Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 58.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4789

• SlowRide

4632

• פינדר

3647

• m3x7r3m3

2926

לפני שעה, Supertigre כתב:

זה קארספורום, גם שרשור על מכולות ניתן להפוך לפוליטי :-) 

שמעתי שייבוא במכולות קירור דווקא יותר קל כי אין ביקורת כל כך אז מאוד קל לייבא קוק בקירור..

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, MiniMiz3r כתב:

לא נכון. זה אפילו לא הגיע לדרג מדיני. כל שאר ההודעה שלך מורכבת ממשפטים שאין ביניהם שום קשר למציאות. *כל משפט* בהודעה שלך הוא פשוט לא נכון עובדתית, זה פשוט רצף ססמאות, אוויר חם.

ההתרחשויות בליל ה-6.10 בכלל לא הגיעו לדרג המדיני

אנחנו לא מדברים על 6.10 אלא על 20 שנה שקדמו תחת הנהגתו של מר ביטחון. אשר העדיף לשלם פרוטקשן לחמאס, נתן לו אפשרות להתעצם מארגון טרור קטן יחסית לכוח צבאי ולבנות מטרו עזה מהכספים שהוא העביר להם במזוודות בזמן שאפילו מיצריים סירבו לעשות את זה.

לא צריך (ומעולם לא היה צריך) אישור קבינט כדי לירות, ההחלטה לרדד את הכוחות בעזה לא קשורה לממשלה ואם זה היה תלוי רק בצבא אז לא היו שם בכלל חיילים (ע"ע פרויקט "גן חיות" ההזוי שמזל שלא יצא לפועל, אחרת היינו מקבלים 5,000 נרצחים) וכו' וכו'. הצבא *נכשל כשלון מחפיר* ויש שורה ארוכה של אנשים שצריכים היו כבר ללכת הביתה, בראשם הרמטכ"ל, מפקד פד"ם, ראש אמ"ן (ושורה של כפופים לו), מח"א ועוד רבים.

המפקד העליון של הצבא הוא ראש הממשלה. אחריו שר הביטחון. ורק אחריו הרמטכ"ל. שמעת פעם על "רוח המפקד"?

לצבא ישנו תקציב מוגדר על ידי הממשלה ובהתאם מספר גדודים. ממשלה היא זאת שקובעת סדר עדיפויות. כמו לאבטח כל אחד שהחליט לעשות קמפינג באמצע שום כלום או לשמור על ח"כ הזוי שרצה לבנות סוכה באמצע כפר ערבי כדי לתקוע להם אצבע בעין. לכן ב-7.10 היו 32 גדודים ביו"ש ורק 2-4 בעוטף.

זה נכון שהכשלון הוא לא *רק* של הצבא - הוא גם של שב"כ, הוא גם של מוסד והוא, כמובן, גם של הממשלה ושל מי שעומד בראשה. אבל זה שהממשלה גרועה לא מצדיק את ההפקרות והחובבנות של הדרג הצבאי.

אני לא מוריד את אחריות מכוחות הביטחון. גם הם בעצמם אמרו את זה וילכו הביתה לפני סוף הקדנציה. אבל האחראי הראשי ל-7.10 זה ראש הממשלה. מה היית אומר אם הרמטכ"ל היה טוען שהוא לא אשם כי ראש אמ"ן הבטיח לו שחמאס מורתע? ועוד. אחרי כישלון של 7.10 צבא התעשת, התארגן ונכנס ללחימה. מי שמוביל אותו אלה אותם המפקדים ונראה לי שעושים את זה לא רע. להבדיל מהממשלה הבזויה שעד היום עסוקה אך ורק בהישרדותה הפוליטי.

לפני 7 שעות, קורן בן אשר כתב:

אי אפשר לבנות רק על להיות התקפי כל הזמן. אני מבין מאיפה זה בא, זה המשך ישיר של הדוקטרינה הבנגוריונית "ההגנה הכי טובה היא התקפה". אבל אנחנו כבר בשנת 2024 וזה לא עובד כשיש לך יישובים צמודי גדר כשבסיסי האוייב במרחק שתי דקות נסיעת היילקס.

יותר מדי קרדיט לבן גוריון. את הביטוי "ההגנה הכי טובה היא התקפה" מיחסים לבנג'מין פרנקלין שחי כמה שנים קודם. וזה נכון. עוד לפני מלחמת לבנון הראשונה הינו כל לילה עושים מערבים חודרים בשטח לבנון, מבצעים שם סריקות, תוקפים מוצבים של אש"ף, מבצעים מעצרים של סייענים בכפרים לבנונים. בסיורי בוקר בהר דוב ובסריקות בוואדי עסל הינו נעים עם אש קדימה. מכיוון שמצד השני היה פטחלנד הוראות פתיחה באש היו בכל דמות חשודה מעבר לגדרות בלי עצור, סיסמה וכו'. וזאת היא החלטה מדינית.
גם שם היו יישובים צמודי גדר כמו מטולה, דובב וכו'.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.thumb.jpeg.3a82356cfa25fa18d299dd20c6cd7cca.jpeg

תגידו איפה מצאו את כל המטומטמים האלו??
אם הייתי אוסף אנשים רנדומליים ברחוב היה לי אוסף של אנשים פי 100000000 יותר טובים מהמטומטמים האלו.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מרים את השקית של זבל, יש מיץ בפינה.

הוא מטפטף בדרך לפח.

הטיפה האחרונה לפני הפח, כשאנשים דורכים עליה, יותר טובה משלמה קרעי.

בזמן שכל המלחמה נלחמה בינה לבין עצמה, הודיעו על 4 לוחמים שנהרגו בקרב.

כוס אמק.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 הלוחמים שנהרגו הם בהחלט תוצאה של הדשדוש, של כניסה לשגרה ופעולות קבועות אותן האיוב יכול לזהות, לתכנן בקפידה פעולה וזה בדיוק מה שהם עשו. יהי זכרם ברוך. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Supertigre כתב:

4 הלוחמים שנהרגו הם בהחלט תוצאה של הדשדוש, של כניסה לשגרה ופעולות קבועות אותן האיוב יכול לזהות, לתכנן בקפידה פעולה וזה בדיוק מה שהם עשו. יהי זכרם ברוך. 

קיבוץ רמת דוד, מועצת תל מונד החילונית, התנחלות קידר וישוב דתי עזריאל.

4 לוחמים ממקומות שונים עם רקע שונה שלא שמעו את שלמה קרעי וטלי גוטליב.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי שנה של תופת לעוד 133 חטופים. 

וכאלה שהם חצי מתים וחצי חיים

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קמתי במיוחד מוקדם וב 6 בבוקר לפני העבודה הדלקתי נר זיכרון במתחם הזיכרון לקורבנות הנובה.

אני כמעט אף פעם לא מדליק נרות זיכרון, לא עולה לקברים ואזכרות לא מדברות אליי אבל הפעם הרגשתי שאני חייב.

• אהבתי 7

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DareDevil כתב:

חצי שנה של תופת לעוד 133 חטופים. 

וכאלה שהם חצי מתים וחצי חיים

סמוטריץ אמר שרק לחץ צבאי יביא לשחרור החטופים.

רק לא התחייב שהם ישוחררו כשהם חיים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאני נוטה להאמין שבשלב זה (למעשה כבר מספר חודשים) לחמאס אין שום אינטרס לשחרר חטופים לטובת משהו שהוא לא הפסקה מלאה של הלחימה, לחץ צבאי אכן היה אולי מקדם משהו, רק שכבר חודשיים בערך שאין ממש לחץ צבאי. 

עד כמה שזה נשמע רע, הייתי מעדיף שלחמאס עדיין הייתה יכולת לשגר כמה עשרות רקטות ביום, אולי זה היה מחזיר את אווירת הלחימה כך שהפוליטיקאים לא היו חוזרים לסורם כל כך מהר, כל כך מהר חזרה לאווירת 6 באוקטובר.  

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, פינדר כתב:

סמוטריץ אמר שרק לחץ צבאי יביא לשחרור החטופים.

רק לא התחייב שהם ישוחררו כשהם חיים.

הוא צדק בקטע הזה - לחץ צבאי היה מייצר משא ומתן לחיץ שהיה גורם לחמאס להתגמש.

הבעיה שהפחדן האפס המסריח בראשות הממשלה כבר 4 חודשים לא מייצר שום לחץ, וגם כשמנסים איזה מהלך שייתן עוד גיבוי מאירופה וארצות הברית הגרנדמייזר והטיפש שאיתו עוצרים אותו עם איזה ציוץ של יעני לוחמניים בטוויטר במקום להפעיל טיפה את הרבע שכל שאין להם.

צה"ל עומד במקום, חמאס מתחבא במנהרות, ותינוק ג'ינג'י אחד נרקב במנהרה עם המשפחה שלו ועוד 129 חטופים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Supertigre כתב:

מכיוון שאני נוטה להאמין שבשלב זה (למעשה כבר מספר חודשים) לחמאס אין שום אינטרס לשחרר חטופים לטובת משהו שהוא לא הפסקה מלאה של הלחימה, לחץ צבאי אכן היה אולי מקדם משהו, רק שכבר חודשיים בערך שאין ממש לחץ צבאי. 

כל זמן שמטרת המלחמה היא חיסול החמאס אין לו שום אינטרס לשחרר את החטופים.

זה כמו לתקוף מוצב נעול ולהציע הפוגה של מספר ימים תמרת המפתח לדלת.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסקה יכולה להיות אם ישראל תעצור את הלחימה ותיסוג, אישית, אני לא רואה בזה בעיה גדולה כי לאור העבודה שלממשלה אין שום תוכנית עתידית לעזה, כבר עדיף להחזיר את כל החטופים החיים לפחות, ולהמשיך לרדוף אותה עד חורמה וחיסול מוחלט. מצידי ברגע שסינוואר והחברים שלו יעשו את צעדת הניצחון שלהם, שיחסלו מהאוויר את כל מי שנמצא בחגיגה הזו. 

לא הייתי אומר את זה לפני שלושה-ארבעה חודשים, אבל כבר ברור לכולם שאין לנו ממשלה שמסוגלת לקבל החלטות משמעותיות. אם חשבתי בעבר שה-7 באוקטובר אולי הציל אותנו ממלחמת אזרחים, אני חושב כיום שאנחנו עוד יותר בדרך לשם מבעבר. אישית אני מאוד מיואש ממצב המדינה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש בדיוק כמוך.

לאחרונה הוצע לי בעבודה לעבור לחו"ל.

2 בעיות, 1. ללא חבילת רילוקיישן

2. זה לבלגיה

בהתחלה סרבתי כי אין אפשרות לזרוק 5 ילדים (עם אוטיסט ביניהם).

מצד שני, לראות את השנאה היוקדת של הביביסטים החלאות לכל מי שלא כמוהם סוגד לקיסר.

זה לא המקום שבו אני רוצה לגדל ילדים.

שר המשטרה כמובן לא מוסיף ושר האוצר שמנסה בכח לפגוע במעמד הביניים.

• אהבתי 1

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...