Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה של סקודה יטי מקולקלת (או שלא?) במשפחתית קומפקטית ידנית

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אחרי עשור עם צ'מפיון, נדמה שה"רומן" מגיע לקיצו - לאור רמת השירות המחפירה והחוסר מקצועיות, כך שאין ברצוננו לשמוע יותר על רכבים כאלה ואחרים מהיבואן הנ"ל - למרות הידיעה שרב האופציות הטובות מגיעות ממנו. כמה חבל שהן מיובאות ע"י יבואן בזיוני.

תקציב משוער בין 120 ל-130 אלף ש"ח.

לבינתיים יש לנו שתי אופציות ראויות:

- פיאט בראבו 1.4T ידנית. נהגתי בה בעבר, בהחלט אחת האוהבות עלי. לצערי הרב - יתכן ותם היבוא סופית. מיודענו (עומר ג') בודק לי זאת, אך לבינתיים נדמה שהתשובה היא שלילית / או שנצטרך להמתין כמה חודשים (3-4) ולחכות לרכב בהזמנה מיוחדת דרכם.

- פורד פוקוס 1.6 "ספורט" ידנית. הפוקוס מאוד מאובזרת, מאוד נאה, מהנה לנהיגה ונוחה. המצער אותי שהמנוע שלה אומנם חזק יותר על הנייר (מה-1.2T), אך בפועל מרגיש מאוד אנמי. צרפו לזה תיבה עם 5 הילוכים (ולא 6) והיא כנראה גם פחות חסכונית.

לא מעוניין לשמוע על קוריאניות / יפניות. אני מתעב אותן, הן משעממות אותי, גם הוולוסטר האומנם מעוצבת אך נמצאת אצל כל ערס / ילדון אידיוט (למעט מר שומ' :wink:). לא מצאתי צרפתיות ידניות ב"מגזר" הזה. מגאן ידנית יכולה להיות נחמדה, אם קיימת כזאת (?).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 319
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש את הסדיצ'י הידנית, אבל היא די מיושנת.

הייבוא של המגאן האצ'בק דיזל יתחיל בינואר ואולי אפשר לברר עם קרסו אם אפשר להזמין גרסה ידנית, למרות שהיא לא מופיעה במחירון (יש גם מגאן 2 ליטר שנמסרו אבל גם הן לא מופיעות במחירון).

ויש את הסיוויק הידנית שמיוצרת בבריטניה (אבל כבר אמרת שאתה לא מעוניין ביפניות).

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדיצ'י ו-SX4 אותו הח**. לא מעניין ולא מעוניין. ירידה מהותית ברמה אל מול היטי.

אשמח לשמוע הצעות האחרות / הערות לגבי האופציות עליהן חשבנו. בכל מקרה, אבדוק עם חבר לגבי סיוויק ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, אך ורק בנזין. אני בקרוב עוזב את הארץ, כך שהאוטו יעשה ק"מ נמוך מאוד.

מישהו יודע מה לגבי הפוקוס 1.0 אוקובוסט, האם היא תיובא ארצה ומתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה עבר עליך שהגעת להחלטה הזאת אבל השאלה אם היא באה מהראש או מהלב, כי אתה לא מעניש את היבואן אלא את עצמך בסופו של דבר.

לא נראה לי ולא מאמין שהתנכלו לך אישית ובאמת יכול להיות שנפלת בחוסר מזל על עובד טיפש או נותן שרות עלוב, אבל מניסיון, מעט הם היבואנים שחפים מכך. לא משנה כמה מאמצים יבואן משקיע כדי לשפר את השרות, בסוף זה מתנקז אל אותו עובד קטן שהיה לו יום רע ומחליט להוציא את זה עליך, כמו שנאמר שמאה חכמים לא יוציאו אבן אחת שטיפש זרק לבאר. כלמוביל למשל יודעים לתת שרות טוב אבל הם פחות או יותר היוצא מהכלל שאינו מעיד על רוב הכלל. מניסיון רב שנים עם דגמי פולקסווגן (מודה שלא התנסיתי במותגים האחרים של צ'מפיון באופן פרטי) תמיד זכיתי ליחס שסיפק. אף אחד לא השתולל כדי לפרוס לי שטיח אדום בכניסה אבל גם לא עשו דברים שיגרמו לי לעזוב אותם. דווקא עם דגם ספורט של יבואן אחר נתקלתי בחוסר מקצועיות מביך לשמו שגרם לי לוותר לחלוטין על המותג ודגם ספורט של יצרן אחר (באמת לא חשוב שמות) התנהג נפלא אבל האיכות של ההרכבה והחומרים היתה מעליבה. אז חזרתי לפולקסווגן, כי כמוך, גם אני לא סובל יפאניות ובשבילי רק אירופאיות ומקווה שתמצא את מבוקשך. בכל מקרה, בתקציב והדרישות שהגדרת, צ'מפיון עושים מבצע על הגולף 6 ב-120 אלף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאת האופציות הידניות הטובות אמצא בצ'מפיון, אבל הם עברו כל גבול - ולנו נמאס מהם סופית, כך שהאופציות הן אלו שציינתי. מעבר לכך, גם אם היינו שוקלים להמשיך איתם, לא הייתי רוכש MK6 בידיעה שבקרוב תנחת כאן MK7. הייתי ממשיך עם היטי, אולי בוורסיה רובוטית מאובזרת.

פסלנו את הג'וק / קשקאי הידניות. גם הסיוויק הידנית.

אשמח אם תוכלו לשפוך אור לגבי גרסת ה-1.0ECOBOOST של הפוקוס, האם נראה אותה כאן בחודשיים הקרובים (או שלא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאם אופציית הבראבו קיימת היא המועדפת. אתה מכיר את הרכב ואני חושב שבהתחשב באופציות ובשיקולים כפי שהצגת, אם העניין הוא רק זמן המתנה ואתה לא לחוץ מדי - שווה לחכות. לחלופין, אולי ג'ולייטה 2011 תתאים לך? ברור שאין כמו רכב חדש, אבל אני חושב שמרבית לקוחות אלפא יעידו שבשנים האחרונות שרות סמל"ת הוא מהטובים שיש.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך ורק חדש. משומש לא בא בחשבון.

הבראבו נהדרת, והיא בהחלט אחת האהובות עלי - מהקומפקטיות. נצטרך להמתין למחר כדי לקבל תשובה מעמיקה מעומר לגבי הזמנה של כזאת (סנסיישן ידנית, בלי גג פנורמי מעיק). במידה ותתקבל תשובה שלילית, תוזמן לה פוקוס "ספורט" 1.6 ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סתם שאלה, יש בעייה ברכב שלכם שלא מטופלת? אחרת למה למכור רכב חדש באחריות במחיר הפסד? רק בשביל לקנות אחר ״ירוד״ כביכול?

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר לשמוע קצת למה החלטתם למכור את הייטי(או שלא) ולעזוב את צ'מפיון?

אני לקוח של של צ'מפיון מ2001(אודי, ו2 סקודות) ועד עכשיו אין תלונות שירות ואמינות מעל המצופה.(מטפל בבאר שבע).

skoda fabia 1.4 16V

skoda octavia 1.9TDI

audi A4 1.8T - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר סאגה ארוכה, ביקור בכל הסוכינות ובחינת כמעט כל האפשרויות בשוק הרכב הישראלי - אבי קיבל אתמול את האופל אסטרה טורבו שלו. לאחר נסיעה קצרה ולא ממצה, מדובר ברכב שהוא ללא שום ספק נמצא ברמה אחת מעל הקורולה (מהדור האחרון) שקדמה לה. איכות חומרים ונוחות נסיעה שתזדהה איתה, מנוע טורבו בשרני וגמיש שגם הוא ירגיש לך כמו כפפה.

תעשה נסיעת מבחן, כמדומני המחיר עומד על 123,000 ש"ח. אני יודע במה אני הייתי בוחר :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיו, הבעיה היא הגיר - לא רוצים אוטומטי, אך ורק ידני.

אכן, ישנה בעיה (שהמוסך המורשה גרם לה) וגרמה לשלל בעיות נוספות - והם לא מצליחים לפתור אותן, הן רק ממשיכות לצוץ להן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...