Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

הטלפונים שליח יותר ותיקים (מגירבסט נרכש ב-BF 2015 והאחר מעליאקספרס בסביבות 3.16, והגיעו כעבור חודש - חודשיים) ומקבלים עדכונים - הם אצל הבנים שלי, שמדווחים לי על כך שהם מקבלים עדכונים, אם כי איני עוקב אחר תדירותם. קיבלו שדרוגי אנדרואיד (7) ו-MIUI (עד 9.2).

לגבי ה-whatsapp - הבעיה היא שטלפון dual sim מבקש הגדרת קו נבחר (אפשר להפריד בין הקו לשיחות וקו ה-data) - אבל בהחלפה בין הקוים אין לי שום בעיה עם ה-whatsapp, בחו"ל אני עובר לקו המקומי והאפליקציה ממשיכה לעבוד ברציפות.

ב-MIUI 9 יש אפשרות "לשכפל" אפליקציות. ואז תוכל להשתמש ב-2 ווסטאפים של 2 חשבונות מבלי להתתק מחשבון לחשבון אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

יא מנחוסים.

נפתח השרשור, אני שנה וחודשיים עם האנדרואיד הראשון שלי, חושב לעצמי "וואלה, עובד יפה כמו ביום הראשון".

אז אתמול הנקסוס 5x ביצע חרקירי, נראה כמו תקלה מוכרת של bootloop או וואטאבר, אולי לוח אם.

חלק אומרים שכן מתקנים את זה וחלק לא.

השאלה אם במעבדה יצליחו לחלץ משם מידע שלא הספקתי לגבות? לא דברים קריטיים אבל נחמד שיהיו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שאיציק רוצה להפעיל את הואטסאפ עם שני יוזרים על שני קוים. זה לא אפשרי, כיון שאפשר להשמש רק קו אחד בזמן נתון לצורך דאטא (וכך גם לצוך שיחות, אם כי אפשר שאלה יהיו קוים שונים). עם זאת אפשר לקבל שיחות גם לקו שלא נבחר, ודומני שאפשר גם להשאיר את הבחירה בקו שיחות "פתוחה" ואז בעת חיוג הטלפון ישאל באיזה קו להשתמש.

חוץ מזהף ה-second space הזה נראה לי מסורבל ומתאים רק כאשר רוצים למנוע גישה מזרים

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שאיציק רוצה להפעיל את הואטסאפ עם שני יוזרים על שני קוים. זה לא אפשרי, כיון שאפשר להשמש רק קו אחד בזמן נתון לצורך דאטא (וכך גם לצוך שיחות, אם כי אפשר שאלה יהיו קוים שונים). עם זאת אפשר לקבל שיחות גם לקו שלא נבחר, ודומני שאפשר גם להשאיר את הבחירה בקו שיחות "פתוחה" ואז בעת חיוג הטלפון ישאל באיזה קו להשתמש.

חוץ מזהף ה-second space הזה נראה לי מסורבל ומתאים רק כאשר רוצים למנוע גישה מזרים

זה דווקא עובד מצוין, אין לי בעיה להוציא שיחות משתי החשבונות. יכול להפעיל וואטסאפ פרטי ולעסק, ועכשיו יש ביזניס שנותן לך אפשרות להשתיק את בווטסאפ בלילה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שאתה טועה: הרי כשאתה אתה מתחבר לחשבון ווסטאפ שלך, אתה רושם לו את מספר הטלפון. האישור נעשה ע"י שיחה או הודעה SMS. כאשר יש אפשרות בטלפון לקבל גם את זה וגם את זה, יהיה אישור להפעיל את החשבון בטלפון. המידע דרך האינטרנט לא מעניין את האפליקציה מאיזה קו או רשת WIFI אתה משתמש, העיקר שיהיה זמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו 2 קווים נפרדים שהסיבה שאני מחזיק אותם בטלפונים נפרדים זה רק בגלל ה WHATSSUP שלא יודע לעבוד בטלפון DUAL SIM עם 2 קווים (וגם עוד סיבה: המייזו לא יודע לעבוד עם 2 סימים של דור 3 ומעלה, ואני ברשת פלאפון. המייזו עובד רק דור 2 + דור 3/4).

איציק

יש אפליקציה מצויינת שאיתה אתה יכול להפעיל 2 חשבונות וואטסאפ במכשיר אחד.

נקראת DISA ועובדת נהדר.

הסבר פה:

https://www.glouds.com/how-to-install-2-whatsapp-accounts-in-one-phone/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם !

חיפשתי את DISA והגעתי גם ל PARALLEL SPACE.

הביקורות עליה היו משמעותית יותר טובות ולכן הורדתי אותה והתקנתי.

קל מאוד, עובד מעולה, שני ה WHATSSUP-ים מקבלים הודעות בו זמנית ללא בעיה (ליתר בטחון אחרי התקנת ה PARALLEL SPACE על ה MEIZU, הפעלתי את ה NOTIFICATIONS על האפליקציה).

תודה רבה רבה ל RBRB ו guy.a, שיחקתם אותה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו REDMI 5 PLUS ?

ראיתי שהושק הדגם אצל היבואן הרשמי, אבל נמכר ביבוא מקביל בחנויות ב 900 ש"ח.

מסך 5.99", אחסון 64GB זיכרון 4GB מעבד SD625. סוללה 4000MAH.

על פניו נשמע מצויין.

מחיר בחו"ל: נמכר ב BANGGOOD ב 740 שח (צבע שחור) - בארץ רק 160 שח יותר (סביר להניח שנתפס במכס וצריך בתשלום מע"מ - המחיר כמעט זהה לחלוטין).

האם המצלמה סבירה ? יש למישהו איזה מידע עליו ?

יש למישהו מושג האם ה SIM השני תומך בדור-3 (לפחות) ? בשום מקום לא מצאתי טיפת מידע על העניין הזה.

תודה

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ה-Redmi Note 4X שיש לו חומרה די מקבילה, שני הסימים תומכים ב-4G, עם זאת סים 1 הוא מיקרו וסים 2 הוא נאנו. כך גם ה-A1. התושבת של סים 2 יכולה לשמש גם כתושבת למיקרו SD.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ה-Redmi Note 4X שיש לו חומרה די מקבילה, שני הסימים תומכים ב-4G, עם זאת סים 1 וא מיקרו וסים 2 הוא נאנו. כך גם ה-A1.

האם כאשר אתה מפעיל את 2 הסימים במקביל, אז תקבל רשתות שתומכות ב-4G?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן. אני עושה זאת דרך שגרה בחו"ל (כך גם עם הMi4c כאשר ההבדל הוא שדגם זה מקבל שני מיקרו סימים).

הימים שבהם סים 2 היה דור 2 בלבד חלפו. זה הגיוני משתי סיבות - האחת היא שגלישה הפכה לצורך פחות או יותר חיוני בכל קו, האחרת היא שרשתות דור 2 הולכות ומתנוונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, אני רואה שהתאום של ה REDMI 5 PLUS הוא למעשה ה REDMI NOTE 4.

אותה סוללה, אותו המעבד בדיוק (SD625 עם קוואלקום) כאשר ההבדל הנראה לעין הוא כמובן גודל המסך והיחס (16:9 ב 4, 18:9 ב 5 PLUS).

יש לו יתרונות נוספים או שזה בעיקר המסך ?

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם ה redmi זאת המצלמה, אם אתה מחפש טלפון עם מצלמה ממש טובה, ולא הרבה יותר יקר, אל תחשוב פעמיים, קח mi note 3, עולה 1300 שקל, יש לו מצלמה ברמה של אייפון וגלקסי, בנוגע לredmi, ההבדלים בעיקר יחס מסך וטעינה מהירה המצלמה קצת יותר טובה, אבל לא משמעותי, בהתחשב שהטלפון עולה 1000 שקל, כדאי להוסיף עוד 300 שקל, ולא להתפשר על המצלמה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, אני רואה שהתאום של ה REDMI 5 PLUS הוא למעשה ה REDMI NOTE 4.

אותה סוללה, אותו המעבד בדיוק (SD625 עם קוואלקום) כאשר ההבדל הנראה לעין הוא כמובן גודל המסך והיחס (16:9 ב 4, 18:9 ב 5 PLUS).

יש לו יתרונות נוספים או שזה בעיקר המסך ?

מסך ומעט המצלמה.

באור יום מצלמת יותר טוב, בלילה אותו חרא.

יש את ה-MIA1 שהוא עם מצלמה ברמה של הרדמי 5 פלוס, עם אנדרואיד נקי ועולה 200 שקל פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ה-Redmi Note 4X שיש לו חומרה די מקבילה, שני הסימים תומכים ב-4G, עם זאת סים 1 הוא מיקרו וסים 2 הוא נאנו. כך גם ה-A1. התושבת של סים 2 יכולה לשמש גם כתושבת למיקרו SD.

דווקא בשיומי A1 שני הסימים הם בגודל נאנו. אגב, אחלה מכשיר ביחס למחיר שמבקשים עליו.

השיומי רדמי נוט 2 שהיה לפניו החזיק כמעט שנתיים. נראה כמה זמן יחזיק זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...