Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
תקציר ארועי הימים האחרונים:

בוגי עצבן את ביבי. ביבי רצה להעיף את בוגי, אבל אז הוא שמע את סיסי. אז ביבי פנה לבוז'י, בוז'י נדלק על ביבי, אבל בזמן שביבי דיבר עם בוז'י, הוא פלירטט עם איווט. אז בוז'י עזב את ביבי, והלך לריב עם שלי. בינתיים, איווט יצא סיסי, אז ביבי נתן לו את התיק של בוגי.

בקיצור, ביבי נשאר ביבי, בוז'י קיבל זובי, בוגי נדפק בדוגי, ואנחנו נדפקנו עם איווט.

זה נשמע כמו מופע בתיאטרון בובות שאורגן ע"י בוגרי כיתה א'.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4612

• SlowRide

4430

• פינדר

3492

• m3x7r3m3

2926

ועדיין לקחו אותו, מה שנתן לו ניצחון מוראלי חשוב בכך שבסופו של דבר הוא נכנס לממשלה בתנאים שלו.

אומגלול.

תזכורת לתנאים שלו.

מה בתכלס: שר הבטחון, עונש מוות למחבלים על הנייר (מישהו רוצה להתערב על זה? הצעתי יחס 4 ל1 (שזה לא ימומש) בפייסבוק ואני אכבד אותו גם כאן אם מישהו בקטע), פנסיות לעולים חדשים

ברית הזוגיות? פסאודו-שוויון בנטל? העדפה מתקנת? כל מיני דברים שהוא אומר כבר איזה 3 קמפיינים מלבד "מיגור שלטון החמאס"? דונט בי סילי.

ועל זה הוא אשכרה מקבל מחיאות כפיים... איזה מלך

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין לקחו אותו, מה שנתן לו ניצחון מוראלי חשוב בכך שבסופו של דבר הוא נכנס לממשלה בתנאים שלו.

אתה רוצה להגיד לי שברצינות אתה קורא את הדברים שהליכוד אמר על ליברמן רק לפני שבוע, וכל מה שיש לך להגיד זה "ניצחון מוראלי חשוב עבורו"?

מה לגבי: "איזו חבורת אינטרסנטים מגעילים חסרי חוט שדרה שלא ראויים לנהל פיצוציה שכונתית בהנהגת הזגזגן מספר אחד שמשקר לעם שלו בפרצוף ואח"כ יורק עליו וכל זה במטרה לשמור על הכסא שלו ושל חבורת האינטרסנטים המגעילים חסרי חוט השדרה שלו"?

ברצינות, הפאקינג ליכוד, בהנהגת פאקינג נתניהו, אומרים שליברמן לא מבין כלום בצבא וביטחון, ופאקינג שבוע אחרי זה ביבי נותן לו את תיק הביטחון על מגש של כסף (תרתי משמע) ולדעתך זה "ניצחון מוראלי חשוב עבור ליברמן"?

אני הייתי קורא לזה "הפסד קולוסאלי עבור עם ישראל".

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור - ברור מלך. הוא הרי יסדר עונש מוות למחבלים. זה יראה להם מה זה. החארות האלה לא יעזו יותר ללבוש חגורות נפץ ולרוץ לעבר חיילים עם סכינים שלופות. בואנה, איזה גבר ליברמן. הוא יגן על המדינה שלנו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם הדברים של רוני מהסיבה שבתור אלקטורט של ליברמן ברור שרומן לא אמור לשבת שבעה על הכניסה של ליבי לממשלה.

מה שכן, לומר שהוא קיבל ניצחון מוראלי, על זה שהוא לקח את ההצעה שהוצעה לו 5 דקות אחרי הבחירות - כאילו....... הא? מה? איך לעזאזל זה נצחון ומי בדיוק הפסיד, זה שהציע לו את התפקיד כבר מלאנתלפים פעמים החל מזמן 0 - יחד עם התעלמות מכל שאר הדברים היענו מהותיים - ובסוף הצליח למכור לו את זה?

או בניסוח טוב יותר של מכר:

כל הפיד שלי עף על איזה גאון פוליטי ביבי. הלו, אנשים. הוא עבד על בוז'י, שזה כמו לקחת סוכריה מתינוק בתרדמת, והצליח להביא את השותף הכי טבעי שלו, הבחור הימני השני הבכנסת שהאג'נדה שלו היא נטו להיבחר, ושהקים איתו פאקינג מפלגה בכנסת הקודמת, לשולחן המשא המתן תמורת הבטחות שהוא יתן לו מה שהוא רוצה. מה אני אגיד לכם, מינימום איחוד שלושת הממלכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומגלול.

תזכורת לתנאים שלו.

מה בתכלס: שר הבטחון, עונש מוות למחבלים על הנייר (מישהו רוצה להתערב על זה? הצעתי יחס 4 ל1 (שזה לא ימומש) בפייסבוק ואני אכבד אותו גם כאן אם מישהו בקטע), פנסיות לעולים חדשים

ברית הזוגיות? פסאודו-שוויון בנטל? העדפה מתקנת? כל מיני דברים שהוא אומר כבר איזה 3 קמפיינים מלבד "מיגור שלטון החמאס"? דונט בי סילי.

ועל זה הוא אשכרה מקבל מחיאות כפיים... איזה מלך

מחיאות כפיים על הישג פוליטי - בהחלט. לנו לא יצא מזה שום דבר, כמו שכתבת. תבדיל בין הדברים. זה כמו שביבי ביצע מהלך פוליטי מבריק מול בוז'י, ולנו לא יצא מזה jack shit.

אתה רוצה להגיד לי שברצינות אתה קורא את הדברים שהליכוד אמר על ליברמן רק לפני שבוע, וכל מה שיש לך להגיד זה "ניצחון מוראלי חשוב עבורו"?

מה לגבי: "איזו חבורת אינטרסנטים מגעילים חסרי חוט שדרה שלא ראויים לנהל פיצוציה שכונתית בהנהגת הזגזגן מספר אחד שמשקר לעם שלו בפרצוף ואח"כ יורק עליו וכל זה במטרה לשמור על הכסא שלו ושל חבורת האינטרסנטים המגעילים חסרי חוט השדרה שלו"?

ברצינות, הפאקינג ליכוד, בהנהגת פאקינג נתניהו, אומרים שליברמן לא מבין כלום בצבא וביטחון, ופאקינג שבוע אחרי זה ביבי נותן לו את תיק הביטחון על מגש של כסף (תרתי משמע) ולדעתך זה "ניצחון מוראלי חשוב עבור ליברמן"?

אני הייתי קורא לזה "הפסד קולוסאלי עבור עם ישראל".

ראה מה שעניתי לאור. הפסד קולוסאלי עבור עם ישראל היה ויהיה בכל ממשלה, עד שלא יקום כאן מנהיג נורמאלי, לכן זה לא שמשהו באמת השתנה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמין אותך לקרוא את ההודעה הקודמת שלי רומן -

ההישג הפוליטי הוא של ביבי.

במחי יד הוא גם רידד עוד מנדטים למחנצ (אבל איבד את הבובה שעמדה בראשה שזה באסה), גם הגדיל את הקואליציה בלי להתפשר על כלום, גם נפטר מימני-סמולני-בוגדני שהיה במשרד הבטחון, וגם כנראה יצליח לרדד את ליבי עוד קצת ע"י הפיכתו לסמולני-התורן כי כל הקטע של עזה-->מגרש משחקים זה קל לטקבק אבל בעייתי לבצע (אבל הקטע עם הסמולני תורן זו ספקולציה, בוא נמתין קצת ונראה אם אני צודק).

ליבי? נצחון? האלקטורט של ליבי אינו מטומטם, אני נוטה להאמין שויתור על כל הסוגיות החברתיות-אזרחיות + היותו סמולני אפס במשרד הבטחון (ספק', נמתין) ירדדו לו עוד מנדטים. מוכן להתערב על זה ביחס 1:1 - יש זרימה על פיצה בין חברים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יודע, בתקווה אולי ביבי עשה לשמאל טובה שהוא ביצע את המהלך הפוליטי הזה מול בוז'י והתחיל פה תהליך שאולי יביא מועמד חדש וחיים חדשים לשמאל בישראל.

ולא צריך מנהיג יוצא דופן בשביל לשפר פה דברים באופן מהותי. צריך ניעור שורות והחלפת ממשלה בדם חדש, פחות סרוח ומושחת (שים לב, אמרתי "פחות". שלא תגיד שאנ'לא זורם איתך שרובם מושחתים במידה כזו או אחרת).

בפועל, מה שקורה זה שדברים כל הזמן משתנים - לרעה. הממשלה הזו יותר גרועה אפילו מקודמתה, ועם כניסת ליברמן היא תהיה גרועה אפילו יותר. אולי לדעתך זה הכל אותו הדבר, אבל חכה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכן להתערב על זה ביחס 1:1 - יש זרימה על פיצה בין חברים?

יש זרימה.

מי יודע, בתקווה אולי ביבי עשה לשמאל טובה שהוא ביצע את המהלך הפוליטי הזה מול בוז'י והתחיל פה תהליך שאולי יביא מועמד חדש וחיים חדשים לשמאל בישראל.

מי? אראל קיבינימט? יאבד את הקול בקצב הזה. ציפי לבני? בטח תהיה בש"ס עד אז. סתיו שפיר, מחמד לבך? סיריוסלי?

ולא צריך מנהיג יוצא דופן בשביל לשפר פה דברים באופן מהותי. צריך ניעור שורות והחלפת ממשלה בדם חדש, פחות סרוח ומושחת (שים לב, אמרתי "פחות". שלא תגיד שאנ'לא זורם איתך שרובם מושחתים במידה כזו או אחרת).

שוב, מי? אין כרגע אף אחד באופק. לא בשמאל, ולא בימין. לפיד זה לא זה, את הליכוד ביבי הרס שכן הוא השאיר שם רק מי שלא יכול לאיים על מעמדו, והדבר הכי קרוב למנהיג זה ליברמן ואני ממש לא משוכנע שהוא ראש-ממשלה-מטיריאל.

בפועל, מה שקורה זה שדברים כל הזמן משתנים - לרעה. הממשלה הזו יותר גרועה אפילו מקודמתה, ועם כניסת ליברמן היא תהיה גרועה אפילו יותר. אולי לדעתך זה הכל אותו הדבר, אבל חכה...

לא רואה איך היא משתנה עם ליברמן במקום יעלון. לא ראיתי שיעלון היה עילוי וחוץ מהתבטאויות אומללות לא ראיתי שעשה הרבה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, לא יודע מי. אבל מקווה להיות מופתע לטובה. ובינינו, במיוחד אחרי הפיאסקו הזה של הרצוג, אפילו סתיו שפיר מתאימה יותר ממנו :wink:

והפואנטה היא לא למצוא ראש ממשלה טוב. היא למצוא מישהו שיחליף את ביבי. לא ליברמן בבקשה, אלא רק אם בא לך להפוך לרוסיה.

בנוגע ל"למה ליברמן הרבה יותר גרוע בתור שר ביטחון מיעלון" - די, מספיק. דשנו בזה כבר לודע כמה הודעות. אם אתה עדיין לא חושב ככה, לך תחליף את לואיס המילטון. נולדת בשביל התפקיד!

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה רומן, אני אומר פחות מ6 מנדטים, אתה אומר יותר מ6, אם הוא בול על 6 מנדטים נשב על בירה ונבכה את האפסות של שנינו. סי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא... אם ליבי מאבד מנדט או שניים אני זוכה בפיצה, אם הוא עולה במנדט או שניים יש כאן מלחמה גרעינית ולך תמצא פיצריה שעובדת תחת נשורת. I got my bases covered.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...