ZAFUL - בגדי הים וכו', הוזמנו בנובמבר, הגיעו בדצמבר, ועד עכשיו (ינואר) לא הגיעו אלי, לאחר תחקור ושאלות עם האתר מסתבר שהחבילות מדווחות ש"נאספו על ידי הלקוח", מה שכמובן לא היה ולא נברא...

כרגיל דואר ישראל ושיטת המצליח, "בוצע נסיון מול הלקוח" וכנראה לאחר שלא "צלחו" מסרו את החבילה למישהו בטעות.

חבורה של גאונים שם.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום ד' שעבר (31.10.18 ) , בשעות הצהריים, שלחתי 3 דברי דואר רשומים.

האחד בתוך חיפה - ב-4.11 הופיע בסטטוס של "הגיע ליחידה לשם מסירתו לנמען" ו"הושארה הודעה לנמען" (ונאסף כעבור שעתיים)

השני לתל אביב - אותו תהליך - אבל ב-6.11.

והשלישי לנתב"ג - עדיין בסטטוס "התקבל והועבר להמשך טיפול" בדיוק כמו ב-31.10.

פשוט אין דיווח על שלבי הביניים אלא רק על קבלת דבר הדואר ואז על הגעתו ליחידה בה הוא אמור להמסר.

טוב. הגיע הזמן ל-Follow Up.

המכתב הראשון נמסר לתעודתו מהר מאד.

השני שכב כמה ימים בדואר באור עקיבא, נמסר כעבור כשהוע. אולי הודעה שניה, אולי סתם דוור עצלן.

אבל דבר הדואר השלישי פתח סאגה חדשה.

באיזה שהוא שלב ראיתי כי דבר הדואר נמסר ליעדו. אבל היעד לא הגיב, הוא אמור לזכות אותי באיזה 150 ש"ח תמורת מוצר פגום. מתברר כי החפץ "אבד" באותה חברה מפוארת. בשיחת טלפון הם ביקשו את אישור המסירה, ולא הסתפקו באישור שהוצאתי מאתר הדואר. הם רוצים לראות את החתימה על הספח. אז פניתי לדואר. ואפילו ענו לי, ונתנו לי כתובת לפניה. אז פניתי וצירפתי את המסמכים הדרושים. המתנתי איזה 3 שבועות, ואז התקשרו אלי, וביקשו עוד מסמכים. וזהו, מאז הדואר נדם. למרות שהנציגה הטלפונית אמרה שאישור המסירה נמצא לפניה הוא עדיין לא הגיע אלי.

הרמתי ידיים לגבי החזר של מוצר פגום שעלה 40 דולר, אבל גם ג'יימס ריצ'רדסון הפסידו לקוח לא מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתגע מהדואר בשבוע האחרון.

הזמנתי מעיל סופטשל מחנות בחולון הגיע לי ליחידת דואר מקומית.

ספק למסך של LG משומש שקניתי מאלי אקספרס הגיע למינימרקט כלשהו.

לדים ללוחית רישוי הגיעו לחנות ממתקים.

וכולההה מדובר בטבריה, למה אני צריך לאסוף משלוחים מ3 מקומות שונים. זה משגע אותי.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
אני עם yuvk.

האתר הסיני just fashion now עושה לי את התרגיל של אי איסוף חבילה. גניבה של איזה 100 דולר. הטפשים מפסידים לקוחה שהיתה עשויה להזמין בקביעות, ותפיץ את הידיעה בין מאות קולגות.

טוב. יש מעקב.

אתמול הגיע פתק על חבילה רשומה שהגיעה. כמובן מדובר בחבילה שעשתה סיבוב של איזה 4-5 חודשים עד גואנגז'ו וחזרה לחיפה. מישהו יקבל תרומה של בגדים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתגע מהדואר בשבוע האחרון.

הזמנתי מעיל סופטשל מחנות בחולון הגיע לי ליחידת דואר מקומית.

ספק למסך של LG משומש שקניתי מאלי אקספרס הגיע למינימרקט כלשהו.

לדים ללוחית רישוי הגיעו לחנות ממתקים.

וכולההה מדובר בטבריה, למה אני צריך לאסוף משלוחים מ3 מקומות שונים. זה משגע אותי.

זה כבר שנתיים+ ככה (נראה לי יותר)

שהדואר חתם על הסכמים עם עסקים קטנים \ סופר מרקטים כדוגמת שופרסל וכו' - להפצת פריטי דואר

כנראה שזה מוריד להם עומס (וכמובן מביא עוד לקוחות לעסקים הנ"ל)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של גבי אינה האיסוף בעסק כלשהו אלא חוסר האחידות - איסוף בשלושה מקומות שונים.

מזה מספר שנים הדואר שלי מגיע לשופרסל אקספרס השכונתי - שירות מצויין אם כי לא מושלם, כיון שלפעמים צריך להמתין לקופאי שיסיים חשבון ויבוא לדלפק הדואר). מבחינתי עדיף על סוכנות הדואר הקרובה מבחינת מרחק מהבית, חניה ונגישות. המוזר הוא שלאותה חנות מגיעים לקוחות גם משכונות אחרות, שיש בקרבת ביתם סניפי וסוכנויות דואר ותיקים.

גם לי היה מקרה אחד שבו חבילה הגיעה לשכונה אחרת, מרחק מספר קילומטרים מהבית, בשכונה שבה האוכלוסיה אינה מאפשרת קביעת תור מראש(שירות שבו אני נוהג להשתמש כאשר אני צריך שירות של סניף או סוכנות דואר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...