Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, SurfHigh כתב:

לפי ההצהרות או לפי המעשים? 

לפי ההצהרות. במעשים פוליטיקאים בכל מדינה יכולים לעשות שטויות שמנוגדות לעקרונות שלהם רק כי נראה להם שזה יקושש קולות, או כי הם כרתו עסקה עם מישהו.

לפני 9 דקות, Night Driver כתב:

לפי ההיגיון הזה אנחנו חייבים להמשיך ולהרחיב את שליטתנו גם לדמשק כי היא 40 קילומטר מהחרמון, משם לטורקיה כי היא עוד 100 קילומטר מדמשק ולהמשיך עד שנגיע לים.

תמיד יהיו ישובים קרובים לגבול ואין לזה סוף.

40 ק"מ זה לא 15 ק"מ. נמל תעופה בינלאומי והבירה התעשייתית והמסחרית של המדינה והעיר השנייה בגדלה זה לא "ישובים".

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4732

• SlowRide

4540

• פינדר

3575

• m3x7r3m3

2926

לפני 6 דקות, oryo כתב:

וואלה?

אתה מטיף למקהלה..

ברור לי שאין לזה התכנות מעשית.

כנראה שהניסוח שלי לא טוב. הכוונה, שגם אם היתה דרך לבצע את זה, היינו מסיימים עם מדינה שדומה יותר לסוריה של היום, מאשר לישראל של היום.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, farkash7 כתב:

אין שום הגיון בצורת החשיבה שלהם אחרת מזמן

אתה ממשיך לייחס לי התייחסות למנטליות הערבית, בבקשה תפסיק. זה לא מכובד. תקרא את מה שאני כותב, אל תייחס לי דברים שלא כתבתי, אני אדם די מדויק ולא פלקט קרטון. 

זה גם לא ישנה ללגיטימציה שאתה מקבל

תבוסתנות ואכסיומטיות אינן מנת חלקם של אנשים חזקים, ממליץ להתנער מכך, ובכל מקרה - אפשר לנסות, מקסימום לא ילך. מה איבדנו..? אגו? הרי את השיטה שלך (של ביבי) אנחנו מנסים עשרים שנים בערך, מה אומר, נראה טוב? 

לצורך העניין ישראל צריכה עכשיו להשמיד את ביירות על כל יושביה

אתה ממשיך לדבר מהזין, אתה לא מחסל 75,000 איש על כמה פצמ"רים, that's not how anything works. עם זאת, אני מאתיים אחוז מסכים איתך שצריך להכנס חזק בלבנון ולהזכיר להם מי המעצמה השכונתית - ושיש צידוק - אבל מה לעשות שישראל חלשה כרגע ועסוקה בלחימה ב"צבא המתוחכם והעצמתי" בעזה? להכנס למערכה מול חיזבאללה זה משהו שידרוש חוסן שאין כרגע, ובכלליות כשנחשפתי למצב שם בצפון הבנתי שלא ראינו מלחמה אמיתית עדיין, רק תקדים חיוור מאוד. מזעזע. 

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, farkash7 כתב:

לצורך העניין ישראל צריכה עכשיו להשמיד את ביירות על כל יושביה. הרי יצאנו מלבנון, החזרנו להם את השטח. מה זה הדבר הזה שהם יורים עלינו טילים.
להשמיד את ביירות על כל יושביה אם צריך, אתה חושב שיש לנו לגיטימציה לזה? לא לגיטימציה ולא נעליים.

בשום תרחיש, אין למדינה לגיטימציה לבצע פשעי מלחמה, כמו להשמיד את ביירות על כל יושביה.

אם אתה מעצמה, אולי תוכל לבצע את זה ולספוג את הנזק. אנחנו לא מעצמה.

אם היינו יוצאים למלחמה בחיזבאללה בדרום לבנון, זה היה סיפור אחר.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה המלכוד, מצד אחד אתה רוצה להיכנס בלבנון בכל הכוח כדי לגרום להם להבין מה המחיר ולחשוב טוב לפני הירי הבא. 

מצד שני, אם תיכנס בכל הכוח תחליש אותה, תבריח את האוכלוסיות המשכילות והעשירות שיכולות לברוח ותישאר על הגבול עם מדינה עוד יותר מסכנה ועניה, מה שהופך אותה להרבה יותר נוחה לפעולה עבור אירן. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, David32 כתב:

?

ראשי חמאס מליארדרים...

נו? והם משקיעים את המיליארדים האלה על העם בור של חרא הזה?

ממה הם מיליארדרים? יזמות? הקימו את טסלה? מכרו נפט? או שגנבו כספים שהעולם העביר לעזה לבנות בתי ספר והם השקיעו על טרור/גניבה לכיס?

לפני 54 דקות, Night Driver כתב:

ועכשיו נהפוך את הערבי והיהודי. הערבי יגיד בדיוק אותו הדבר והוא לא יתייחס לחבר היהודי אלא ל 14 המנדטים בכנסת שקוראים בפה מלא בלי בושה להרוג אותו ועוד 50 שתומכים בקריאות האלה.

רק שבזמן ש14 המנדטים בכנסת קוראים את זה הוא נכנס יום יום לעבוד בשטחי מדינת ישראל, הסתובב חופשי ועשה כסף טוב, גם אם נכנס באופן לא חוקי. 

וכשהבן שלו היה צריך טיפול רפואי שהעזתים לא יכלו לתת כי כל הכסף הלך לטרור או לכיסים של הנייה הוא התקשר לאיזה שמאלנית "קיצונית" בשם ויויאן סילבר ז"ל שדאגה לו לאמבולנס עד לאיכילוב, עד שהחלאות פלשו אליה לבית רצחו אותה והתעללו בגופה ברמה שלקח חודש לזהות אותה.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, פינדר כתב:

בשום תרחיש, אין למדינה לגיטימציה לבצע פשעי מלחמה, כמו להשמיד את ביירות על כל יושביה.

אם אתה מעצמה, אולי תוכל לבצע את זה ולספוג את הנזק. אנחנו לא מעצמה.

אם היינו יוצאים למלחמה בחיזבאללה בדרום לבנון, זה היה סיפור אחר.

"מלחמה עם חיזבאללה בדרום לבנון"
אתה לא מחובר למציאות חבר. איזה דרום לבנון ואיזה חיזבאללה.
אתה במלחמה עם מדינת לבנון כל מדינת לבנון. עוד מעט תגדר את העימות לכפר כילא כי רק משם יורים נ"ט על מטולה.

לפני 32 דקות, oryo כתב:

אתה ממשיך לדבר מהזין, אתה לא מחסל 75,000 איש על כמה פצמ"רים

ואתה ידידי מנותק כמו גולדקנוף, "כמה פצמר"ים". לא יורים עלינו "כמה פצמר"ים" אלה עשרות רקטות ביום, נ"ט על בתים, מלט"ים תוקפים. גרמו לך לפנות עשרות אלפי אנשים.
חבל ארץ שלם לקחו לנו ואתה מדבר על "כמה פצמר"ים".
צריך לפרסם כרוזים מעל ביירות היום ולתת להם 24 שעות להתפנות. אחרי 24 שעות להפיל שם את שערי הגהנום ולא להשאיר זכר לעיר הזו.
כנ"ל על כל עיר אחרת בלבנון.

מה שיבוא מכיוון חיזבאללה די ברור לי, אבל זה לא משנה, הגענו לנקודה הזו לצערי ואין ברירה אחרת.

לפני 31 דקות, oryo כתב:

תבוסתנות ואכסיומטיות אינן מנת חלקם של אנשים חזקים, ממליץ להתנער מכך, ובכל מקרה - אפשר לנסות, מקסימום לא ילך. מה איבדנו..? אגו? הרי את השיטה שלך (של ביבי) אנחנו מנסים עשרים שנים בערך, מה אומר, נראה טוב? 

להפך. את השיטה של להיות נחמדים לערבים, לתת להם שטח, לתת להם כסף והם יעזבו אותנו בשקט ניסינו במשך 30 שנה.
זה לא עובד.
מה יש לנו להפסיד? כמו שאמרו, אתה מוזמן בביקור מולדת הבא ללכת להשקיף מיו"ש על הנוף ולראות מה יקרה אם תיתן להם שטח שם.
עם כמה טילי סטרלה הם יסגרו את המדינה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 4

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, farkash7 כתב:

אתה במלחמה עם מדינת לבנון כל מדינת לבנון

מסכים.

זה עדיין לא נותן לך לגיטימציה לבצע פשעי מלחמה.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, gadik6 כתב:

יש הבדל בין לרצות לשלוט ביהודה ושומרון כי אתה מאמין שזאת ארץ אבותיך (למשל סמוטריץ'), לבין לשלוט כי "התמכרת" לזה.

בזה אני מסכים אתך.

לפני כשעה, gadik6 כתב:

ובוא, עם איכות הבנייה שלהם כבר עדיף שלא יבנו.

ומי? מול הבית שלי ישנו אתר בניה, מתחילת המלחמה אני רואה שם פועל וחצי. חוץ מזה מניח שאיכות הבניה תלויה קודם כל במנהלי הפרויקט. וברוב המקרים הם יהודים.

לפני 55 דקות, gadik6 כתב:

וגם בוא, מי מספר לנו שהתמכרנו לשליטה. אזרח מדינה שחייבת לשלוט בכל חור ברחבי העולם, לא משנה אם זה אירופה, אפריקה או המזרח התיכון, ושפולשת למדינות כי מחיר הנפט קצת עלה, ובמקרה מצאו "עדויות" לנשק להשמדה המונית.

ארה"ב היא מעצמה עולמית. הם מספקים לנו נשק ותומכים בכלכלה ולא להפך.

לפני 55 דקות, gadik6 כתב:

לגבי רפיח - הישג אסטרטגי כן, בהנחה ובאמת ינקו שם את האזור וגם ישתלטו על ציר פילדלפי.

לפני כמה חודשים היה ראיון של אילנה דיין עם איזנקוט. וכבר אז הוא אמר: "חייבים להגיד לעם את האמת".

לפני שעה, farkash7 כתב:

אסד גירש 5.5 מיליון אזרחים שלו שהיו מפוזרים על שטח גדול הרבה יותר לאירופה, המשימה שלנו הרבה יותר פשוטה.

רק שאסד שייך לעולם של צפון קוריאה, רוסיה, אירן וגם נתמך על ידם. אנחנו ברוך השם לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, פינדר כתב:

זה עדיין לא נותן לך לגיטימציה לבצע פשעי מלחמה.

24 שעות זה די והותר זמן לקחת את התחת שלך ולעוף מביירות.
מי שלא יצא משם תוך 24 שעות שיהנה מהגשם.

לפני 7 דקות, mikyl כתב:

רק שאסד שייך לעולם של צפון קוריאה, רוסיה, אירן וגם נתמך על ידם. אנחנו ברוך השם לא.

אסד עשה את זה בזמן קצר ובכוח הזרוע.
קו אוניות מעזה לטורקיה יעשה את אותו אפקט גם אם זה יקח 10-20 שנה. במקביל עזה צריכה להישאר במצב של לא ראויה למגורים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, mikyl כתב:

ומי? מול הבית שלי ישנו אתר בניה, מתחילת המלחמה אני רואה שם פועל וחצי. חוץ מזה מניח שאיכות הבניה תלויה קודם כל במנהלי הפרויקט. וברוב המקרים הם יהודים.

לא מזמן עברתי בקריית יובל, יש שם הרבה פרויקטים. ראיתי בערך 10-15 הודים הולכים בטור עם קסדות על הראשים.

הבעיה שבמקום להביא 100 אלף הודים שרוצים לבוא לבנות פה מדברים על "צריך להכניס פלשתינאים כדי לתמוך בכלכלה שלהם שלא יהיה טרור", אז אי אפשר להגיד מצד אחד לא צריך אותם מצד שני להשאיר את התלות בהם. זה טמטום.

הגיע הזמן שמטוסי אל על יעשו נגלות של פועלים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, יובל .מ. כתב:

רק שבזמן ש14 המנדטים בכנסת קוראים את זה הוא נכנס יום יום לעבוד בשטחי מדינת ישראל, הסתובב חופשי ועשה כסף טוב, גם אם נכנס באופן לא חוקי. 

וכשהבן שלו היה צריך טיפול רפואי שהעזתים לא יכלו לתת כי כל הכסף הלך לטרור או לכיסים של הנייה הוא התקשר לאיזה שמאלנית "קיצונית" בשם ויויאן סילבר ז"ל שדאגה לו לאמבולנס עד לאיכילוב, עד שהחלאות פלשו אליה לבית רצחו אותה והתעללו בגופה ברמה שלקח חודש לזהות אותה.

ומהצד השני בזמן ש 64 מנדטים תומכים בהשמדתם אותם 64 מנדטים נהנים מעבדים שמשרתים אותם כמעט חינם ובלי שום זכויות.

שוב, לכל מטבע יש שני צדדים ואין צד אחד שהוא טהור וצד שהוא מפלצת טהורה. שני הצדדים לא תמימים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

ומהצד השני בזמן ש 64 מנדטים תומכים בהשמדתם אותם 64 מנדטים נהנים מעבדים שמשרתים אותם כמעט חינם ובלי שום זכויות.

שוב, לכל מטבע יש שני צדדים ואין צד אחד שהוא טהור וצד שהוא מפלצת טהורה. שני הצדדים לא תמימים.

חייב להגיד שלא הבנתי לגמרי את המשפט הראשון שלך אבל בכל מקרה הוא לא קשור לסיטואציה וזאת פוליטיקה פנימית.

העובדה היחידה היא שישראל לא ניסתה מעולם לפגוע סתם בפלשתינאים, לא מבחינת המדינה ולא מבחינת אזרחי המדינה כמדיניות. יש בודדים קיצוניים שרוצים לפגוע אבל מולם יש חטיבה בשב"כ בסדר גודל פסיכי שעוצר אותם, כולל צווי מעצר מנהליים שהמדינה עצמה מנפיקה לאזרחים ישראלים יהודיים. 

להגיד "שני הצדדים לא תמימים" זאת עצימת עיניים שלא מתאימה לך. גם אם עשינו טעויות בדרך (ועשינו, הראשונה שבהן היא לא סילוק כלל הפלשתינאים מפה ב-1967 אבל גם בכיוון השני יש טעויות כמו שאור מציין פה), זה לא קרוב ולא בר השוואה.

זה מזכיר את שומר החומות, כאשר אזרחים יהודיים נרצחו ברחובות, חטפו מכות, עברו לינצ'ים וערוץ 12 ניסה לייצר סימטריה כשערבי אחד הוכה בבת ים. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, farkash7 כתב:

אסד עשה את זה בזמן קצר ובכוח הזרוע

דבר ראשון זה נמשך שנים. דבר שני אסד לא עשה כלום, אלה הם אנשים שברחו מאזורי הקרבות. אסד בעצמו היה עם רגל אחד בקבר ואם לא ח"א רוסי מזמן היה שם. אנשים ברחו כי היית להם אפשרות וגבולות היו פתוחים. לא נראה לי שמיצריים פותחת את שעריה וטורקיה מתנדבת לארגן הכל כלול לתיירות מעזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

לפי ההיגיון הזה אנחנו חייבים להמשיך ולהרחיב את שליטתנו גם לדמשק כי היא 40 קילומטר מהחרמון, משם לטורקיה כי היא עוד 100 קילומטר מדמשק ולהמשיך עד שנגיע לים.

תמיד יהיו ישובים קרובים לגבול ואין לזה סוף.

במבחן המציאות זה מה שקורה עכשיו בצפון ובדרום - יש רצועת בטחון בתוך תחומי מדינת ישראל, הן בצפון והן בדרום, ולמה?   כי בדרום חמאס התקרב לגבול, וראינו מה קרה, ובצפון יש עשרות אלפי מפונים, כי החיזבאללה שם פס על החלטת האו"ם, יושב על הגדר, ולמדינת ישראל אין כרגע יכולת, או רצון, לדחוק אותם צפונה על מנת ליצור רצועת בטחון על הגבול או אל תחומי לבנון. 

עכשיו אתה רוצה לעשות את הניסוי הזה גם במרכז ובשרון?   בהצלחה. לי זה נראה כהתאבדות.

צריך להיות או עיוור או תמים כדי לא להבין שלהתפשר על מדינה עם רוחב של 20 קילומטר, כשהישות שתקום בשטחי יהודה ושומרון תשלוט לך על כל מרכז המדינה, כולל גוש דן, נתב"ג ועוד, זה לא מהלך חכם. יש הבדל בין להתחיל להשתלט על שטחים לבין לוותר על שטחים שאתה שולט עליהם כרגע, במודע.

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...