Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

מייסטופ, הכל בסוף עלה סדר גודל של 600 דולר קנדי. כלל שדרוגים כמו זכוכית ספיר, lume מלא למחוגים ו ghost (מה שנראה שחור) לכל החלקים החרוטים, והרצועה (בא לי משהו שונה...) וכו'. וכמובן החריטה.

יפה הברונזה הזה, ראיתי אותו בזמנו במהלך חיפושים אחרי שעון ברונזה (אם כי חיפשתי קטן יותר, ובסוף ויתרתי)

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא של long island watch יונה, לא רק שהם הוזילו את האוריינט סטנדרד דייט למחיר בושת, יש גם קוד הנחה שמוריד אקסטרה 10 אחוזים. אני צריך להתנתק מהאינטרנט.

עריכה : דרקו, השעון הזה ממש מגניב, אני לא חובב של חריטות מקוסטמות אבל התוספת שלך ממש בטוב טעם. כמה הנזק?

גם אני קפצתי לבריכת ה-microbrands עכשיו, ממתין לתחילת יצור של שעון הברונזה הזה : http://www.makarawatches.com/products/makara-hawksbill-sea-turtle

מה הקוד להנחה?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייסטופ, הכל בסוף עלה סדר גודל של 600 דולר קנדי. כלל שדרוגים כמו זכוכית ספיר, lume מלא למחוגים ו ghost (מה שנראה שחור) לכל החלקים החרוטים, והרצועה (בא לי משהו שונה...) וכו'. וכמובן החריטה.

יפה הברונזה הזה, ראיתי אותו בזמנו במהלך חיפושים אחרי שעון ברונזה (אם כי חיפשתי קטן יותר, ובסוף ויתרתי)

אני עוקב אחרי הבחור הזה Wilk באינסטגרם כבר תקופה. לאחרונה הוא שיחרר את השעון: Lydian Tourbillon שהוא פשוט מדהים.

אם היה לי 1000 דולר לפוצץ הייתי קונה אותו אתמול.

מצ״ב תמונה

B04MTaRIIAEHstI.jpg

B04MTaRIIAEHstI.jpg

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב אחרי הבחור הזה Wilk באינסטגרם כבר תקופה. לאחרונה הוא שיחרר את השעון: Lydian Tourbillon שהוא פשוט מדהים.

אם היה לי 1000 דולר לפוצץ הייתי קונה אותו אתמול.

מצ״ב תמונה

[ATTACH=CONFIG]401579[/ATTACH]

קאררה תוכל להסביר קצת יותר על הבחור הזה שאתה עוקב עכשיו, כי משהו נראה לי פה קצת מוזר, הקטע עם הtourbillion.

כפי שאתה יודע ( או לא ) מנגון tourbillion מיוחד בזה שהוא מתנגד לכוח הכבידה של כדור הארץ ולכן נחשב בין המנגנונים ( אולי הכי ) מדויקים שיש בשוק, מנגנונים בתכנון כזה לרוב עולים המון המון המון כסף, מהחברות היקרות ביותר שם זה יכול להגיע למיליונים ועד לחברות הפשוטות יחסית (frederique constant למשל, שהשעונים שם נמכרים במחירים ממוצעים של בין 4-18 K וגם שם מנגנון הtourbillion עולה 70 K).

אני יודע שלתכנן מנגנון כזה ( הרי כל מנגנון הוא שונה בכל חברה) לוקח מספר שנים, למשל בחברה Arnold and Son ( שווה הצצה בגוגל, החברה עם מספר השעונים המדהימים ביותר שראיתי גם מבחינת יופי וגם מבחינת מנגנונים ) תכנון מנגנון tourbillion לקח להם סביבות השלוש וחצי שנים.

האם המנגון הוא מקורי בוודאות?, .

אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להגיד לך. במקרה נתקלתי בבחור באינסטגרם ומאז אני עוקב הדוק.

אתה מוזמן להכנס לאתר http://wilkwatchworks.com/ ולברר בעצמך. אשמח לשמוע גם עדכון אח״כ אם הדבר אותנטי.

המוכר נראה אמין מאוד, והוא מייצר את השעונים מהבית ועושה קסטומיזציה לפי דרישות הלקוח (שבעיני זה מדליק מאוד).

ממתין לעדכון!

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להגיד לך. במקרה נתקלתי בבחור באינסטגרם ומאז אני עוקב הדוק.

אתה מוזמן להכנס לאתר http://wilkwatchworks.com/ ולברר בעצמך. אשמח לשמוע גם עדכון אח״כ אם הדבר אותנטי.

המוכר נראה אמין מאוד, והוא מייצר את השעונים מהבית ועושה קסטומיזציה לפי דרישות הלקוח (שבעיני זה מדליק מאוד).

ממתין לעדכון!

הסתכלתי קצת באתר,

חשוב לציין שאני לא איזה שען ותיק או משהו כזה אבל משהו נראה לי קצת מוזר, כי באמת חקרתי המון המון בנושא כיוון שהוא מעניין אותי באופן מיוחד ואף פעם לא נקלתי בtorbillion כל כך זול, לפי מה שאני יודע אפילו לחלק מהחברות הגדולות אין להן שעון עם מנגנון כזה בקטלוג כי הוא קשה מידי לתכנון ולייצור..

שוב פעם אני מדגיש שאני לא שען מומחה אבל אני בהחלט חושב שיש פה משהו לא בסדר.. לא הגיוני שזה כל כך זול ( יחסית כמובן ) והמנגנון הוא tourbillion אמיתי.

בנוסף , בכל שעוני הtourbillion ש"חקרתי" היה מחוג שניות\ מין חץ קטן על המנגנון שמסמל את קצת התקדמות השניות, לדעתי הסיבה לכך היא שיראו את סיבוב המנגנון והעברת השניות תדגיש כמה הוא מדיוק, למשל הסתכל על על השניות הראשונות בסרטון הזה:

שים לב למנגנון עצמו ולמחוג השניות שנמצא עליו.

בנוסף כמעט בכל השעונים בעלי המנגנון הזה, רואים את המנגון כיוון שהוא כל כך מיוחד ומתוחכם ( יוצאת דופן זאת החברה patek philippe שיש לה כמה שעונים שהם tourbillion אבל הם בעלי לוח סגור ולא רואים את המנגנון, למשל :

http://www.soletopia.com/wp-content/uploads/2012/10/patek-philippe-watch-pink-rose-gold-tourbillion-soletopia-580x584.jpg

(שים לב על הכיתוב בתחתית הלוח של השעון tourbillion)

אופיר

patek-philippe-watch-pink-rose-gold-tourbillion-soletopia-580x584.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייסטופ וקוקה, יש לכם קישור לרכישת המונסטר? תודה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זה יוצא בסופו של דבר, 1000 ש"ח כולל משלוח ומיסים?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לlong island watches וראיתי שם כמה דגמים אוטומטיים של אוריינט, עד היום היה לי סייקו קוורץ שהלך לאיבוד אחרי כמה שנים טובות.

איך אוריינט בתור ״שעון כניסה אוטומטי״ המחירים מתאימים לי 500-800 ש״ח והם קלאסיים כאלה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר, טורביונים סיניים קיימים כבר שנים, כולל דגמים יפים מאוד במחירים של 1000-2000 $. כמו שאתה מתאר לך כל דבר שהוא מכאני ניתן להעתקה כך שלא משנה כמה עלה לתכנן - בסוף אפשר להעתיק. כמובן שבמנגנון כזה עדין מה שקובע בסוף זו איכות הייצור והטולרנסים. סינים היום עושים דברים מאוד איכותיים, אולי לא כמו גרמנים ושווייצרים אבל מספיק קרוב.

העניין עם טורביון שזה מנגנון בעל ערך אסתטי בעיקר, אין לו תרומה לדיוק בשעון יד (למעשה, הוא מקשה על הרגולציה כך שאם שעון טורביון לא מכוון בשישה מצבים ביד אומן - שזה קצת דומה לכוונון של מנוע עם שני קרבורטורים כפולים - הוא יהיה אפילו פחות מדוייק). הוא מהווה סוג של אמירה אודות הכישורים של היצרן. במקרה של שעון זול יחסית כמו של ווילק, אין כל יומרה לעליונות טכנולוגית, זה פשוט שעון יפה, והטורביון הוא מנגנון שמאוד נחמד להסתכל עליו מקרוב כשהוא מסתובב.

קאררה - לגבי אמינות, 100% אמין. קניתי ממנו עוד שעון לאשתי, קודם לכן. את השעון הנוכחי, אסף בשבילי קולגה שגר בטורונטו, פגש את ווילק אישית, התלהב מאוד מהשעונים שלו ודיווח שהאיש גם מאוד נחמד במציאות (כפי שיכולתי לתאר לי מההתכתבויות איתו ומהפוסטים שלו).

עריכה אחרונה על ידי alfa_draco

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...