Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה של סקודה יטי מקולקלת (או שלא?) במשפחתית קומפקטית ידנית

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 2126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

RS - פעם אחת - קורה, פעם שניה - צירוף מקרים, פעם שלישית - זה שיטה.

נטל ההוכחה עליך.

מה שבאמת מעניין אותי בשיטת ה"תחזיק אותי" - האם גם העזיבה מהארץ היא משהו בסגנון שאתה עושה למישהו...נגיד להורים...

סתם, חושב בקול...

לא ידעתי שזאת פעם שלישית, אבל טוב שאתה קובע ויודע :roll:

את המחשבות שלך תשמור לעצמך ותחסוך ממני / מאיתנו. העזיבה היא לטובת לימודים שאיני יכול ללמוד בארצנו.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 319
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עושה רושם שמתוך 7 כלי הרכב שהיו לכם, 3 היו תקולים (איביזה, פאביה 1.6 והרכב הנוכחי) ברמה כזו שהיבואן לא ידע לתת פתרון הולם לתקלה. זה לא הדליק לכם איזו נורה אדומה שכל פעם שיש תקלה ש"לא מצליחים לפתור" מחליפים לכם רכב ?

איציק

שי, אחדד לך: לפני שלוש שנים היה לנו מקרה דומה / שונה עם פאביה 1.6, בה הייתה תקלה סדרתית (המוכרת ליצרן בצ'כיה - והיו כאן עוד כמה רכבים שכאלה שסבלנו מתקלה דומה) והיא הוחלפה (ל-1.2TSI האקסית) אחרי קרבות לא קלים (ועזרה מצד בני ברק דרך Ynet).

שנתיים קודם לכן היה לנו סיפור עם איביזה תקולה, אשר הוחלפה ראש בראש עם פאביה "ספורט" (איך שהשיקו את ה-MK2 1.6 הידנית), ללא תוספת תשלום מצידנו - ולמרות כל החרא שאכלנו ממנה, על שלל הביקורים במוסך - הם פתרו את זאת על הצד הטוב והנעים.

בקיצור, היו תקלות והיו בעיות עוד בעבר - כשהם רצו - הם ידעו לפתור את הבעיה במיד, עם מתן שירות סביר עד טוב. עכשיו (עם היטי) אין להם מושג מה הם עוללו ברכב על ידי הטיפול הלקוי והחסר מקצועיות שלהם, לכן הם מעדיפים להתנער מאחריות ולנער אותנו מהם - פשוט ככה. למרות שנכתבנו ונחתמו בינינו סיכומי דברים (תודות ובעזרת ידידי היקר, הלא הוא - איל - BAR72) - מעדיפים להתקפל ולברוח. להתנער ולהתחמק מאחריות. הם בעצמם מודים (ומכחישים - בו זמנית) שיש בעיות ברכב, אך מעדיפים לא לגעת בו.

אם ניהיה כנים לרגע, לא יצרתי לעצמי ציפייה לזכויות מיוחדות - קיבלתי זכויות שאחרים לא זכו בהםף גם לא מכריי. זכיתי למחירי מאוד אטרקטיביים, עם שלל הטבות וצ'ופרים. אין ספק שכל עוד שלא היו בעיות כאלה ואחרות, הם בהחלט דאגו לתת הרגשה של לקוח חשוב ומיוחד - מבחינת תמחור הרכבים, ההטבות מסביב, השירות בעת הכניסה לאולמות התצוגה. על כך אין לי ולו חצי תלונה שהיא.

במובן מסויים זאת אכן ה"ענשה עצמית" כי היטי עונה על הדרישות היטב - באם נוציא לרגע את הפן הדינמי, במקומו נכניס את האופציה לירידה אל שבילים ודרכים בעיתיות. היא די זריזה, היא חסכונית, היא נוחה מאוד, מרווחת להפליא, פרקטית למדי, איכותית, נעימה להשהייה ובטוחה. מצד שני - כשיש בעיות (ולצערי יש) אז השירות בזיוני, משפיל ודוחה. כל אופן הטיפול שלהם חסר כל מקצועיות או הבנה. וחבל מאוד שככה הם נראים וככה הם עושים צחוק מלקוחות ותיקים-קבועים-חוזרים שלהם, זה על גבול המבזה.

זה רק אני?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קראת מה כתבתי לגבי הסיאט?

ניגשנו אליהם, הם הציעו פיתרון מידי (למרות שבמקרה הזה - כן יכלו לפתור את הבעיות ולמעשה פתרו) והעניין נסגר תוך דק' על הצד החיובי ביותר. העניינים הללו נסגרו בינינו לבינם מרצונם האישי. לא היה שימוש בעו"ד / עיתונות. הם הסכימו שהרכב לימוני ויש להחליפו במידי. אם כך היו פועלים גם בפעם עם הפאביה האפורה, אולי הכל היה אחרת כרגע - והעצוב זה שאחרי שהיה כל הבאלגן והיא הוחלפה, הם נזכרו לומר שהם אכן מודים וכי גם בה היה מרכב לימוני ולא היה ניתן לפתור זאת, לא בפרק זמן הגיוני לפחות.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים שימו לב: http://www.auto-deal.co.il/%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A8%D7%9B%D7%91/tabid/70/CarID/8177676/Default.aspx

כנראה לא התעכבו יותר מדי על תיקון אותה תקלה מסתורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני?

שי, זה לא רק אתה.

התעסקתי עם מר RS בשרשור בו התחזה למומחה תעופה והשמיץ את אלעל. יש לו נטיה מרשימה להתכחש לעובדות שהוא בעצמו העלה באותו שרשור. מרשימה לא פחות היכולת לטעון (למרות ההוכחות שחור על גבי לבן) שאתה טועה ולייבב שאתה מזלזל בו. זה קרה שם וזה קורה כאן.

למייטבי לכת, זה כאן - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=442131&highlight=%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%99%D7%99%D7%A8

חברים שימו לב: http://www.auto-deal.co.il/%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A8%D7%9B%D7%91/tabid/70/CarID/8177676/Default.aspx

כנראה לא התעכבו יותר מדי על תיקון אותה תקלה מסתורית.

ברור שלא התעכבו. ברור שבסקודה האומללה לא היתה שום תקלה מלכתחילה.

אדון RS העיד על עצמו שמתוך 7 הוואגיות האחרונות שלו 3 היו לימוניות ברמה שאי אפשר לתקן (מייד הוא יכחיש כמובן...).

זה מביא אותנו לשתי אפשרויות בלבד:

1. לאדון RS יש מזל גרוע. מאוד גרוע. עם מזל שכזה הוא ימלא טוטו ביום חמישי עם מוסף הספורט של ראשון הקרוב ולא יזכה.

2. לאדון RS יש בעיה אישית שאותה הוא משליך על מכוניותיו. אני לא פסיכיאטר אבל לדעתי זה המגזר הנכון לפתרון בעיותיו המוטוריות.

ועכשיו לסוגיה העיקרית:

אם אדון RS עומד על כך ש 3 מתוך 7 הוואגיות שלו היו דפוקות מהיסוד, ושהיבואן לא היה מוכן לטפל בו כראוי אלא לאחר איומים (מעניין למה...). האם הוא לא חייב התנצלות והבהרה לכל באי הפורום כאן, שבפניהם הוא שטח השכם והערב, אם התבקש ואם לא, כמה כדאי/רצוי/כיף וחכם לקנות סקודה?

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כדאי/רצוי/כיף וחכם לקנות סקודה?

סליחה אדוני, אתה לא תתבטא פה ככה, שמעת?

זה פורום מכובד ורציני!

נא לכתוב שקודה !

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני?

נראה לי שאני כותב פה מה שהרבה אנשים חושבים .

אולי בעיקבות ההיסטוריה שלהם איתך הם פשוט לא רוצים למכור לך יותר רכבים, ואם מה שאתה אומר זה נכון אז פשוט דחפו לך כל פעם בכוונה רכב עם תקלות כדיי שתפסיק לקנות מהם ואתה פשוט לא מבין את הרמז:-D.

אותו דבר לגביי השרות פשוט לא רוצים לשרת אותך יותר ולכן מחפפים אותך או שלא מאמינים לך יותר.

מבחינתם אתה נודניק שלא מרוצה אף פעם וחושב שיודע יותר מהם.

לפי מה שאתה כותב קשה לי להאמין שהיו לך כלכך הרבה בעיות בכל הרכבים בלי יוצא מן הכלל וגם כל פעם החליפו לך את הרכב ( זה יותר מקשה לי להאמין) .

ובנוסף המשכתה לקנות מהם כל פעם ופעם ואפילו עכשיו אתה כותב שאתה מרוצה מן המותג.

כל בן אדם נורמלי לא היה חוזר ורוכש רכב מהם.

מבחינת המוסך אתה נודניק שאינו מרוצה אף פעם ושגורם להם ללא מעט כאב ראש ( גם אם בצדק מבחינתך) ולא מספיק זה גם דואג לערב חברים וללכלך עלהם כל פעם בפורום כזה או אחר.

אני חושב שגם הם מקווים שתפסיק לרכוש מהם רכבים.

בתור אחד שיש לו עסק שנותן שרות לקוח כמוך זה כאב ראש לא נורמלי, מזלי שלא היו לי לקוחות כאלה יותר מדי.

לסיכום : גם אם מה שאתה כותב זה נכון ואני לא מזלזל בכך כדאי שתבין את הרמז ותפנה למותג אחר, גם בשבילך.

ואני מסיים בגילוי נאות, היו לי כבר מספר רכבים מבית VAG וגם אותי קצת סיבנו מספר פעמים במוסך ואפילו עשו נזק פעמיים אבל בסך הכל אני כן מרוצה מהשירות ומהיחס שקיבלתי מהם גם שהיו בעיות שלא תמיד היו נוחות להם, ובכלל מהמותג והרכבים.

אני לא בטוח שארכוש בתקופה הקרובה רכב נוסף מהמותג בגלל הצורך בשינוי ולא בגלל שום דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רגע, לא הבנתי: פרוייקט העשרת אלפים לא יושלם? :(

להערכתי יושלם לפני הבת מצוה...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש בר מזל - הסקודה שלי חגגה בשבוע שעבר 50K ק"מ עגולים על השעון ו- 4.5 שנים עם (תחזיקו חזק) א-פ-ס תקלות. אפילו המצבר לא הוחלף, גם כל הנורות ברכב בכל הפנסים מקוריות! אני רץ למלא לוטו.

(להוציא מהמשוואה כמה חלקי קוסמטיקה בתוך הרכב שהוחלפו בזמנו במסגרת אחריות. היתה אחריות, לא נחליף? קילופי צבע בכפתור של ידית בלם היד לא בבית ספרנו) :lol:

מה שכן - משעמם נורא. גם גיר אוטומט, גם אין תקלות...

(אני מקווה שאני לא פותח פה ושהרכב יניע מחר בבוקר).

24.12.12.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מפיון רכשה חזרה סקודה שלא הפסיקה להתקלקל

מהיום כולם יקפצו על הרעיון?

מה שאני למדתי מהכתבה- בשום אופן לא להסכים להתקנות חאפריות תוצרת המתקינים ה"מורשים" של ארץ הקודש- מתכון לצרות ומרורים בעתיד!.

גם מבחינת הביטוח- אנ מעדיף לשלם טיפה יותר וללכת לחברה שלא מחייבת אותי בכל מיני התקנות שרק יעשו נזק למערכות החשמל של הרכב.

מה דעתכם?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://cars.walla.co.il/?w=%2F4700%2F2601866

רכב שלא ראוי בכלל לעלות על הכביש הושאר אצל לקוחה שלא קיבלה חצי שקל פיצוי אחרי טרטוטרים ואובדן ימי עבודה שמסתכם כאן להערכתי בכמה אלפים טובים. מאוד חבל לי על הלקוחה. עוד סיבה להגיע למעמד הקנייה מלווה בטייפ רקורדר ולהמשיך את ההתנהלות מולם עם טייפ שכזה בלבד.

אוהב את המיקרה, אבל רוצה ראב 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...