Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, ניקו פ. כתב:

מושחת מושחת אבל לפחות דברי טעם. אפשר לא להסכים. אבל לפחוץ יש מחשבה כל שהיא, תכנית. משהו. 

מתבייש להודות בזה אבל הוא נכון להיום אחד האנשים הכי סבירים בכנסת, ברמת הקוהרנטיות והטענות.

מצד שני כמו שאמרת, יש סימני שאלה די גדולים בכל הנוגע לשחיתות... אבל באקלים הפוליטי הנוכחי בישראל, פוליטיקאי שמעלים עדים והבת שלו מליונרית בלי הסבר זה עדיין בגדר ההגיון, איכשהו. 

ציטוט

"בנוגע לעמדת ארה"ב, אני מסתכל בתדהמה על ההתנהלות שלנו. כשר החוץ, כשר הביטחון, וכיו"ר ועדת החוץ והביטחון היו לי לא מעט חילוקי דעות עם הממשל האמריקני אבל תמיד ידעתי לנהל את זה בחדר סגור, מעולם לא הפכתי שום מחלוקת למריבה פומבית מתוקשרת".

כל מילה

ציטוט

"לגבי עזה - אצלנו בניגוד למפלגות אחרות יש עמדה מאוד ברורה לגבי איך צריכה להיראות היערכות של ישראל מול עזה. הדבר הראשון - ניתוק מוחלט. ביצענו התנתקות חד-סטרית, גירשנו יהודים, הרסנו יישובים אבל המשכנו לספק מים וחשמל. צריך ניתוק מוחלט. הדבר השני - אם אני רה"מ, בנוגע לעזה - בעוד חודשיים אין מעבר יותר, אין נמל באשדוד, ויש חופש פעולה מוחלט. אם מזהים התארגנות או מנהרה - נכנסים. העניין השלישי - הפרימטר, להקפיד עליו שיהיה קילומטר. הדבר הרביעי - הכרזה על אונר"א ארגון טרור".

"אני מתנתק, לא מכניס כלום. יש ארגון של המדינות האיסלאמיות, יש את הליגה הערבית ואת הקהילה הבין-לאומית, שהם יקבלו אחריות.״

גם כן כל מילה

אם מישהו היה מספר לי לפני עשור שליברמן יהיה אחד האנשים הכי שקולים בכנסת הייתי נחנק.

• מבאס 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4783

• SlowRide

4617

• פינדר

3641

• m3x7r3m3

2926

לפני 5 שעות, ניקו פ. כתב:

https://mobile.mako.co.il/news-politics/2024_q2/Article-0de85a1807c8f81027.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1434139730

מושחת מושחת אבל לפחות דברי טעם. אפשר לא להסכים. אבל לפחוץ יש מחשבה כל שהיא, תכנית. משהו. 

רגע, הוא לא אמר פעם שכשיהיה שר ביטחון הנייה יחוסל תוך 48 שעות?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, sperial כתב:

עכשיו הבנו למה זה לא קרה - היה מישהו שדאג לשמור על חמאס כנכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 54 דקות, sperial כתב:

והוא התפטר כי לא הצליח לעשות את זה. ומי היה ראש ממשלה אז? זה שמבחינתו חמאס זה נכס.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמוטריץ' מדבר על גנץ. כשחשבתי שלא יכול להיות שר כושל יותר מישראל כ"ץ הגיע סמוטריץ והמציא רף תחתון חדש. שר בעזרת השם. הביא את כלכלת ישראל לחרפה והוא עוד מדבר על גנץ. על לקיחת אחריות למצב אין מה לדבר. בעזרת השם הכלכלה תשתפר. הכל בעזרת השם. אם הכל בעזרת השם אז למה צריך את סמוטריץ? אפילו התיווך שלו ביננו לשם כושל.

Screenshot_20240519_072131_ynet.jpg

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, asix כתב:

למען ההגינות, גם המהות של המנהיג שלנו ב 15 שנים האחרונות היה לשמר את הסכסוך ולדאוג שהחמאס יהיה נכס.

בוא נשים את הדברים על דיוקם. זה שבצד השני אין פרטנר לתהליך זה נכון אבל גם אנחנו לא היינו בדיוק פרטנר. אני חותם על זה שאם היה פרטנר בצד השני, נתניהו היה עושה הכל להכשיל אותו. 

טוב, תמשיך לפנטז על טרנספר. בהצלחה.

במה שאני רשמתי יש 2 דברים במשוואה שלא ניסינו - תהליך ללא נתניהו ותהליך עם הסעודים.

ואל תיקח אותי לאולמרט ורבין כי ב 15 שנים של נתניהו המציאות פה לא דומה למה שהיה בימי רבין ואולמרט.

המציאות פה היא בדיוק אותו דבר כמו בתקופה שלהם, אתה פשוט משקר לעצמך אם אתה חושב שמשהו השתנה פה מהותית, או שנתניהו הוא המכשול הגדול לשלום. וההצעה המפורסמת של סעודיה כמדומני כוללת את זכות השיבה.

תמשיך לחלום על מדינה פלסטינית, שלום בין העמים ושנאכל חומוס בביירות. טרנספר יותר פרקטי מזה עשרות מונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

אתה צודק. בגלל שהוא לא הצליח לעשות משהו שהוא טען שיעשה יש לפסול ולהתעלם מכל דבריו לנצח נצחים.

אבל בלי פוס ובלי ברוגז. 1.2.3 אתה הסופר. 

כמו שכתבתי, אפשר להתווכח, אפשר לא להסכים, אפשר לא לאהוב את הפרסונה המושחתת, אבל לפחות הבנאדם מביא איזו שהיא תכנית, איזה שהוא רצון למשהו. למה לא קיבלנו כזו מהממשלה? באמת אני שואל. נכון להיום אין לי שמץ קלוש מה אנחנו רוצים או מנסים לעשות בעזה למעט "פירוק חמאס והשבת החטופים". אה יופי אז התכנית היא "נעשה את הדבר הנכון". יכלו לומר את זה באותם מילים. 

• אהבתי 5

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

גם שרון אמר "רוצו לגבעות". אבל בהיותו שר הביטחון הוכיח שהוא בן אדם פרגמטי. גם כשר האוצר השאיר לביבי קופה מלאה.

לפני 46 דקות, MostlyWicked כתב:

תמשיך לחלום על מדינה פלסטינית, שלום בין העמים ושנאכל חומוס בביירות.

פעם אמרו בדיוק אותו דבר גם על שלום עם מיצרים וירדן. אבל כבר ביקרתי בפטרה, צללתי בחור הכחול ליד דהב והורי אכלו חומוס בקהיר.

• אהבתי 1
  • משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, ניקו פ. כתב:

, אבל לפחות הבנאדם מביא איזו שהיא תכנית, איזה שהוא רצון למשהו. למה לא קיבלנו כזו מהממשלה?

יכול להיות בגלל שזה קל לתת הצעה שאין יכולת לבחון אותה עכשיו. גם פה יש הצעות שקל להציע וזה נחמד אבל יש סיבה למה זה נשאר ע"ג הפורום ולא ברמה המעשית.

טוענים לזכותו שכן היו לו הצעות אבל ביבי וכו' אז אני אומר שאם בנאדם לא יכול לפעול מול ביבי למה שיוכל לפעול נגד נשיא ארה"ב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, asix כתב:

במה שאני רשמתי יש 2 דברים במשוואה שלא ניסינו - תהליך ללא נתניהו ותהליך עם הסעודים.

ואל תיקח אותי לאולמרט ורבין כי ב 15 שנים של נתניהו המציאות פה לא דומה למה שהיה בימי רבין ואולמרט.

.

טוב, תמשיך עם הפנטזיה שלך - טרנספר. 

בהצלחה. 

אל תשכח להתחיל להפיק את הפנטזיה המרובת משתמשים שכוללת גם את לבנון, סוריה, ירדן ומצריים.

נתניהו ראש ממשלה ב15 השנים האחרונות, הסכסוך עם הפלשתינים נמשך הרבה יותר מ15 שנים. לטעון שלא ניסינו בלי נתניהו זה עצימת עיניים.

מה יהיה כשביבי יפרוש ולא יהיה שלום עם הפלשתינים, את מי תאשימו אז?

ואיך בדיוק המציאות לא דומה לימי אולמרט, מה השתנה במציאות הסבבים מול עזה ביחס ל2008?

אולי אם תתחילו להסתכל על התמונה הכוללת, תבינו שכל עוד חמאס מקבל תמיכה כלכלית, מדינית וצבאית מאיראן, וגם מקטאר, אז אין ממש סיכוי להסדר?   

וכל עוד הממשל האמריקאי מתייחס אל 2 המדינות הללו בתור הבסטיז שלו, אז יהיה קשה מאוד לטפל בבעיה עצמה. 

שלא לדבר על כך שכל עוד הפלשתינים גדלים מגיל 0 על הסתה ועלילות דם נגד ישראל, וטובחים בילדים, נשים וזקנים, אז לתת להם מדינה או שליטה על עצמם זאת התאבדות.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, mikyl כתב:

גם שרון אמר "רוצו לגבעות". אבל בהיותו שר הביטחון הוכיח שהוא בן אדם פרגמטי. גם כשר האוצר השאיר לביבי קופה מלאה.

פעם אמרו בדיוק אותו דבר גם על שלום עם מיצרים וירדן. אבל כבר ביקרתי בפטרה, צללתי בחור הכחול ליד דהב והורי אכלו חומוס בקהיר.

אתה משווה תפוחים לתפוזים. הפלסטינים הם לא מצרים, אין לנו ולהם היסטוריה דומה להיסטוריה בין ישראל למצרים. גם נניח שאתה צודק, בטח ובטח שאין התכנות לדבר כזה בעשור הקרוב. אם אתה חושב שכן אז בוא נשמע תכנית קונקרטית, ולא "ניתן להם מדינה ויהיה בסדר".

אגב, אם כבר בציפיות העבר עסקינן, גם על כניסה לעזה אמרו שיהיו לצה"ל עשרות אלפי הרוגים, ועל מבצע חומת מגן בזמנו אמרו שאין לו סיכוי להצליח והוא לא ישיג כלום. עכשיו אתה אומר אותו דבר על טרנספר.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, gadik6 כתב:

ואיך בדיוק המציאות לא דומה לימי אולמרט, מה השתנה במציאות הסבבים מול עזה ביחס ל2008?

לא שינוי גדול כל כך. רק שממשלת ישראל הפכה את חמאס לנכס. אבל זה באמת בקטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, עדי-אל כתב:

וממשלות קודמות הפכו את פת"ח לנכס.

אז מה?

כשהבחירה היא בין סרטן לטחורים אני בוחר טחורים.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...