Jump to content

idan577

 • הודעות

  51
 • כאן מאז:

הנקודות של idan577

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. מעבר לזה שמורן נהג מדהים הוא גם אחלה בן אדם. באחד מהביקורים ברינג יצרתי איתו קשר והוא לקח אותנו לנקודות הטובות ביותר לצפייה במסלול. כמובן שהוא גם הציע לעלות איתו סיבוב אבל הקיבה שלי בקושי הצליחה לעמוד בכוחות G בזמן נהיגה עצמאית, אז בתור נוסע זה היה נגמר בסרטון יוטיוב מקיא בצד הדרך. תודה מורן. (עוקב אחריך בערוץ של מישה. אולי אקפוץ שוב השנה תפעיל לי מונה )
 2. idan577

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  ברור שלא תקבל התראה אם הוא מכוון לשמיים.
 3. שמעון זהבי חשמל הברון. ברוך הירש 2, בני ברק.
 4. תודה. לפני כמה זמן זה היה? יכול להיות שמאז התחום התפתח עוד. עוד מישהו שחווה / מכיר את הנושא מקרוב?
 5. צריך את חוכמת ההמונים של הפורום או יותר נכון במקרה הזה נסיון מיודעי דבר. אבי צריך לעבור ניתוח קטרקט בשתי העיניים. בפגישה הרופא המנתח פרופ אהוד אסיה הציע לשים לו עדשות פרימיום נקראות גם עדשות טריפוקליות. אלו עדשות אשר יש להן 3 מוקדי ראייה – קרוב, בינוני ורחוק ובעצם מפסיקות את הצורך במשקפיים. בחיפוש ברשת יש רק כתבות פרסומיות בנושא, ורציתי לשמוע ממקור ראשון או מישהו שמכיר אישית מישהו שעבר את הניתוח הזה בדגש על שימוש בעדשות מהסוג הנ"ל. איך התוצאה? האם מסתגלים מהר לעדשות? באמת אין צורך במשקפיים יותר? סינוור בלילה? חסרונות אחרים? אודה מאוד לכל מידע בנושא מאנשים שיודעים.
 6. -+3K. הוא אמר לי שהוא קיבל 10 נקודות למרות שזה לא מסתדר לי עם המהירות וסכום הקנס.
 7. מעדכן כמו שהבטחתי: לקח עורך דין שהצליח להוריד את המהירות ל-70, לא יודע אם מול התביעה או במשפט עצמו. יצא בזול- 250 ש"ח קנס + שכר עורך הדין כמובן.
 8. כן דיברתי עם סאן פילם בנתניה, הוא עובד עם 3M ו LLUMAR. אז זהו? סדנה מומלצת אחת בכל המרכז? ולגבי ציפויים של חניתה אפילו לא אחת? בסוף אחשוב שזה חומר פיקטיבי.
 9. באיזה סניף במרכז הציפויים עשית? יש להם מלא זכיינים ורמת המתקינים משתנה ממקום למקום. אושריקו, רשמתי איזור המרכז.
 10. מבקש המלצה קונקרטית על מקומות במרכז שמשתמשים בחומרים 3M, חניתה, LLUMAR. עברתי על השרשור, וגם ביצעתי חיפוש מקיף בפורום, הכל דיבורים באוויר בלי המלצות תכלס. מעדיף המלצות מנסיון אישי. תודה.
 11. idan577

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  X,K,KA אלו תדרי סריקה. לכל ראדר יש את התדר שבו הוא עובד. למשל לדבורה, מבית היוצר של MPH תדר הסריקה הנו KA ולכן זהו התדר היחידי שצריך להיות במצב ON כאן בארץ. עכשיו, גם לכל תדר סריקה יש טווח ( Mhz/Ghz) טווח הסריקה של תדר ה KA נמצא בין 33.392-35.998 מחולקים ל-10 טווחים. הדבורה MPH, עובדת בטווח 33.8Ghz +/- 100 MHz ולכן אין טעם שהגלאי יסרוק את כל 10 הטווחים כי הוא מבזבז זמן יקר לחינם, לכן שמים אותו במצב Ka narrow ולא Ka wide וכך הוא סורק מספר מצומצם של טווחים מתוך כל ה-10 ומשפר את יכולות הגילוי.
 12. idan577

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  זה לא ממש מדוייק. ללייזר יש כמה התניות כדי שיהיה מותר להשתמש בו: 1. כביש מואר בלילה. 2. אסור להשתמש בגשם. ישנם כבישים מסויימים (אהמ כביש 6) שעם גלאי רדאר תהיה מכוסה לחלוטין. (במידה והוא עובד) גשם.. טוב אנחנו לא מדינה גשומה במיוחד וגם לא הייתי ממליץ לאף אחד להתפרע בגשם.. אבל הבנת את הרעיון. עוד דבר, טווח לזירה מקסימלי 300 מטר. אומנם כאן זה לא שחור ולבן אבל להסתכל קדימה, להפעיל את השכל הישר (מכונית עומדת בצד ב 3 בבוקר? הכביש בירידה?) תאט למען הסר ספק.
×
×
 • תוכן חדש...