Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ibiza fr 1.4tsi מודל 2010 - תוכנה של REVO

avshis
שימו לב! השרשור הזה בן 4357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש פה מישהו שמוכיח לי שאפשר להגיע לצריכת דלק של 1:13 עם 200 כ"ס על מוגדשת עם צ'יפ,

אני רשמית מתחיל לגדל עץ נענע על הראש.

אז תתחיל לקנות זרעי נענע.

עם נסיעת סבתא אפשר להוציא עם 210 כו"ס גם 1:15 (100% בינעירונית, ונוסע 100 כל הדרך).

עם נסיעה מנהלתית+ גם 1:13 בלי להזיע.

מצד שני, בדיוק תדלקתי 41 ליטר על 410 ק"מ כש-70% הייתה נסיעה עירונית ו-30% בינעירונית בלי רחמים על הגז בשני המקרים, אז צריך גם לדעת לנהוג חסכוני (כשרוצים).

בנוגע לפותח האשכול, סיפור מעניין.

מה הרקע מאחורי התקלה הזו, מישהו יודע?

מה אחוז הכשלים? באיזה דגם מדובר (אחרי 2010 הוא ירד מפס היצור)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אה, אדוני נוהג על פריוס? 1ל-10 בלי רחמים? תעשה טובה. מזל שיש כאלו שמודים שהצריכה לא מה שעושים ממנה, אחרת עוד היינו מאמינים לאנשים כמוך.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי רחמים אבל עדיין מדובר בפקקים ועומס, זה לא שאפשר באמת ללחוץ כמו שצריך.

ויכול להיות שהפרופורציה 40:60, אבל זה לא באמת רלוונטי.

אתה מוזמן לא להאמין, זה שהנהג הישראלי חושב שגז וברקס אלו כפתור on/off ומזניח את הרכב אז הבעיה אצלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע באיזו פלנטה הוא חי, אבל 1 ל-10 כשהוא לוחץ עם 200 סוסים נשמע לי "קצת" אופטימי.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומאכר, תאמין לי שגם הגעתי ל-1:7 כמה וכמה פעמים לאחר נסיעה סופר אינטנסיבית לכל אורך המיכל.

אבל אני מסביר שבנסיעה מנהלתית+ (מה שהיית מצפה לעשות עם ליסומטית) אתה לא צריך להזיע בשביל 1:13.

בנסיעה 80% בינעירונית ו-20% עירונית רגועה ת"א-חיפה, לא עובר 120, כבר יצא לי להצליח להשיג 1:14 בלי להתאמץ באמת (ויצא, יוצא ויצא לי לעשות את המסלול הזה הרבה).

כשרוצים לנהוג חסכוני זה לא הבעיה.

בסה"כ המנועים ברכבים האלו כן יעילים וכן מנצלים כל טיפת דלק (לא כמו האמריקאיות הישנות נניח).

חיכוך והתנגדות מכלול המנוע משפיעים, אבל ב-20%, לא ב-50%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, בדיוק תדלקתי 41 ליטר על 410 ק"מ כש-70% הייתה נסיעה עירונית ו-30% בינעירונית בלי רחמים על הגז בשני המקרים, אז צריך גם לדעת לנהוג חסכוני (כשרוצים).

סיימתי את טיעוניי.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע באיזו פלנטה הוא חי, אבל 1 ל-10 כשהוא לוחץ עם 200 סוסים נשמע לי "קצת" אופטימי.

מרבית הנהיגה ברכב על 200 סוסיו היא נהיגה שפויה, אני לא מתחרע בתאוצות חורחות אספלט ולא מתפרע גז וברקס. צריכת הדלק היא בהחלט משהו שבהחלט אתה צריך לשים אליו לב אם אתה עושה 30,000 ק"מ בשנה...

יחד עם זאת הנהיגה שלי רחוקה מלהיות "משעממת"...

עם כל זה, אני חושב שהכי גרוע שאי פעם עשיתי על 40-42 ליטר זה 375 ק"מ לרוב אני מתדלק באיזור 430 ק"מ.

הנסיעה שלי עירונית ובינעירונית במידה שווה.

אל תשכחו שמדובר במנוע בנפח 1.4 עם טורבו, לא נכון להשוות אותו למנוע 2.0 למרות מס' הסוסים הזהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...