Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

זה היה נכון לגבי שאיומי.

בMI9 של אשתי לצערי זה כבר לא נכון.

אין שום דבר מעצבן כמו פרסומת שקופצת לך כל כמה שעות ל5 שניות בלי תלות באפליקציה הפעילה.

אשכרה פספסתי פניה בגלל שהיא כיסתה לי את כל המסך ברגע קריטי ולא ידעתי לאן לפנות.

קראתי שהם הכניסו פרסומות מתוך מערכת ההפעלה, וחשבתי שזה חרטא. גיליתי שלא.

אנחנו הגענו עד 8, אז אני לא יכול להעיר לגבי ה-9.

אני מתלבט מאד לגבי המכשיר הבא שלי, שכנראה יירכש בחודשים הקרובים.

בינתיים אנ סובל קשות מפרסומות קופצות בטמקא (במחשב, לא בטלפון) שמכסות לי את המסך ולא מאפשרות קריאת הידיעות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים אנ סובל קשות מפרסומות קופצות בטמקא (במחשב, לא בטלפון) שמכסות לי את המסך ולא מאפשרות קריאת הידיעות.

זה באמת כבר לא שייך לשרשור הזזה אבל יש חוסמי פרסומות די יעילים ל ynet

Sent using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוסם הכי יעיל הוא פשוט לא לקרוא שם.

זה גם הרבה יותר בריא.

לגבי ההתלבטות שלך, אם אתה רוצה להמשיך עם שיומי (והאמת שאני לא מבין למה לעשות את זה לעצמך), לפחות תלך על מכשיר מסדרת Android one שיבטיח לך מערכת נקיה מכל שטיק וזבל סיני (דוגמה Mi A3, שנראה לא רע בכלל מבחינת מפרט - למעט המסך הענק שלו, שזה מבחינתי חיסרון).

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין - אני מתכוון לעלות קצת בדרגת המכשיר, בעקר בגלל המצלמה, ולכן מתלבט הא להשאר עם שיומי או לעבור ליצרן אחר. למשל - נוקיה, שאשתי כל כך מרוצה מה-8 שלהם. הבעיה שלי היא שאני די מכור ל-dual SIM, מה שקיים רק ב"סינים" כמו שיומי.

בינתיים הבן שלי שולח צילומים מה-A1 שלו, וכשיחזור מהטיול בשבוע הבא יהיה מה להשוות בין הטלפון למצלמה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון, אני עם סמסונג בגלל שני סימים ובגלל שהעבודה עם 2 סימים (הייתה, לא יודע איך היום) עדיפה משמעותית מהסינים כאשר התחלתי עם זה. כשבחרתי את ה-S7 הנוכחי שלי בזמנו הוא היה מכשיר שני סימים עם כפתור פיזי הנורמלי היחיד בשוק. יש גם סורק טביעת אצבע מובנה בכפתור, מושלם. היום הוא עולה לדעתי עד אלף ש"ח, אבל מן הסתם הוא כבר מיושן מאוד בהשוואה למה שיש בשוק. אבל אני עדיין נהנה ממכשיר מצוין, אחזיק אותו עד שימות כנראה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא שאני די מכור ל-dual SIM, מה שקיים רק ב"סינים" כמו שיומי.

כמה זה באמת שימושי, למעט טיסות לחו"ל?

שגם במקרה הזה זו סוג של גחמה (הרי גם ככה אין שימוש בסים הראשי בחו"ל).

שואל כי זה באמת מעניין אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך אצלו, אבל אצלי הסים הראשי הוא של העבודה והשני פרטי, כי לא רציתי לבטל את המספר שהיה לי מאז הנייד הראשון. וזה גם נוח, עוזר לסנן שיחות לא רצויות, הטלפון מראה מאיזה סים מגיעה השיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השימוש העיקרי הוא אכן בחו"ל, אבל הסים לחו"ל שלי הוא סים עם חבילה של 100 ג"ב ושיחות חופשיות גם בארץ, כך שנוח לי להחזיק אותו פעיל.

בחו"ל הסים הראשי משמש בעיקר לצרכי "סגירת מעגל" על ידי קבלת SMS כמו, למשל, באפליקציות של חברת האשראי או חברת התעופה. חוץ מזה מבחינת דאטא הוא מנותק והשיחות הנכנסות מועברות לסים המשני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial, שקול OnePlus 7 או 6T אם חשובה לך התמיכה בשני סימים.

עדיין סיניים, אבל מהירים ביותר, המצלמה לא רעה והכי חשוב - מערכת הפעלה מהירה ונקיה ביותר.

לא יודע איך אצלו, אבל אצלי הסים הראשי הוא של העבודה והשני פרטי, כי לא רציתי לבטל את המספר שהיה לי מאז הנייד הראשון. וזה גם נוח, עוזר לסנן שיחות לא רצויות, הטלפון מראה מאיזה סים מגיעה השיחה.

לא כדאי יותר להשתמש בשני מכשירים במקום להתפשר על אחד בינוני בגלל תכונה אחת ספציפית?

למכשיר מהעבודה לא צריך משהו יותר מדי חזק, סה"כ מייל, ווטסאפ ושיחות.

עם הראשי - פרטי, אתה יכול להתפרע עם איכות צילום, מסך וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ולא. לא כדאי ולא התפשרתי.

תחילה הייתי עם שני מכשירים, זה ממש לא לעניין. ו-S7 הוא בכלל לא מכשיר בינוני, אילו הייתי הולך על סדרה A דאז, אז הייתי מתפשר. ובכלל לא הייתי צריך להשקיע שקל במקרה כזה כי הסכום שהוקצה לי מהעבודה היה מכסה את עלות המכשיר עם האביזרים.. בחרתי להשקיע באיכות. וכך אשתדל לעשות בעתיד. סינים מבחינתי זו לא הייתה פשרה אלא עינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להתקין אפליקציה בשם Heed על מגוון מכשירים ומקבל הערה שאין לי חיישן ג'יירו (מצ"ב צילום מסך).

לאיזה מכשיר סלולרי הכי זול יש חיישן כזה?e8f8014a6ae549afe216a80c2c202f4c.jpg

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין - אני מתכוון לעלות קצת בדרגת המכשיר, בעקר בגלל המצלמה, ולכן מתלבט הא להשאר עם שיומי או לעבור ליצרן אחר. למשל - נוקיה, שאשתי כל כך מרוצה מה-8 שלהם. הבעיה שלי היא שאני די מכור ל-dual SIM, מה שקיים רק ב"סינים" כמו שיומי.

בינתיים הבן שלי שולח צילומים מה-A1 שלו, וכשיחזור מהטיול בשבוע הבא יהיה מה להשוות בין הטלפון למצלמה.

יש דואל סים גם בנוקיה זמינות הדגמים עם האפשרות הזו משתנה מארץ לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בהמלצת השירשור A50 לילדה שלי.

יש לו דואל sim, ובאופן כללי הטלפון מוצלח ובטח שביחס למחיר.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו Mi9 ?

אני שוקל לרכוש אותו (באילת) ב 1530 ש"ח אבל הניסיון עם ה Mi A1 קצת מפחיד אותי בכל הקשור לתפקוד ה Dual SIM וההתחברות ל DATA שלא תמיד מצליחה אחרי יציאה ממקום ללא קליטה.

אם למישהו יש ניסיון\תובנות בנוגע ל Mi9 (לא Mi 9T), אשמח לשמוע.

החשש העיקרי היא מ: מצלמה ללא מייצב אופטי, עניין החיבור ל DATA תחת שימוש ב DUAL SIM ביציאה ממקומות ללא קליטה.

האופציות שקרובות אליו מבחינת תקציב: גלקסי S8 דואל סים (בין 1300 ל 1900 לפי זאפ), S8 פלוס (בין 1600 ל 1800 לפי זאפ).ה S9 יקר יותר (בין 1730 ל 2050 שח).

לאור ניסיון העבר: מעדיף אך ורק מכשירים מסדרות הדגל ולא שום דבר מתחת לזה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...