Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

הוא לא היה כזה מלכתחילה?

אבל כן, לדעתי.

אני לא רוצה להיכנס לך לכיס או לשיקולייך הכלכליים, אבל ההפרש לא גדול כל כך כשאתה פורש את זה על התקופה בה הטלפון ישרת אותך.

(קצת כמו צמיגים לרכב).

עדיף תמיד להשקיע מעט יותר, בשביל שקט ואיכות יחסית מוכחת.

אני למשל לקחתי את זה לקיצון:

קניתי מכשיר בכמעט 5000 שקלים.

יקר?

אין ספק.

אבל שירת אותי נאמנה 3 וחצי שנים עד שמת בזכותי. (מטביעה).

יכול להיות שהייתי נשאר איתו עד עכשיו, אם לא היה טובע.

1600 שקל בשנה, זה בסדר גמור למכשיר שתפקד ללא דופי, עד יומו האחרון.

זה לא משהו שאני ממליץ לכל אחד לעשות, רק מנסה להסביר את ההגיון מאחורי ה VFM לאורך זמן.

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5000 זה לא VFM לאורך זמן, אין בזה שום VFM. זה פשוט לקנות אחד המכשירים הטובים לתקופתו לאחר שהושק.

לדעתי השיטה שלי יותר מתאימה למושג הזה (אבל אני לא אובייקטיבי)). לקחת מכשיר דגל שנמצא שנה-שנה וקצת בשוק בסביבות אלפיים ש"ח באילת ואז זה בשקט יכול להספיק ל-4 שנים עם חווית שימוש מצוינת. 500 לשנה זה כבר יותר בכיוון של VFM.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא VFM כי הוא מת בטרם עת.

אם זה לא היה קורה, הוא היה ממשיך לתפקד מצויין גם עוד שנתיים.

(ולקבל עדכונים עד היום).

אני לא אומר שהוא לא היה מתיישן (בעיקר בהיבט התצוגה / צילום), אבל גם מכשירי ביניים חדשים לא מצטיינים בזה).

המייזו עולה 900, אם יחזיק שנה זה VFM יותר טוב :)

השאלה איך הוא יעשה את זה.

הוא יתחיל להיות איטי מאוד מהר.

(בהנחה והוא יעבוד בלי שטיקים אופייניים מלכתחילה).

האמת היא, שאתה כבר הגעת להחלטה.

תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בננות, בואו לעזרת חבר בבקשה.

צריך להחליף את הטלפון של אבוש (מוטו G2) והאופציה היחידה היא טלפון עם אנדרואיד 1 כי אני לא רוצה לשנות לו את מה שהוא התרגל אליו עם התוכנה של המוטו.

לאמא שלי יש A1 ולאשתי A2 לייט. כשהוא ביקש ממני למצוא לו משהו חדש, באופן טבעי אמרתי לו שנחכה לסוף יולי להשקה של ה-A3.

הגיע העת המיוחלת, ו...וואלה, 'תאכזבתי. מסך 720p? על 6 אינץ'? נדפק למישהו שם הקופסה?

מפה לשם, חפרתי קצת באתר של אנדרואיד 1 ומצאתי עוד כמה מועמדים. צד את עיני הנוקיה 8.1, שעל פניו טוב יותר בכל פרמטר מה-A3, בלי תוספת תקציב משמעותית.

הטלפון כנראה ישמש תקופה לא קצרה (3-4 שנים), אז אני מחפש משהו נורמלי, אבל בלי להשתגע תקציבית. 300-400 שקל לפה או לשם לא ישנו כלום, אבל נגיד את הנוקיה 9 פיור וויו כנראה שלא נקנה. מישהו מכיר עוד איזה קנדידט טוב באיזור הזה, או לטעון ולדרוך את ה-8.1?

*אנחנו צפויים לקנות אותו בשבוע הקרוב, אז אין אופציה לחכות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר מדי אפשרויות אנדרויד וון בארץ. יש דגם חדש למוטרלה אבל לא נמכר בארץ.

משתמש ב7.1 ומרוצה, לא נתקלתי בבעיות\חסרונות משמעותיים בחומרה ובממשק הזהה.

ל8.1 יש כבר גרסאת בטא לאנדרויד 10 ולפחות עוד שנה של עדכוני גרסא ותיקוני באגים.

אם ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוא החדש של מוטורולה הגניב אותי גם, אבל ראיתי שאין להשיגו בארה"ק ואין לי כל כך כוח להתעסק עם הזמנה מחו"ל בזכות ירידת המחירים בארץ לאחרונה.

תוודא רק שהוא מספק מבחינת עוצמת שמע וכאלה (חשוב לאנשים מבוגרים).

וואי וואי וואי, יש'ך מזל שהוא לא קורא את זה :lol: הוא לא מבוגר ובסך הכל עדיין די תקין חושית כך שאין צרכים מיוחדים מהבחינה הזו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לגבי המכשירים שהוזכרו בעמודים האחרונים:

מייזו - שני מכשירים מתו שבוע לאחר תום שנת האחריות. אמנם זה היה לפני כמה שנים, אבל מבחינתי המותג מחוסל.

שיומי - בינתיים מרוצה מבחינת VFM. ה-MIUI המוקדמים (התחלתי עם 5 או 6) היו בעייתיים מבחינת פונקציית חסכון בסוללה, אבל הגרסה הנוכחית שיש לי (10 על אנדרואיד 7) יציבה לגמרי. הבעיה היחידה היא שאכן מדי פעם ביציאה המהקניון יש בעית התחברות לרשת, אבל גם זה השתפר מאד לאחרונה.

מוטורולה - שומר על רדיוס של 100 מ'. המוטו G מדור ראשון ושני היו מצויינים, הדור הרביעי (moto G4) היו זבל אמיתי, תקלות על גבי תקלות. השלכתי לפח 4 מכשירים אחרי פחות משנה וחצי.

נוקיה - אשתי קנתה לפני כשנה את ה-8, בינתיים מרוצה מאד. נראה לי שנוקיה היא אופציה מועדפת מבחינתי, למרות שמבחינת מעבד הוא נוטה לפגר בדור (איני מכיר את ה-8.1).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה ממליץ לתת מבט להונור 10 של הוואווי.

לבת זוגי הונור 8 בן ה-3 והמכשיר פשוט מסרב להחזיר את נשמתו לבורא.

ה-UI חלק,ללא לאגים,אם כי היא לא משחקת ב-PUBG (אם מעניין אבדוק),ערכת השבבים הביתית של הוואווי-KIRIN חזקה והדבר היחיד שמבאס קלות במכשיר הוא המצלמה,שהייתה טובה ל-2016 והיום מעט פחות ולכן שוקל להחליף לה אותו ל-OP7 (למרות שבאמת שום סיבה).

לפני כחצי שנה הסוללה החלה לעשות בעיות והוחלפה בעלות זניחה.

המינוס - החרם של טראפ,לא ידוע מה יהיה איתם ועם עדכוני התוכנה,למרות שאם מדברים כאן על מכשירים של מייזו,אז כנראה זה בכלל לא מעניין אותך.

https://www.gomobile.co.il/items/1795487-Huawei-Honor-10-64GB-4GB-RAM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם ככה צריך לעלות את התקציב ל 1000 צפונה?

בוא נכתוב לך את זה בהכי בוטה :)

אם אתה רוצה טלפון לאורך זמן (שנתיים+) - תשקיע,תעלה ל2000 (או קצת פחות) ותקנה מכשיר דגל (או דגל דור קודם) מהחברות הטובות.

גם תהנה,גם מכשיר חזק,גם שקט

אם אתה רוצה לחסוך ומתקמצן על עצמך\מעדיף לסבול בשביל לחסוך אי-אלו עשרות\מאות שקלים על חשבון נוחות ביצועים ושוב נוחות - חפש סיני כלשהו באלפייה וקצת (שיאומי פוקופון,MI A3 והשאר)

סביר להניח שלא ממש תאהב ותתפשר הרבה,ודי מהר תגיע המחשבה\תהיה "מה זה הדבר הזה?!"

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר לי. חנות ישראלית קטנה שמשווקת מוצרים שנמצאים בסין או הונג קונג. ואיזה 5% פידבקים שליליים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...