Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

@Electron

לא ברור לי מה פשר הכותרת של משה, מאז ומתמיד הצעדה עוברת בעיר העתיקה למיטב ידיעתי.

ב2016 היה ניסיון לשנות את המסלול, זו הייתה דעתו של בג"ץ:

https://supremedecisions.court.gov.il/Home/Download?path=HebrewVerdicts\15/790/030/t05&fileName=15030790.t05&type=4

עריכה אחרונה על ידי Katom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4725

• SlowRide

4531

• פינדר

3574

• m3x7r3m3

2926

לפני 14 דקות, Electron כתב:

if at first you don't succeed - try, try again

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

if at first you don't succeed - try, try again

מה זה משנה, עכשיו המרכזניקים יחטפו בנוסף לאשכול, שדרות, שדות נגב, שער הנגב וערי הסביבה - באר שבע אשקלון ואשדוד. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי משנה, כי אני רואה תזמון יותר מדי טוב בין ניסיונות לעקור את ביבי מהכסא לבין עוד מערכה עם החמאס.

קורה כל כמה שנים בתזמון מושלם עם בחירות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצח רבין היה ב1995.

רצח ראש ממשלת ישראל יצחק רבין הוא רצח פוליטי שאירע ב־4 בנובמבר 1995

N12 - ראש השב"כ: "להפסיק מיד את השיח האלים, מישהו עלול

לפגוע... (mako.co.il)

וזה גנץ. רוצה לבטל את המצעד.

N12 - דריכות במערכת הביטחון לקראת שבוע מתוח (mako.co.il)

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, יבגניפ כתב:

יותר סביר שביבי ירצה to go out with a bang, יביים את המוות שלו, יגדל זקן ויחיה עד סוף חייו בוילה מפוארת בדרום אמריקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהליכים: טראמפ קרא לבחירות האחרונות rigged election. נתניהו היום טוען "אנחנו עדים להונאת הבחירות הכי גדולה בהיסטוריה".

הח"כים של ימינה קיבלו מאבטחים אחרי שהושמעו איומים עליהם. כבר יש אנשים ורבנים שבפה מלא, מול המצלמה, אומרים "בוגדים".

מסתבר שהשנה היא שנה מעוברת או משהו כזה וחוגגים את יום ירושלים ב'. או שאולי המטרה בקיום עוד צעדת דגלים היא רק כדי לנסות, שוב, לפוצץ את הקואליציה החדשה?

אולי הפעם יתנו לטטיאנה סוסקין לעצב כרזות ועלונים?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

תהליכים: טראמפ קרא לבחירות האחרונות rigged election. נתניהו היום טוען "אנחנו עדים להונאת הבחירות הכי גדולה בהיסטוריה".

הח"כים של ימינה קיבלו מאבטחים אחרי שהושמעו איומים עליהם. כבר יש אנשים ורבנים שבפה מלא, מול המצלמה, אומרים "בוגדים".

מסתבר שהשנה היא שנה מעוברת או משהו כזה וחוגגים את יום ירושלים ב'. או שאולי המטרה בקיום עוד צעדת דגלים היא רק כדי לנסות, שוב, לפוצץ את הקואליציה החדשה?

אולי הפעם יתנו לטטיאנה סוסקין לעצב כרזות ועלונים?

מצעד הדגלים הופסק עקב ירי חמאס .

אני מבין שמצעד עם דגלי ישראל בעיר הבירה זו בעיה קשה מבחינת השמאל בארץ.

אם הקואלציה אינה יכולה לעמוד במצעד דגלים מענין מה יהיה המצב בנושאים קרדינלים יותר .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, אבל צריך להיות חכם.

הסדר הנכון לפיתרון הבעיה:

1. השמדת יכולת הירי של החמאס 

2. מצעדי דגלים כל שני וחמישי ללא חשש טילים

* אין להחליף את הסדר

** בטוח שממשלת ימין תפעל בעניין (מה, לא?!)

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, CX25GTI כתב:

אם הקואלציה אינה יכולה לעמוד במצעד דגלים מענין מה יהיה המצב בנושאים קרדינלים יותר .

מצעד הדגלים נוסח 1986 לדוגמה, הוא תהלוכה שבה מנופפים בדגלים, שרים ורוקדים.

מצעד הדגלים נוסח 2021 (וגם כמה שנים אחורה) הוא צעדה שבה צועקים דרך קבע "מוות לערבים" תוך כדי שעוברים בשכונות עם אוכלוסיה ערבית ברובה, מטרידים בעלי חנויות, ועוד מכל המזדמן.

זה כבר מזמן לא מצעד דגלים, זו צעדת "אנחנו בעלי הבית ביצ'ז תלקקו לנו ת'נעליים"

הקואליציה? מה הקשר לקואליציה? המשטרה בכלל לא מאשרת, כמו שהמשטרה לא תאשר את הזזת תוואי מצעד הגאווה לתוך מאה שערים. העובדה שהקואליציה מודעת לזה שכרגע מדובר בצעד מאוד, מאוד לא חכם? רק מברך על כך שלמישהו יש קצת יותר מרק אגו ריקני, ומבינים שלא משנה כמה אתה צודק, לעשות צעדים לא חכמים זה.... לא חכם (וגם לא מועיל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, CX25GTI כתב:

מצעד הדגלים הופסק עקב ירי חמאס .

אני מבין שמצעד עם דגלי ישראל בעיר הבירה זו בעיה קשה מבחינת השמאל בארץ.

כמו ששכונות בירושלים לא רוצות את מצעד הגאווה אצלהן, אנחנו לא רוצים את מצעד הדגלים ברובע המוסלמי.

שתיהן כן, או שתיהן לא. אני אישית אומר שתיהן לא - אין צורך בפרובוקציות מיותרות.

אבל כן יש מקום לשני המצעדים האלה בירושלים, פשוט בשכונות הרלוונטיות ולא בכוונה להתריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסבב הקודם הוכח שזו טעות.

דחו את המצעד ועדיין קיבלת טילים.

חוץ מזה דחיית המצעד עכשיו אחרי שקיבלת ״אולטימטום״ היא בגדר כניעה לחמאס.

הייתי מבצע את המצעד ומפנה משייח ג׳ראח את מי שאפשר, מעלה גם כמה מזלט״ים לאוויר ואם אני מזהה בכיר חמאס מחסל, הכל באותו יום. ניצול חלון הזדמנויות. טילים תקבל גם ככה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי גם להגיב את מה שרציתי להגיב.

ביבי: "מגנים כל הסתה ואלימות"

גם ביבי, באותו משפט: "הונאת הבחירות הגדולה בהיסטוריה של המדינה, ממשלת הונאה, ממשלת שמאל מסוכנת, הם ימכרו את המדינה"

כן ביבס, אתה והסתה זה בדיוק כמו הבן שלך ועבודה אמיתית. מה זה אומר? אתה ילד גדול, תסיק לבד.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...