Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אני בטוח שהוא קרא את ההודעה שלך, ועכשיו יושב בפינה חשוכה ובוכה שלא אוהבים אותו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4725

• SlowRide

4531

• פינדר

3574

• m3x7r3m3

2926

temp.jpg.8247d2adc4db9d1b9f8066af2cd955f2.jpg

טפי עליו, באמת. כמה שחיתות והרס.

• מצחיק 4
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכשהו פספסתי את הכתבה הזו.

https://www.calcalist.co.il/local_news/article/HyH11Aft9d

שימו לב מה כל מפלגה שמה על השולחן, ותעצרו שניה על ליברמן. מסתבר שבנוגע לנושא האחרון לא מדובר בשליפה של הרגע, אלא בנושאים שהוא הזמין בנוגע להם בדיקת עומק כלכלית כבר לפני מעל חצי שנה. האם זה אומר שאכן יתן לזה דגש? מי יודע, אבל זה לפחות משאיר קצת מקום לאופטימיות.

בכל מקרה, לא זכור לי מתי בשנים האחרונות ראינו רשימה מפורטת שגוללת מה מתכוונים בתכלס לעשות עם הכסף שלנו. אני רק מקווה שאפילו שליש מזה יקרה בפועל.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Pika007 כתב:

אני רק מקווה שאפילו שליש מזה יקרה בפועל.

עם המזל שלנו זה יהיה השליש של תקציבי הישיבות והמוסדות הדתיים ציונים.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 דקות, Pika007 כתב:

אני רק מקווה שאפילו שליש מזה יקרה בפועל.

נשמע כמו מדע בדיוני, אבל מצטרף באמירת אמן על זה.

• מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.6.2021 בשעה 20:01, יבגניפ כתב:

אם בו גביר הלהיט את האווירה בזה שהוא פתח לשכה בשכונה בירושלים למה אי אפשר להגיד שרבין הלהיט את האווירה בזה שהוא מסר נשק למחבלים?

בתאריך 3.6.2021 בשעה 22:32, DareDevil כתב:

אני כבר הגעתי למצב שבא לי להחליף עבודה, מרוב שיש לי ביביסטים בעבודה, זה יותר מדי מתיש כל העניין הזה.

אצלי הבעיה הפוכה, הם אנטי ביביסטים (זה בדיוק אותו דבר רק לצד השני). אני פשוט לא מנהל איתם וויכוחים

בתאריך 3.6.2021 בשעה 23:30, shachar187 כתב:

אצלי דווקא ההתנגדות לממשלה הזאת הפכה כמעט לאדישות.

בגדול לא ממש אכפת לי כבר מה יקרה, אבל לפעמים, ולרגעים מאוד קטנים יש בי רצון לראות אותה קמה.

אני מאוד חושש מהמועד של לפיד כראש ממשלה (חושב שכל אדם עם ניסיון חיים והשכלה אקדמאית עדיף עליו), אבל עד שזה יקרה - מסקרן אותי מה הממשלה הזאת תעשה.

ובעיקר - שיהיה שקט מביבי.

אני חושב שהוא המנהיג מהגדולים ביותר שהמדינה הזאת ידעה והביא השגים רבים (ולדעתי עוד יביא) אבל יעשה טוב שרמת השיח סביבו תרד.

הכל סובב סביבו וסביב משפחתו (תקשורתית בעיקר) וברגע שזה יפסק, אז לכאורה יהיה פה טוב וכולם יהיו מאוחדים.

אני אומר לכאורה כי זה מה שהתקשורת תציג. בפועל, הכל ימשיך להיות זהה והבעיות יהיו אותן בעיות.

בגדול מצדיק אותך ברוב הדברים

לגבי משפחתו, הכל סובב סביב משפחתו כי התקשורת לא טומנת ידה בצלחת. אז אולי אישתו קצת אישה קשה, אז מה? אתה אף פעם לא התעצבנת? (לפחות ב-12 שנים האחרונות) לא רבת עם אף אחד? 

לפני שעה, Pika007 כתב:

איכשהו פספסתי את הכתבה הזו.

https://www.calcalist.co.il/local_news/article/HyH11Aft9d

שימו לב מה כל מפלגה שמה על השולחן, ותעצרו שניה על ליברמן. מסתבר שבנוגע לנושא האחרון לא מדובר בשליפה של הרגע, אלא בנושאים שהוא הזמין בנוגע להם בדיקת עומק כלכלית כבר לפני מעל חצי שנה. האם זה אומר שאכן יתן לזה דגש? מי יודע, אבל זה לפחות משאיר קצת מקום לאופטימיות.

בכל מקרה, לא זכור לי מתי בשנים האחרונות ראינו רשימה מפורטת שגוללת מה מתכוונים בתכלס לעשות עם הכסף שלנו. אני רק מקווה שאפילו שליש מזה יקרה בפועל.

מטאטא חדש מטאטא טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, עדי-אל כתב:

אצלי הבעיה הפוכה, הם אנטי ביביסטים (זה בדיוק אותו דבר רק לצד השני). אני פשוט לא מנהל איתם וויכוחים

האמת רשמתי את זה בלהט הרגע ומתוך עצבים אבל באופן כללי אני חייב להחליף מקום עבודה.

גם אנטי ביביסטים זה נוראי, לא הייתי רוצה אנשים כאלה סביבי.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, עדי-אל כתב:

אז אולי אישתו קצת אישה קשה, אז מה? אתה אף פעם לא התעצבנת? (לפחות ב-12 שנים האחרונות) לא רבת עם אף אחד? 

אישה קשה אה?
התעצבנתי ברור שהתעצבנתי אבל לא יצא לי גירסת גלדריאל לפסיכולוגית ואני לא מתעלל בעובדים שלי או גונב כסף מהמדינה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, עדי-אל כתב:

מטאטא חדש מטאטא טוב

בהחלט. עכשיו נותר לראות אם ישאר טוב לאורך זמן או שיעשה מעאפן מהר. ככה או ככה, בהחלט הגיע הזמן למטאטא חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, farkash7 כתב:

רק שהיא, גם הרוויחה את המעמד המאוד מאוד גבוה שלה, וגם הבינה שהגזימה וחתכה למערב, פרשה. לעומת זאת...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, David32 כתב:

רק שהיא, גם הרוויחה את המעמד המאוד מאוד גבוה שלה, וגם הבינה שהגזימה וחתכה למערב, פרשה. לעומת זאת...

גם זאתי אמרה בעצמה שהיא לא תשאר פה אם היא לא תהיה חלק ממשפחת האצולה המקומית, אם נאמין למקור שצץ לפני אי אלו חודשים גם חתמה על זה בחוזה מול הראיס

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Pika007 כתב:

שכחתי גם להגיב את מה שרציתי להגיב.

ביבי: "מגנים כל הסתה ואלימות"

גם ביבי, באותו משפט: "הונאת הבחירות הגדולה בהיסטוריה של המדינה, ממשלת הונאה, ממשלת שמאל מסוכנת, הם ימכרו את המדינה"

כן ביבס, אתה והסתה זה בדיוק כמו הבן שלך ועבודה אמיתית. מה זה אומר? אתה ילד גדול, תסיק לבד.

ועל ביבי לא אמרו שהוא מסוכן?

מספיק שתכתוב בגוגל "נתניהו מסוכן" ותמצא מיליון כתבות, טורים ודעות נורא מחמיאות בנושא.

בקמפיין של כחול לבן לא ניסו לרמוז כאילו ביבי מכר את ביטחון מדינת ישראל ולהציג אותו כבוגד? אפילו מנהל הקמפיין שלהם אומר שהם הפכו את השיח לבוגד או לא בוגד.

וכמעט שכחתי..הם גם השוו אותו לארדואן.

את התמונות של ביבי במדי נאצים, כחזיר וראשו ליד חבל תלייה (שכמובן מדובר באומנות ולא בהסתה), אני מאמין שאין צורך לצרף ולבטח נתקלת בהם.

תשמע..ברור לי מה העמדה שלך, אבל תנסה להיות טיפ טיפה הוגן וטיפ טיפה מאוזן. 

ועוד דבר, ובלי קשר לביבי, אני חושב שממשלת שמאל זה דבר מסוכן. מה לעשות שקשה לשכוח פיגועי התאבדות.

לפני 4 שעות, עדי-אל כתב:

בגדול מצדיק אותך ברוב הדברים

לגבי משפחתו, הכל סובב סביב משפחתו כי התקשורת לא טומנת ידה בצלחת. אז אולי אישתו קצת אישה קשה, אז מה? אתה אף פעם לא התעצבנת? (לפחות ב-12 שנים האחרונות) לא רבת עם אף אחד? 

ממש לא אכפת לי מה משפחת נתניהו עושה כמו שלא אכפת לי מה עושה כל משפחה של פוליטיקאי אחר.

מה אכפת לי אם היא אישה קשה? למה זה אמור לעניין אותי? 

אנשים מייחסים חשיבות לשרה וליאיר כאילו הם חלק מהממשלה או עומדים בראשה.

וכמה מפתיע שאותם מקללים ובצורה מפליאה ממש משפחת בנט הפכה למאמי הלאומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה תמונות של ביבי במדי נאצים אתה מדבר? אולי על כאלה שהוא הפיץ, כמו אותם פרופילים פיקטיביים שהוא שיתף  שהסיטו נגדו.

בינתיים אף שמאלני לא זרק רימון, ולא הרג ראש ממשלה. 

דתיים משיחיים שעושים פולסא דנורא והורגים בשם הדת יש רק בצד אחד, אז בבקשה מספיק עם ההשוואות המטופשות.

מי שהפסיק את פיגועי ההתאבדות זה שרון ולא ביבי. מי שנתן לחמאס לצמוח זה ביבי, אז איך בדיוק ביבי יותר בטוח מ״ממשלת שמאל״?  

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...