Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

מי ששדרג A1 (או A2) לאחרונה, אתם מצליחים להשתמש בוייז? אצלי הוא לא מצליח להתחבר ל-gps (גוגל מפס לעומתו כן מצליח, אז אני מניח שהבעיה לא חומרתית בgps עצמו).
אם מישהו מכיר מעבדת סלולר מקצועית ואמינה (ואם אפשר גם זולה, אבל זה כבר להתחזר) באזור המרכז, אני אשמח לשמוע. ל-A1 שלי נמאס לצלם, וממש חבל לי להחליף אותו, בטח אחרי שהוא קיבל היום קייס ומגן מסך חדשים (שכבר היו בדרך לפני שהמצלמה פרשה לעולם שכולו טוב).
רק מעדכן, כל ההאשמות היו לשווא, כמובן. המצלמה, הפלאש וה-gps לא עבדו בלי קשר לעדכון גרסה. גוגל מפס סוג של ניווט כנראה בעזרת wifi.

פתחתי את הטלפון עצמאית, הקונקטור של המצלמה נראה רופף, ניתקתי וחיברתי אותו כמו שצריך והכל חזר לעבוד. אין לי שמץ של מושג איך זה השפיע על ה-gps, אבל עם עובדות קשה להתווכח.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלי S9+, האם יש לכם בעיות קליטה ב4G? אחי אמר לי שהוא חובה בעיות והטלפון שלו לא זמין לפעמים שהוא בדור 4 (אנחנו ב012).

אולי זה קשור לגירסת הDUAL SIM?

באייפון 6 לא הייתה את הבעיה.

בנוסף, יש בעיה מציקה שגם נפוצה ברשת, הצליל התראה של קבלת הודעות נמוך , כי מיתברר שיוצא רק מרקול אחד במקום 2 כמו הצילצול, אין פיתרון רישמי לזה? או שגריסה רישמית של סאני לא סובלת מהבעיה?

תודה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה פתחתי את הפה מוקדם מדיי. הטלפון הפסיק לצלצל לשיחות נכנסות. עבור כל שאר ההתראות עובד (סרטונים, הודעות, מיילים). רטט גם עובד כרגיל. עברתי על כל ההגדרות (DND, שקט וכו') לא עוזר.

האם משהו נתקבל בתופעה כזו?

מעדכן שאיפוס הזכרון בחייגן ובלאנצ'ר פתר את הבעיה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנתי היום את המכשיר לאנדרואיד 9. עכשו כל פעם שאני פותח tapatalk הוא מאתחל את עצמו מחדש ומגיע לעמוד הראשי עם כל הפורומים שלי. נגיד פעם אם הייתי משאיר אותו על הגיבוב הוא היה נפתח אח"כ שוב על הגיבוב.. עכשו לא.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, יש בעיה מציקה שגם נפוצה ברשת, הצליל התראה של קבלת הודעות נמוך , כי מיתברר שיוצא רק מרקול אחד במקום 2 כמו הצילצול, אין פיתרון רישמי לזה? או שגריסה רישמית של סאני לא סובלת מהבעיה?

תודה.

יכול לקשר כתבות\פורומים? לא שמעתי על זה

וואלה באסת אותי,אם עד עכשיו הייתי נעול לקנות,עכשיו יש ספקות חזקים :|

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.google.com/search?q=s9+low+notification&oq=s9+low+notification&aqs=chrome..69i57j69i60l3.15044j0j9&sourceid=chrome&ie=UTF-8

עריכה:

בדיון הזה הציעו אפליקציה ואמרו שעוזר,אז אולי אגיד לאחי ליבדוק, אבל בעקרון באג כזה צריך להיפטר על ידי סמסונג.

https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-9/help/notification-sound-low-mono-versus-t3835205

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן שתתעוררו, לכל גרסאות האנדרואיד - במיוחד כאשר עוברים "דור", יש המון באגים.

הבאגים בסמסונג קיימים גם בשיומי ואני בטוח שאם תבדקו גם במקומו אחרים - תמצאו שגם שם.

רק לפני שבועיים בערך המכשיר שלי התעדכן לפאי (אנדרואיד 9) ולאחר כמה ימים שמתי לב שהטלפון התחיל "לרסט" את עצמו לא מעט - דבר שלא היה ולא נברא קודם לכן. היום כבר יצא עדכון קטן נוסף (רק 70 מגה) אבל זה מעיד על כמות הבאגים שהיה צריך לתקן דחוף. לא יודע אם פתרו את העניין הזה - אבל כל מחיר הקידמה הזו גובה מחיר לא ממש נמוך מאיתנו, המשתמשים.

עוד משהו בעניין הזה - אין לי מושג אם השידרוג עצמו (על מערכת עובדת עם נתונים) הוא זה שגורם לבעיות, או עצם הגרסה עצמה היא הבעייתית. אני מניח שרק אם עושים הארד ריסט אחרי כל עדכון ומתקינים הכל מחדש, אפשר להתייחס יותר ברצינות לכל הבאגים שמופיעים אחרי עדכון.

מעבר לזה, אני חושב שבאיזשהו מקום - זה המחיר של האנדרואידים שמתעדכנים כ"כ הרבה.

בעבר הרחוק היו לי מכשירי אנדרואיד שמעולם לא סבלו מכאלה באגים (גרסה 4 וכאלה)

באייפון לדוגמא, לא נתקלתי ולא שמעתי מעולם על באגים ברמה הזו ובכמות הזו - והדוגמא היחידה שלי (שלא מייצגת הרבה, אבל יש לה משמעות) היא האייפונים שיש אצלנו במשפחה (אח שלי, אמא שלי) - לאורך שנים הם מחזיקים רק אייפון ומעולם לא היו להם בעיות של חוסר יציבות, בעיות בהתראות או כל דבר אחר שאנחנו נתקלים בו כמעט בכל שידרוג של אנדרואיד.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באייפון לדוגמא, לא נתקלתי ולא שמעתי מעולם על באגים ברמה הזו ובכמות הזו - והדוגמא היחידה שלי (שלא מייצגת הרבה, אבל יש לה משמעות) היא האייפונים שיש אצלנו במשפחה (אח שלי, אמא שלי) - לאורך שנים הם מחזיקים רק אייפון ומעולם לא היו להם בעיות של חוסר יציבות, בעיות בהתראות או כל דבר אחר שאנחנו נתקלים בו כמעט בכל שידרוג של אנדרואיד.

איציק

מעבר לבאגים,באייפון וגם באנדרואיד,יש בעיה קריטית אחרת - והיא איטיות

יעידו על כך אייפון 4\5 ישנים של אשתי (עדיין במגירה,אולי לאספנות..)

מבחינת באגים ויציבות הם באמת טובים,אבל עד שלדוגמה פייסבוק עולה + הפיד נטען - דקות (!) שלמות (רציני לגמרי)

כנ"ל גלישה באתרים\מיילים,וואצאפ עייף...

לבינתיים יש לה את ה7 שעובד מצוין כבר שנה ו3 - נראה מתי תחל האיטיות גם בו..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האייפון - אפילו טים קוק הודה שהאיטיות היא לא באג אלא פיצ'ר, שנועד לזרז את הלקוחות לשדרג (כמובן שהיו תירוצים מתירוצים שונים, טכניים מעיקרם).

בשיומי לא נתקלתי בבעיות בדרוג מערכות הפעלה וממשק MIUI - ההפך הוא הנכון, חל שיפור בתפעול.

דרך אגב - האם מישהו יודע האם בעית ה-Duo ב-RedmiNote 4x נפתרה? כבר חודשיים שאני רואה את העדכון בפליסטור ולא מעדכן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מה קרה ב MI5s, שם *אחד* השידרוגים של MIUI הרג את כפתור "מנהל המשימות" (אי אפשר לסגור אפליקציות ולנקות זיכרון - בקיצור).

בגוגל תמצא מאות או לא אלפי פוסטים בנושא. עד היום אין פתרון.

הטלפון הכי טוב שהיה לי עד היום של שיאומי היה ה Mi4c. לא עבר שום עדכון תוכנה, היה יציב מאוד, מצלמה סבבה, תענוג של טלפון. גם שם הסוללה קירטעה אחרי שנה, אבל אחרי שנה וחצי כבר אי אפשר להיה לעבוד איתו.

בנוגע לאייפון - אני מכיר פה ושם אנשים שעדיין יש להם אייפון 6, ואפילו 5. לומר שהפיד עולה אחרי כמה דקות ? קצת הגזמנו... לדעתי מדובר במקרה נקודתי - אבל בגדול; המכשירים עובדים ביציבות מושלמת (על הסוללה המקורית של המכשיר !!) ועדיין משרתים ילדים\אנשים שיוצאים בבוקר וחוזרים אחה"צ הביתה.

יש יתרונות וחסרונות לכל מכשיר, אבל אין ספק שלמכשירים של החברות הוותיקות והמובילות (עם דגש על "סדרות הדגל" ולא כל הדגמים הזולים שבאים להתחרות בכל הסמארטפונים-LOW-COST) יש יתרונות מאוד מהותיים בנוגע לאיכות (הסוללה, המסך, התיכנון והעיצוב - ולא פחות חשוב *המצלמה* !).

בשבועיים האחרונים חרשתי את הרשת והשוותי את סדרות הדגל של החברות המוכרות (Mi8, S9, S8, Iphone) ותכל'ס - בדיוק כמו בעולם הרכב, גם כאן אין מכשיר אחד מושלם. לכל אחד יש יתרונות וחסרונות. כן, יש גם באגים פה ושם.

למרות שה-Mi8 מציג מפרט חזק ביותר, פחדתי להשכיב עליו 1500 שקל בשביל לגלות שאחרי שנה הסוללה מקרטעת ולך תדע עוד איזה באג יצוץ לי בתוכנה ואז אישתי תתחיל לקטר לי כמו עם ה Mi5s. נכון, באגים יכולים להיות בכל מכשיר, אבל נושא הסוללה שבוודאות הוא "תופעה" בכל השיאומים שנתקלתי עד כה (שנה עד שנה וחצי גג - הלכה הסוללה) וגם המצלמה שבוודאות פחות טובה מ S9 או אייפון מקביל, גרמו לי לרדת ממנו. כן אני מעדיף קצת פחות ביצועים לטובת מצלמה טובה יותר.

אני באופן אישי מאוד אוהב את המצלמות של סדרת ה S של סמסונג, ולשם כיוונתי כל הדרך (גם לאור ניסיון עבר עם הסדרה הזו במכשירים יותר ישנים). אהבתי את העיצוב, המסך, המצלמה (המעולה) וברור לי שיש חסרונות (זמן סוללה, באגים פה ושם... אבל זה לא שאין את זה אצל האחרים) ולמרות הכל - אם זה היה רכב: הייתי מוותר על עוד כמה כוחות סוס -או- טורבו, לטובת עוד 10-20 ליטר נוספים בתא המטען ?

אני בטוח שהתשובה היא לא.

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה אתה חושב שהמצלמה של סמסונג s9 טובה יותר משל הmi8?

אגב, אני בספק אם יש באמת באג לmi5s שלא נפתר (מתעדכן עד היום כולל אנדרואיד 8 וMIUI10).

אני חושב שעדיין קיים סינוור מהמותג,

אני עם שיאומי כבר 3שנים (אחד שהיה ביניים רדמי 3 והנוכחי זה mi6), אני על Beta אירופאי, ומדי פעם פוגש באגים קטנים שנפתרים אחרי שבוע בצאת הגירסה השבועית החדשה... הטלפונים משתפרים כל עדכון גירסה גדול ומקבלים עדכונים לאורך תקופה ארוכה מאוד (הmi5s שלך קיבל אנדרואיד 8 וMIUI10 גם אחרי 3 שנים) סוללות מתקלקלות.. זה הרכיב הכי פשוט וזול להחלפה.. קורה בכל טלפון, גם באייפונים שאתם סוגדים להם.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה אתה חושב שהמצלמה של סמסונג s9 טובה יותר משל הmi8?

אגב, אני בספק אם יש באמת באג לmi5s שלא נפתר (מתעדכן עד היום כולל אנדרואיד 8 וMIUI10).

אני חושב שעדיין קיים סינוור מהמותג,

אני עם שיאומי כבר 3שנים (אחד שהיה ביניים רדמי 3 והנוכחי זה mi6), אני על Beta אירופאי, ומדי פעם פוגש באגים קטנים שנפתרים אחרי שבוע בצאת הגירסה השבועית החדשה... הטלפונים משתפרים כל עדכון גירסה גדול ומקבלים עדכונים לאורך תקופה ארוכה מאוד (הmi5s שלך קיבל אנדרואיד 8 וMIUI10 גם אחרי 3 שנים) סוללות מתקלקלות.. זה הרכיב הכי פשוט וזול להחלפה.. קורה בכל טלפון, גם באייפונים שאתם סוגדים להם.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

אני האחרון שסוגד לאייפונים, אבל יש עובדות בשטח; האייפונים יותר יציבים.

השיומי הוותיק ביותר שלי (Mi4c) יחגוג במאי\יוני השנה - 3 שנים אצלי (שלא תבין לא נכון, החלפתי לו סוללה פעם אחת ומסך כמה פעמים - והוא עובד טיל ! לא עבר עדכון תוכנה פעם אחת, עדיין על MIUI 7).

ה Mi5s מעודכן ל MIUI 10, הוא תמיד מקבל עידכונים כמו כולם - ועדיין הבעיה לא נפתרה.

בנוגע לסוללות - זו עובדה קיימת בשיאומי, הסוללות שלהם לא שורדות מעל שנה, שנה וחצי. גם כאן בפורום תוכל למצוא שירשורים על כאלה שהטלפון השתגע להם אחרי שנה, שנה וחצי, ותראה שהחלפת הסוללה פתרה את הבעיה.

יש טלפונים שזה "קורה" בהם... ויש טלפונים שזה סיסטמתי בהם, בשיאומי עד עכשיו זה סיסטמתי. אתה ממש לא צריך להיעלב מזה - גם לי יש 3 שיומי בבית ובסה"כ אלו מכשירים טובים עם תמורה מצויינת לכסף, אבל זה לא הופך אותם לכליל השלמות. יש יותר טובים מהם (ויותר יקרים מהם) אפילו שהיחס בין התמורה למחיר לא תמיד גבוה, עדיין יש ערך מוסף בנקודות ספציפיות שעבור חלק מהאנשים הוא דיל ברייקר.

בעוד חודש אני חוגג שנה עם Mi-A1. בינתיים אני לא חווה בעיות עם הסוללה אבל מאחר וזה טלפון שמחזיק אצלי 2 קווים, אני שוקל ברצינות להזמין סוללה רזרבית למקרה שזו תחליט פתאום לשבוק חיים ברגע אחד.

כמו כן הסוללה שלו בסה"כ הכללי בסדר. עד היום עבדתי עם PARALLEL SPACE שהיא תוכנה דיי כבדה לטלפון - אבל עברתי להשתמש בווטאסאפ ביזנס מה שמייתר את הממשק של PARALLEL SPACE. הטלפון אכן מגיב הרבה יותר מהר, נראה אם תהיה השפעה על הסוללה.

בנוגע למצלמה של ה MI8 מול ה S9 - זה לא שהמצלמה של ה MI8 גרועה, להפך, היא טובה מאוד - אבל כל התמונות שתבדוק בכל אתר אפשרי שעושה השוואות בין מכשירים אחד מול השני, תראה שהתמונות ב S9 יותר חדות.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מה קרה ב MI5s, שם *אחד* השידרוגים של MIUI הרג את כפתור "מנהל המשימות" (אי אפשר לסגור אפליקציות ולנקות זיכרון - בקיצור).

בגוגל תמצא מאות או לא אלפי פוסטים בנושא. עד היום אין פתרון.

הטלפון הכי טוב שהיה לי עד היום של שיאומי היה ה Mi4c. לא עבר שום עדכון תוכנה, היה יציב מאוד, מצלמה סבבה, תענוג של טלפון. גם שם הסוללה קירטעה אחרי שנה, אבל אחרי שנה וחצי כבר אי אפשר להיה לעבוד איתו.

בנוגע לאייפון - אני מכיר פה ושם אנשים שעדיין יש להם אייפון 6, ואפילו 5. לומר שהפיד עולה אחרי כמה דקות ? קצת הגזמנו... לדעתי מדובר במקרה נקודתי - אבל בגדול; המכשירים עובדים ביציבות מושלמת (על הסוללה המקורית של המכשיר !!) ועדיין משרתים ילדים\אנשים שיוצאים בבוקר וחוזרים אחה"צ הביתה.

יש יתרונות וחסרונות לכל מכשיר, אבל אין ספק שלמכשירים של החברות הוותיקות והמובילות (עם דגש על "סדרות הדגל" ולא כל הדגמים הזולים שבאים להתחרות בכל הסמארטפונים-LOW-COST) יש יתרונות מאוד מהותיים בנוגע לאיכות (הסוללה, המסך, התיכנון והעיצוב - ולא פחות חשוב *המצלמה* !).

בשבועיים האחרונים חרשתי את הרשת והשוותי את סדרות הדגל של החברות המוכרות (Mi8, S9, S8, Iphone) ותכל'ס - בדיוק כמו בעולם הרכב, גם כאן אין מכשיר אחד מושלם. לכל אחד יש יתרונות וחסרונות. כן, יש גם באגים פה ושם.

למרות שה-Mi8 מציג מפרט חזק ביותר, פחדתי להשכיב עליו 1500 שקל בשביל לגלות שאחרי שנה הסוללה מקרטעת ולך תדע עוד איזה באג יצוץ לי בתוכנה ואז אישתי תתחיל לקטר לי כמו עם ה Mi5s. נכון, באגים יכולים להיות בכל מכשיר, אבל נושא הסוללה שבוודאות הוא "תופעה" בכל השיאומים שנתקלתי עד כה (שנה עד שנה וחצי גג - הלכה הסוללה) וגם המצלמה שבוודאות פחות טובה מ S9 או אייפון מקביל, גרמו לי לרדת ממנו. כן אני מעדיף קצת פחות ביצועים לטובת מצלמה טובה יותר.

אני באופן אישי מאוד אוהב את המצלמות של סדרת ה S של סמסונג, ולשם כיוונתי כל הדרך (גם לאור ניסיון עבר עם הסדרה הזו במכשירים יותר ישנים). אהבתי את העיצוב, המסך, המצלמה (המעולה) וברור לי שיש חסרונות (זמן סוללה, באגים פה ושם... אבל זה לא שאין את זה אצל האחרים) ולמרות הכל - אם זה היה רכב: הייתי מוותר על עוד כמה כוחות סוס -או- טורבו, לטובת עוד 10-20 ליטר נוספים בתא המטען ?

אני בטוח שהתשובה היא לא.

מחזק..

הייתי מעל 4 שנים עם אייפון 5s שעבד ללא דופי (עם הסוללה המקורית), והשתדרגתי לאייפון X. למרות המחיר.

ה-S8/S9 גם בחירה מעולה לדעתי, ויתן לך שקט נפשי לעומת הבאגים המעצבנים של שיאומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...