Jump to content

dorosen

חברי המעגל הראשון
 • הודעות

  665
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי dorosen

 1. ממליץ לך נסיעת מבחן על שניהם. אל תשווה איבזור לאותה רמת מחיר, בסופו של דבר את משווה וולוו לפולקסווגן כשוולוו חברת פרימיום ולכן יקרה יותר. מעריך מאוד את הטיגואן, מרגיש בבית כמו הGTI (הנוכחי והקודם), אבל לך תשב בוולוו, זו פשוט לא אותה הליגה.
 2. חוזר לעדכן - אחרי שחרשתי את הלוחות במשך חודש, מטלפן לכל מודעה שנראית סבירה ולאט לאט נזכרתי למה קשה לי לקנות רכבים מיד שנייה. ביום ראשון בערב צצה מודעה בהתראה מיד2 - XV KYOTO שנת 2017, יד שנייה, 40K ק"מ, דורשים 70K (ממוצע בין המחירון של יד 2 ללוי יצחק). מרים טלפון, עונה לי בחורה ומסתבר שהם גרים בשכונה ליד, היא הופתעה שהתקשרתי כ"כ מהר והיא אפילו עוד לא הספיקה להעלות תמונות.. אמרתי לה "אל תלכי לשום מקום אני בא עכשיו". מגיע, הרכב במצב מעולה לעומת האחרים שבדקתי, רואים שהיו לו חיים קלים ולא ביקר בשטח, זיהיתי שהחליפו דלת אבל זה לא דיל ברייקר (אצלי) אם אין משמעות גבוהה בקורות שמתחת. תוך כדי השיחה הטלפון שלה לא מפסיק לצלצל, אמרתי לה שאין לה מה לענות - מחר בבוקר בדיקה ובמידה והכל תקין - לוקחים (תו"כ גיליתי שאני עובד עם אחותה 7 שנים ואז בכלל נרגעתי). בבוקר בדיקה, הטופס נקי! חוץ מנושא הדלת כמובן, אבל מעבר לזה כלום, באור שמש עוד יותר היה קל לראות שהרכב חדש - לבנק ולדואר וסיימנו. עכשיו שוב שקט מאחותי לעוד 8 שנים..
 3. ציטטת אותי מלפני 9 שנים.. מאז עברו זרם הרבה דלק ברכבים שלי. המסקנה שלי היום, רק לבן, אלא אם זה ליסינג
 4. מסכים עם איציק - אני לדוגמא אם לא הייתי נוסע למסלולים, מחר מעיף את הGTI ולוקח בפחות כסף A3 נוחה ומפנקת יותר.. בכביש הציבורי מבחינת תאוצה והנאה יהיה כנראה דומה עד כדי זהה ויותר נוח, הGTI לוקחת במצבי קיצון במסלול.
 5. מסכים לגביי הנוחות של הGTI 308, אבל יש כאלו (כמוני) שכבר נוהגים שנים ברכבים כאלה והסטנדרט נהיה כ"כ נמוך שאנחנו לא מהווים שום אינדקציה... @menir1נראה לי שגם אתה באותה הקבוצה.
 6. לדעתי מבין שניי אלו צריך להחליט אם המטרה היא כניסה לשטח, אם לא הראב4 לוקח לדעתי, אם כן - הפורסטר בלי לחשוב.
 7. אני אקח לכיוון קצת אחר - לי ולחבר יש את הרכב - שלו לבן עם פנים שחור, שלי אפור עם פנים אפור בהיר, שלי משמעותית פחות חם כשנכנסים, אומנם שניי הרכבים אינם כהים אבל הייתי ממליץ על פנים בהיר (גם הרבה הרבה יותר יפה)
 8. בעלים של 3008 (אומנם לפני המתיחת פנים), ולחבר טוב יש את הטיגואן (בגירסתו הבכירה) ונהגתי בו הרבה - שניי רכבים מצויינים, כל אחד ומה שהוא אוהב. למיטב ידיעתי בטיגואן יש DSG7 רטוב (כמו שיש לי בGTI) שזו תיבה אמינה מאוד, אז כל סיפורי הזוועות לא רלוונטים - שווה לוודא. דבר אחרון שאני לא בטוח בו - אתה משווה 3008 פרימיום לטיגואן בסיסי? יש פה המון הבדלים ברמות הגימור שאני אישית לא הייתי מוותר עליהן.
 9. יש לי כזה 3 שנים, 1.6 פרימיום, אחד הרכבים הטובים שהיו לי אם ״ה״, אולי נפלתי על אחד מיוחד אבל אצלי אפס תקלות ואמינות מופתית - טיפול פעם בשנה וזהו.
 10. לא תוספת מיוחדת - שלי ליסינג.. אבל יכול להיות שיש BATCH מוקדם יותר שלא היה לו, אז זה משהו ששווה לבדוק.
 11. יכול להיות שהיחידות הראשונות הגיעו בלי והיה עידכון
 12. ממש לא מטעה, יש לי כזה כבר כמעט 3 שנים.. הנה המפרט מ2017 - https://www.cartube.co.il/images/stories/peugeot/3008/2017/peugeot-3008-mifrat-update-2017-07-18.pdf
 13. לי יש את ה6 הילוכים, ולחבר את ה8, אשתי לא הצליחה להבחין בהבדלים בלי שממש הסברתי לה תו"כ נהיגה - אני נהגתי וחושב שהם ברמת הזניחים.
 14. תודה לכולם על ההמלצות, לקחנו הפסקה קטנה מהחיפושים ועכשיו חוזרים.. שתיי האופציות שאחותי נסגרה עליהן ונראה לי שעונות על דרישות האמינות. יונדאי I20, שנתון 17-18, רובן ידיים פרטיות סובארו XV, שנתון 16-17, הגרסא הפשוטה ברור לי שמדובר בשניי רכבים שונים, השאלה אם ללכת את האקסטרא מייל בשביל הסובארו ועל הדרך קצת יותר מרחב + אופציה לטיולי שבילים? איך הסובארו מבחינת עמידות ושרידות?
 15. תהיה קונקרטי - כמה פעמים הוא ביקר במסלול? פעם בשבוע? פעם בחצי שנה?
 16. לא חושב שצריך לפסול רכב כזה - לא כולם שוברים רכבים במסלול... הייתי בודק באיזה מוסך הוא מטפל ואת היסטוריית הטיפולים ואיזה חומרים בדיוק הוא שם. יש אנשים במסלולים שמקפידים יתרה והרכב עובר תחזוקת "יתר".
 17. הוא עולה פי 1.5 לתקציב מתוח מלכתחילה
 18. בגדול - וטו שלי + פער ענק במחיר, לא מוכן למחירים המופרכים האלו כשאני יודע שהרכב יהיה רוב הזמן המוחלט בכביש, ושם הגרנד לוקח בפער עצום.
 19. אז היום הגיעה הכלה (או החתן) כמו שכתבו פה, הלכנו על הטריילהוק, בינתיים אין מה להגיד - רק היום אספנו, אבל מה - חתיך חבל על הזמן.
 20. שוב מעדכן - החלטתי לבטל ההזמנה, כ"כ הרבה כסף רכב שלא אהיה מרוצה ממנו, לא אצלי.. הוזמן רכב אחר (נשאיר אתכם במתח עד שיגיע) - יגיע תוך שבועיים-שלושה 😎 נעדכן כשיהיו תמונות.
 21. במקרה הזה אם הפרוטה בכיסך הייתי הולך על הפורמנטור, גבוה יותר ומיוחד יותר. לגביי הנחות - הבנתי שבקופרה יש הנחות, בפולקסווגן תגיד תודה אם תקבל 2000 שקל.
 22. קצת חסר לי שתרחיב מה אתה מחפש בדיוק.. הדבר היחיד שרשמת זה VFM, כשהרכבים הנ״ל מאוד קרובים אחד לשני ומבוססים על כמעט אותם המכלולים אז הבחירה פה מאוד סובייקטיבית.
×
×
 • תוכן חדש...