Jump to content

vik014

 • פרסום הודעות

  894
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות vik014

 • דירוג
  Bosch diagnostic
 • תאריך לידה 18/02/1955

Personal Information

 • מיקום
  ירושלים
 • תחביבים
  טכני
 • מקצוע
  פיננסי
 1. לרקסטון יופי של התנהגות כביש, הוא גדול ומרווח וייתן לך גם אופציה לדלג על מדרכות, טיולי שטח .
 2. חודשיים אחרי שהחלפתי את ה 3008 ברקסטון, מרוצה מאוד. בכביש הרקסטון מגיב יותר טוב ויותר מהנה מהלנדקרוזר.
 3. הציעו לי רקסטון, יכול לענות?
 4. אנסה להסביר את עצמי. לפני יומיים מכרתי פגו 3008 דיזל מודל 2018, למה? כי הרגשתי חוסר כוח בעיקר מחסור בכוח מיידי מתפרץ. בנוסף יש לי טויוטה לנדקרוזר המשמש אותי רק לטיולי שטח, אבל כדי להגיע לשטח נוסעים הרבה בכביש, בטויוטה אין לי את זה. בטויוטה אני מרגיש כיף של אוטו עוצמתי שמגיב, אמנם לא מטוס, אבל מרגישים את העוצמה. לכן חשבתי על משהוא דומה רק שאולי מתאים יותר לכביש יומיומי.
 5. מחפש רכב דיזל, מנוע מעל 2000 סמק, לא קריטי מספר מקומות ולא קריטי צריכת דלק, התקציב הוא עד כ 180 אלף שקל. יד שניה לא פחות משנתון 2015. הנסועה העיקרית תהיה בכביש. על מה הייתם ממליצים.
 6. יש לי את הפגו 3008 אקטיב דיזל, מודל 2017, רכב אחלה בסך הכל, אבל, קצת לא התרגלתי לשיהוי הקל בזינוק (נמסר לי שבכל הדיזלים זה כך). רוצה להחליף חשבתי על מזדה CX5 מנוע 2500 או דומה. לא חייב חדש. מה אומרים המומחים ובעלי הניסיון. אני מדבר על תקציב של 180K שקל פלוס מינוס.
 7. למישהו יש הסבר מודרך בעברית או מוכן לפרט תהליך התקנה? האם בכל רכב זה ניתן להתקנה או יש רשימת רכבים/טלפונים באיזה שהוא מקום. או אולי הפניה...מועילה ותמציתית. תודה.
 8. ברצוני להקציב פלוס מינוס 100 אלף ( שום נתון לא קריטי אני גמיש ופתוח לרעיונות), לגיפון בינוני כוונתי לגיפון 5 מקומות לא מתחת לשנת 2013/14. חשובה לי האמינות, כוח זמין - ממש לא אוהב רכבים עצלים, פוזה לא ממש חשובה לי, לא שולל דיזל. לא נעול על מותג כזה או אחר. הרכב ישמש לנסיעות כביש יום יומיות לעבודה כ 10 ק"מ לכל כיוון ובערך פעם בשבוע בממוצע לנסיעות מחוץ לעיר. אני היום נוסע כ 5 שנים על רנו מגן דיזל שנרכשה בזמנו חדשה, רכב טוב אבל קצת נימאס לי. כמו כולם - שיהיה הכי הרבה רכב לכסף...
 9. לאחרונה שמתי לב שבכל פעם שאני נוסע לירושלים בפקק מקבל הודעה GEERBOX OVERHEATING. מה יכולה להיות הבעיה?
 10. שכני לחניה, לא מרוצה מכך שאני מחנה את הלנדקרוזר שלי בחניה (הוא דורש להחליף לרכב קטן), את חוסר שביעות רצונו הוא מלווה בחבטות דלת הגונות על הלנדקרוזר. חוץ מלצאת עם אלה, או לשוחח אתו (לא עוזר, מדובר בזוג חולי נפש) וכיוצ"ב, למשהוא יש רעיון מעשי, כיצד למנוע או לתפוש אותו על חם כדי שאגיש תביעה משפטית.
 11. יש הרבה הגזמה בנושא ההתקנות המקומיות. שנים אני עם כלי רכב ועם התקנות מקומיות, מעולם לא היתה בעיה. לדעתי כדאי לך באיביזה לעשות איתורן סייב לפחות. אתה לא תהיה מוגבל למספר מצומצם של חברות ביטוח יקרות. אמנם תמיד תוכל להוסיף, אבל זה כבר יעלה לך יותר.
 12. ככול שמדובר בליפתוח ולסגור בורג, עושים לבד. מעבר לזה, לא משתלם, אפילו שיודעים איך. תחשוב, לא על כל שגיאה שלך רו"ח יכול לעלות בסוף השנה. אתה יכול לעשות שגיאות שאתה אפילו לא תדע שעשית שיכולים לעלות בקנסות אדירים ובפסילת ספרים. תום הלב שלך לא יעזור לך כאן. הזמן שאתה תבזבז בלברר איך עושים מה, בלקפוץ לפקיד השומה פה ושם, למעמ לביטוח לאומי... זה רואה החשבון לא יעשה עבורך בשביל 500 שקל. אם רואה החשבון מבקש על כל הטיפול השוטף + דוח + ביטוח אחריות מקצועית, רק 350 שקל, תקפוץ על זה. גילוי נאות: אני רואה חשבון.
 13. רק אם מתחשק לך שיתחילו לטפל בך.
×
×
 • Create New...