Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

או - :lol: אפשר להדליק אותנו, ואנו נקפוץ בלילה לסגור חשבון.. לכסח לך ת'רכב.

ואז נראה את האלפא והשניה, ונשטוף לך את הרכבים, וגם נצרף על המראה עץ ריח.

הימנים מרכזיים האלה חולים, אוהבים אותך ושונאים ביחד..לא יציבים

(נרשם ברבים - אבל ההתייחסות לאחד מציאותי)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4657

• SlowRide

4477

• פינדר

3527

• m3x7r3m3

2926

שוגיפלקס, אם אתה קורא כבר בהארץ, אז כדאי שתקרא את התגובות שפרסמו לו.

הטור של טאוב הוא עלוב, מכיוון שהוא סותר את עצמו, ובעצם הטענה היחידה האמיתית שלו היא שאסור להשוות, כי רוב הישראלים שחושבים שאסור להשוות.

אף סמולני, קיצוני ככל שלא יהיה, לא טוען שיש כאן שלושה מיליון אנשי ס.א. אף אחד לא טוען שמחר יתלו כאן צלבי קרס ונפלוש לירדן.

באחת הפסקאות הראשונות שם הוא מדבר על זה שצריך להסתכל על תהליכים וסיבות, וזה בדיוק העניין. סיבות ותהליכים.

ובינתיים במדינתנו במשפטו של חייל המ״פ שלו חוטף איומים מבריוני ימין, ובית משפט אסר לפרסם את שמות שאר העדים מחשש שיפגעו בהם. וזה בדיוק אחד התהליכים שמדברים עליהם, ושתומר פרסיקו ואחרים כתבו עליהם לא מעט: הפיכה הולכת וגוברת של ״העם״ לסמכות עליונה, שהיא מעל הכל.

לאן זה ילך, אני מניח שאף אחד מאיתנו לא יודע. אבל תהליכים קיימים, כולל, אגב, גם הצעות די ברורות במדיה החברתית לשלוח אנשים לתאי גזים, וביטויי שמחה על מותם של ילדים ערבים. מי שזה מפריע לו, ראוי שיעסוק בשאלות המורכבות למה זה קורה, במקום פשוט לצווח שאסור להשוות, כי אסור להשוות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטויי שמחה היו וישנם גם בשמאל בכל אירוע בטחוני בשטחים. עם מלל זהה וחריף לא פחות. האנשים זהים, יבגני.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר דוגמאות כאלו.

מתי אנשים מהשמאל שמחים על אירועים בטחוניים בשטחים?

אפילו מקרה אחד אני לא מכיר.

ואל תביאו דוגמאות של ימין פלסטיני או של ערבים ישראלים, אלא של אנשים מצביעי מר"צ\מחנה ציוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די נו.

אתם חוזרים על זה כל פעם.

בואו נמשיך עם האנלוגיה, בבקשה. בגרמניה של שנות ה-20 גם היו רוזה לוקסמבורג וקומוניסטים אחרים. אפילו ניסו לעשות מהפכה.

אבל הם לא הצליחו לרתום את הצבא, ולא הצליחו למשוך המונים.

עכשיו בואו נסתכל על פרופורציות בישראל.

בואו נסתכל על מספרים, על כמויות של טוקבקים ותגובות בפייסוש של ימניים, בואו נסתכל על תופעות ההשתמטות מצורות שונות מצהל מצד הימין ומצד השמאל, בואו נמצא את המקביל הסמולני לרבני ישיבות ההסדר, שמרגישים בנח להגיד לחיילים ימניים מה כן ומה לא, בואו נזכר מתי בפעם האחרונה בריוני שמאל איימו על מפ בצהל, בואו נבדוק מי אוהב להשתמש יותר בתואר ״בוגד״ אל מול כל מי שלא מסכים איתו.

אני רק לא מבין למה זה מפריע לכם. אתם ימניים, מצבכם טוב. העם איתכם.

פשוט אל תופתעו כשבאמת ידפקו מכות (או כדור בראש) לאיזה קצין בצהל, שיעיד נגד חייל שירה שלא על פי הנהלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני כמה עשרות עמודים היתה הודעה מלאה בציטוטים אלימים מהשמאל, אין לי כח למצוא את זה.

אבל בתכלס מה זה משנה כמה קיצונים יש בכל צד?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני - איומים על מפקד בצה"ל היו בכל מחסום שבו היו אירגוני שמאל. ובלי קשר האיומים על המ"פ מכוערים ולא מוצדקים. הוא עושה את מה שהוא חייב לעשות וטוב שכך.

מעניין באיזה הקשר אתה מזכיר השתמטות.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו ההקשר בדיוק של ימין ושמאל.

זה לא סוד שישיבות ומכינות הסדר הן בעלות אןפי פוליטי ימני.

זה לא סוד שרבני ההסדר פוסקים לעיתים שעל חיילהם להעדיף ללכת לכלא, מאשר לבצע פקודה כזו או אחרת שלא נראת להם.

אז אני שואל: האם אתה מכיר גוף סמולני פוליטי שיש לו הסדר חוקי עם צהל, ושהעומדים בראשו מתנהלין מול צהל כמו רבני ההסדר? כי אני לא.

וכן, אני בטוח שאיומים במחסומים קיימים. אבל יונה אברושמי, חברי המחתרת היהודית, החברים ששרפו יחד פלסטינאי ועוד הם לא בדיוק פעילי שלום עכשיו. אבל כאמור זה אפילו לא ההבדל העיקרי, משוגעים יכולים לקום בעל צד. הההדל העיקרי הוא בפרופורציה ובלגטימציה. זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מכיר גוף סמולני פוליטי שיש לו הסדר חוקי עם צהל, ושהעומדים בראשו מתנהלין מול צהל כמו רבני ההסדר?

גלי צה"ל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוגי, לא חייבים להגיב בכח.

אני מביןצשזה בוער לייצר סימטריה, אבל היא לא קיימת. לא בהיקף, לא בלגטימציה השלטונית ולא בתוצאות.

אתה לא אוהב את זה? יש פתרון נורא קל: אל תהייה ימני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...