Jump to content

matanff

 • הודעות

  1,819
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי matanff

 1. נראה לי שאתה קצת לא מעודכן, ונדמה לי שהיא נצבעה כמו הסופרה המפורסמת ממהיר ועצבני 1 כבר.. הסרטון מיוני 19 אגב, שנתיים
 2. אז אתמול אני ואשתי נוסעים ברכב, בקרת האקלים על auto כרגיל, אצלי בערך 18 מעלות, יוצא אוויר קר ונעים, אשתי עם 21 - 22 והיא אומרת לי שיוצא לה אוויר חם, אני שם יד ובאמת זה די חם. לוחץ sync, משתנה אצלה ל18 כמו אצלי, והאוויר חוזר להיות קר ונעים, מתחיל לעלות טיפה את הטמפ' אצלה (אצלי 18 עדין) - ועדין נשאר קריר בצד שלה. אממה, כשההפרש גדל ליותר מ3 3.5 מעלות (למשל אצלי 18 ואצלה 21 22) אז מתחיל לצאת אצלה אוויר קר. ועוד יותר מוזר - זה לא קורה הפוך, זאת אומרת אם אשים אצלה 18 ואצלי 24, אצלי עדין יהיה אוויר קר. מקווה שהצלחתי להסביר את הבעיה, בכל מקרה הרכב באחריות וכנראה שאקח למורשה לבדיקה. אבל אם במקרה מישהו נתקל בבעיה ויש לה פתרון/הסבר פשוט אני אשמח לשמוע
 3. כמו שכתבו לך, אוקטביה רכב חדש יותר, אמינות וחסכון לא מעניינים אז תהנה מטכנולוגיה וחדשנות. במיוחד ששווי המס על היברידיים הולך להיות מבוטל בקרוב גם ככה.
 4. או שאתם רוכשים רכבים רק בסוכנות/0 ק"מ או שאני הוזה.. כבר כמעט 8 שנים שאני מחליף רכב כל שנה, נמצא בבדיקות של הרכבים שאני מוכר ובודק את הרכבים שאני קונה זו אחת הבדיקות היותר טובות שראיתי, הרוב כסת"ח, מה שלא מטופל ב1000-2000 ש"ח של יישור קו, במיוחד לרכב בן 6. שלדה נקיה ק"מ נמוך אם המחיר מתאים לקונה תלחצו ידיים בדואר..
 5. לא קבלתי רכב חליפי בטענה שהרכב הזה לא טופל במוסכי היבואן וזו מחווה של רצון טוב ללקוחות היבואן. היום בבוקר 7:45, שוב נוסע למוסך, שם את הרכב, כעבור 3 שעות בערך מתקשרת אלי המנהלת של המוסך להודיע שהרכב תקין ואין נורה - לאחר ניקוי ה egr ביום ראשון שני שלישי, שכחו לעדכן את המערכת או חרטא כלשהי אחרת. 30-35 ק"מ של נסיעה מדליקות לי שוב את הנורה. לפי הקוד תקלה פשוט צריך להחליף חיישן egr ושלום על ישראל, משום מה הם מתעקשים להתיש אותי ולסבן, לא ברור אם זה בגלל שהרכב הזה יוצא ליסינג שלא טופל אצלהם או סתם שירות חרא האם כלמוביל יתייחסו למכתב תלונה או פוסט ברשתות החברתיות או שהם מנגבים עם זה את הישבן? אם יש כאן מישהו / מישהו שמכיר מישהו בכלמוביל ויכול לקשר אותי אליו על מנת לקבל שירות במסגרת האחריות כמו שמגיע לי, אני ממש אשמח. תודה מראש
 6. היי, ביום ראשון שבוע שעבר רכשתי איוניק מחברה גדולה (יוצאת ליסינג, 2019) כעבור מספר ימים נדלקה נורת תקלה של מנוע סרקתי וראיתי שמדובר בחיישן egr/egt (תקלה P2748) ידעתי את הבחור שמכר לי את הרכב ומיד קבעתי במורשה בגלל שהרכב באחריות. ביום חמישי שבוע שעבר על הבוקר הרכב נכנס אליהם, סרקו תקלות ואמרו שצריך לבצע ניקוי מערכת egr אבל אני צריך לבוא לקחת את הרכב, לתת אותו שוב ביום ראשון (לפני יומיים) ולאסוף בשני. מעבר לטרטור ההזוי (טפלו בו בחמישי שישי, הוא כבר אצלכם) - ביום שני אומרים לי שיהיה מוכן ב12 בצהריים, לאחר מכן אומרים שיהיה מוכן ב3 וחצי/4 או בשלישי (היום) בבוקר כמובן שזה היה היום בבוקר בסופו של דבר. אספתי את הרכב וכעבור 15 ק"מ בערך הנורה נדלקה שוב (לא יודע למה אבל אני לא מופתע כלל) מחר על הבוקר אני כמובן מגיע למוסך ונותן להם את הרכב שוב, אבל האם החברה שרכשתי ממנה ו/או המוסך צריכים לתת לי רכב חלופי במינימום או פיצוי כלשהו? טיפול? האם נהוג? אני לא אחד שהופך שולחנות, אז אני רוצה לדעת מה מקובל ומה בסדר, תודה רבה
 7. AUTO HOLD לא קיים לפני מתיחת פנים בגלל שעוד לא עברו שנתיים מאז שמתיחת הפנים התחילה להמכר בארץ (אוגוסט 2019) - אני מניח בתור מי שחיפש מתיחת פנים אך ללא הצלחה בחברות הליסינג, שלפותח השרשור אין את הפונקציה כלל.
 8. אנחנו בדיוק באותו סטטוס עם דרישות זהות ותקציב רכשתי איוניק 2019 מחבר באלבר, בקצת מעל 80. בתקציב הזה אתה רוכש 2018 עם נתונים טובים בכיף.
 9. matanff

  ג'נסיס G70 בישראל

  הפרופורציות של הגריל המשולש מקדימה בעיניי מוגזמות ולא תורמות לעיצוב. מאחור גם פחות התחברתי, עם זאת, מבחני רכב בחו"ל ותמונות הפנים מעידים על רכב לא פחות מהטובים ביותר בקטגוריה מבחינת VFM ואין לי ספק שאם פעם היינו אומרים "הקוריאנים מתקדמים בצעדי ענק לעבר השוק והאיכות האירופאית" אז היום הם לגמרי שם, שאפו.
 10. matanff

  בניה של רכב לתצוגה

  תנסה את https://www.facebook.com/yaniv.lanzman
 11. matanff

  דלק מדולל

  אני מתדלק קבוע בטן של איזור נעמן, עם מספר רכבים שונים לאורך שנים, הדלק מהזולים באיזור להערכתי ומעולם לא נתקלתי בבעיות
 12. ביום שארכוש רכב חדש ואעשה את זה אני מקווה שהמשפחה שלי תבין שאני במצוקה ותנתק אותי מהמכשירים 😂😂
 13. לאבא שלי 2 רכבים מ0 ק"מ, אחד מקל אוטו ואחד מאלבר במקור בשניהם אין שום אזכור לליסינג ברישיון, וגם כשהרכב הראשון נמכר לאחר 3 שנים, לא היה שום אזכור ברישיון (למען הסר ספק פרסמנו אותו כיד 2 ליסינג 0 ק"מ ולא הסתרנו זאת) אה ולא צריך ללכת רחוק - רכשתי דרך חבר מאחד החברות הגדולות איוניק שהייתה שייכת לחברה וגם בה, לא מופיע שום אזכור לליסינג או כל דבר אחר.
 14. מכרתי היום את הרכב שלי והכנסתי מחיר מדויק (באיזור האישי של אתר הממשלה, מזינים גם ק"מ בעת המכירה) מרגיש בן אדם טוב 😁
 15. יש דרך לקבל דו"ח סליקה מהסוחר? אם כן איך זה מתבצע מישהו יודע? שלא יערבב אותי יש דרך לקבל דו"ח סליקה מהסוחר? אם כן איך זה מתבצע מישהו יודע? שלא יערבב אותי
 16. מחיר 4000 ש"ח שכחתי לציין, סליחה
 17. אז מצאתי ג'אז 2017, יד 2 (פרטיות) עם 53kkm אצל סוחר במגרש שהציע לי גם דיל טרייד שמתאים לי. מדובר על הדגם comfort המעט יותר מאובזר מtrend בעקרון אני רואה שממוצע הק"מ שהרכבים האלו עוברים לא עולה על 100kkm, אבל עדין בגלל סיפורי זוועות כאלו ואחרים נורא מלחיץ אותי ששיחקו בק"מ או שיש משהו מסריח ברכב. 2 שאלות - יש דרך לקבל דו"ח סליקה מסוחר הרכב? הוא יכול להוציא אותו? כי הוא הרי לא רשום בתור בעל הרכב. יש טיפים למה לשים לב כשאני בודק בעצמי את הרכב? סימנים לתאונות/ק"מ מזויף? כמובן שאקח את הרכב לבדיקה מסודרת במידה ואני וחבר נעבור עליה והיא תיהיה לשביעות רצוננו.
 18. שבוע טוב למכירה קורקינט Inokim quick 3 super נרכש מהסניף של Inokim בחיפה, עם אחריות עד ה20.8 פחות מ- 300 ק"מ בהתחייבות כמו לקנות חדש מהחנות - עם קבלות כמובן. הקונה מקבל בנוסף: קסדה, תיק, מעמד מתכתי לנייד ומטען - הכל מקורי של אינוקים. מתנה ממני לרוכש - ערכת ניפוח נטענת של שיומי (מתאים אפילו לכלי רכב) בשווי של כ - 200 ש"ח וסט מפתחות אלן. מוזמנים ליצור קשר בווטספ - 054-306-4550 מתן נמצא בקריות. הקורקינט שומש לנסיעות בקריות לעבודה, במישור בלבד, 6 ק"מ לכל כיוון מהבית למשרד בלבד. נמכר עקב מעבר למקום עבודה רחוק יותר שדורש נסיעה ברכב.
 19. למעשה רק מי ששמר על רצף אחריות זכאי להארכה כן? לבדוק את המושב יהיה בעייתי לצערי כי אני לא מכיר אף אחד עם הרכב. תודה על ההערות
 20. כן, הליסינג לא כולל דלק. מוסיף עוד רכב למשוואה - אוריס היברידית, מלבד הגודל יש הבדלים בין ההצ'בק לסטיישן? מפאת התקציב הכיוון הוא 2015 כמובן.
 21. נהגתי בג'אז כשהיא רק הגיעה לארץ ב2015 נדמה לי, בזמנו הייתה לי ראפיד 1.4tsi וברור שהג'אז הרגישה עגלה, אבל אני לא מודאג מזה בכלל כל עוד הרעשים בשיוט סבירים (אשמח לתשובה על זה) וצריכת הדלק מפצה.
×
×
 • תוכן חדש...