Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ibiza fr 1.4tsi מודל 2010 - תוכנה של REVO

avshis
שימו לב! השרשור הזה בן 4356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2.0tsi עם ציפ בנסיעה מעורבת ודי אגריסיבית אפשר לומר נותנת 1:10.

מה ההבדל בין ה-TSI ל-TFSI?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברים,

תשמרו על פרופורציות...

אפשר להשאר מרוצים ונהנים גם אם ברכב הוחלף מנוע וטורבו

לא כל דבר הוא דרמה או טרגדיה יוונית

צריכת דלק של 1:10 בעיני מספקת מאד

הבחור הקטנוני שציין את העובדה שהרכב מפורסם ביד 2 מוזמן להתקשר ולהציע 80...

שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך איפשר להיות מרוצה אחרי החלפת מנוע+טורבו,במצב דומה הייתי מוכר את הרכב ולא משנה באיזה מחיר.

הרי אתה מודע לכך שברגע שהחלפת מנוע לא פתרת את הבעיה אלא הפכת את שעון החול בפעם השניה :?

אני סמוך ובטוח שאם הרכב לא היה באחריות והיה הולך מנוע + טורבו היית שולח אנטרקס למי שתכנן אותו :lol:

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני רק שאלה:

אני מחזיק בלאון חדשה בעלת מנוע 1.4TSI ידני. האם מדובר באותו המנוע כמו של פותח השרשור?

אני שואל זאת כי הוא בעל איביזה FR, שמן הסתם צריכה להיות עם מנוע הרבה יותר חזק משלי.

אופי הנהיגה שלי הוא רגוע לחלוטין, לא משתולל ולא מתגרזן.

תודה רבה.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני רק שאלה:

אני מחזיק בלאון חדשה בעלת מנוע 1.4TSI ידני. האם מדובר באותו המנוע כמו של פותח השרשור?

אני שואל זאת כי הוא בעל איביזה FR, שמן הסתם צריכה להיות עם מנוע הרבה יותר חזק משלי.

אופי הנהיגה שלי הוא רגוע לחלוטין, לא משתולל ולא מתגרזן.

תודה רבה.

על המנוע שלך מורכב רק טורבו. במנועי ה-1.4TSI עם 150-180 כ"ס יש טורבו ומגדש על.

לא שמעתי על סיפורי זוועות במנוע שלך, אתה יכול להיות רגוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

תשמרו על פרופורציות...

אפשר להשאר מרוצים ונהנים גם אם ברכב הוחלף מנוע וטורבו

לא כל דבר הוא דרמה או טרגדיה יוונית

צריכת דלק של 1:10 בעיני מספקת מאד

הבחור הקטנוני שציין את העובדה שהרכב מפורסם ביד 2 מוזמן להתקשר ולהציע 80...

שבוע טוב

למה אתה מוכר את הרכב אם אתה כ"כ מרוצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין אף אחד (כולל בעל האיביזה הסוררת) לא התייחס לסוגיה שהיא החלפת מנוע באותו מנוע.

זה קצת אבסורד שיש בעיה ידוע בדגם מנוע + טורבו ספציפיים והפתרון לכך הוא החלפתם במנוע + טורבו זהים.

מה עשינו בזה?

איך תמכור את הרכב בידע שזמנו קצוב?

מה יעשה בעל הרכב כשתיגמר האחריות, יחזיק אצבעות בכל נסיעה?

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהחזיק בעבר שתי צרפתיות וגרמניה אחת שהפגינו אמינות מופלאה, הרשו לי שלא להגרר לבככאנליה המוזרה של השרשור הזה והדעות המאוד נחרצות שמובעות בו. להזכירכם מנועי TSI כפולי מגדשים נמכרים במקומות נוספים בעולם, אמנם אני משוכנע ששם חובבי המוטוריקה אינם אינטליגנטים ומביני עניין כמו אלו שיושבים בארץ הקודש, אבל אני בטוח שאם הפגם במנועים היה כה נרחב הרי שגם במדינות אלו הייתה קמה צעקה דומה לזו שאנו רואים כאן לעיתים כאשר מוזכר צירוף שלוש האותיות הבלתי קדוש הזה.

היות ולא קמה צעקה כזו, הרי ששתי אפשרויות בפנינו - או שהגויים אכן מטומטמים ולא מבינים שמוכרים להם חרא עם שני שבלולים, או שבארץ מגזימים מעט.

גילוי נאות - אצלי בג'טה הבעלים הקודם החליף מכאטרוניק.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש פה מישהו שמוכיח לי שאפשר להגיע לצריכת דלק של 1:13 עם 200 כ"ס על מוגדשת עם צ'יפ,

אני רשמית מתחיל לגדל עץ נענע על הראש.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מנוע (~260 כ"ס) 2.0tsi Apr stage 1

1:9 אם הייתי ממש ילד טוב (עירוני). בהתגרזנות 1:7 (להערכתי, כי ואללה לא פירקתי מיכל שלם על התגרזנות :)

בבינעירוני 1:12-13. מפתיע לטובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ולא קמה צעקה כזו, הרי ששתי אפשרויות בפנינו - או שהגויים אכן מטומטמים ולא מבינים שמוכרים להם חרא עם שני שבלולים - ( שם לב לציטוט 2 - מתורגם מספרדית - אני מחר,ן ,:lol: me cago en)

או שבארץ מגזימים מעט.

גילוי נאות - אצלי בג'טה הבעלים הקודם החליף מכאטרוניק.

הנה דוגמאות -

ארץ עם נתוני מזג אויר וכבישים דומים לשלנו - ספרד - ויצרנית סיאט , ראה מה כותבים .

מתורגם מספרדית .

Foreros

שוב שלום, המכונית שלי מת.

Si, al menos para mi.

כן, לפחות עבורי.

Mi lindo coche,mimado y cuidado como si fuera un bebé va y me sale rana.

מכונית חמודה שלי, טיפול מפונק כמו תינוק הולך אני מקבל צפרדע.

El problema que de la rotura dentro del motor fue un pistón destrozado,el en taller dicen que nunca habían visto una cosa así en la vida.

הבעיה של פריצה מנוע בוכנה נופץ, החנות אומרים שהם מעולם לא ראיתי דבר כזה בחיים.

Me aconsejaron un motor nuevo, el precio iba rondando sobre los 7 mil euros con mano de obra.

יעצו לי מנוע חדש,

http://translate.google.co.il/translate?hl=iw&sl=es&u=http://www.clubvwgolf.com/foro/showthread.php%3F146869-Desilusionad%25EDsimo-con-mi-nuevo-Golf-GT-1.4-TSI-170-CV/page3&ei=aZfKT-zWNYHYsgbPpIC2Bg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=3&ved=0CFwQ7gEwAjgU&prev=/search%3Fq%3D1.4tsi%2Bproblema%2Ben%2Bel%2Bmotor%26start%3D20%26hl%3Diw%26sa%3DN%26rls%3Dcom.microsoft:en-US%26biw%3D1024%26bih%3D414%26prmd%3Dimvns

18 במרץ 2011, 13:42

Vaya, cilindro 3, menos de 100.000Km, roto el bloque por el mismo sitio; esto me huele a fallo de una serie de motores y yo tambien me he comido este problema ...

ובכן, גליל 3, פחות מ 100.000Km בלוק שבור באותו מקום, זה מריח כמו כישלון של סדרת מנועי ואני גם היה לי את הבעיה הזו ...

me cago en los fabricantes que no reconocen problemas de produccion.

אני מחרבן על יצרנים שלא מכיר בעיות הייצור.

יש לי פולקסווגן 1.4 TSI Scirocco 122cv הם נתנו לי 29 ינואר 2010 (כלומר, רכב חדש)

Desde que me lo dieron no he parado de conocer el taller en el cual me lo vendieron ya todos sus empleados ya que el coche sale de una y se mete en otra.

מאז לא היה עומד להכיר את החנות שבה מכרתי אותו ואת כל העובדים שלה כמו המכונית ניגש נכנס אחר.

Problemas:

בעיות:

Caja de cambios (cambiada 2 veces)

תיבת ההילוכים (שינוי פי 2)

Turbo

טורבו

Valvula del Turbo

Valve טורבו

ademas de un largo etc....

ועוד רשימה ארוכה ....

Vamos que no se lo recomiendo a NADIE ya que por mucho tiempo que lo tienen ellos no se soluciona NADA he pedido 4 veces que me cambien el coche y su ultima contestacion fue textualmente "la marca que mas coches vende en el mundo no te va a cambiar el coche porque no lo hace con nadie" asique ya sabes si quieres un Scirocco comprate mejor un Megane o un Veloster mas baratos y seguro menos problemas

אנחנו לא ממליץ על זה לאף אחד, כל עוד יש לך אותם לא פותר שום דבר שאלתי 4 פעמים כי אני משנה את המכונית תגובה אחרונה שלך, פשוטו כמשמעו "המותג המוכר יותר מכוניות בעולם לא הולך להזיז את האוטו כי זה לאף אחד, "אז הנה אתה יודע אם אתה רוצה טוב יותר comprate Scirocco מגאן או Veloster זול יותר ובטוח יותר פחות בעיות

שלום רפאל,

Está claro que te ha tocado la oveja negra...

ברור, נגעת הכבשה השחורה ...

No tenemos conocimiento de tantos problemas con el motor 1.4 TSI, que utilizan muchos otros modelos además del Scirocco.

אנחנו לא מודעים להם הרבה בעיות עם מנוע TSI 1.4, המשמשים מודלים רבים אחרים בנוסף Scirocco.

De todas formas, no es fácil que una marca te cambie un coche, aunque tenga averías...

עם זאת, זה לא קל, לשם שינוי שתבצע מכונית, גם אם פגמים ...

salvo que no sean capaces de solucionarlas.

חוץ מזה הם לא מסוגלת לפתור אותם.

Pero como digo, no es normal que un coche tan nuevo tenga tantos problemas.

אבל כפי שאמרתי, לא נורמלי מכונית חדשה זו יש כל כך הרבה בעיות.

Supongo que lo compraste nuevo, no seminuevo, ¿verdad?

אני מניח שקנית אותו חדש, לא בבעלות מראש, נכון?

¿es la versión manual o lleva cambio DSG?

בראיון שנערך על ידי טכנאים של VAG כדי Autobild הכירו את הבעיות שהיו הגורמים מנוע 1.4 TSI להשפיע על 2 מיליון מכוניות בקבוצה.

Este problema ya no afecta a los coches más recientes con este motor pues ya han tomado las medidas para corregir este problema que achacan a un proveedor.

בעיה זו כבר לא משפיע על מכוניות חדשות יותר עם המנוע הזה כפי שהם כבר עברו את השלבים הבאים כדי לתקן בעיה זו להטיל את האשמה על הספק.

El problema que existía en este motor se descubría cuando el conductor al arrancar en frió escuchaba demasiado ruido y que pasado unos segundos se detectaba un aumento considerable de la presión del aceite,tras esto el ruido desaparecía.

הבעיה התגלתה במנוע כאשר הנהג כאשר החל קר הקשיב יותר מדי רעש שניות האחרונות זוהתה עליה משמעותית בלחץ שמן, לאחר מכן הרעש נעלם.

El origen de este ruido era un desgaste prematuro de la correa de distribución con unas tolerancias más bajas de las que en un principio se diseñó.

מקורו של רעש זה היה מוקדם מדי ללבוש חגורת התזמון עם טולרנסים נמוכים יותר אשר נועדו במקור.

יש הרבה מידע ברשת על בעיות- לא רק בישראל.

גם למאזדה הייתה בעיית צליפת בוכנה , והם נותנים אחריות מלאה על כך .

לכולם יש בעיות - השאלה איך מתמודדים .

כל עוד היצרן מודע , ומיידע , סומך על התיקון שהוא מבצע ומאריך אחריות ,

או מתחייב לקנות את הרכב במחיר נכון ,, אפשר להמשיך ,

אבל כאשר הוא מתנער מהמשך אחריות , ולא בא לקראת הלקוח , זה מאכזב

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם היצרן באמת מתנער מבעיות? כאן בארץ החליפו מנועים והוארכה אחריות על מכלולי הגירים, אני מניח שצ'מפיון לא עושים דברים כאלה מבלי לקבל את אישור הפריצים מוולפסבורג.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר ששום הודעת ריקול או פיתרון הולם מצד היבואן לא הגיע ( והחלפת מנוע לא תעזור פה כמו שאמר כבר משהו פה זה רק עניין של זמן ).

איזה דגמים של הקונצרן מצויידים במנוע הנ"ל ?

** Alfa Romeo 2007 GT 3.2 v6 **

**למכירה** סאב/מגברים של JBL - ROCKFORD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...