Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

סיכום של ההבדלים בין הדגמים יש פה

הם טוענים להבדלים האלה:

* מסך AMOLED מול Super AMOLED

* זכוכית קדמי ואחורית רגילה מול גורילה גלאס 5

* צ'יפסט 730 מול 855

* פוקוס לייזר

* צילום וידאו 2160p60 מול 2160p30

* A-GPS מול Dual Band A-GPS

* טעינה מהירה 18W מול 27W

* מחיר סביבות 300 יורו מול 430 יורו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון, בגרסה הרגילה וגם בפרו זה גורילה גלאס 5, לשניהם יש מסך אמולד, ולא סופר, לא כל מה שרשום באינטרנט זה נכון. ההבדל העיקרי זה המעבד, ושם לדעתי, אם אתה לא ילד בן 15 לא תרגיש שום הבדל.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה טובה יותר, מסך אמולד ולא lcd ללא מגרעת כלל מעבד דומה בכוח עיבוד, ככה שאין סיבה להעדיף פוקופון, אין שום תחום ש פוקופון עדיף

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שהם לא מדייקים בהכל, אבל מבדיקה זריזה, לפחות בטעינה המהירה הם מדייקים, כנ"ל גם לגבי הפוקוס לייזר ולגבי צילום ב-2160p60 ונראה שגם בנושא ה-GPS יש הבדלים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מידע מרב סרן שמועתי..

סמסונג ושיומי פיתחו חיישן מצלמה חדש של מעל ל-100 MP (לא יודע אם זה כל כך טוב, תמונה בטח תתפוס המון מקום..), בנוסף יהיו לו יכולות מעולות של צילום לילה. שיומי אמורים להוציא טלפון עם החיישן החדש לפני סמסונג, אולי עוד השנה. באשר לסמסונג, אולי נראה את זה ב-S11.

סמסונג מפתחת כבר כמה שנים טכנולוגיה חדשה עבור סוללות (graphene). לפי השמועות, טעינה מלאה בסוללה כזו תיקח פחות מחצי שעה. סיכוי נמוך שזה יופיע כבר בנוט בשנה הבאה11, סיכוי יותר סביר לגבי S12 ב-2021.

חדשות לגבי הסוללה הזו ראיתי לראשונה, ממש סיקרן אותי. מחכה להתפתחויות. עדיין לא כל כך ברור האם הסוללה עם הטכנולוגיה החדשה גם תחזיק יותר זמן ממה שיש היום בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עכשו בדינמיקה נוט 10+ ב3500 ורגיל ב3000. רשום "יבואן רשמי"

אז אם זה באמת סאני וזה באמת המחיר, זה נראה לי טוב.

כי בכל מקום אחר הפלוס עולה מעל 4000.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עכשו בדינמיקה נוט 10+ ב3500 ורגיל ב3000. רשום "יבואן רשמי"

אז אם זה באמת סאני וזה באמת המחיר, זה נראה לי טוב.

כי בכל מקום אחר הפלוס עולה מעל 4000.

לא באמת מחיר מיוחד , אסביר . .

אמנם היום , גם סאני בעצמם לא יבואן בלעדי של סמסונג , אבל דינמיקה קשורה/שייכת לסלקום וזה יבוא עצמאי שלהם.

האחריות היא לשנה ולא לשנתיים

לא מקבלים בחבילה כלום , שאר החברות מציעות מגן אחורי , מטען נייד אזניות בלוטוס של akg וכו'

אמנם זה לא משהו מטורף במיוחד אבל שווה הרבה כסף

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה טועה בנוגע לאזניות. זה AKG מעולות, אבל בחיבור חוטי USB-C. אם זה באמת חבילה ריקה אצלם, אז זה עשוי להרוס מחווית רכישה של נוט. ערכה מצויינת. הפעם, לפי מה שראיתי בסרטון אחד, יש כיסוי מעור אמיתי במקום פלסטיק שקוף שהיה בחבילה של נוט9. מצד אחד זה יותר איכותי לכאורה, אבל אני למשל אוהב רק כיסוי שקוף..

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה טועה בנוגע לאזניות. זה AKG מעולות, אבל בחיבור חוטי USB-C. אם זה באמת חבילה ריקה אצלם, אז זה עשוי להרוס מחווית רכישה של נוט. ערכה מצויינת. הפעם, לפי מה שראיתי בסרטון אחד, יש כיסוי מעור אמיתי במקום פלסטיק שקוף שהיה בחבילה של נוט9. מצד אחד זה יותר איכותי לכאורה, אבל אני למשל אוהב רק כיסוי שקוף..
לא טועה, בוודאות , יש שתי סוגי אוזניות .

1. חוטיות מעולות שמקבלים בתוך הקופסה

2. מי שביצע ההזמנה מוקדמת מקבל בין היתר אוזניות בלוטות' של AKG , מעולות גם כן בשווי 700 ש''ח.

בנוסף יש חברות שמציעות גם מגן אוטר בוקס , מגן קדמי , מעמד אלחוטי לרכב וכו'

הדברים האלה שווים המון כסף

ובנוסף , שנת אחריות נוספת שווה כסף , גם אם אחריות מוגבלת לשנה השניה.

בדינמיקה,סלקום פשוט מוכרים מכשיר ערום סוגשל , ואז מקבלים חבילה משתלמת סוגשל.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...