Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אצלי ה WAZE עובד, אבל אני כן נתקל במקרים שה GPS שלו יותר "חלש" (לפעמים לוקח לו טיפה זמן להתאכן - ולפעמים הוא מאבד את זה בדרך ואז חוזר חזרה).

עקרונית ברגע שהוא מתאכן - הוא עובד בסדר ואני לא מגיע למצבים שהוא לא מדוייק או משהו כזה, עובד פיקס.

שמתי לב, כנראה, לבאג הראשון:

למרות שהדיבורית BT ברכב מסונכרת ושמורה בחיבורים הקודמים של ה BT, הוא לא מתחבר אליה אוטומטית עד שאני לא נכנס ל "previously connected devices" ובוחר את הדיבורית של הרכב (במקור היא היתה JRBC01, שונתה ל JRBC01 Berlingo - כי במקור קניתי 2 דיבוריות כאלה, ואחת מותקנת ברכב של האישה).

ניסיתי למחוק את המכשיר מהרשימה, לחפש ולעדכן אותו מחדש - לא עזר.

מישהו נתקל בזה ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהרצת משחקים הפרט הכי חשוב בפלאפון זה כוח עיבוד (כרטיס מסך\מאיץ גרפי ומעבד) ורזולוציית מסך לא כבדה.

כרגע POCOPHONE F1 מהווה את הבחירה המאוזנת ביותר יש לו את אותו המעבד והמאיץ גרפי כמו לMI8 ולOPO 6 ואפילו יותר חזק מגלקסי 9 החדש המחיר שלו לעומת זאת זול משמעותית מרוב המתחרים שחולקים את אותו כוח עיבוד.

כמובן שאתה יכול לקנות MI6 יד שנייה ולשחק גם עליו אך זה יצריך ממך הורדה של הגדרות המשחק למינימום וצפויים קצת קצת לאגים בנוסף ההבדל המחיר בין F1 חדש לMI6 יד שניה יהיה בערך 300-400 שקל לכן לדעתי אין מה להתלבט והייתי קונה F1 חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פחות מתקדם וחי בשלום עם גלאקסי 5S שעלה לי כמשומש 450 ש"ח (יחד עם עוד ממכשיר גלקסי 4).

קניתי מאדם פרטי שאמר שהמכשירים לתיקון ונתתי לאחי,שמתעסק עם תיקונים להתעסק איתם.

הגלקסי 4 נמצא לא תקין אבל ה 5 ? רק חובר לחשמל לטעינה לאחר שקיבל כמה מכות זרם טובות והוא עובד כבר 4 שנים אצלי (למעט החלפת מסך,המכשיר בסדר גמור) ובטח,שאין הצדקה לקנות מכשיר בכמה אלפים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלקסי 5 היה הנייד הכי טוב שהיה לי נקודה (עד שנגנב ממני..). נפל פעם בסחנה למים, נישלה משם והמשיך כמו גדול. נפל פה ושם, עבד בשמש ובגשם. פשוט מכשיר גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום. המכשיר מעולה למעט דבר אחד: לאחר שיחה של כמה דקות (בערך 5 ?) השיחה מתנתקת. ניתן כמובן להתקשר שוב והכל תקין בו, עד ששוב מתנתקת השיחה לאחר מספר הדקות.

האם זה משהו בהגדרות?

אשמח לפתרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הכותרת אני מבין שהשאלה היא לגבי A2.

מניח שהביעה היא רק בשיחות שהטלפון צמוד לאוזן.

אם כך, כנראה החיישן קרבה לא משהו, והמסך נפתח למגע באמצע השיחה.

קצת מייגע, אבל בתחילת שיחה נעל את המסך (לחיצה קצרה על כפתור כיבוי) יפתור לבנתיים את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ה WAZE עובד, אבל אני כן נתקל במקרים שה GPS שלו יותר "חלש" (לפעמים לוקח לו טיפה זמן להתאכן - ולפעמים הוא מאבד את זה בדרך ואז חוזר חזרה).

עקרונית ברגע שהוא מתאכן - הוא עובד בסדר ואני לא מגיע למצבים שהוא לא מדוייק או משהו כזה, עובד פיקס.

שמתי לב, כנראה, לבאג הראשון:

למרות שהדיבורית BT ברכב מסונכרת ושמורה בחיבורים הקודמים של ה BT, הוא לא מתחבר אליה אוטומטית עד שאני לא נכנס ל "previously connected devices" ובוחר את הדיבורית של הרכב (במקור היא היתה JRBC01, שונתה ל JRBC01 Berlingo - כי במקור קניתי 2 דיבוריות כאלה, ואחת מותקנת ברכב של האישה).

ניסיתי למחוק את המכשיר מהרשימה, לחפש ולעדכן אותו מחדש - לא עזר.

מישהו נתקל בזה ?

מעדכן:

עברתי על כמה פוסטים באינטרנט,מסתבר שזו תופעה מוכרת באנדרואיד 9.

לפי כמה הדרכות, עשיתי ניקוי ל CACHE של כמה אפליקציות ועשיתי צימוד מחדש לדיבורית באוטו - אבל בברלינגו זה לא עזר לי.

דווקא ב C4, שם יש לי אותה הדיבורית, מסתבר שהכל עובד בסדר - מה שמוביל אותי לחשוב שאולי יש איזה הגדרה בדיבורית הראשונה (של חיפוש אוטומטי) שלא עובדת. אנסה לבדוק מה קורה שם.

בנוגע ל GPS, עשיתי מחיקה של כל נתוני ה WIFI\DATA וכד' - לאחר מכן ה GPS לא הצליח להתאכן תוך כדי נסיעה, אבל ברגע שעצרתי לדקה-שתיים הוא התאכן ומאז אין בעיות. אמשיך לעקוב....

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פחות מתקדם וחי בשלום עם גלאקסי 5S שעלה לי כמשומש 450 ש"ח (יחד עם עוד ממכשיר גלקסי 4).

קניתי מאדם פרטי שאמר שהמכשירים לתיקון ונתתי לאחי,שמתעסק עם תיקונים להתעסק איתם.

הגלקסי 4 נמצא לא תקין אבל ה 5 ? רק חובר לחשמל לטעינה לאחר שקיבל כמה מכות זרם טובות והוא עובד כבר 4 שנים אצלי (למעט החלפת מסך,המכשיר בסדר גמור) ובטח,שאין הצדקה לקנות מכשיר בכמה אלפים.

גם הגלקסי 6 שיש לי מצוין,כבר אצלי 3שנים ושלושה חודשים,עד היום החלפתי רק סוללה למקורית.

אבל,זה רק 32GB,הוא מלא,ואני מתבאס למחוק כל פעם דברים שאני מוריד (תמונות\סרטונים\שירים וכו')

3000+ אני לא אשקיע,מעדיף את הגלקסי 9 פלוס,עולה באילת סביב ה2400.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה פתחתי את הפה מוקדם מדיי. הטלפון הפסיק לצלצל לשיחות נכנסות. עבור כל שאר ההתראות עובד (סרטונים, הודעות, מיילים). רטט גם עובד כרגיל. עברתי על כל ההגדרות (DND, שקט וכו') לא עוזר.

האם משהו נתקבל בתופעה כזו?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו חוצפה, מאז היעדכון לPIE- יש לי פירסומות בFILE MANAGER בA2 LITE.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה -

אני רוצה לשדרג לאישתי את הנייד (כרגע MI5S עם מסך 5.15" ובעיית תוכנה שכתפור מנהל המשימות לא עובד, גם לא אחרי השידרוג ל MIUI 10).

בעבר היה לה גלקסי S5 ששירת אותה 3 שנים נאמנות.

אני באופן אישי מאוד אוהב את המצלמות בטלפונים של סמסונג.

שוקל לרכוש לה שוב סמסונג.

בתקציב של 2K אני מתלבט בין:

A9 ל S8 ול-S9.

A9 - סוללה חזקה אבל למרות שיש לו 4 מצלמות, אין מייצב אופטי ובכל ההשוואות התמונות ב S8\9 טובות יותר. אני רוצה שתהיה לה מצלמה נורמלית.

S8-S9 - סוללה סטנדרטית ואני חושש שהיא תיגמר לה מהר מידי. איכות הצילום טובה, יש מייצב אופטי והמסך+מעבד טובים יותר מ A9.

ה S9 עם ה 64GB (דואל סים) מוצע כרגע דרך שופרסל - ביבוא מקביל של "סל נאו בע"מ" ב 1999 שח, שלדעתי זה דיל פצצה (זה מחיר של S8 מיבואן רשמי. אם לוקחים בחשבון S8 לא מיבואן רשמי - זה החל מ 1640 ש"ח). מהסתכלות על המכשירים, אין קפיצה דרמטית בחומרה בין הדגמים האלו, לכן אם זה S8 או S9 זה פחות קריטי.

...אבל שוב, נושא הסוללה מטריד אותי כי דווקא ה S9 יוצא פחות טוב במבחני זמן עבודה ביחס ל S8.

מכשיר שלא מצאתי בארץ הוא ה S8 ACTIVE שעל הנייר נותן לי הכל: סוללה חזקה (כמעט 4000mah) עם כל יתרונות ה S8 + מסך שטוח ולא מעוגל בצדדים, פחות פגיע לדעתי. המכשיר מקבל ציונים מעולים מבחינת זמן עבודה (מחזיק הרבה זמן).

המלצות על אחד מהנ"ל ?

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי S9 ובגדול המכשיר סבבה, מסך יפה, מצלמה טובה, עובד מהר, הסוללה יכולה להחזיק יום שלם בשימוש לא כבד מדי. אבל כן לS8 יש חיי סוללה טובים יותר.

מתחת ל2000 שקל אתה יכול לקנות את הS8+ שיש לו סוללה של 3500mah.

אתה גם יכול לשקול oneplus 6 שיש לו חיי סוללה יותר טובים משל הסמסונגים.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה S8+ זה רעיון לא רע בכלל.

אני רואה שמבחינת גודל ההבדל בין S8 ל S8+ הוא 11 ממ בגובה ו-5 ממ ברוחב. לא נורא.

ביחס ל Mi5S הנוכחי - הפער בינו לבין S8+ הוא 14ממ בגובה ו-3 ממ ברוחב. גם כן לא נורא.

אני אלך לראות א ה S8+ בחנות ואחליט במקום.

תודה :-)

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו נתקל בבעיות בוייז עם אנדרואיד אוטו לאחר העדכון לאנדרואיד 9?

הוייז עובד לי בסדר בטלפון, אבל באנדרואיד אוטו הוא נתקע ולא מוצא את המיקום.

לעומת זאת מפות גוגל עובדות מצויין באנדרואיד אוטו, אבל זה לא ממש תחליף לוייז, אולי בכלל מדובר בבאג מכוון?

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...