Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

סבלנות... חבילות חייבות במכס או חשודות כחייבות במכס (למשל טלפונים) מועברות ממרכז המיון במודיעין לדואר ההגנה בת"א, שם יושבים אנשים המכס. לוקח (עוד יותר) זמן...

במקרה הזה אין לי בעיה עם תשלום מכס (שילמתי ביטוח למכס) רק שיתחילו לעבוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע הזה של הפצת החבילות בין אוסף מקרי של חנויות בטווח גיאוגרפי לא סביר הוא כנראה קטע תל אביבי. הדואר לא מסוגל להתמודד עם העיר הזאת כנראה.

אצלי (ירושלים) כל החבילות מגיעות למכולת, רק אחת הגיעה לסניף הדואר בשנים האחרונות, ולפי הפקיד זאת הייתה טעות.

שלילי, כבר קיבלתי פעם חבילה בטיז-אל-נאבי-ארנונה. ובד"כ אני עדיין מקבל חבילות למכולת שרחוקה פי שתיים מהדואר הקרוב.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלפון מבנגוד עם מספר מעקב וסיומת se ( דואר שבדיה) כבר עבר את הונק קונג ושבדיה,ומראה arrived to final destenation country כבר מה1.7 .בקישור לדואר חשראל אין כל זיהוי למספר...מישהו בסיטואציה דומה ויודע אם אכן זה אמור להגיע כמו בקישור בדואר ישראל?

תודה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מהנסיון שלי מלפני חודש, זה היה נראה תקוע עד שהגדלתי ראש וחיפשתי האם נדרש לשלם מכס עבור המכשיר,

הרצתי את הTRACKING# באתר הדואר והסתבר שהוא נתקע במכס והייתי צריך לשלם כ250 ש"ח .

שילמתי באשראי ומאותו רגע תוך יומיים היה אצלי.

לא קיבלתי שום הודעה או דרישת תשלום , יתכנן שזה המצב גם אצלכם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי מלפני חודש, זה היה נראה תקוע עד שהגדלתי ראש וחיפשתי האם נדרש לשלם מכס עבור המכשיר,

הרצתי את הTRACKING# באתר הדואר והסתבר שהוא נתקע במכס והייתי צריך לשלם כ250 ש"ח .

באתר הדואר לא מופיע כלום לפי הטרקינג..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

איך הגעת למסך תשלום ? אני במצב דומה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מחכה למשלוח רשום מיפן, עזב לישראל ב-26.07 ומאז אין שום עדכון/מידע באתר הדואר. יש טעם לשאול מישהו או שזה פשוט יקח זמן? צריך מע"מ כנראה, זה אומר שהחבילה שוכבת בתל אביב ומחכה שהמכס יזיז אצבע?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, בדקתי הרבה אך זה נותן לי רק את מה שהמעקב בדואר יפן נותן - מעקב עד היציאה מיפן בלבד. משלוח דומה ביוני לא התעדכן מעבר לשלב הזה (והתעדכן בדואר ישראל רק כשהגיע למכולת השכונתית למסירה) אז אני לא מצפה לשינוי. ההבדל הוא שהמשלוח הקודם הגיע בתוך שבוע - אולי *זה* היה בגדר טעות סטטיסטית ועכשיו אני סתם מצפה ליותר מידי.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדואר החזיר תשובה לפניה ששלחתי, כתבו שאכן הגיע לארץ כשלושה ימים לאחר יציאה מיפן אך נותב ליחידת דואר לא נכונה (ואז שכב שם שבועיים?), אז הם שלחו בקשה לנתב מחדש וחסמו אפשרות יציאה מהארץ כדי לא לשלוח בחזרה. אני רק מקווה שזה לא נמסר לבן אדם אקראי ואכן יגיע לכאן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם פריקה

הזמנתי איזה קונסולת רטרו חביבה מגירבסט עם שילוח מהיר דרך צ'יטה - הגיע תוך שבוע וחצי

הזמנתי מאמאזון מטען לרכב - הגיע תוך שבוע בדיוק (אמאזון ארה"ב דרך I PARCEL ובר הפצות בארץ)

לעומת זאת אשתי הזמינה כיסוי למיקסר מאיביי UK - עברו שבועיים ואין אופק (שזה מוזר,מאירופה תמיד קבלתי,עם ובלי מעקב,תוך שבוע-שבוע וחצי גג) :(

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה מגרמניה, המראיה משם ב 31/07, לא מופיעה במעקב. בסניף הדואר טוענים שהיא נכנסה למודיעין ב 04/08

מאז עברו להם 18 יום. שלחתי בקשה לאיתור החבילה, ואזהרה שאם אני מקבל מהם עוד מכתב אחד של "איבדנו ת'חבילה, לך חפש מי ינענע אותך" אני דואג להגיע למודעין ולהפוך את המקום עד שתימצא החבילה.

הקטע הוא שהפעם יש לי גם כל כוונה לממש את האיום המגוחך הזה- איך לעזאזל מאבדים חבילה באורך של מטר ורוחב של כמעט חצי?!

מתחילת הקיץ נראה שהדואר פשוט יצאו לפנסיה. המעקב לא פועל, זמנים התארכו משמעותית (וזה לא שקודם הם היו קצרים...), ונראה שהעובדים בסניפים בשביתה איטלקית.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהחבילה שלי לא מופיעה במעקב באתר הדואר, במערכת היא מופיעה כולל תמונה. רק דרך הטלפון אפשר להשיג מידע עליה.

בכל מקרה, מסתבר שהעברה מסניף אחד בירושלים לסניף אחר בירושלים לוקחת יותר משבוע...אני עדיין מחכה. לצערי כלל לא שלחו לי SMS שהחבילה נמצאת במקום כלשהו, אחרת הייתי קופץ כבר לפני שבועיים. לא ברור לי למה, המספר שלי מופיע על החבילה כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...