Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ibiza fr 1.4tsi מודל 2010 - תוכנה של REVO

avshis
שימו לב! השרשור הזה בן 4357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי שיש לוTWINCHARGED 1.4TSI היום שלו יגיע והמנוע יאבד קומפרסיה (החלפת מנוע) ואם הלך לו מנוע כבר אז זה יקרה לו שוב.

המנוע הזה פשוט רולטה שאפשר רק להפסיד בה.

בושה לVW שלא מוצאים פתרון אמיתי ולא מאריכים את האחריות כמו שעשו לגיר DSG7 הכושל.

מי ששם צ'יפ על 1.4TSI אני מאחל לו מזל טוב ולא בקטע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לעבר (הלא רחוק), סופסוף אנשים מודים ומתוודים שמדובר במנוע כושל. ולא, זה לא שיש לי משהו נגד VAG (הייתי מת לשירוקו), אבל כמו שתמיר רשם - פשוט בושה שהמנועים האלו שובקים אחד אחרי השני ואין לזה תחליף (או כמו שאוראל אמר - יהיה 1.6T בעתיד הקרוב).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיש לוTWINCHARGED 1.4TSI היום שלו יגיע והמנוע יאבד קומפרסיה (החלפת מנוע) ואם הלך לו מנוע כבר אז זה יקרה לו שוב.

המנוע הזה פשוט רולטה שאפשר רק להפסיד בה.

בושה לVW שלא מוצאים פתרון אמיתי ולא מאריכים את האחריות כמו שעשו לגיר DSG7 הכושל.

מי ששם צ'יפ על 1.4TSI אני מאחל לו מזל טוב ולא בקטע טוב.

להאריך אחריות למשהו שבסופו של דבר יתקלקל הוא גם חסר אחריות.

כשאתה קונה רכב במיטב כספך ובסכומים כאלו אתה מצפה ששום דבר לא יתקלקל (במידה ואתה הולך להקפיד על תחזוקה שוטפת ולא תיפול על רכב לימון), במקרה הזה - כל מנוע כזה הוא לימון, וזו באמת בושה שפולסווגן לא מעיפים את המנוע הזה או מוציאים גרסא תקינה שלו ללקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה לגבי ה1.6TSI אני עוד לא ראיתי שום כתבה מבוססת לגבי המנוע הזה.

הארכת אחריות כדי שאלו שעומדת להגמר להם האחריות בזמן הקרוב יקבלו הארכה עד שימצאו פתרון אמיתי ולא עוד סתם עדכון תוכנה למנוע.

צ'מפיון כבר האכילו לוקשים את הלקוחות שפחדו לקנות את ה1.4TSI בטענה שיצא עדכון תוכנת ניהול מנוע שתגן עליו.

בפועל מנועים ממשיכים להתפוצץ.

ואני בתור אחר שראה מנוע 1.4TSI מפוצץ זה נראה ממש לא טוב! בוכנות שרופות ומעותות

אני לא אשכח שלקחתי איביזה בוקנגרה 180 כ"ס לנסיעת מבחן מבן אדם פרטי (רצה למכור) והתגרזנתי עם הרכב (בכל זאת רכב ספורט) ובאמצע הלחיצה קיבלתי צ'ק אינג'ן.

הרגשתי כל כך לא נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוסר פרופורציה הזה נוצר מכך שסיאט מנסים להעיף כמה שיותר חתיכות כדי לחסל מלאי יצרן.

ברגע שתצא הלאון החדשה המחירים שלה יעלו משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהיבואן יספיק לבלבל.

לי עשו שני עידכוני גרסא, גם ב15 אלף וגם ב30.

זה לא עזר, ב70 אלף ק"מ המנוע החל לגמגם. בבדיקת קומפרסיה התגלה שבוכנה 1 חצי ממה שהייצרן מצהיר כתקין.

הוחלף למנוע חדש.

שאמרתי לנציג שירות לקוחות שזה נראה לי מביש לקנות רכב בכמעט 200 אלף שקל ופחות משנתיים "הולך מנוע".

התשובה שקיבלתי היתה בסגנון של "תחשוב על זה חיובי, קיבלת מנוע חדש עם 0 ק"מ".

תודה באמת.

פותח השירשור, הצריכה השתפרה? 1:10 ממנוע 1.4 זה בדיחה!

אני בנסיעה עירונית עושה כזאת צריכה, עם רכב ששוקל 200 קילו יותר משלך.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השירשור, הצריכה השתפרה? 1:10 ממנוע 1.4 זה בדיחה!

1:10 ממנוע מוגדש שמוציא 200 כ"ס זה מעולה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיעה אגרסיבית כן.

אם אישתו נוסעת רגוע והיא עושה 1:13 זה גרוע.

שוב, אני אומנם לא "מתגרזן" כמו שפותח השירשור מתאר את עצמו ואני עושה ממוצע של 1:15.

אני מכיר כמה רכבים שעברו גם עידכון תוכנה והם אמרו לי שהצריכה לא התשנתה.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעוד יותר מדהים מכך שהוא מרוצה לאחר שהלך מנוע ואז כבונוס הוחלף טורבו זה שלקראת תום תקופת האחריות על הרכב (לפני כמה חודשים לדבריו) הוא התקין צ'יפ על הרכב...

איש יקר,

אתה משחק עם החשבון בנק שלך ברולטה רוסית.

בהצלחה. :shock:

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל האוטו מפרסם אותו באופן תדיר למכירה ביד 2 כבר למעלה משנה.

אני בספק אם הוא באמת מרוצה מהאוטו. אגב, הוא ניסה למכור אותו גם ב80 אלף, זה לא הלך.

לגבי מוסך קלדס,

אני עברתי הרבה מוסכים בחיים שלי, ומוסך קלדס הוא המוסך הגרוע ביותר מכולם.

זלזול אדיר בלקוח, "נסיעות מבחן" של חצי שעה, הריסת ציוד ברכב, זריקת כוסות חד פעמיים בתוך האוטו ועוד שלל בעיות.

מכתב כמובן נשלח הן לצ'מפיון והן למוסך, כלום לא נעשה. אף לא תגובה.

בקיצור, אולי האוטו עושה בעיות בגלל המוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי אני לא יודע איפה אנשים מתדלקים,אולי מערבבים מתאנול בדלק אולי נוסעים רק בכבישים מהירים.

1:10 עוד בנסיעה אגרסיבית בנוסף מנוע 2 ליטר טורבו.

מכיר אנשים עם לאון,לי יש איביזה 1:10 זה כשאני אולי נוסע כמו סבתא.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...