Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

כי ככה זה, אם תחזור על שקר מספיק פעמים הוא יהפוך לאמת.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4665

• SlowRide

4479

• פינדר

3532

• m3x7r3m3

2926

אין בעיה לעשות מצעד דגלים.
היום כבר ידוע שההתלקחות האחרונה היתה בלתי נמנעת ומתוכננת מראש. לא היה לה קשר למצעד דגלים
, שער שכם וכו'
בעצם מרגע ביטול הבחירות ברשות הבינו בשב"כ שהירי הוא בלתי נמנע. היה מרתון דיפלומטי עם ירדן , מצרים , סעודיה ועוד למנוע את הפיצוץ.
שבועיים לפני הירי , הרמטכ"ל כוכבי הציע לתת מכת נגד ונשלל. הסוף כבר ידוע.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

על איזה תמונות של ביבי במדי נאצים אתה מדבר? אולי על כאלה שהוא הפיץ, כמו אותם פרופילים פיקטיביים שהוא שיתף  שהסיטו נגדו.

בינתיים אף שמאלני לא זרק רימון, ולא הרג ראש ממשלה. 

דתיים משיחיים שעושים פולסא דנורא והורגים בשם הדת יש רק בצד אחד, אז בבקשה מספיק עם ההשוואות המטופשות.

מי שהפסיק את פיגועי ההתאבדות זה שרון ולא ביבי. מי שנתן לחמאס לצמוח זה ביבי, אז איך בדיוק ביבי יותר בטוח מ״ממשלת שמאל״?  

שרון עשה דברים טובים לצד רעים.

שרון הגיע מהליכוד..

משתמשים פיקטיביים, יש לך גיבוי לזה?

הפסל שלו שניתצו זה גם פייק? התמונה שלו בבצלאל כנל? תמונות קרקטורה כחזיר? ואני יכול להמשיך..

ולפחות על הקמפיין של כחול ולבן ומרצ נגדו אין לך איזה תירוץ בשבילם.

אז נחכה שאיזה שמאלני ירצח ראש ממשלה ואז נהיה פיטים ותוכלו לשחרר מהתירוץ הקבוע והנדוש הזה. 

יגאל עמיר הפך להיות ייצוג של כל מחנה הימין. מדהים. אנחנו כולנו אלימים וכולנו רוצחים בפוטנציה. מופתע מחדש פה כל פעם מחדש מהדעות פה..כמו פייסבוק.

לפני שעה, SlowRide כתב:

כי ככה זה, אם תחזור על שקר מספיק פעמים הוא יהפוך לאמת.

בדיוק כמו שאומרים שרק הימין מסית וברברי.

אבל תחיו בבועה שלכם, תאשימו את ביבי והימין בכל הבעיות שלכם. מעניין מה תעשו בשארית חייכם שהוא יעלם והבעיות ימשיכו להתקיים. אני סקרן.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, עדי-אל כתב:

אם בו גביר הלהיט את האווירה בזה שהוא פתח לשכה בשכונה בירושלים למה אי אפשר להגיד שרבין הלהיט את האווירה בזה שהוא מסר נשק למחבלים?

״אי אפשר להגיד״, כן מה זה אי אפשר.. 

..

תגיד מה שאתה רוצה, אני פשוט תוהה מתי יגיע היום שבו הימין יפסיק להתבכיין ולחפש סימטריה. ועכשיו, עם כל מה שביבי, המשרתים שלו והשותפים הטבעיים עושים, הגבול הופך לעוד יותר מובהק אפילו. 

לפני 1 דקה, shachar187 כתב:

אבל תחיו בבועה שלכם, תאשימו את ביבי והימין בכל הבעיות שלכם. מעניין מה תעשו בשארית חייכם שהוא יעלם והבעיות ימשיכו להתקיים. אני סקרן.

לא רק הימין מסית. רק הימין הופך הסתה למעשים.

בוא, אומנם נהלתי את הדיון הזה כבר המון פעמים בעבר, אבל בוא, שוב.

מה ההבדל הבסיסי בין הימין לשמאל? בהנחה שאנחנו מסכימים שהעולם לא מתחלק לבוגדים ופטריוטים? מה ההבדל הבסיסי ביותר בין איך שהשמאל מנסה לגשת לעולם לבין איך שהימין מנסה?

התשובה מאוד פשוטה: לגיטימיות של אלימות כפתרון לבעיות.

שם הכל מתחיל. שם הכל נגמר.

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

בוא, אומנם נהלתי את הדיון הזה כבר המון פעמים בעבר, אבל בוא, שוב.

מה ההבדל הבסיסי בין הימין לשמאל? בהנחה שאנחנו מסכימים שהעולם לא מתחלק לבוגדים ופטריוטים? מה ההבדל הבסיסי ביותר בין איך שהשמאל מנסה לגשת לעולם לבין איך שהימין מנסה?

התשובה מאוד פשוטה: לגיטימיות של אלימות כפתרון לבעיות.

שם הכל מתחיל. שם הכל נגמר.

לגיטימיות של אלימות..מעניין.

רק תוהה אם אתה מנסה לטעון שהימין אלים או שהימין חושב שעם ארגוני טרור פועלים בכוח ולא במילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, shachar187 כתב:

מז"א מה, נאשים קודם את ביבי מכח האינרציה, אחר כך את בנט, אחר כך את לפיד

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, shachar187 כתב:

ועל ביבי לא אמרו שהוא מסוכן?

מספיק שתכתוב בגוגל "נתניהו מסוכן" ותמצא מיליון כתבות, טורים ודעות נורא מחמיאות בנושא.

בקמפיין של כחול לבן לא ניסו לרמוז כאילו ביבי מכר את ביטחון מדינת ישראל ולהציג אותו כבוגד? אפילו מנהל הקמפיין שלהם אומר שהם הפכו את השיח לבוגד או לא בוגד.

וכמעט שכחתי..הם גם השוו אותו לארדואן.

את התמונות של ביבי במדי נאצים, כחזיר וראשו ליד חבל תלייה (שכמובן מדובר באומנות ולא בהסתה), אני מאמין שאין צורך לצרף ולבטח נתקלת בהם.

תשמע..ברור לי מה העמדה שלך, אבל תנסה להיות טיפ טיפה הוגן וטיפ טיפה מאוזן. 

ועוד דבר, ובלי קשר לביבי, אני חושב שממשלת שמאל זה דבר מסוכן. מה לעשות שקשה לשכוח פיגועי התאבדות.

ממש לא אכפת לי מה משפחת נתניהו עושה כמו שלא אכפת לי מה עושה כל משפחה של פוליטיקאי אחר.

מה אכפת לי אם היא אישה קשה? למה זה אמור לעניין אותי? 

אנשים מייחסים חשיבות לשרה וליאיר כאילו הם חלק מהממשלה או עומדים בראשה.

וכמה מפתיע שאותם מקללים ובצורה מפליאה ממש משפחת בנט הפכה למאמי הלאומי.

יש הבדל בין אדם שמתנהג בצורה מסוכנת (משהו שניתן לראות, וההצהרה היא על בסיס התנהגות קיימת) להצהרה "הממשלה הזו מסוכנת" על בסיס.... כלום. אם בעוד שנה נראה שהם מצעידים את ישראל לסכנה כלכלית/חברתית/בטחונית, יהיה ניתן להגיד בצורה הוגנת לחלוטין "הממשלה הזו מסוכנת" וזו תהיה דעה מבוססת, לא חירטוט. אותם טורים, בעוד שאני כנראה לא מסכים עם חלק גדול מהם, נכתבו על בסיס "נתניהו מסוכן- הנה הסיבות לכך". זה לא מה שקורה פה כרגע.

כנ"ל לגבי הקמפיין של כחול לבן. אני לא ממש מסכים עם הקו הזה- אבל מה שהם הציגו מתבסס על אירועים, לא על ספקולציות בנוגע לעתיד.

התמונות של ביבי במדי נאצים? האחראי נחקר במשטרה, הוזהר, ואיבד את העבודה שלו. 

עניין ראש החזיר והאיומים על שרה? בתחקיר שנערך התברר בסופו של דבר שהמקור הוא פרופילים פיקטיביים בתוך קבוצות של הליכוד.

אין פה בכלל סימטריה, לא בהיקף ולא בחומרה. מצחיק אותי שאתה מנסה לדבר על איזון.

על הדרך, למרות שהקיסר מכחיש את זה, הממשלה שעומדת לקום ימנית יותר מהנוכחית, אז "ממשלת שמאל" זה לא ממש משהו שיושב על הפרק.

עכשיו בנוגע להתייחסות לשרה ויאיר- כבר שודרו בטלויזיה הקלטות של שניהם מתערבים בנושאי מדינה, ממש אומרים לראש הממשלה מה לעשות, עד לרמה של צעקות. בתור המשפחה של ראש הממשלה, ברור שהוא יחלוק איתם דאגות ותהיות בנוגע לעבודה שלו, וכמובן שהם יביעו את דעתם בנוגע למה שנחלק איתם.

אבל מפה ועד לנסיון התערבות בפועל בניהול המדינה יש לא פסע ולא פסעיים. 

על הדרך, שניהם שמו את עצמם במרכז השיח הציבורי (בעיקר יאיר), כל אחד שעושה את זה, לא משנה מה השם שלו ולא משנה מאיזה משפחה או רקע פוליטי הוא- שידע שאם הוא בוחר לעשות את זה, הוא נותן אור ירוק גם להגיב. (אתה יודע בלי לחפש בגוגל מה השם של אשתו של אולמרט? או הבן של ברק? אני בספק שמישהו מאיתנו. וזו הפואנטה. לא, לא התקשורת התחילה את זה.)

שמת לב שאף אחד בשום מדיה חברתית לא מקשקש על אבנר נתניהו? אני מרחם עליו שהוא נאלץ לסבול את כל זה. 

נ.ב- למרות שכן הגבתי, לוואטאבאוטיזם אין מקום פה. זה שיש לכאורה עוד דברים לא תקינים לא הופך את מה שהוצג פה לתקין.

לפני 18 דקות, shachar187 כתב:

https://www.ynet.co.il/news/article/SyGht5cZP

אם אתה רוצה אני יכול למצוא עוד כתבות על 3 מקרים שונים מתקופות זמן שונות בשליף, אם אתאמץ- יותר מזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, shachar187 כתב:

הפסל שלו שניתצו זה גם פייק? התמונה שלו בבצלאל כנל? תמונות קרקטורה כחזיר? ואני יכול להמשיך..

בוא אם אתה לא מצליח להבין מה המשמעות של הצבת פסל מוזהב בדמותו של נתניהו ואז ניפוץ שלו אז אתה פשוט עיוור.
על עגל הזהב שמעת? מצלצל לך מוכר? יופי. fake god או fake מנהיג.

https://www.ynet.co.il/news/article/H13EVWxZv

הנה בבקשה. בוקר טוב אליהו. עכשיו אתה גם תגיד שזה צירוף מקרים נכון? ברור כי אתה עיוור. 

יגאל עמיר הפך להיות ייצוג של כל מחנה הימין. מדהים.

הוא לא, אבל הוא מראה שבימין יש אנשים משיחיים שלוקחים דברי רבנים והסתה למעשים.
בשמאל אין כאלה.
גם בשמאל רוצחים, אבל כשבשמאל מתחילים לרצוח זה לרוב במהפכות על רקע מעמדות, ואז הם שולפים גליוטינות ורוצחים עשירים. זה לא קורה כי איזה רב אמר או כי הם בוגדים או כי היה ערב פולסא דנורא עם וודקה רדבול בלילה לפני.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Pika007

להציג את המציאות זאת לא וואטאבאוטיזם.

אני לא אעבור על 1000+ עמודים, אבל אי פעם דובר פה על הסתה משמאל? באמת שואל.

אהה..בעצם שכחתי.

עד שזה לא יהפוך למעשים אין כלכך מה להתייחס לזה.

לפני 9 דקות, farkash7 כתב:

בוא אם אתה לא מצליח להבין מה המשמעות של הצבת פסל בדמותו של נתניהו ואז ניפוץ שלו אז אתה פשוט עיוור.
על עגל הזהב שמעת? מצלצל לך מוכר? יופי.

https://www.ynet.co.il/news/article/H13EVWxZv

הנה בבקשה. בוקר טוב אליהו. עכשיו אתה גם תגיד שזה צירוף מקרים נכון? ברור כי אתה עיוור. 

הוא לא, אבל הוא מראה שבימין יש אנשים משיחיים שלוקחים דברי רבנים והסתה למעשים.
בשמאל אין כאלה.
גם בשמאל רוצחים, אבל כשבשמאל מתחילים לרצוח זה לרוב במהפכות על רקע מעמדות, ואז הם שולפים גליוטינות ורוצחים עשירים. זה לא קורא כי איזה רב אמר או כי הם בוגדים או כי היה ערב פולסא דנורא עם וודקה רדבול בלילה לפני.

וואו..מצאת דוגמה אחת.

תמצא לי לעוד עשרות מקרים ותמונות בבקשה.

וכמו שכתבתי לפיקה..

כנראה עד שמישהו יפגע לא תקחו את זה ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, shachar187 כתב:

להציג את המציאות זאת לא וואטאבאוטיזם.

אני לא אעבור על 1000+ עמודים, אבל אי פעם דובר פה על הסתה משמאל? באמת שואל.

אהה..בעצם שכחתי.

עד שזה לא יהפוך למעשים אין כלכך מה להתייחס לזה.

איש קש, וגם לא אחד מתוחכם או חזק.

האם יש הסתה משמאל? ברור שיש, אבל למעשה אני לא מדבר בכלל על ימין ושמאל, זה לא רלוונטי. 

הדיון הוא על ההסתה של נתניהו ושלוחיו כנגד "השמאל" (שזה לא באמת השמאל. זה כל מי שנתניהו מתייג כשמאל, אפילו את ליברמן), לעומת המחנה הנגדי כנגד נתניהו.

רוצה לחפש פה סימטריה? זה יהיה בזבוז זמן מוחלט, היא לא קיימת. לא בחומרה ולא בהיקף.

"להציג את המציאות זה לא וואטאבאוטיזם"

להציג דברים עליהם לא מדובר בדיון ולשאול "אבל מה בנוגע לזה" זו ההגדרה של וואטאבאוטיזם. זה כמו שאנסה בדיון על בן גביר להגיד "הוא גזען?? אבל מה עם ה KKK?"

כמובן שהלכתי רחוק, אבל העקרון זהה.

הסיבה העיקרית שאני טוען שמדובר בכך היא שעל הנושא הנוכחי, גל ההסתה כנגד הממשלה שעומדת לקום, אתה מגיב עם תקריות מ 2015-2018 בעיקר (שבין כל אחת לאחת פרק זמן די גדול)

גם לי מותר להתחיל לסכום אחורה? האמן לי שאגיע לפה עם כמות חומר גדולה לאין שעור מכל מה שתוכל להציג. אז בוא נוותר על המשחק המיותר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, shachar187 כתב:

וואו..מצאת דוגמה אחת

דוגמה אחת?
https://www.ynet.co.il/news/article/SyGht5cZP

אתה רוצה עוד? נראה שכל מקרי ההסתה שהזכרת קודם מקורם בפרופילים פיקטיביים. מנסים ליצור סימטריה ע"י Fake.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Pika007

בוא..

לא טענתי שאין הסתה מימין.

ברור לי שלהציג את ביבי כמסית הגדול זה ספורט לאומי, אבל גם חשוב לבקר את ההסתה מהצד השני ולא להתעלם ממנה. זה הכל.

ביבי מסית, כחול לבן הסיתה, הפגנות ימין מסיתות וכך גם בהפגנות שמאל.

זאת המציאות.

מקווה שעל זה נסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 30 דקות, shachar187 כתב:

אבל תחיו בבועה שלכם, תאשימו את ביבי והימין בכל הבעיות שלכם. מעניין מה תעשו בשארית חייכם שהוא יעלם והבעיות ימשיכו להתקיים. אני סקרן

מה הקשר עכשיו הסתות וברבריות.

להעביר כסף לחמאס זה סבבה רק אם "ימין" של ביבי עושה את זה? אם זה כל מי שלא ביבי, כלומר לא "ימין" זה בגידה ופגיעה בביטחון המדינה?

אתה מדבר כמו התעמולה של הליכוד, כל מה שהוא לא ליכוד בראשות ביבי זה סמול. רק ביבי זה ימין. בנט זה סמול, סער סמול, ליברמן סמול, כולם סמול חוץ מאדם אחד ואוסף הליצנים שלו.

אם הוא נכשל בפתירת בעיות אז אסור להאשים אותו בזה? קוראים לזה הסתה היום?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, SlowRide כתב:

מה הקשר עכשיו הסתות וברבריות.

להעביר כסף לחמאס זה סבבה רק אם "ימין" של ביבי עושה את זה? אם זה כל מי שלא ביבי, כלומר לא "ימין" זה בגידה ופגיעה בביטחון המדינה?

אתה מדבר כמו התעמולה של הליכוד, כל מה שהוא לא ליכוד בראשות ביבי זה סמול. רק ביבי זה ימין. בנט זה סמול, סער סמול, ליברמן סמול, כולם סמול חוץ מאדם אחד ואוסף הליצנים שלו.

אם הוא נכשל בפתירת בעיות אז אסור להאשים אותו בזה? קוראים לזה הסתה היום?

איפה אמרתי שהעברת כסף זה סבבה?

שמה שלא ביבי זה מסוכן?

אמרתי ממשלת שמאל..לא בהכרח הממשלה הנוכחית שתקום.

רוצה את דעותי בכל הקשור לטרור? תלך הרבה יותר ימינה מביבי.

אבל אקל עליך:

העברת כסף לחמאס: חולשה

ההתנהלות מול חמאס: ביזיון

ההתנהלות מול מידי אבנים ומחבלים: חלשה מאוד

ואני בכלל הצבעתי בנט בכמה מהבחירות האחרונות כי רציתי מישהו שיאגף את ביבי מימין.

נ.ב  מעולם לא השתמשתי בביטוי סמול אז אפשר לחסוך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא סתם תמונה שמישהו עשה בפוטושופ.
זה ממש מייצג שהשקיעו המון משאבים והציבו אותו בכיכר רבין.

יש למישהו ספקות מה המשמעות של המייצג?   מה המייצג הבא בסדרה היה אמור להיות?

הסעודה האחרונה של ביבי: המיצב מעורר המחלוקת נגד רה"מ בתל אביב - גלובס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...