Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אתה צודק במאה אחוז, ואני גם חייב להגיד (מקווה שאשתי לא קוראת את זה) שאין לי באמת שום סיבה טכנית מהותית להחליף את הטלפון.

*מתעלק לך בקטנה על הנושא\תגובה

ומה אני אגיד ? זכיתי בגלקסי 9 (128GB,רשמי) בקיץ ומכרתי אותו.

אני עם הגלקסי 6 וחוץ מבעית מקום חמורה (32גיגה,בלי הרחבה) וקצת איטיות,לא בא לי להחליף

עכשיו זה נראה ממש מהותי להחליף,ואם האישה תשמע\תקרא - דבר ראשון "אמרתי לך",דבר שני כאפה,דבר שלישי ברוגז לשעה :p

מה יש לעכל בממשק שיאומי ? לכל דבר מתרגלים ויש יתרונות \ חסרונות.

קח מכשיר מחבר\מישהו מהעבודה\משפחה ותשחק קצת...אולי תאהב.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MIUI. כמו שאמרתי, אני מאוד אוהב את הממשק של OP, אנדרואיד נקי עם כמה תוספות. לא רוצה משהו שהופך לי את כל זה על הראש.

הסתכלת על הp20 pro של וואוי?

כן, מכיר. אני עוקב אחרי השוק הזה מקרוב. ל-P20 יש כמה דברים שפוסלים אותו, כלומר, לא פוסלים אותו כמו שזה "לא בדיוק זה" ואז זה מוריד לי את החשק לקנות אותו.

ובנימה אופטימית זו, אני אשמח אם למישהו יש דעה לגבי המכשירים שציינתי. אני פחות מחפש חלופות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חששתי מה-MIUI. הגרסה הראשונה שהיתה לי היתה 5, ואכן הצריכה לא מעט tweaking כד שהכל יפעל כמו שצריך, הבעיה העיקרית היתה עם וואטסאפ. היום, עם גרסאות 8 ו-9, הכל זורם חלק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנתי עכשיו Mi4c ל-MIUI 10.

לאחר העדכון נעלמים כל השירותים של גוגל, הטלפון הופך סיני אם כי יש ממשק באנגלית.

ניתן להתקין Google Play Store (מתוך החנות של שיומי, ואז צריך לאשר כל שלב ושלב, סה"כ כתריסר אישורים).

אח"כ להתקין מקלדת של גוגל כדי לקבל מקלדת עברית - אנגלית תקינה.

אח"כ אפשר, כמובן, להתקין את האפליקציות של גוגל כפי שנדרשות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ... זה נשמע כמו אחלה בילוי לשישי בצהריים. לא תודה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדרה מצויינת.

עשיתי זאת ברקע של הבחבוש בפורום (או, אולי, להפך), ובסוף עשיתי factory reset.

המכשיר הוא בסטטוס של רזרבי, יחד עם כמה מוטו G4 ואיזה מכשיר גנרי בן 3 שזרוקים לידו במגירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחליפים לי טלפון מטעם העבודה.

מה עדיף, שיומי פוקפון או מי מקס 3?

מה שחשוב לי זה גודל מסך/סוללה ומצלמה. בסדר הזה.

אני גם אוהב שיש otg בשקע טעינה.

ההבדל בגודל המסך (6.9 לעומת 6.18) כזה משמעותי?

תןדה

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך השוואה כאן.

לדרישות שלך עדיף הפוקופון, שלמעשה עולה על המיקס בכל פרמטר חוץ מגודל המסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך השוואה כאן.

לדרישות שלך עדיף הפוקופון, שלמעשה עולה על המיקס בכל פרמטר חוץ מגודל המסך.

max זאת הסדרה הזולה יותר של שואמי.

mix אלה הטלפונים הכי טובים שיש.

פוקפון בטוח יותר טוב מ max, אם אתה רוצה ללכת עם מסך טלוויזה של 6.9 אינץ בכיס אז אין הרבה אופציות חוץ מ max

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי פוקופון, נראה לי הזוי להסתובב עם טאבלט כמו המי מקס בכיס.

רק אציין עובדה שעדיין לא עלתה פה, יש כרגע בעיה בשיקוף אנדרואיד אוטו במכשירים עם מגרעת. אם אתם מרבים להשתמש באנדרואיד אוטו, קחו את זה בחשבון.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי אנדרואיד אוטו.

כיום אני עם סמסונג נוט 5. המי מקס, למעט גודל המסך, כזה גרוע?

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

max זאת הסדרה הזולה יותר של שואמי.

mix אלה הטלפונים הכי טובים שיש.

פוקפון בטוח יותר טוב מ max, אם אתה רוצה ללכת עם מסך טלוויזה של 6.9 אינץ בכיס אז אין הרבה אופציות חוץ מ max

לא מדוייק.

Max זו הסדרה של המכשירים הגדולים, כאשר עד כה מדובר במכשרים עם מעבדים מדרגת הביניים (סדרה 600 של קואלקום).

Mi היא הסדרה הגבוהה, בדרך כלל עם מעבדים מסדרה 800, אולם יש גם גרסאות לייט עם מעבדים מסדרות יותר נמוכות.

Redmi הם מכשירי הכניסה, עם מעבדים מסדרות 400 ו-600, Redmi Note הם מכשירים בדרגה דומה אבל יותר גדולים.

A היא סדרה עם אנדרואיד (כמעט) נקי הקרוי Android One, בעוד שלשאר המכשירים ממשק הקרוי MIUI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי אנדרואיד אוטו.

כיום אני עם סמסונג נוט 5. המי מקס, למעט גודל המסך, כזה גרוע?

מי אמר שהוא גרוע?

ספציפית אם חשוב לך בעיקר מסך כמה שיותר גדול וזמן סוללה - אז המי מקס 3 יותר יתאים מהפוקופון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...