Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

ביחס ל P20-Pro מצאתי את ה OP6T פחות אטרקטיבי (במצלמה אין מה להשוות, והסוללה גם כן יותר חזקה ב P20-PRO).

כמו כן ה OP6T במצלמה מאוד מזכיר את ה Mi8. לפי מה שקורה עם המחירים של OP, התמורה ביחס למחיר פחות טובה מהמתחרים ולדעתי הוא מתומחר יחסית יקר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך בחום להפסיק להשוות מפרט למפרט.

חווית השימוש בוואןפלוס טובה וחלקה כמעט יותר מכול טלפון אנדרואיד(אולי פחות מהפיקסל). אין שם תפריטים מעצבנים, אין שום פרסומות, אין תקיעות.

הכול חלק, פשוט, נקי , בלי שום בולשיט מיותר.

מאוד מזכיר את התקופה שהאייפונים למרות מעבד 2 ליבות ו-1 גיגה ראם הציגו חווית שימוש טובה פי 10 מ-95 אחוז מכול הזבל האנדרואידי שהיה בזמנו.

בסופו של דבר זה הרבה יותר חשוב מעוד 200 מיליאמפר בסוללה, או שאר דברים כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשאני משווה מפרט "על הנייר", אני הולך אח"כ לקרוא וללמוד ע"פ סקירות, מבחנים והשוואות שיש ברשת מכל העולם (כולל הארץ).

במקרה הזה - אין כאן השוואה נקודתית לפי מפרט "על הנייר" בלבד, יש כאן עניין של חוזקות שמגובות במבחנים (שחלקם מקצועיים) וסקירות.

החוזקות של ה P20-Pro הן המצלמה והסוללה (שני דברים שהם מספיק חשובים לי, בעיקר הראשון). האמת ? מצלמה ממש טובה.

המצלמה של ה 6T מאוד דומה ל Mi8 שזול ממנו בכמה מאות שקלים. אם כבר קיים מכשיר שמציע מצלמה שמפיקה תמונות יותר איכותיות ובטווח מחיר דומה, למה לא ?

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך בחום להפסיק להשוות מפרט למפרט.

חווית השימוש בוואןפלוס טובה וחלקה כמעט יותר מכול טלפון אנדרואיד(אולי פחות מהפיקסל). אין שם תפריטים מעצבנים, אין שום פרסומות, אין תקיעות.

הכול חלק, פשוט, נקי , בלי שום בולשיט מיותר.

מאוד מזכיר את התקופה שהאייפונים למרות מעבד 2 ליבות ו-1 גיגה ראם הציגו חווית שימוש טובה פי 10 מ-95 אחוז מכול הזבל האנדרואידי שהיה בזמנו.

בסופו של דבר זה הרבה יותר חשוב מעוד 200 מיליאמפר בסוללה, או שאר דברים כאלה

מחזק. המכשיר הטוב ביותר שהיה לי.

אני עם OP6 ועכשיו קניתי OP7 לאישתי.

תמורה מעולה לכסף - עדיף להזמין מסין (ה OP7 יצא בערך 490$ כולל ביטוח מכס בגרסת 8GB/256GB).

בהתחלה אפליקציית המצלמה לא היתה מספקת ב OP6 אבל התקנתי עליה את אפליקציית המצלמה של הגוגל פיקסל והתמונות מהממות.

מאז היו עוד כמה עדכונים וגם האפליקציה המובנית השתפרה ביותר. ב OP7 הכל מעולה מההתחלה.

השיאומי מכשירים קצת יותר זולים אבל לא מלוטשים מספיק ונושא הפרסומות הוא דיל ברייקר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, בהודעה האחרונה שאלתי בעיקר על ה P20-Pro, לא על השיומי.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי את זה גם בסמסונג. אבל יש always on display שלטעמי מוסיף מאוד לחווית השימוש. אין ב-oneplus או ב-P20.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הp20 pro, הוא טלפון מצויין, היתרונות שלו הם בעיקר מצלמה מעולה ובטרייה חזקה, התלונות היחידות שיש לגביו הם launcher של וואווי לא הכי טוב, ומסך פחות טוב משל סמסונג, מול op1 הוא עדיף עליו. עוד טלפון שכדאי לך לשקול הוא xiaomi mi 9, תתמקד בין שניהם ותחליט מה שהכי מתאים לך.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי את זה גם בסמסונג. אבל יש always on display שלטעמי מוסיף מאוד לחווית השימוש. אין ב-oneplus או ב-P20.

אתה יודע מה משעשע?

לפני שבועיים נפגשנו כמה חברים שלא ראיתי מזמן, לאחד מהם יש גלקסי 10 חדש, ולאחר יש וואןפלוס 5 בן שנה וחצי.

בעל הגלקסי לקח את הוואןפלוס סתם לשחק איתו, ואחרי כמה שניות זרק במיני תסכול "איך החרא הזה עובד יותר חלק מהגלקסי שלי?!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם סוללה גדולה זה לא הכל, לא יודע ספציפית לגבי ה-P20 Pro אבל בד"כ ערכות העל שבב הסיניות מסדרת MTK ו-Kirin פחות יעילות מערכות על שבב כמו Qualcomm SD או Samsung Exynos, מה שאומר שעל הנייר יש לך סוללה חזקה יותר, ובפועל היא תחזיק אותו זמן.

ואם זה לא מספיק הלאנצ'רים של Huawei נחשבים פחות יעילים (מה ששוב פוגם בזמן סוללה), וגם ה-Services שלהם שרצים ברקע (וחלקם נועדו לרגל אחריך) עולים גם הם בזמן סוללה.

לא שאין את זה ב-OnePlus, גם הם נתפסו עם המכנסיים למטה לפחות פעם אחת, אבל אצל Huawei זה דיי חלק מהעסקה.

וכל זה בזמן שהלאנצ'ר של Huawei באמת גרוע.

אגב יש לי P20 Pro כאן של העבודה, אם תהיה באיזור אם המושבות ואתה רוצה להתנסות איתו קצת ככה דבר איתי, ואני יכול גם להשיג לך OP6T אם תרצה להשוואה.

אחד מהטריגרים הכי גדולים שלי לקנות את ה-Razer Phone 2 (שלא מתאים לך - המצלמה אצלי מאוד למטה בחשיבות) היה שילוב של סוללה גדולה עם SD 845 שהוא באוברקלוק עם אנדרואיד כמעט נקי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר האחרון שמעניין אותי זה להגיד מפרט מסויים במחיר איקס. מעניין אותי מכשיר שעולה פחות מ1000 שח, עם מסך גדול וקריא, איכות שמע טובה ונוח לתפעול. הולך לשמש את סבתא שלי כטלפון , וואצאפ ומצלמה.
אפשרי להוסיף 300 שקל ולקנות a70

הוא החליף אצלי axon7 והמכשיר פשוט תענוג.

כמובן שאפשר להתפשר על משהו סיני אחר, ובםרט האקסון שציינתי קודם גם יכול להתאים )עלה לי 800 שח לפני שנתיים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם דייב87 ואייל

איציק - סקירות ומפרטים זה נחמד,אבל זה ממש לא זה (מפרט זה יפה לתצוגה,סקירות - נו אתה יודע,כל סוקר ממומן מאיפשהו,אז טבעי שידגישו חסרונות או יתרונות יתר על המידה)

הוואווי נראה ומרגיש כמו משהו שייצרו 80% ממנו במפעל,ואז אמרו יאללה,שגר לחנויות.

אני בגישה של תנסה את ה OP,מה יכול להיות? למכור כיד2 תמיד אפשר :-P

וואלה אצלי זה הדבר הראשון שבטלתי ב9+ שלי,לדעתי זה מיותר (אולי לא באמת ירדתי לעומק)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה אצלי זה הדבר הראשון שבטלתי ב9+ שלי,לדעתי זה מיותר (אולי לא באמת ירדתי לעומק)

למה לבטל בלי לנסות להשתמש? מעבר לשעון/תאריך/מצב סוללה. רואים שם התראות מאפליקציות שונות, למשל וואטסאפ או tapatalk. אפשר להיכנס אליהן עם double-tap. רואים שמות השירים מספוטיפיי ואפליקציות אחרות. לדעתי אחלה דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הP20PRO, אבל אחרי כמה חודשים עם הP30PRO, אני לא מסכים עם מה שאתם אומרים.

1. הבטריה שלו מפחידה, ומחזיקה 36 שעות של שימוש מאומץ בלי בעיה, קצת מחשבה וזה עולה ל48. בלי שום מצבי חיסכון או משהו.

2. השימוש בו חלק, אין שום לאג, אין שום פרסומות, והחוויה מצויינת.

3. יש לו always on display, זה נחמד.

נכון שלהשוות מספרים על הנייר לא אומר כלום, אבל עדיין יכול להיות טלפון טוב גם על הנייר וגם במציאות.

אני כן מסכים לגבי השיומי, הוא לא מרגיש כמו פלאגשיפ, למרות שהדורות האחרונים מרגישים יותר אפויים מבעבר.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהשקעתי יותר מ - 600 שח בתיקון השיאומי מי6,, מתלבט בין 2 המכשירים מדרג הביניים:

https://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=31120 - מייזו X8

https://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=32143 - מייזו Note 9

מה שחשוב לי שהמכשיר יהיה אמין, לא יקרוס (בעיקר ווטסאפ, גלישה, פייסבוק פעם ב, אינסטגרם, מיילים, לוח שנה וכמובן PUBG בתדירות יומית).

על מה ממליצים?

ל X8 יש מעבד יותר חזק לגיימינג (כמה שהצלחתי להבין)

לנוט יש 128 ג'יגה, למרות שאף פעם לא עברתי את ה 64 כנראה.

מה שכן, הנוט יותר חדש בשנה כמעט.

מה ממליצים?

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי לוקח אף אחת מהאופציות למעלה.

החיסכון הכספי - במיוחד בקנייה בארץ - אפסי עד לא קיים.

אני אעדיף מכשירי ביניים של חברה מוכרת שעושה QA לתוכנה שלה לפני שהיא משחררת מכשיר לשוק.

וגם אם יהיו באגים כאלו ואחרים, יש סיכוי הרבה יותר גבוה לתיקון מצד חברה כמו סמסונג מאשר מייזו.

ואני מתעלם כאן לגמרי מאפשרות שדרוג מערכת ההפעלה (שבמייזו כנראה לא קיימת, בעוד במותג מוכר יש סיכוי לקבל משהו).

אם אתה נשאר בגבול של ה 1000 שקלים +-, הייתי הולך על אחת מהאופציות הבאות:

Xiaomi Mi A3.

*קיימת גם גירסת 128GB, אם תרצה.

נכון, סיני, אבל התוכנה היא אנדרואיד One.

קרוב כמה שיותר לאנדרואיד כפי שהיא אמורה להיות, בלי לשלם על פיקסל.

מעבד מסדרת ביניים (על הנייר, סדרה נמוכה יותר מהמייזו), אבל אני מניח שיספק אותך מעל ומעבר מבחינת שימושיות בצרכים שהצגת.

עוד יותרון שלו על המיזו הוא המסך.

פאנל אמולד הרבה יותר איכותי מה IPS הסטנדרטי (אם כי הרזולוציה שלו מעט נמוכה יותר מהמיזו - לא משהו שהייתי מייחס לו חשיבות רבה מדי).

ויש גם אופציה להוספת כרטיס Micro SD, שלא קיימת במייזו.

סוללה הרבה יותר גדולה מהמייזו והטענה מהירה.

עוד אופציה הוא ה Samsung Galaxy A70.

אמנם לא חסיד גדול של העניין הזה של הלבשת ממשק על אנדרואיד (כמו שכל חברה עושה), אבל החדש שהציגו סמסונג לא כל כך נורא עפ"י ביקורות.

מבין יתרונותיו:

מסך אמולד ברזולוציה גבוהה יותר מהשיומי.

מערך מצלמות עם הרבה פיקסלים (אני בכוונה לא אומר טוב, כי אני לא מכיר), אמור להיות טוב בהרבה ממה שמגיע במייזו.

אפשרות לכרטיס זיכרון, בנוסף לזיכרון פנימי של 128GB.

הסוללה הגדולה יותר מבין כל המכשירים כאן, והטענה מהירה שלה עם מטען יעודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...