Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה של סקודה יטי מקולקלת (או שלא?) במשפחתית קומפקטית ידנית

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 2171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אתייחס לתגובות הקודמות - אני ראיתי לא חבר פורום אחד וגם לא 2 שאני אישית יודע מה עבר להם ברכב (תקלות כאלו ואחרות) והם המשיכו להלל את הרכב ולטעון שהוא עם "אפס תקלות", על מנת לתת לרכב שם טוב למכירה העתידית (והם גם פירסמו כאן למכירה). כמובן לא אכנס לשמות וכו' וכו', אבל גם זה קיים כאן, אז תפסיקו להיות יפי נפש.

זה מזכיר לי הודעה של אחד מחברי הפורום שבה הוא ציין שהגולף שלו עושה 1:12 בעיר, כאשר ציינתי שיש לי רכב דומה חדש מהחברה והרכב שלי עושה 1:7 עם מזגן בעיר הוא התעקש שאני טועה (נתוני הייצרן הם 1:9 בעיר).

נפל לי האסימון לאחר שראיתי שהוא גם פרסם הודעת מכירה של הרכב כאן בפורום וגם ביד 2.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 319
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מקרה אמיתי: קניתי חטיף של אסם פעם, הוא היה מגעיל, משהו בטעם היה דפוק - וואלה הגדלתי ראש והרמתי טלפון לשירות לקוחות, שלחו לי הבייתה מארז שי, אני אמשיך לקנות אסם.

כמה פעמים לדעתך תוכל לחזור על התרגיל הזה לפני שיעיפו אותך מכל המדרגות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכולתי לנסח טוב יותר בעצמי.

בשרשור הזה ובשרשורים אחרים.

שי

מצטער שאני אומר את זה אבל RS תעשה לעצמך חשבון נפש. יצאת מאוד לא אמין מכל הסיפור.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו היהודים אוהבים להוציא דברים מהקשרם, אנחנו גם אוהבים לשנוא, ומשום מה - חלק מהאנשים פה מראש לוקחים עמדה כאילו הבנאדם שקרן, וזה חבל.

תן לי להבין משהו: אתה בשורה התחתונה טוען שצ'מפיון מוטורס ביקשו מוואלה! רכב או מי מטעמו לפרסם את הסיפור הזה ללא ידיעתו של אוראל רק כדי שהם יוכלו לפרסם את התגובה הבאה?

פניית הלקוחה סובלת לכל אורכה מאי דיוקים בלשון המעטה. הלקוחה הגיעה אלינו לראשונה עם תלונות שהיו קשורות באופן ודאי להתקנות חיצוניות. אלו לא בוצעו על ידנו, אלא על ידי ספק חיצוני שלה, וטופלו ללא חיוב, בליווי אישי מצד גורמים מקצועיים בכירים בצ'מפיון. הטענות המגיעות בהמשך המכתב, היו קשורות לאותה התקנה חיצונית, ולא לפעילות המוסך. שאר טענות הלקוחה המפורטות, נבדקו בדיקה יסודית אשר הובילה למסקנה כי מדובר בהיכרות הרכב ותפעולו. הסברים מתאימים ניתנו ללקוחה בע"פ ובכתב בצורה מפורטת שאינה מסתירה אף פרט, כשמנגד הלקוחה מוציאה מכל פרופורציה את הבעיות כביכול שהיו לה ברכב (אשר מרביתן התגלו כלא מוצדקות) לכל אורך הדרך. הצעתנו לבצע עסקת BUY BACK במחיר מחירון מלא תקפה, תוך שאנו נספוג את הבדלי הערך בין מחיר המחירון למחיר אותו נצליח לקבל בפועל, זאת כמחווה של רצון טוב ולפנים משורת הדין בלבד."

ועוד משהו: כאשר אדם מן היישוב פונה לגוף תקשורתי במטרה לקבל עזרה לפתור בעיה מול נותן שירות כזה או אחר, האם הוא מעלה בדעתו שקיים מצב שבו הגוף התקשורתי אליו פנה לא יפרסם את הסיפור הזה ברבים? זאת במקרה הטוב היתממות לחשוב שוואלה! רכב יסייע בפתרון הבעיה מבלי לגזור את הקופון שלו: פרסום סיפור עסיסי.

אבל, וזה אבל גדול מאוד: אוראל טוען שהסיפור התפרסם מאחורי גבו וללא ידיעתו. ביום בהיר אחד הוא קם בבוקר וגילה שפרטי העיסקה שצ'מפיון חייבה אותו לשמור חסויים גלויים ומפורסמים לעיני כל, ועוד ע"י הגוף התקשורתי שנחלץ לעזרתו. אם זה אכן מה שקרה, זוהי האשמה חמורה מאוד נגד וואלה! רכב.

אם קובי ליאני קורא את הדברים האלה (ואני מניח שהוא קורא. ככלות הכל, הוא חבר באתר הזה ואני מניח שהוא אינו מנותק מהסערה שהסיפור הזה מחולל כאן), הייתי שמח לשמוע את הצד שלו בעניין כולל התייחסות להיעדר גילוי נאות בכתבה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פעמים לדעתך תוכל לחזור על התרגיל הזה לפני שיעיפו אותך מכל המדרגות?

כשמדובר בשקית ביסלי, שווה לחברה לפצות את הלקוח במארז כדי שימשיך לקנות אצלה. במחיר של נזיד עדשים הם מרוויחים, או נכון יותר, לא מפסידים לקוח טוב. במקרה של החלפת מכונית, הרי כבר לא אחת ולא שתיים הוחלפו על ידי יבואני רכב אם מרצון ואם כתוצאה מהחלטת בית משפט. כאן לא מדובר בשקית במבה אלא בעניין של עשרות אלפי שקלים ולפעמים כשיש לקוח "בעייתי" לחברה עדיף להפסיד אותו ורק שיקח את התלונות שלו למקום אחר. זה כמו בבדיחה על ההוא (לא חשוב מאיזה עדה) שהחשבון שלו במכולת היה תשעה שקלים ותשעים ותשע אגורות. כשהוא דרש בתוקף את האגורה עודף, בעל המכולת נתן לו שקל עודף וקנדום ואמר לו, שרק לא יתרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עניין של זמן עד שיפתח שרשור בפורום טכני.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב במזג האוויר הסוער כעת:

אאל"ט הייתה שם בעיית וישרים - כך שזה קרוב...(!?)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עניין של זמן עד שיפתח שרשור בפורום טכני.

אני לא בטוח שכול רוכש רכב 'חדש' מתלונן על רעש או ציקצוקים מכיוון הדשבורד ורץ לפתוח אשכול בפורום.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קובי ליאני קורא את הדברים האלה (ואני מניח שהוא קורא. ככלות הכל, הוא חבר באתר הזה ואני מניח שהוא אינו מנותק מהסערה שהסיפור הזה מחולל כאן), הייתי שמח לשמוע את הצד שלו בעניין כולל התייחסות להיעדר גילוי נאות בכתבה.

עדיין ממתין.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...
רק דבר אחד אני מבטיח לכם חגיגית, לא יהיה לפה שום שרשור שידון בפוקוס.

לא רשמים, לא תשבוחות, לא טענות ולא מענות!

פשוט מסיבה אחת ברורה, התגובות של RS חסרות בסיס שכל מטרתן היא לשרת את האג'נדה הפרטית שלו!

כשצריך לקבל הטבה מהיבואן דרך חנופה השקודה/סיאט/סקודה אמינה בטירוף, לא צורכת דלק ונוחה לאללה.

כשצריך להפעיל לחץ על היבואן, אותו רכב בדיוק נהפך ללימון מלא תקלות, זולל דלק.

אז ניחא פעם אחת, פעם שניה, שלישית, אבל רביעית לא תהיה.

כמאמר האמריקאים:

FOOL ME ONCE,SHAME ON YOU

FOOL ME TWICE,SHAME ON ME

מבחינתי, תם ונשלם ורק חבל שלא נדע מה המספר רישוי של הרכב.

אז הנה , הנה זה בא...

חלפו להם מעל 5 שנים והבחור לא פסק ממלאכתו אשר שירתה אותו נאמנה - אגב נחשו מה - כן גם עם הפורד פוקוס.. הוא קיבל עליה מחיר והחזיר אותו לדלק מוטורס.

מקצוען אין מה להגיד!

אז אתם שואלים מי הבא בתור??

כל מי שלאחרונה היה בפייסבוק ויש לו קשר ישיר או עקיף לבחור כנראה ראה את מסע ההכפשה \ שיימינג שלו כנגד יבואן סמלת \ אבארת'.

הרי שפעם הפייסבוק לא היה כזה חזק ואת השיימינג הוא מצא לנכון לעשות בדפי הפורום האלו , אבל מה - עלו עליו.. והכי חשוב , פה הוא לא יכל למחוק את התגובות שלא מוצאות חן בעיניו.. וכל מי שהגיב שלא לראות עיניו בפייסבוק חטף מחיקה וחסימה מיידית..

אין ספק שמדובר פה בשיטה , שיטה מכוערת למדי.. שיטה לבנות את הקייס עוד ממסירת הרכב , לייצר כניסות מרובות ככל האפשר למוסכים גם אם הם מיותרות לחלוטין העיקר לטעון טענות עד כדי ייאוש של מחלקת האחריות והחלפת חלקים אפילו שלא לצורך אבל העיקר שיצא מרוצה.. בפועל שיהיה קייס עתידי.. הרי שזה צלח , צלח עם סקודה צלח עם פורד.. אז מה זה אבארת' , קטן.. אין סיבה שלא יצלח גם פה..

הפייסבוק שלו מלא באין ספור מחמאות על אותה אבארט שמתפקדת נאמנה ושירות מצוין של המוסך המטפל אבל.. ברגע שהבחור מנסה למכור את רכבו - נחשו מה.. עובר זמן מה , מנסה למכור הרבה מעל המחירון וכשלא מצליח - הרכב נהיה , נו נו ניחשתם?? לימון!!! כמובן איך לא. ועכשיו זה הרכב הגרוע ביותר עלי אדמות ויש לו אין ספור תקלות...

רק שכח הבחור לציין שהוא מעוניין ברנו.. רנו טרופי.. הוא גם שכח לציין שהוא עובד בקרסו.. יבואן רנו , אותו יבואן שמפורסם אצלו בפייס בפוסט אחד מתחת לשיימינג בהעתקה בוטה של פעילויות אבארט במשך השנים - טיול נהיגה מטעם היבואן... איפה האתיקה המקצועית של קרסו פה?? הם מודעים לעובדים שלהם??

אגב כיודע דבר , הבחור פנה לכל חבריו וביקש לשתף את השיימינג... אבל מה, פתאום הכל נעצר.. כנראה שסמלת הבינו במה מדובר והגיבו לו בהתאם , נציגה מטעם סמל"ת (יח"צ סמלת רני רהב) הגיבה לו ולפי התגובה הדרישה שלו מסמלת היתה מחיר מלא של הרכב כשהוא היה חדש בניילון :shock:

שימו לב לקבצים המצורפים , ולחברים החדשים פה בפורום - גללו אחורה את השרשור הנ"ל תכירו את השיטה.. היא גאונית וגם אחוזי ההצלחה שלה גבוהים.. אפילו כתבי רכב בעבר נפלו בפח של הבחור..

IMG_7239.PNG

cf70dd87-1b43-4394-bb1d-a9645a71ed1f.jpg

b557da9b-769d-4f94-ad2e-2436a173d696.jpg

b98ed57e-5994-4c82-88e5-fb8a595f5dd2.jpg

af7163ae-9916-4001-9037-fd46d60de6c4.jpg

af698e2b-d68d-470e-bde2-02d8e2b90ce2.jpg

36189a5c-6ae6-4c70-9d7a-6bcce1b22517.jpg

95c56b85-0334-4988-9c30-344d53a1a71b.jpg

3c0556f5-1222-493e-84b3-4d58477bfc03.jpg

06b4325f-54c8-4c86-93d2-041939808a9a.jpg

למכירה פנסים שקופים -טויוטה יאריס:

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב נפלת על לימון?

כמה רכבי לימון כבר היו לך?

משהו כאן לא סביר. אחת מהשתיים, אתה אדם חסר מזל באופן קיצוני בכל מה שקשור לקניית מכוניות חדשות או שהבעיה אינה במכוניות...

את התגובה הזו כתבתי בפוסט המדובר של אוראל בפייסבוק. היא נמחקה תוך פחות מדקה ואני נחסמתי מיכולת להגיב ולראות אותו.

אני לא היחיד, יש לנו מספר קבוצות וירטואליות ואמיתיות שבהן אנחנו, בעלי העקרבים והנחשים נפגשים ומדברים.

חלק לא מבוטל מאיתנו הגיבו בפוסט ועברו את אותו תהליך בדיוק. כל תגובה שלא תאמה בדיוק את האג'נדה ושניסתה להציג נקודת הסתכלות אחרת נמחקה.

מכאן הוא כבר לא יוכל למחוק את ההודעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...