Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה של סקודה יטי מקולקלת (או שלא?) במשפחתית קומפקטית ידנית

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה דעתך על אפסילון או 500L שאמורה לנחות כאן בימים אלו?

בשתיהן יש אופציה ידנית.

ה-500L מגניבה, אבל סביר להניח שתהיה יקרה וחלשה. או שאני טועה?

האפסילון ממש לא לטעמי מבחינה עיצובית. כמובן שגם בה יש את המינוס הנוסף - המנוע הצנום והחלוש.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 319
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ראינו כמה 500L's בפרנקפורט - היא מאוד נאה. התמונות עושות לה מעט עוול אל המציאות, בה היא בהחלט חמדמדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו גם קיבלנו איביזה מצוקמקת כתחליף לאאודי. אין מה לעשות, אני לא רואה אופציה אחרת. אחריה אמא שלי כבר עברה למרצדס, שמה היא זוכה לשירות מעולה מהיבואן.

אני רואה שאתה דיי מגוון בחיפושים שלך. מיני קופר ידנית היית שוקל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראינו כמה 500L's בפרנקפורט - היא מאוד נאה. התמונות עושות לה מעט עוול אל המציאות, בה היא בהחלט חמדמדה.

מסכים, עד שלא ראיתי אותה בעיניים הייתי בטוח ששוב יוצאת להם צפרדע. במציאות היא נראית ממש טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו גם קיבלנו איביזה מצוקמקת כתחליף לאאודי. אין מה לעשות, אני לא רואה אופציה אחרת. אחריה אמא שלי כבר עברה למרצדס, שמה היא זוכה לשירות מעולה מהיבואן.

אני רואה שאתה דיי מגוון בחיפושים שלך. מיני קופר ידנית היית שוקל?

קופר חורגת - לפי מה שנאמר ע"י חברים מהתחום. אם אני טועה, עוד יותר טוב :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה בדיקה. היא צריכה לעלות באזור 140K, מעניין אם קיימת ידנית במלאי.

עושים הנחות עליהן - או שאין סיכוי? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעיינתי ב-S בתחילת השנה, אמרו לי שיש על מה לדבר במחיר\אבזור.

לא דיברנו, כי הייתה המתנה של שלושה חודשים לידנית.

שורה תחתונה, אם אתה מגיע עם הרצלים תמיד אפשר להוריד במחיר. המחיר הזה הוא לא סוף פסוק, מה שכן תבדוק אם קיימת ידנית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל, רב תודות - נציץ גם לגבי המיני (למרות שהיא כבר גובלת על החוסר פרקטיות. אותה סיבה שפסלנו לבינתיים 500 אבארת').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לחכות לינואר, אז תנחת הפורד פיאסטה המחודשת ואולי היא תיובא עם המנוע 1.0 אקו-בוסט.

עוד אופציה מעניינת זו פונטו-איבו עם מנוע מולטי-אייר, אפשר לספור על יד אחת את הכמויות שנמכרו פה בארץ, וסתם לידע כללי הגרסה בעלת 135 כ"ס עולה 135,000 שקלים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי עשור עם צ'מפיון (ו-7 רכבים), אני ציפיתי ליחס הולם יותר - בהתחשב בעובדה שהנזק נגרם על ידם. צרף לכך את העובדה שרב מוחלט מחבריי / מכריי קנו גם הם רכבים מהיצרן / יבואן, כך שנזק ממש לא נגרם להם, רק רווח - ולא קטן בכלל. אם רק היה ליבואנים המקומיים את החוכמה לשמר לקוחות ולהתייחס אליהם כראוי, צ'מפיון (כמשל) לא הייתה מככבת ברשימת התלונות - פה / בעיתונות.

אני משער שהיית מרוצה מ6 המכוניות הראשונות ומהשירות. לכן רכשת את השביעית.

משום מה, בנית לעצמך ציפיות לא סבירות בגלל שלכאורה הבאת להם עוד קליינטים וכי אתה קליינט קבוע. לטעמך זה יצר לך זכויות מיוחדות. אחרת לא היית מציין זאת.

נראה שנפלת קורבן גם לציפיות שאתה יצרת.

אם יש להם מכונית שמוצאת חן בעיניך ואתה לא רוכש אותה כי אתה מעניש אותם, הרי שאתה המפסיד.

מניסיונך היית אמור להבין שמה שקרה עם המכונית השביעית הוא חריג - כי מ6 היית מרוצה.

תחשוב שוב!

ממה שלמדתי על היבואן מדיווחים פה, הרי שמדובר ביבואן יהיר שאינו מבין לקוחות - בעניין זה אני מבין אותך בהחלט. זה לא סוג היחס שאתה רוצה לגלות כשיש בעיה רצינית.

מנגד, למזלי הרב, אני מקבל שירות מיבואן זה, לשביעות רצוני המלאה, הרבה יותר שנים מההיסטוריה שלך יש איתו.

מעניין - איזה מכונית של צ'מפיון הייתה מעניינת אותך, אלמלא האנטיגוניזם?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, אחדד לך: לפני שלוש שנים היה לנו מקרה דומה / שונה עם פאביה 1.6, בה הייתה תקלה סדרתית (המוכרת ליצרן בצ'כיה - והיו כאן עוד כמה רכבים שכאלה שסבלנו מתקלה דומה) והיא הוחלפה (ל-1.2TSI האקסית) אחרי קרבות לא קלים (ועזרה מצד בני ברק דרך Ynet).

שנתיים קודם לכן היה לנו סיפור עם איביזה תקולה, אשר הוחלפה ראש בראש עם פאביה "ספורט" (איך שהשיקו את ה-MK2 1.6 הידנית), ללא תוספת תשלום מצידנו - ולמרות כל החרא שאכלנו ממנה, על שלל הביקורים במוסך - הם פתרו את זאת על הצד הטוב והנעים.

בקיצור, היו תקלות והיו בעיות עוד בעבר - כשהם רצו - הם ידעו לפתור את הבעיה במידי, עם מתן שירות סביר עד טוב. עכשיו (עם היטי) אין להם מושג מה הם עוללו ברכב על ידי הטיפול הלקוי והחסר מקצועיות שלהם, לכן הם מעדיפים להתנער מאחריות ולנער אותנו מהם - פשוט ככה. למרות שנכתבנו ונחתמו בינינו סיכומי דברים (תודות ובעזרת ידידי היקר, הלא הוא - איל - BAR72) - מעדיפים להתקפל ולברוח. להתנער ולהתחמק מאחריות. הם בעצמם מודים (ומכחישים - בו זמנית) שיש בעיות ברכב, אך מעדיפים לא לגעת בו.

אם ניהיה כנים לרגע, לא יצרתי לעצמי ציפייה לזכויות מיוחדות - קיבלתי זכויות שאחרים לא זכו בהםף גם לא מכריי. זכיתי למחירי מאוד אטרקטיביים, עם שלל הטבות וצ'ופרים. אין ספק שכל עוד שלא היו בעיות כאלה ואחרות, הם בהחלט דאגו לתת הרגשה של לקוח חשוב ומיוחד - מבחינת תמחור הרכבים, ההטבות מסביב, השירות בעת הכניסה לאולמות התצוגה. על כך אין לי ולו חצי תלונה שהיא.

במובן מסויים זאת אכן ה"ענשה עצמית" כי היטי עונה על הדרישות היטב - באם נוציא לרגע את הפן הדינמי, במקומו נכניס את האופציה לירידה אל שבילים ודרכים בעיתיות. היא די זריזה, היא חסכונית, היא נוחה מאוד, מרווחת להפליא, פרקטית למדי, איכותית, נעימה להשהייה ובטוחה. מצד שני - כשיש בעיות (ולצערי יש) אז השירות בזיוני, משפיל ודוחה. כל אופן הטיפול שלהם חסר כל מקצועיות או הבנה. וחבל מאוד שככה הם נראים וככה הם עושים צחוק מלקוחות ותיקים-קבועים-חוזרים שלהם, זה על גבול המבזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מורכב. מלא רגשות...

לדעתך הם יכלו/יכולים לפתור את הבעיה? ואיך?

ואיזה רכב שלהם כן מעניין אותך?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...